Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#5777888 Napisano: 22.11.2013 13:25:06 w Biedronka
Czy może ktoś podać aderes mailowy, pod który trzeba przesłać skany i dane w konkursie "E" w Biedronce. W regulaminie jest niestety tylko adres pocztowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5773003 Napisano: 14.11.2013 21:23:08 w Biedronka
size napisał(a):



Zdziwienie wynikające z faktu, że na forum dotyczącym tematyki stricte konkursowej ludzie dzielą się informacjami dotyczącymi wygranych można porównać do zdziwienia, że dzieci chodzą do przedszkola...

Jak będę potrzebowała info o podbitce dachowej, wejdę gdzie indziej.

Niemniej jednak, Panu odwiedzającemu nasze forum całkowicie przypadkiem, życzę serdecznie wygranej a tym samym zmodyfikowania swojego punktu widzenia.


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5772999 Napisano: 14.11.2013 21:21:03 w Biedronka
asante napisał(a):

monikar napisał(a):



"Zacytowałbym parę wypowiedzi ale się brzydzę bo ja w przeciwieństwie do niektórych zrobiłem to dla zabawy a nie dla zysku..."

matko jak ja lubię takie teksty... emotka


I chciałem oddać ten tablet na cele charytatywne, ale niestety zawodowi gracze zabrali temu biednemu dziecku, które by go dostało...



Zaręczam Panu, Panie Maćku S, że my również się świetnie bawimy emotka Ale widzę, że nie jest Pan nowicjuszem w dziedzinie konkursów emotka cyt:... Maciek ma szansę wygrać bilety na Heineken Open'er Festival 2013 albo iPada Mini firmy Apple.
Konkurs został przygotowany przez firmę Kainos..."
Pod jakim nickiem (jeśli można się Panie Maćku spytać?) odwiedza Pan nasze forum?
emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5772657 Napisano: 14.11.2013 14:47:14 w Biedronka
Nie musieli się zbytnio wysilać, omijali po prostu co ambitniejsze teksty, a wybierali w stylu: "Dużo szczęścia i słodyczy Zdzisiek Z. z Podlasia życzy " Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5772012 Napisano: 13.11.2013 14:28:18 w PLAGIATY
ciasssteczko napisał(a):

Pani dyrektor Atrium Mosty ładnie to podsumowała w mailu do mnie, myślę, że mogę przytoczyć:
"(...)Mam nadzieję, że tego typu zdarzenie będzie także wyraźnym sygnałem
dla uczestników konkursów, iż warto jednak samodzielnie powalczyć o
główną wygraną i wykazać się własną inwencją twórczą. "
:)



Cóż Paulino w takiej sytuacji można powiedzieć? Tylko....  GRATULACJE emotka
Trochę smutne gratulacje, ale za to dla niektórych pouczające emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5771661 Napisano: 12.11.2013 23:31:16 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

kalka napisał(a):

Napisali, że są w trakcie weryfikacji zwycięzcy i dlatego proszą jeszcze o cierpliwość. To znaczy, że laureat głównej nagrody poinformowany emotka


Skąd ta pewność? emotka


Ilona, nie mam żadnej i oczywiście chciałabym, aby nie było to prawdą, ale zakładając, że nie ściemniają, to prawdopodobnie czekają na dane lub np.paragon od zwycięzcy.
Weryfikacja polega chyba na tego typy działaniach. Ale może jednak mydlą nam oczka, nadzieja jeszcze "dycha" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5771373 Napisano: 12.11.2013 17:27:14 w Biedronka
Napisali, że są w trakcie weryfikacji zwycięzcy i dlatego proszą jeszcze o cierpliwość. To znaczy, że laureat głównej nagrody poinformowany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5771300 Napisano: 12.11.2013 16:27:28 w Biedronka
IVA, też dzięki, (wolę tę opcję emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5771284 Napisano: 12.11.2013 16:16:03 w Biedronka
Jasminum napisał(a):

Chyba do 17 listopada mają informować


Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5771240 Napisano: 12.11.2013 15:44:31 w Biedronka
tereniagno napisał(a):

Do kiedy mają czas na poinformowanie wyników z "E" ??


No właśnie do kiedy? Pamięta ktoś regulaminowy termin? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5770918 Napisano: 12.11.2013 10:49:21 w PLAGIATY
do radosnej i joan:
Dziewczyny, potraficie rozładować sytuację! emotka
można by powiedzieć " forumowe SAPERKI " emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5770519 Napisano: 11.11.2013 12:05:59 w PLAGIATY
amanda69 napisał(a):

Mnie natomiast zastanawia jeszcze jedna rzecz. Jestem "nowa" na forum więc może ktoś z Was starych wyjadaczy mnie oświeci emotka
Otóż dlaczego sam organizator twierdzi, że w konkursie, w którym należy swoją pracę zamieścić (i zmieścić) na kuponie konkursowym prace przestrzenne typu tej wygranej w Copernicusie są zgodne z regulaminem? Bo tego niestety zrozumieć nie potrafię...



