Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalisto1986

kalisto1986

#5970533 Napisano: 22.01.2015 18:20:38 w Konkursowiczki w ciąży
Agusia tatuś może zawsze ugotować obiad wieczorem, przygotować posiłki na drugi dzień dzień tak,żeby mama miała gotowe do odgrzania. Dom też może po pracy ogarnąc. I mamie zostaje tylko wstać odgrzać, malucha może zabawiać i pilnować z kanapy. Zawsze jest jakieś wyjście, a zdrowie maluszka najważniejsze

Madziamck  u nas żadne żele nie pomagały, jak było tak jak piszesz to podawałam przeciwbólowy syropek to w większości przypadków pomagało na dłuższą chwile Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5969887 Napisano: 21.01.2015 00:52:09 w Konkursowiczki w ciąży
staszek lekarza i pewnie przypadku. Siostre najpierw konsultowało 2 niezależnych lekarzy + pełno w szpitalu w którym przeleżała większość ciąży. Tylko, że u niej było dużo innych rzeczy,które też mogły wpłynąć na tą decyzję. 
Jakby nie było ważne, żeby rachel dostała już zastrzyk na rozwój płuc i nie denerwowała się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5969771 Napisano: 20.01.2015 19:01:42 w Konkursowiczki w ciąży
w 33 tyg lekarze nie chcą już zakładać pessara niestety
Moja młodsza siostra miała, bardzo, bardzo dużo komplikacji w ciąży, w 33 tyg też miała rozwarcie, tyle, że duużo większe i donosiła jeśli dobrze pamiętam do 36 tygodnia. Ona leżała w szpitalu, ale głównie z powodu innych komplikacji. Rachel najważniejsze to nie denerwować się, pogadaj z lekarzem o zastrzyku na rozwinięcie płuc, bo powinnaś już teraz dostać i będzie wszystko ok emotka   Tylko nie masz wyjścia, skoro nie zgodziłaś się na szpital to w domu koniecznie leż teraz ile się da. Zminimalizuj podnoszenie rąk do góry, zero dźwigania i bez nerwów.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5969496 Napisano: 19.01.2015 23:37:36 w Konkursowiczki w ciąży
Pościele polecam minky - cenowo nie wychodzi tragicznie, bo odpada zakup poszewek - a pranie im nie straszne.
Początkowo tak chcialam Bartusiowi kupić, ale kuzynka przysłała mi "pościele" do kołyski z mothercare (kocyki + ochraniacze), więc kupiłam tylko kocyk minky (który Bartuś kocha miłością wielką), a do dużego łóżeczka miałam pościele.
Teraz siostry kupiły ochraniacze + kołderki właśnie z minky (dokładnie to bawełna po jednej stronie, minky po drugiej) i są tak samo zadowolone jak ja z kocyka

Benasia ja bym wstawiała mamuta, na długo starczy i u nas Dominik bardzo lubił go, wydaje mi się poręczniejszy dla malucha-  na biurko bym się decydowała dopiero jak pójdzie do zerówki lub pierwszej klasy Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5968417 Napisano: 16.01.2015 16:26:18 w Leclerc
delfinka101 napisał(a):


Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszymi konkursami. Skontaktowaliśmy się z agencją Kiora w sprawie, którą Paniporuszyła. Agencja poinformowała nas, iż faktycznie w tym konkursie
(Leclerc: „Gdzie chciałbyś spędzić wakacje marzeń”) było bardzo
mało zgłoszeń, a te które agencja otrzymała w większości nie
spełniały warunków opisanych w regulaminie.Jeżeli zachowanie pracowników agencji Kiora spowodowało, że poczułasię Pani  potraktowana w nieodpowiedni sposób, chcielibyśmy
bardzo Panią za to przeprosić. Dopilnujemy, aby taka sytuacja nie
powtórzyła się w przyszłości. Z wyrazami szacunku, Ireneusz NowosielskiThe Walt Disney Company Polska



Takiego maila otrzymałam dzisiaj. Jednym słowem..konkursu nie rozwiązali..za słabe teksty nsze były i nie spełniliśmy warunków

Żenada to mało powiedziane, możesz podać @ na jakiego pisałaś z disneyem ?
Może niech każdy, kto wysyłał zgłoszenie napisze do nich Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5967971 Napisano: 15.01.2015 20:26:56 w Konkursowiczki w ciąży
malutka to teraz oficjalnie gratulację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5967560 Napisano: 15.01.2015 12:40:33 w PODZIĘKOWANIA
ewikewik napisał(a):

