Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika luimig

luimig

#5465995 Napisano: 22.11.2012 10:50:43 w Czas na zmiany...
Zmiany... jedyne jakie narazie zaobserwowałam to bardzo mała liczba dodanych konkursów emotka w zeszłym roku o tej porze było koło 2-3 tysięcy... albo mało ludzie dodają albo kryzys u sponsorów? A nie grałam w nic od stycznia 2012r. teraz powoli zaczynam od nowa. Pozdrawiam, Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#5232645 Napisano: 11.06.2012 06:54:23 w Konkursowiczki w ciąży
czytam i czytam - ale maluchy rosną szybko emotka
moja Emi w środę kończy 4 miesiące i waży 5500. Teraz tylko czekamy aż siądzie bo silna jest i mocno się podciąga do góry jakby chciała usiąść, a poza tym przekręca się smodzielnie z boku na bok, z pleców na brzuszek i z brzuszka na plecy.
Mało tylko grucha ostatnio tak ją ten ruch zafascynował emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#5053318 Napisano: 04.03.2012 11:23:50 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Pępowina małemu dziś odpadła.
W nocy wymiotował, więc poszliśmy do lekarza tam gdzie się urodził i się okazało że mały za dużo je i mamy mu ograniczyć i dawać nie częściej niż co 3h. W 14dni przybrał 900g emotka zapasłam swe dziecko... Ale kurde skąd miałam wiedzieć, że on nie głodny kiedy cały czas wpychał łapki do japy i cycka szukał? Do tego biedny już ma kolki emotka



U mnie na kolki pomogły małej kropelki Biogaia (już od 4 dni kolki nie było) - położna doradziła mi podczas wizyty w domu Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#5041137 Napisano: 26.02.2012 02:17:01 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

benasia napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

benasia napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

grusia25 napisał(a):

no właśnie jeśli chodzi o obłożenie to ciężko wyczuć bo np. w pierwsza dobę na porodówce była tylko jedna kobieta ,która dzień wcześniej urodziła, a drugiego dnia w nocy zjechały się aż 3 kobietki i naraz rodziły ( w tym jedna bliźniaki)a ale np na KtG przychodziły kobiety do mojej sali takie z drogi .,które właśnie czekają na dniach na poród to też ich trochę było- ogólnie porodówka jest taka nieduża ale bardzo kameralna - no i dianek -poród rodzinny w Gala płatny 100-150 bo jedni mówili ,ze 100 drudzy 150 ,a akurat dzisiaj jak pytałam pielęgniarkę też mi tak powiedziała.

dianek- super ,ze jesteście już w swoim gniazdku
emotka u mnie jeszcze trochę drogi na razie domek w stanie surowym ale przykryty- teraz jak juz szczęśliwie urodze to będzie motywacja ,żeby jakoś szybciej ruszyć dalej jak tylko zdrowie i praca będzie emotka

a co do porodu - to bardzo chętnie daje Ci pierwszeństwo - teraz na Ciebie kolej a potem dopiero ja- (ja niby bym już chciała ale sie boję ,może troszkę mniej niż przedtem ale jednak na samą myśl robię w gacie emotka emotka )





Grusia super że wszystko ok emotka emotka

To skandal żeby w tych czasach kazali płacić za poród rodzinny


teoretycznie poród rodzinny jest bezpłatny ale jest tzw cegiełka i np u nas 100zł się płacilo za powiedzmy fartuch dla taty...
emotka




To co ten fartuch ze złota
emotka masakra ja jak rodziłam to zachęcali do porodów rodzinnych i ani grosza za to nie brali


no widzisz weszly przepisy że porody rodzinne za darmo więc kasują za coś innego a jak nie zapłacisz to nie ma rodzinnego...



To u nas tak liczyli za znieczulenie, że niby forma darowizny, ale bez tej darowizny dla szpitala nie dostałoby się wypisu dziecka... Trochę nie fair...

