Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#5813022 Napisano: 27.01.2014 12:13:02 w Rossmann
krynio napisał(a):

joan napisał(a):

kalka napisał(a):

Możecie mnie oświecić!? Czy to pewne, że dzisiaj już nie można dokonywać zakupów Bonda? (Ktoś pisał chyba, że nie drukują się już paragony niefiskalne z kodem konkursowym) emotka


Na pewno nie drukują, Mój był dziś w sklepie i figa z makiem, a nie kod emotka


potwierdzam emotka


dzięki emotka
Może ktoś chciałby odstąpiś swój paragon!? emotka
Wczoraj zmarnowałam jeden,jedyny kiedy przed północą nie mogąc znaleźć odpowiwedzi kliknęłam w pośpiechu w pierwszą z brzegu-oczywiście złą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5813007 Napisano: 27.01.2014 12:01:45 w Paragony
Czy ktoś chciałby może odstąpić mi paragon na na Bonda -Rossnet? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5812979 Napisano: 27.01.2014 11:45:49 w Rossmann
Możecie mnie oświecić!? Czy to pewne, że dzisiaj już nie można dokonywać zakupów Bonda? (Ktoś pisał chyba, że nie drukują się już paragony niefiskalne z kodem konkursowym) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5812968 Napisano: 27.01.2014 11:37:02 w Rossmann
beata21 napisał(a):

macie do nich jakiś nr telefonu emotka ???


42 61391100 ale nie odbierają ani na recepcji, ani w sekcji obsługi klienta, zostaje jeszcze: redakcja@rossnet.pl
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5812858 Napisano: 27.01.2014 02:15:18 w PLAGIATY
wygrywac napisał(a):

http://www.youtub.../watch?v=PIev2VP1Ky0 polecam emotka


emotka I to dopiero się nazywa plagiat!
Najmniej na tym skorzystał,a najwięcej chyba stracił prawdziwy autor Cat Stevens. Ja jednak wierzę, że mógł to być zbieg okoliczności (jeśli nie we wszystkich, to przynajmniej w niektórych utworach) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5801621 Napisano: 06.01.2014 01:21:41 w Intermarche
staszek napisał(a):

bloomcia napisał(a):

staszek napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Ja pisałam bez kropek, po prostu - COLGATE XXXX bla bla bla i przyszła mi zwrotka poprawna.

A powiedzcie mi - piszecie polskie znaki? W regulaminie nic nie ma, ale kto tam ich wie... Wiecie jak to jest w przypadku MC?
Nie miałam z nimi za dużego doświadczenia. Oprócz tego, że nie trzymają się terminów nic o nich nie wiem. Ktoś życzliwy? emotka


ja nigdy nie piszę polskich znaków



A wygrywasz? ;>


MC jakoś mnie chyba lubi, więc wygrywam. Ale na więcej niż kosmetyki nie liczę emotka


A któż liczy na coś więcej w losowaniach pana Sławka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5801287 Napisano: 05.01.2014 00:18:11 w Wkurza mnie...
dochaaa napisał(a):

eciepecie napisał(a):

emotka emotka
http://www.sfora....li-go-gwalcic-a62562
emotka emotka
Para gejów zgotowała piekło adoptowanemu chłopcu. Przez cztery lata wykorzystywali seksualnie swojego synka. Nie koniec na tym: za pieniądze pozwalali go gwałcić także innym mężczyznom.

I niech mnie ktoś przekona, że trzeba dać związkom homoseksualnym prawo do adopcji. Never! emotka

po przeczytaniu artykulu poplakalam sie, oni adoptowali tego malca kiedy mial 2 latka? Boooze ja takiego malucha mam obok siebie radosnie sie bawiacego nie wyobrazam sobie jak mozna takiemu dziecku zrobic takie okropienstwo emotka


Jak się takie rzeczy czyta, to się "nóż w kieszeni otwiera" emotka Przynajmniej w Australii, czy USA, to są odpowiednio wysokie kary jak tu 40 lat więzienia!!! A w Polsce? 2,może 3 max 5 i to często w zawieszeniu. Dotyczy to nie tylko pedofili, przecież to farsa, że za zabicie 6 osób pod wpływem narkotyków i alkoholu sprawcy grozi max 15 lat, co w praktyce oznacza 7, rzadziej 12, a 15 to teoria, przy czym często w zawieszeniu, a jeśli już siedzi, to za dobre sprawowanie wypuszczają po 4, 5 latach. emotka Trudno się z tym pogodzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5800075 Napisano: 02.01.2014 21:00:59 w Paragony
Może ma ktoś wolny paragon na Gellwe w Tesco? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5799183 Napisano: 01.01.2014 09:12:15 w Nasze wygrane 2013 roku:)
Rok 2013 był dla mnie średnio zadawalający, ale biorąc pod uwagę ilości moich wygranych w stosunku do konkursów na które udało mi się znaleźć czas to i tak mogę być dumna emotka Liczę, że ten rok będzie dla mnie bardziej łaskawy, że zdołam poukładać swoje osobiste sprawy i będę miała więcej czasu dla najbliższych, przyjaciół i znajomych,ale też na wygrywanie emotka
Czego i Wam Kochani życzę!
A tak przy okazji wszystkiego co najlepsze, czyli zdrowia, spełnienia Waszych tegorocznych planów, weny twórczej i mnóstwa wygranych! Bądźcie szczęśliwi! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5797681 Napisano: 28.12.2013 10:01:33 w Rossmann
staszek napisał(a):

bo z konkursami to jak ze wszystkim, jak nie masz deadlinu to i motywacji brak emotka


