Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#5966863 Napisano: 14.01.2015 11:31:11 w Konkursowiczki w ciąży
Benasia jesli patrzysz na składy to najlepsze z tych co znam są atoperal baby, hipp i babydream i pat& rub, ale tu cena powala, a zapach hmmm no dobra dla mnie on śmierdzi emotka   emotka
Ja ostatnio musiałam kupić, bo skończył się, a nie było żadnego z tych wyżej i wziełam johsona i strasznie puszy Bartka loczki, jednak za dużo ma drażniących składników moim zdaniem Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5966644 Napisano: 13.01.2015 21:20:22 w Konkursowiczki w ciąży
Kurde, ale to przecież jeśli dziecko ma w nocy wpadki wystarczy kupić dobry podkład. Zresztą ja zapobiegawczą od urodzenia układałam taki podkład małemu na materac.
Przecież tego później nie można wyprać i musi śmierdzieć okropnie emotka

A co do używanych, to po obcej osobie chyba nikt nie kupuje ... no chyba, że w zestawie i wyrzuca go wtedy, lub dla zwierzaka zostawia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5966448 Napisano: 13.01.2015 16:04:39 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

picola napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):Wkurza mnie, że prawie codziennie moje dziecko wraca ze szkoły i jest w złym humorze, bo... Pani na nich krzyczała emotka

porozmawiaj o tym z nauczycielką, spokojnie i rzeczowo, powiedz, że Twoje dziecko odbiera jej ton głosu jako krzyk i trudno mu to  zaakceptować. Rozumiem, że w klasie pełnej dzieciaków, nauczyciel może podnieść głos, ale to nie może być nagminne. Mój syn jest w pierwszej klasie, nauczycielka ma do ogarnięcia 25 dzieciaczków, ale z tego co mówi syn , ich wychowawczyni nigdy na nich nie krzyczy. Krzyk jest też rodzajem przemocy, więc warto porozmawiać o tym z nauczycielem.

U nas klasa jest bardzo mała. Tylko 12 dzieciaków. Pani uważa, że czasami musi krzyknąć, żeby dzieci wiedziały, kto w klasie rządzi... 

U nas była jednego roku taka Pani, też nie reagowałam, aż doszło do tego, że jednego razu wrzeszczała na młodego i go pchała przy całej klasie ! Jak wpadłam do szkoły, to chyba cały budynek mnie słyszał emotka  I teraz wiem, że lepiej tego nie odpuszczać emotka
Całe szczęście teraz ma wychowawczynie z anielską cierpliwościa, która potrafi ich podejśc bez krzyków Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5965990 Napisano: 12.01.2015 21:24:08 w Konkursowiczki w ciąży
0 0

kalisto1986

#5965779 Napisano: 12.01.2015 14:57:13 w Informują
sferis dzwoni z głównymi nr prywatny Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5964315 Napisano: 08.01.2015 14:08:44 w Konkursowiczki w ciąży
Buty przede wszystkim muszą mieć giętka podeszwę - przy wyborze zginać ją, nie może być sztywna - i tutaj dużo butów, mimo atestów zdrowa stopa, jest sztywna jak beton. Ja dłuuugo nabiegałam się zanim znalazłam takie odpowiednie. Polecam bardzo, bardzo Emel - ręcznie robione, mięciutkie, skóra bez żadnych szkodliwych dodatków itp są na prawde świetne. Drugie jakie mieliśmy,które są genialne to reeboki venture flex(cholewka ze skory, reszta świetny materiał) - one są robione takim systemem jak dla biegaczy, więc zachowują się jak druga skóra, mimo, że normalnie jestem przeciwniczką, żeby na początek kupować tego typu buty, to te śmialo polecam. Nie polecam tak reklamowanych bartkow, które w większości sa sztywne jak betony i coraz mnie osób je poleca. A i jeszcze mieliśmy elefanteny sandałki, też fajne giętkie.
A po domu na bosaka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5963409 Napisano: 05.01.2015 15:40:40 w Kaufland konkursy
like-a-bomb napisał(a):

Ktoś tu straszył, że konków ma nie być.