Myślę, że może istnieć cała gama powodów, ale najczęściej jest tak, że przestrznne, plastyczne prace różnią się od sterty identycznych kuponów, których się czytać nie chce, a które oczywiście wymyślił sam organizator emotka ,takie "perełki" przyciągają uwagę, wydają się być niebywale pomysłowe emotka Przecież te panie w Centrach Handlowych, które być może pierwszy raz w życiu zasiadają w komisji konkursowej, a czasem nawet i osóbki z agencji nie mają bladego pojęcia o metodach konkursowiczów i myślą sobie "wow! jaką pomysłową klientkę mamy! No jak tu leciutko nie nagiąć regulaminu(o ile osoby z jury wogóle znają regulamin )No jak nie dać nagrody za pomysłowość i wkład pracy! " To nic, że tekst zerżnięty lub mierny albo przerobiony z innych,często cudzych, to nic, że laurki to stara metoda, przeżytek i obciach, to nic, że regulamin mówi jasno, że jest to konkurs na oryginalne hasło, a nie pracę plastyczną (i właśnie dlatego są kupony), wszystko to nic, kiedy przecież ten tekturowy globus, czy kolorowa laurka tak bardzo się wyróżniają i przez to są "taaakie oryginalne" emotka
A sprytny kokursowicz zaciera rączki, że rybki połknęły jego haczyk emotka
Ale spoko! Są przecież firmy, agencje czy sklepy,(np.Alma), które omijają TAKIE sidła, a cwaniaków eliminują emotka
W takich, aż chce się grać Kochani (więc biorę się zaraz za moje własne, autorskie hasełka) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5770323 Napisano: 10.11.2013 21:36:16 w PLAGIATY
koza.k90 napisał(a):


No nie żartuj!? emotka
Jaka to agencja? emotka Nazwiska pana nie musisz podawać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5770314 Napisano: 10.11.2013 21:26:11 w PLAGIATY
bruce napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):



No i kto by grał w konkursach?! emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5770312 Napisano: 10.11.2013 21:21:58 w PLAGIATY
Radosna koniecznie! emotka A może by założyć stowarzyszenie, instytucję Rzecznika Praw Konkursowiczów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5770308 Napisano: 10.11.2013 21:18:31 w PLAGIATY


Wyjmuj Jim Beam'a - razem to jeszcze raz przedyskutujemy emotka

emotka emotka Z Tobą zawsze i o wszystkim emotka do białego rana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5770301 Napisano: 10.11.2013 21:12:54 w PLAGIATY
cyt: A kto powiedział, że wszyscy mają chcieć tego samego emotka Czasy się zmieniły, mamy demokrację. Ja jestem za publikowaneim wyłącznie haseł do głównych nagród,aby można było zweryfikować plagiaty, do reszty absolutnie nie. Hmmm... opcji trzeciej nie przewidziałas/eś
emotka

A to mi się asante podoba! Hasła nagrodzone, czasem naprawdę udane do forumowej "wryfikacji" , a te słabsze z nagrodami pocieszenia bez cenzury.
Szlak mnie kiedyś mało nie trafił, gdy zadzwonił do mnie znajomy z informacją, że wygrał, bo wysłał moje hasło, które wygrało kiedyś główną nagrodę (zmienił tylko nazwę produktu) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5770296 Napisano: 10.11.2013 21:04:42 w PLAGIATY
tabaza209 napisał(a):

Wiecie co było by najlepiej ? -wcale wyników nie podawać nigdzie zupełnie nigdzie napisac konkurs zakonczono a do zwycięzców wysłac maile z informacja o wygranej i nikt by nie miał żalu do nikogo bo nikt by nie wiedział co i kto wygrał.


No "świetny pomysł, po prostu rewelacja", można by wtedy wreszcie bezkarnie plagiatować ile wlezie i jeszcze wygrywać! Jak rozumiem chcesz powiedzieć: że "wilk byłby syty i owca cała" emotka "Gratuluję poczucia sprawiedliwości" Brawo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5770018 Napisano: 10.11.2013 08:18:36 w Paragony
Mam wolny jeden paragon z Bobovity
I jeden z ALMY emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5764423 Napisano: 31.10.2013 08:40:23 w PLAGIATY
Jak to wszystko czytam, to szlak mnie trafia, bo uważam, że plagiatowanie to jest najzwyklejsza w świecie kradzież! Ja też kiedyś zauważyłam w nagrodzonym wycieczką długim tekście mój wiersz wciśnięty niby jako zwrotka. Byłam w szoku, było mi przykro, ale niestety nic z tym nie zrobiłam, nie widziałam możliwości udowodnienia, że to moja "własność". Jeśli macie jakiekolwiek dowody, to zgłaszajcie!!! Koniecznie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0