No właśnie, szkoda, że mój mąż tego nie rozumie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5797632 Napisano: 27.12.2013 23:35:49 w Rossmann
Jeśli to Was pocieszy, to powiem, że zasiadłam do rossnetowych konków ok 15.30 i też nic mi się nie udało wysłać, a jak napisałam potem reklamację do rossnetu, to mi pani odpisała, że trzeba było pisać przed 16 emotka No ale przed 16 to ja z uporem maniaka 4x się rejestrowałam (za4x się udało), a potem wklepywałam do g.16 kody, tym razem bezskutecznie emotka Chyba jednak nie ma co dyskutować i pani wyjaśniać, bo i tak nic nie zdziałam emotka
Ech,trudno.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5783640 Napisano: 02.12.2013 00:03:41 w PLAGIATY
giulietta napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

turli napisał(a):

może zwycięzca lays i ferrero to ta sama osoba



czy w takiej sytuacji zwycięzca Lay's nie napisałby po prostu, że użył znów kawałka swojego hasełka, zamiast straszyć sądem z nowego konta? emotka



jeszcze są 2 tygodnie na reklamację do 15 ......



A no właśnie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

kalka

#5783532 Napisano: 01.12.2013 20:35:53 w PLAGIATY
A propos plagiatów to widziałam pana od plagiatu kolażowego z tropikalną wyspą i kokosami w tle, miał się świetnie i wózek pełen zakupów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5783334 Napisano: 01.12.2013 11:30:26 w PLAGIATY
Nie było żadnych oświadczyn emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5783288 Napisano: 01.12.2013 09:04:38 w PLAGIATY
marzanna napisał(a):

kalka napisał(a):

Dziewczyny, wyznam, że wprawdzie after party nie było, ale impreza była przednia, a Ferrero stanęło na wysokości zadania! emotka
Wśród konkursowych zakupów prym wiodły telewizory, bony-vouchery zakupowe oraz wycieczki(Grecja, a właściwie Kreta górą). Osobiście miałam super concierga, nie dosyć, że przystojny, to jeszcze z fantastycznym poczuciem humoru. Mówiąc krótko: bawiłyśmy się wyśmienicie emotka
A za rok..... powtórka! emotka



Zgadzam się z kalką. Było świetnie emotka Tylko, że nie wiem, która w tym tłumie to była kalka emotka


Moja Droga, wypatrywałam Cię za każdym razem, kiedy Janiak lub drugi miły Pan prowadzili z kimś wywiad,specjalnie wybiegałam z Cafe Baguette(spdziłam tam sporo czasu, bo moje zakupy nie trwały zbyt długo)z nadzieją, że to Ty, no ale nie udało się nam wpaść na siebie emotka Agicho też nie udało mi się wypatrzeć.
Za to widziałam sporo znajonych twarzy emotka
Pozdrowienia dla Państwa z Krakowa, którzy kupili sanki dla synka, ta Pani w wywiadzie była bezkonkurencyjna, zresztą zachęcała całą Polskę, by wzięła w przyszłym roku udział w tym fantastycznym konkursie emotka , więc za rok lekko Kochani nie będzie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5783225 Napisano: 30.11.2013 23:41:22 w PLAGIATY
Dziewczyny, wyznam, że wprawdzie after party nie było, ale impreza była przednia, a Ferrero stanęło na wysokości zadania! emotka
Wśród konkursowych zakupów prym wiodły telewizory, bony-vouchery zakupowe oraz wycieczki(Grecja, a właściwie Kreta górą). Osobiście miałam super concierga, nie dosyć, że przystojny, to jeszcze z fantastycznym poczuciem humoru. Mówiąc krótko: bawiłyśmy się wyśmienicie emotka
A za rok..... powtórka! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5783167 Napisano: 30.11.2013 22:25:21 w Giełda Kodów ; )
Poszukuję kodu na konkurs TETLEY, który za chwilę się kończy. Mój mąż wyrzucił kodzik do śmieci i ślad po nim zaginął (po kodzie oczywiśie,nie po mężu) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5781826 Napisano: 28.11.2013 14:31:09 w PLAGIATY
radosna napisał(a):

serwis.konsumenckipl@ferrero.com

Piszcie o plagiatach. Byle szybko!!!



Jak na razie uwzględnili tylko jeden plagiat emotka Zobaczymy co dalej się wydarzy, tylko czasu już niewiele do złotych zakupów zostało... Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5777904 Napisano: 22.11.2013 13:34:29 w Biedronka
Dziękuję Ci ślicznie morelko! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0