Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika biokoo

biokoo

#3895197 Napisano: 24.11.2010 11:50:07 w Rossmann
i ponowne pudło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3888236 Napisano: 22.11.2010 12:40:00 w Połączenia nieodebrane
zastrzezony kolo 11 ? Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3872274 Napisano: 17.11.2010 11:25:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mascara Loreal

filmy ze stopklatki

aparat z konkursu Rossnet Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3851569 Napisano: 10.11.2010 11:29:46 w Rossmann
aneciaa napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

sa wyniki mexx ,fektima i soxo


oczywiscie nic emotka


to też do piszę się do klubu emotka


i ja niestety tez emotka





oczywiscie ja tez emotka szkoda ze nie podaje jakie hasla wygraly Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3846246 Napisano: 08.11.2010 08:04:41 w Pomocy!!!!
klaudia011 napisał(a):

nariam napisał(a):

gwiazdeczka60 napisał(a):

czy ktoś jeszcze czeka na młynek z facebooka? emotka



ja


i ja


i ja ale chyba sie juz nie doczekamy Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3837757 Napisano: 05.11.2010 08:57:47 w Rossmann
mam pytanie o rozwiazanie krzyzowek ze skarbu, tam wystarczy wyslac smsa z haslem a skad wiedza jak sie nazywam w razie gdybym wygrala? dzwonia przed wynikami? Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3837660 Napisano: 05.11.2010 08:31:32 w Popraw sobie humor...
katrin22 napisał(a):

biokoo napisał(a):

Drogi Mężu:
Piszę do Ciebie ten list, aby powiedzieć, że opuszczam Cię na dobre. Byłam dla Ciebie dobrą kobietą przez ostatnie siedem lat i nie otrzymałam za to nic dobrego. Ostatnie dwa tygodnie były dla mnie piekłem. Twój szef zadzwonił do mnie i powiedział, że rzuciłeś dziś
robotę. Ostatniego tygodnia wróciłeś do domu i nawet nie zauważyłeś, że mam nową fryzurę, pięknie zrobione paznokcie, przygotowałam Twoje ulubione mięso i mam na sobie nową, piękną i kuszącą bieliznę. Przyszedłeś sobie, zjadłeś w dwie minuty, i poszedłeś spać zaraz po obejrzeniu meczu. Nigdy nie mówiłeś mi też, że mnie kochasz czy czegoś podobnego. Zatem albo mnie zdradzałeś, albo nigdy nie kochałeś. Ale to już nieważne, ponieważ odchodzę.
P.S. Jeżeli masz ochotę mnie szukać, to nie rób tego. Twój BRAT i ja przeprowadziliśmy się razem do Szczecina! Mamy nowe wspaniałe życie!
Twoja Była Małżonka.
Droga Była Małżonko:
W życiu nie spotkało mnie nic wspanialszego niż Twój list. To prawda, że byliśmy małżeństwem przez siedem lat, jednak do dobrej kobiety było Ci naprawdę daleko.
Zauważyłem kiedy obcięłaś włosy w ubiegłym tygodniu i pierwszą rzeczą, którą
pomyślałem było wyglądasz jak facet!. Moja matka nauczyła mnie, żeby lepiej nie mówić nic, kiedy nie jestem w stanie powiedzieć czegoś miłego. Kiedy przygotowywałaś moje
ulubione mięso, musiałaś pomylić mnie z MOIM BRATEM, ponieważ zaprzestałem jedzenia wieprzowiny już siedem lat temu.
Poszedłem sobie spać, kiedy zobaczyłem Twoją nową bieliznę, ponieważ była na niej jeszcze metka z ceną. Modliłem się, żeby to był przypadek, że tego samego dnia, którego
rano pożyczyłem mojemu bratu dwieście złotych, Twoja bielizna miała na metce 199,99 zł. Po tym wszystkim nadal Cię kochałem i czułem, że jeszcze możemy to naprawić. Zatem kiedy zorientowałem się, że właśnie wygrałem w totka dziesięć milionów, rzuciłem robotę i zakupiłem dwa bilety na Jamajkę. Kiedy jednak przyszedłem do domu, Ciebie już nie było. Jak sądzę, wszystko to stało się nie bez powodu. Mam nadzieję, że właśnie ułożyłaś sobie życie, tak jak zawsze chciałaś. Mój prawnik powiedział, że list, który do mnie napisałaś jest wystarczającym powodem, aby orzec rozwód z Twojej winy i nie dzielić majątku. Zatem
trzymaj się.
P.S. Nie wiem czy Ci mówiłem, że mój brat Karol urodził się jako Karolina. Mam nadzieję, że to nie problem.
Podpisano - Bogaty Jak Ch..j i Wolny!