Jak dla mnie organizator bez różnicy. Obydwie agencje poznałam też z gorszej strony. Oby tylko Smolar/Columbit/Swiift się tu nie wpakował. emotka

W 4Frame pamiętam, że pomyliłam 3 ostatnie cyfry w nr telefonu. Zadzwonili na prawidłowy nr, przyznałam, że pomyłka z mojej strony. Ponownie odesłałam dane - bon w domu. W TQG podobna pomyłka - zero info, bonu brak. Spoko, moja wina, ale... emotka

To ja mogę identycznie opisać tylko na odwrót w 4frame bon poszedł się gwiazdkować, a tqg przysłało mi bon emotka
W 4 frame moja siostra miała 3 razy , tak aż 3 razy jedna osoba, podchodząca pod mugola, która praktycznie nie gra, że mimo,że dostałą smsy o wygranej wmawiali jej, że nie dostała ich ! i nagrod nie otrzymała.
Gram bardzo długo i dużo, obie agencję znam od podszewki i o tyle co 4frame kiedyś było agencją idealną w której przyjemnie się wygrywało bo było wiadome, że hasła są na prawdę godne wygranych. Tak teraz jak ich widze, to wcale nie mam dobrych skojarzeń.
Natomiast w tqg mimo, że też dają ciała, poziom wygranych haseł jest znacznie inna niż obecnie w 4frame. Może i też losują, ale mam wrażenie, że chociaż patrzą co wylosowali.
Niestety poziom agencji i organizacji konkursów spadł totalnie i nikt mi nie powiem, że nie ma w tym naszej winy. Bo nawet święty po odbieraniu ciągłych ataków, pretensji i roszczeń miałby dosyć.
I spójrzmy prawdzie w oczy konkursy dla większości agencji to dodatek, robią je bo zazwyczaj zleceniodawca JESZCZE chce, ale głównym ich dochodem są inne zajęcia, więc jak stracą konkursy, jakoś specjalnie tego nie odczują.
Ja odpowiadając sobie na pytanie czy chciałabym zmiany agencji na inną, odpowiem tak jesli byłaby to agencja sprzed lat, a takiej nie ma więc wisi mi która agencja z tych dwóch będzie, bo może nam się trafić tylko gorzej. Są umowy, przetargi, a nasze jęczenie może doprowadzić jedynie do likwidacji najlepszego konkursu, który jest organizowany cyklicznie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5963329 Napisano: 05.01.2015 12:39:22 w Kaufland konkursy
mahuska napisał(a):

czyli może za kilka tygodni coś będzie emotka

co roku zaczynali dopiero na przełomie stycznia i lutego. Muszą ustalić nowe budżety i plany marketingowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5963328 Napisano: 05.01.2015 12:38:45 w Kaufland konkursy
humanista napisał(a):

boom30 napisał(a):

napisał(a):mahuska napisał(a):A mnie TQ wnerwia, a już po tym jak trzeba podać nr systemowy to koszmar.
Ciekawe kto się dobrze bawi naszymi bonami , bo już 2 czy 3 edycja kiedy nie ma rezerwy. A bonów przepada sporoemotka

 
W ogóle całe TQG to koszmar! Niech jeszcze wołają Numer+kod+pesel+adres i 160znaków w sms. Ta agencja to kpina, nie pracuję tam żadna kompetentna osoba, wiecznie ktoś na urlopie po 200 dni w roku. Nigdy nic nie można załatwić a czepiają się o wszystko. Odkąd przejęli Kaufland grałem tylko w 1 etapie. Nie mam zamiaru się użerać za 100zł. Dlatego dziwię się tym co non stop ich wychwalają - prawda jest taka, że już mało jest normalnych agencji ale 4F było 100% lepsze i nigdy żaden bon mi nie przepadł.