My malemu kupiliśmy owieczkę z bijącym serduszkiem, też daje radę na marudzenie, serduszko zaczyna pikać gdy mały marudzić zaczyna. Szkoda, że nie działa na głoda czy mokrą pieluchę emotka



a u nas wszystko za darmo - i poród rodzinny (pokój tylko 1, ale można rodzinnie rodzić na trakcie porodowym) i znieczulenia Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#5027197 Napisano: 19.02.2012 09:46:50 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

luimig - no to ładny ekspres ! pozazdrościć


a jak córa ma na imię :> bo nie wiem czy się nie chwaliłaś, czy mi umknęło zupełnie



Emilka emotka

agusia147 - ja nie miałam bóli krzyżowych i krócej u mnie wszystko trwało, to może dlatego inne odczucia Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#5026713 Napisano: 19.02.2012 04:58:23 w Konkursowiczki w ciąży
To może ja o porodzie... Trafiłam do szpitala w nocy z soboty na niedzielę z jak się okazało mylnym podejrzeniem odpłynięcia wód. Zatrzymali mnie bo byłam już po terminie i miałam temperaturę. W niedzielę rano zapadła decyzja o indukowaniu porodu cewnikiem Foleya. Z niedzieli na poniedziałek obudziły mnie odpływające wody płodowe (rozwarcie 4 palce) i dopiero po tym nadszedł 1szy skurcz. Po 3 h 25 min. córeczka przyszła na świat SN emotka Spodziewałam się gorszego bólu przy skurczach ale na prawdę nie bolało aż tak jak to sobie wyobrażałam. Za to przy partych zmęczyłam się ogromnie - były najgorsze z całego porodu.
Mąż przy porodzie to prawdziwy skarb emotka Spisał się na medal! emotka
Jak patrzyłam na dziewczyny po CC jak się męczyły to dziękowałam Bogu że mogłam rodzić SN. Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#5025575 Napisano: 18.02.2012 07:18:06 w Konkursowiczki w ciąży
u mnie córeczka z 13 lutego emotka od wczoraj jesteśmy już w domku. Pozdrawiam i życzę wszystkim przyszłym mamom aby czas ciąży upływał Wam mile emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#5006605 Napisano: 09.02.2012 08:07:50 w Konkursowiczki w ciąży
anava napisał(a):

allice napisał(a):

benasia napisał(a):

agusia147 napisał(a):

benasia napisał(a):

katrin22 napisał(a):

grusia napisał(a):

Mysmy synka w Bozenarodzenie poczeli a corke w walentynki własnie emotka


my też w lutym emotka


a my też w lutym emotka



Domyślam się, rodziłyście w podobnym terminie obie emotka


generalnie ja miałam termin na 11 listopada a urodziłam 26 października, a katrin urodziła 25 października
emotka


a mój synek urodzony 24 października tylko 2 lata wcześniej emotka


mój był terminowo 4.11



moja dziewczynka dalej w brzuszku...
ale ciągle mam nadzieję, że za chwilę się zacznie!:) Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#5006588 Napisano: 09.02.2012 08:04:51 w Konkursowiczki w ciąży
anava napisał(a):

allice napisał(a):

benasia napisał(a):

agusia147 napisał(a):

benasia napisał(a):

katrin22 napisał(a):

grusia napisał(a):

Mysmy synka w Bozenarodzenie poczeli a corke w walentynki własnie emotka


my też w lutym emotka


a my też w lutym emotka



Domyślam się, rodziłyście w podobnym terminie obie emotka


generalnie ja miałam termin na 11 listopada a urodziłam 26 października, a katrin urodziła 25 października
emotka


a mój synek urodzony 24 października tylko 2 lata wcześniej emotka


mój był terminowo 4.11



moja dziewczynka dalej w brzuszku...
ale ciągle mam nadzieję, że za chwilę się zacznie!:) Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#5002230 Napisano: 08.02.2012 09:35:41 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

No i dziś wycieczka na ktg do szpitala emotka



też będę jechała do lekarza i na KTG, bo u mnie nic się narazie nie zapowiada... Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#4990925 Napisano: 02.02.2012 10:21:56 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

monika1985monik napisał(a):

sandra1 napisał(a):

Witam emotka jak sobie radzicie z rozstępami w ciąży? jakie balsamy stosujecie?