emotka emotka emotka



a propo konkursów
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3837571 Napisano: 05.11.2010 08:03:01 w Popraw sobie humor...
Drogi Mężu:
Piszę do Ciebie ten list, aby powiedzieć, że opuszczam Cię na dobre. Byłam dla Ciebie dobrą kobietą przez ostatnie siedem lat i nie otrzymałam za to nic dobrego. Ostatnie dwa tygodnie były dla mnie piekłem. Twój szef zadzwonił do mnie i powiedział, że rzuciłeś dziś
robotę. Ostatniego tygodnia wróciłeś do domu i nawet nie zauważyłeś, że mam nową fryzurę, pięknie zrobione paznokcie, przygotowałam Twoje ulubione mięso i mam na sobie nową, piękną i kuszącą bieliznę. Przyszedłeś sobie, zjadłeś w dwie minuty, i poszedłeś spać zaraz po obejrzeniu meczu. Nigdy nie mówiłeś mi też, że mnie kochasz czy czegoś podobnego. Zatem albo mnie zdradzałeś, albo nigdy nie kochałeś. Ale to już nieważne, ponieważ odchodzę.
P.S. Jeżeli masz ochotę mnie szukać, to nie rób tego. Twój BRAT i ja przeprowadziliśmy się razem do Szczecina! Mamy nowe wspaniałe życie!
Twoja Była Małżonka.
Droga Była Małżonko:
W życiu nie spotkało mnie nic wspanialszego niż Twój list. To prawda, że byliśmy małżeństwem przez siedem lat, jednak do dobrej kobiety było Ci naprawdę daleko.
Zauważyłem kiedy obcięłaś włosy w ubiegłym tygodniu i pierwszą rzeczą, którą
pomyślałem było wyglądasz jak facet!. Moja matka nauczyła mnie, żeby lepiej nie mówić nic, kiedy nie jestem w stanie powiedzieć czegoś miłego. Kiedy przygotowywałaś moje
ulubione mięso, musiałaś pomylić mnie z MOIM BRATEM, ponieważ zaprzestałem jedzenia wieprzowiny już siedem lat temu.
Poszedłem sobie spać, kiedy zobaczyłem Twoją nową bieliznę, ponieważ była na niej jeszcze metka z ceną. Modliłem się, żeby to był przypadek, że tego samego dnia, którego
rano pożyczyłem mojemu bratu dwieście złotych, Twoja bielizna miała na metce 199,99 zł. Po tym wszystkim nadal Cię kochałem i czułem, że jeszcze możemy to naprawić. Zatem kiedy zorientowałem się, że właśnie wygrałem w totka dziesięć milionów, rzuciłem robotę i zakupiłem dwa bilety na Jamajkę. Kiedy jednak przyszedłem do domu, Ciebie już nie było. Jak sądzę, wszystko to stało się nie bez powodu. Mam nadzieję, że właśnie ułożyłaś sobie życie, tak jak zawsze chciałaś. Mój prawnik powiedział, że list, który do mnie napisałaś jest wystarczającym powodem, aby orzec rozwód z Twojej winy i nie dzielić majątku. Zatem
trzymaj się.
P.S. Nie wiem czy Ci mówiłem, że mój brat Karol urodził się jako Karolina. Mam nadzieję, że to nie problem.
Podpisano - Bogaty Jak Ch..j i Wolny!

Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3824987 Napisano: 02.11.2010 11:23:19 w Rossmann
kiedy wyniki z krzyzowki ze skarbu? Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3812948 Napisano: 28.10.2010 09:44:56 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

avatea napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

shorty87 napisał(a):

tej coca coli sie boje bo wiem ze pomaga niby na biegunke ale ja bardziej wymiotuje



pij pij - nawet na wymioty pomoże


pij! jak wymiotowałam w ciąży( właśnie grypa żołądkowa) to od razu mi lekarz kazał colę pić. Za chwilę lepiej się poczujesz!




cola pomaga też na zwykłą niestrawność.


Poza tym niedawno oglądałam program Perfekcyjna pani domu i tam ta babka polecała, aby przypalony tłuszcz w formach usuwać właśnie colą, nawet odgazowaną, jak zostanie coś jeszcze w butelce to nie wylewajcie, tylko usuwajcie trudny tłuszcz, np po grillowaniu
emotka

muszę to wypróbować


cola wyżre wszystko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3812862 Napisano: 28.10.2010 09:24:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ODEBRANY zestaw z rossnetu AA skorapo kontrola Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3807749 Napisano: 26.10.2010 09:48:49 w GFK
ariadnaa napisał(a):

ja miałam ankiete napoje emotka +124


i ja emotka +124 Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3794855 Napisano: 20.10.2010 11:15:45 w Rossmann
hej
co mozna wygrac za rozwiazanie krzyzowki skarbu? Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3721764 Napisano: 24.09.2010 11:29:15 w Paragony
szukam paragonu z biedronki z coca coli - prosze pisac pw Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3705681 Napisano: 17.09.2010 10:17:37 w Rossmann
3 wygrana na ross emotka

komplet ręczników emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3703597 Napisano: 16.09.2010 11:29:40 w Rossmann
piszcie jasne macie racje, jezeli obiecuja a potem nie dotrzymuja slowa ! Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3701322 Napisano: 15.09.2010 11:00:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
ja mam pytanie o konkurs smiejzelki
jest napisane ze jestem na miejscu niby 20 a patrze na wyniki i niby nie > vco jest grane? Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3701290 Napisano: 15.09.2010 10:48:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
moonfairy napisał(a):

czy wygrał ktoś coś kiedyś z kinder maxi? to działa w ogole?


ja juz wysłalam chyba z 10 kodow i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3696720 Napisano: 13.09.2010 11:59:51 w Rossmann
jupiii
2 wygrana na ross a dopiero co zaczelam grac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

biokoo

#3696292 Napisano: 13.09.2010 09:44:34 w Rossmann
a ja mam takie pytanie, otoz pierwszy raz gram w konku gdzie licza sie glosy na zdjecie, i moje pytanie to skad ja mam wiedziec ile w danej cwili mam glosow? Wyświetl w wątku >>
0 0