a mi przepadł w 4frame nie jeden, w tqg też coś przepadło, więc dla mnie obie agencję są siebie warte.
Nie mniej nie mam zamiaru robić żadnych dymów o zmianę agencji, bo już naczyłam się, że albo wejdzie całkowiecie masakryczny (jeszcze smolara tu brakuje), albo w końcu p&g oleje ten konkurs  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5963230 Napisano: 05.01.2015 01:45:32 w Konkursowiczki w ciąży
pszczółki to zastrzyki z witaminy B1 i chyba czegoś tam jeszcze
Nie no jak jesteś w szpitalu to juz oczywiste, że siedzisz do końca.
Dzasmina z tym terminem po to wszystko zależy od lekarza. Jeden kieruje na patologie już 3 dni po porodzie, drugi czeka 10 dni - ja nie pamiętam dokładnie kiedy urodziłam, ale coś koło granicy normy, chyba 10 dzień własnie - wiem (zresztą jak większość w tym wątku), że byłam już na granicy mordu jak słyszałam "kiedy rodzisz". Mój lekarz z tych ktorzy kierują matkę jesli chce do szpitala, ale wiedział, że ze mną to tak nie koniecznie więc czekał i monitorował. I tutaj własnie o to chodzi, bo wtedy trzeba robić regularnie ktg. Tylko, że on miał ze mną przeboje takie, że śmiał się, że wszystkie włosy sobie powyrywa przeze mnie emotka  Bartek jakoś do 37/38 tygodnia był ułożony poprzecznie, już było mówione o cc, bo to jest zagrożenie życia i mojego i dziecka ," a w tym tygodniu ciąży dziecko już nie obróci się" - najwyraźniej jesteśmy z Bartkiem wyjątkowi, bo fiknął tak,że do dzisiaj pamiętam ten moment emotka  Później stwierdził, że bez wywoływania i tak nie pójdzie i ugodowo zgodził się, że mam się stawić w szpitalu z samego rana po weekendzie - no i stawilam się ze skurczami porodowymi, tak, że nawet ktg nie zdążyli podłączyć emotka
Ale czego ja nie probowalam, żeby już urodzić .... w końcu pomogł stary, sprawdzony, najprzyjemniejszy sposób emotka

aneta81 już zaraz będziesz tulić dzidziulkę i życzę Ci, żebyś miała taki ekspresowy poród jak ja emotka  Ty jesteś w lepszej sytuacji, bo nie będziesz stresować się, że nie dojedziecie i nie będziesz modliła się tak jak ja "niech ta cholerna policja zobaczy, że łamiemy wszystkie przepisy, to może nad eskortują" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5963159 Napisano: 04.01.2015 20:22:26 w Konkursowiczki w ciąży
aneta81 napisał(a):

Siedze na patologii ciazy,od piatku mam pszczolki i nic...obecnie jestem 9dni po terminie,jak myslicie ile to moze potrwac,jestem juz zmeczona i poirytowana emotka

A czemu jesteś na patologii ? Był jakiś powód, czy lekarz skierował Cię ot tak ?
Ja przenosiłam prawie książkowoi, ale nie dałam się położyć do szpitala do czasu, aż byłoby to konieczne, ani nie zgadzałam się na wywoływanie. W końcu w dniu, kiedy już wyraziłam zgodę na szpital i próbe wywołania, przed wyjazdem do szpitala poród sam się rozpoczął i urodziłam w tempie filmowym emotka  
Spokojnie przenoszenie do 2 tygodni jest naturalne i uważane za poród w terminie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5962491 Napisano: 02.01.2015 14:25:31 w Wkurza mnie...
inpost wrrrr paczka nadana 18 lub 19 grudnia, do dzisiaj nie dotarła. Na śledzeniu paczki od dawna jest status "próba dostarczenia, na infolini ogólnopolskiej babeczka stwierdziła, że widzi w systemie "niedoręczone z braku czasu"  emotka  a w moim oddziale babeczka nie może złapać kuriera wrrr Na piechotę by doszła. I jak na złość akurat to książka na którą straaaasznie czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5962424 Napisano: 02.01.2015 13:05:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

Z jakiego numeru dzwoni Sferis?