Szczotka i masowanie okolić narażonych na rozstępy po prysznicem do tego krem ZIAJA na rozstępy emotka W tamtej ciąży rozstępy pojawiły się chyba 2 tygodnie przed porodem ale na szczęście po porodzie po paru miesiącach ślad po nich zaginął emotka



Ja mam cały brzuch w panterkę a rozstępy się porobiły niedawno. Mam nadzieję, że już niedługo się rozpakuję, a potem wsio wróci do normy. Bo mam załamkę a nic nie pomaga.



ja nie mam rozstępów i mam nadzieję, że już się nie pojawią... emotka podobno jak mają być to żaden balsam nie pomoże, ale zapobiegawczo na pewno nic nie zaszkodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#4985062 Napisano: 30.01.2012 08:19:45 w Konkursowiczki w ciąży
To muszę poczytać o tym, bo jakoś nie mam zaufania do takich nowości Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#4984984 Napisano: 30.01.2012 07:28:01 w Konkursowiczki w ciąży
a jak z gazem...warto? emotka U nas jest dostępny, ale nie wiem czy bym się nie bała..
dianatal też jest za darmo - mam nadzieję, że pomaga emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#4983581 Napisano: 29.01.2012 10:54:39 w Konkursowiczki w ciąży
nie ma takiej opcji! Rodzimy 8 lutego i koniec! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#4983574 Napisano: 29.01.2012 10:46:55 w Konkursowiczki w ciąży
fakt...
już nie mogę się doczekać kiedy wreszcie będzie 8 luty... emotka
jeszcze 9 dni! Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#4983563 Napisano: 29.01.2012 10:36:31 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

lui napisał(a):

agusia a robilaś KTG?
ja jeszcze nie mam skurczy, cisza i Mała skacze z lewej na prawą



Nie robiłam KTG, ostatnio 3 stycznia było robione, ale na nim nie wyszło... Skurcze głównie w nocy mnie gnębią od paru dni, ale to tak nieregularnie... Dziś w nocy jakby silniejsze i dłuższe były...



To może lepiej pojechać na IP...?
ja mam zamiar zrobić 1sze KTG jutro



Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#4983513 Napisano: 29.01.2012 09:54:53 w Konkursowiczki w ciąży
agusia a robilaś KTG?
ja jeszcze nie mam skurczy, cisza i Mała skacze z lewej na prawą Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#4969615 Napisano: 22.01.2012 05:41:41 w GFK
anaholub napisał(a):

lui napisał(a):

czy bony rabatowe do hipermarket.pl to kwota do wykorzystania przy większych zakupach czy jak wybiorę np. 100 zł to za tyle mogę zrobić zakupy?


możesz kupić tylko za 100 zł



bez możliwości dopłaty? Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#4968616 Napisano: 21.01.2012 10:47:10 w GFK
czy bony rabatowe do hipermarket.pl to kwota do wykorzystania przy większych zakupach czy jak wybiorę np. 100 zł to za tyle mogę zrobić zakupy? Wyświetl w wątku >>
0 0

luimig

#4933371 Napisano: 03.01.2012 08:33:01 w Konkursowiczki w ciąży
Urlop ojcowski - przysługuje ojcu zatrudnionemu na umowę o pracę i wynosi 14 dni (bez względu na wymiar etatu). Aby z niego skorzystać należy na 7 dni przed rozpoczęciem złozyć pisemny wniosek u pracodawcy. Można go wykorzystać do ukończenia przez dziecko 12 miesiąca życia. Urlop ten może pokrywać się z macierzyńskim. Urlop ojcowski jest pełnopłatny.
Wyświetl w wątku >>
0 0