Dziękuję jaśnie oświeconej Kalisto za wielokrotne publiczne puczenia. Łaska oświecenia jakiej doznałam sprawia, że czuję swoją małość. Jak ja śmiałam, maluczka, zabierać głos na forum? Jakże śmiałam zwracać na siebie JEJ cenną uwagę? Nie wątpię, że znów zostanę opluta jadem...
Swoją drogą jakie trzeba mieć kompleksy, żeby wszędzie na stronie ludzi pouczać.  Polecam krzyżówki na wolny czas: uczą logicznego myślenia.  emotka

Zastanawiam się czy ty masz problemy psychiczne, czy emocjonalne ? Dziewczyno odpowiadałam na TWOJE pytania zadane w wątku ignorując fakt,że obrażałaś w nich ludzi. Rozumiem, że strasznie zabolał Cię fakt, że nikt nie dołączył do ciebie i nie wyzywał razem z tobą organizatorów (bo nie ma ku temu powodów), tylko spokojnie miałaś tłumaczone, że wszystko jest w regulaminie, a dodatkowo wskazane, że min jest jeszcze dużo czasu na wydanie nagród. W żadnym z moim postów cię nie obraziłam - a ty mnie tak.
Proponuje iść do dobrego psychologa lub psychiatry, bo czytając twoje posty to nie pierwsza taka akcja Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5967342 Napisano: 15.01.2015 00:14:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

emotka Obyś miała rację, bo muszę zapasy zrobić.

Chyba większość cierpi w oczekiwaniu, aż firmy ruszą emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5967340 Napisano: 15.01.2015 00:06:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

Kali, oby to do marca nie potrwało emotka

emotka  nie kracz kobieto, nie kracz, bo do marca to zardzewieje moja wena emotka  
Zresztą ja Ci mówie kaufland wystartuje pod koniec miesiąca, maksymalnie początek lutego, bo muszą ogarnąć do maja (już z wysyłką) przynajmniej 3 edycję emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5967338 Napisano: 14.01.2015 23:57:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

Czy jutro zaczyna się coś ciekawego w marketach?
Niech się zlitują, bo nie ma w co grać. Wszędzie tylko wino, wino i wino...

Coś czuje, że w tym miesiącu będą nas cieszyć jedynie zaległe wyniki emotka  Nie lubie początku roku i tej ciszy w konkursach.Rozleniwiam się, a później nic mi się nie chce emotka
Niech kaufland już rusza ooo Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5967332 Napisano: 14.01.2015 23:40:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To zaskoczyłyście mnie tą ilością zgłoszeń emotka  Na serio wydawało mi się, że było mało zgłoszeń   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5967321 Napisano: 14.01.2015 22:44:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam wrażenie, że sferis oczekiwało, że ludzie zrobią wielkie zakupy specjalnie na konkurs. A tutaj przeliczyli się, bo większość konkursowiczów zagralo najtańszymi paragonami. No i jakby nie było na bank nie mieli dużo zgłoszeń, bo jednak nie było, aż tak trudno wygrać ... Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5967300 Napisano: 14.01.2015 22:15:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

deva napisał(a):

w takim  razie gdzie jest lista z głownymi?

A to pytanie, to już raczej nie do mnie. Wiem, że dzwonili i informowali o tej nagrodzie...ale czy kiedykolwiek będzie lista? Zapewne nie.

Główne ( te co powiadamiali, a na bank mało było tego) są na liście - to osoby, które początkowo miały np bony  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5967244 Napisano: 14.01.2015 20:50:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

czy ja dobrze widzę ze sferis FB zablokowalo posty na stronę?

zablokowali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5967157 Napisano: 14.01.2015 17:42:19 w Konkursowiczki w ciąży
Is emotka  nie czytaj takich rzeczy, czasem jak czytam co jest szkodliwe w ciąży to najlepiej położyć się do łóżka, szczelnie zamknąć w bańkę i czekac 9 miesięcy Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5966995 Napisano: 14.01.2015 13:38:55 w Wkurza mnie...
ondine napisał(a):

miszczu1 napisał(a):

napisał(a):edith napisał(a):aka napisał(a):Wkurza mnie nagonka na WOŚP i Owsiaka, najbardziej uwagi kościoła i prawicy, tak jakby Kościół rozliczał się z kasy...


Nie wkurzaj się tylko poczytaj ostatnie doniesienia w sprawie Owsiaka nie jest taki niewinny i nie mieszaj do tego kościoła i PIS bo niema to nic wspólnego ,sumienie człowieka -  o to tu chodzi emotka

Jak nie mieszać w to kościół jak sam sie w to miesza? Kolega ostatnio mi mówił, że ksiądz z ambony w trakcie mszy oznajmił wszystkim, że" nie życzy sobie dzieci latających z puszkami od Owsiaka po jego terenie/osiedlu przy kościele." Bez komentarza...