prywatny Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5962412 Napisano: 02.01.2015 12:47:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mkrzysiek napisał(a):

zezowaty_kot

mkrzysiek Teraz chyba tylko z bonami ze Sferis dzwonią

Nie tylko

Dzięki
posiada ktoś zapisaną listę laureatów Sferis?

http://webcache.g...mp;ct=clnk&gl=pl

coś im te dzwonienie nie idzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5962245 Napisano: 01.01.2015 20:50:14 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
ludzka_istota napisał(a):

Onet:
http://biznes.one...sowi-wyjadacze/qdbl1

Ten artykuł poprawił mi humor na maksa emotka  
Tak smolar nie kosi konkursowiczów jak i czyta hasła emotka
A "poradnik konkursowicza" rozwalił mnie na łopatki, toć to nawet nie można nazwać ulotką ... przedwyborczą - bo na obietnicach poznania wszystkiego się kończy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5962111 Napisano: 01.01.2015 00:57:07 w Życzenia na święta i nie tylko
abodak napisał(a):

a wy co tu robita karmicie czy co?

emotka emotka emotka emotka
matko obudze zaraz dziecko 
powiedziałabym, że będziesz musiała przyjechac uspokajać go, ale nie dzisiaj, oj nie dzisiaj  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5962103 Napisano: 01.01.2015 00:50:34 w Życzenia na święta i nie tylko
abodak napisał(a):

ble ble ble-sklada konita nie piajacaprzez la3a trzy biziolki8i

Abo kocham Cię emotka  ten tekst jest lepszy niż alkomat  emotka emotka

szczęśliwego nowego roku dla wszystkich  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5961251 Napisano: 30.12.2014 01:59:43 w SZUKAM....
aerdna napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Poszukuje grafiki / zdjęcia kartki z kalendarza z 7 kwietnia 1965 roku, czy wie ktoś gdzie mogę coś takiego znaleźć ? Google nie za bardzo chce mi pomóc w tej sprawie


http://www.kobosz...ndarz/index.php?rok= tutaj możesz określić dzień tygodnia
A tak a propos kartki to mam terminarze taty z tamtych lat ale są tam zbyt prywatne notatki emotka



http://www.kalbi....arza-7-kwietnia-1965


dziewczyny nie o taki mi chodzi, to ma być typowa kartka z kalendarza, którą mogłabym zapisać na komputerze.
ahhh kadjas szkoda, że są notatki emotka

Spróbuje wybrać się do biblioteki Chce też zobaczyć za gazetami z tamtego dnia, więc przy okazji podpytam, czy nie mają w zbiorach kalendarzy.
Mam jeszcze kilka miesięcy, ale, że to ma być na prezent na 50 dla taty ( będzie prezentacja, albo fotoalbum z min jego zdjęciami od młodych lat), to odkopanie tego co mi jest potrzebne zajmie mi trochę + złożenie wszystkiego, wiec wole już teraz zabrać się za to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5961245 Napisano: 30.12.2014 00:25:51 w Intermarche
Wie ktoś może czy versus uzna mi w razie wygranej ksero paragonu z potwierdzoną zgodnością z oryginałem przez sklep ? Mieli błędną cene innego produktu na półkach i robiłam zwrot i wg nich nie było opcji musiałam oddać paragon, a dali mi kopie z potwierdzeniem. Teraz nie wiem, czy grać na niego czy odpuścić ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5961206 Napisano: 29.12.2014 22:21:32 w Konkursowiczki w ciąży
nvidia napisał(a):

hej dziewczyny zastanawiam się czy materac dla maluszka do łóżeczka musi być nowy czy może być po pierwszym dziecku? emotka

najlepiej żeby był nowy, jednak osobiście zastanowiłabym się ile i jak mocno był eksploatowany i z jakiego jest materiału - czy łatwo odkształca się itp.
Jesli wszystko byłoby ok, to trzeba go porządnie odświeżyć (można teraz na trochę wystawić go na ten mrozik, a pokrowiec oczywiście wyprać).
Wyświetl w wątku >>
0 0