Ksiądz cwaniak, bo nie ma dzieci i nie wie, nie ma pojęcia co czuje rodzic,  którego dziecko zostało uratowane dzięki sprzętowi WOŚP. A ja znam takich rodziców i choć wcześniej różnie mówili o Owsiaku, teraz nie dadzą na niego powiedzieć złego słowa. Moim zdaniem dobrze, bo życie jest ważniejsze, cenniejsze niż te całe miliony, które on konfiskuje... Bilans i tak jest na plus dla tych, którzy skorzystali, życie zawsze wygra w pojedynku "ważności". A my możemy jedynie oceniać z pewnej perspektywy.

A co do tematu wkurzania to mnie też wkurzają bombonierki. Jak już w końcu, pierwszy raz udało mi się usłyszeć sygnał o cuksach to: 1. nie byłam przy komputerze, 2. weszłam w telefonie, ale zanim się namęczyłam, odpowiedziałam na pytania i wypełniłam formularz to nie mogłam wcisnąć "Wyślij" emotka

W tej całej nagonce na Wośp najśmieszniejsze jest to, że Ci co piszą większość bzdur nie zdaję sobie sprawy z zasad prowadzenia fundacji w Polsce lub udaje, że tego nie wie.
Każda fundacja ma prawo wziąć 10 % od kwoty zebranej i nie musi się tłumaczyć na co to bierze. Może z tego pokryć wypłaty, koszta, organizację czegokolwiek. Gdyby ktoś wczytał sie w rozliczenia wośp dokładnie, znając zasady na jakich się rozlicza ( okres rozliczeniowy nie trwa dla nich rok, a 1,5) to jasno widać, że wośp pobiera mniej niż 10 %, a były lata, że wydali na cele statutowe więcej niż kwota zebrana z danego finału.
A największy niesmak budzi we mnie jak najeżdżają na Wośp osoby, których dzieci korzystały ze sprzętu - a jest to ptaktycznie każde dziecko urodzone od 2002 roku !
Fajnie jakby taki jeden z drugim sam zorganizował akcję na taką skale, albo nawet mniejszą i niech zobaczy jakie to jest łatwe  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5966893 Napisano: 14.01.2015 12:02:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

napisał(a):marzenier napisał(a):

napisał(a):napisał(a):kalisto1986 napisał(a):Czy sferis dzwonił do kogoś z laptopami, konsolami itp ?
Normalnie przeginają z tym konkursem emotka


Rzuciły mi się chyba za dwa wpisy o nagrodach głównych ale nie wiem co to było; )

Tak jednen wpis był mój, ale 2 główne na forum to trochę mało na tyle nagród emotka

Chyba liczą na to, że sprawa rozejdzie się po kościach emotka a (j)internety nie zapominają(om)

Albo są totalnie niezorganizowani, bo już dawno mieli obdzwaniać główne i była cisza. Nagle zadzwonili, ale mam wrażenie, że tylko tv i samsungi są obdzwonione - tu nawet nie wiadomo czy wszystkie.
Jeśli ktoś wygrał jeszcze to proszę o pw, jeśli nie chce tu pisać. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5966891 Napisano: 14.01.2015 11:59:16 w Konkursowiczki w ciąży
Ja mam to samo zdanie co dolly, nie kupowałabym żadnych typowych "nawilżaczy" . Babydream jest bardzo dobry, sama dla siebie długo go używalam, jak chciałam poprawić kondycję włosów i świetnie się sprawdził w tym. Na prawdę warto patrzeć na skład, bo czasem coś ma w sobie niby świetnie nawilżający składnik, a inny zupełnie to neutralizuje i wręcz podrażnia włosy i skóre. Też stosuje odstępstwa i czasem kupie coś typu johson czy nivea, ale to raczej tylko wtedy kiedy muszę zrobić zakupy z bonów i akurat nie ma nic z np hipp Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5966873 Napisano: 14.01.2015 11:46:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):Czy sferis dzwonił do kogoś z laptopami, konsolami itp ?
Normalnie przeginają z tym konkursem emotka


Rzuciły mi się chyba za dwa wpisy o nagrodach głównych ale nie wiem co to było; )

Tak jednen wpis był mój, ale 2 główne na forum to trochę mało na tyle nagród emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalisto1986

#5966868 Napisano: 14.01.2015 11:42:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy sferis dzwonił do kogoś z laptopami, konsolami itp ?
Normalnie przeginają z tym konkursem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0