Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#5843684 Napisano: 31.03.2014 17:19:00 w NA CO CZEKAMY?
staszek napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Konkursy do rozwiązania!


Rossnet konkursy marcowe
Groszek
Grześki tygodniowe
Danio losowanie
Garnier loteria- rezerwa ma być na koniec miesiąca
Polo Persil
Biedronka E - etap I
Mbank- ostatnie II etapy
Colgate paskudy- szczoteczki
Groszek?
Delikatesy Centrum kupuj wygrywaj
Statoil Black

coś jeszcze? Poprawcie mnie gdyby już coś się rozwiązało


Top market hortex, persil lavender smolar gdzie zgłoszenie było z formularza


Dodałabym jeszcze Almę, dzisiaj miała obradować komisja konkursowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5838801 Napisano: 18.03.2014 12:01:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

miszczu1 napisał(a):

staszek napisał(a):

mahuska napisał(a):

Z Blecka Statoil już informowali z pierwszego etapu??


nikt się jeszcze nie chwalił chyba



To tylko 2 nagrody w tygodniu,więc może nikt się tutaj nie pochwali emotka


w regulaminie wyraznie zaznaczyli, ze na wylonienie zwyciezcow maja czas do 24.03, wiec jeszcze macie szanse emotka



A czy ambasadamarek i 4frame to nie jest przypadkiem ta sama firma?


nie sądzę. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5837030 Napisano: 13.03.2014 12:37:43 w Gratulacje! Dla wygranych!
Wygrać w loterii autko, to niesamowite szczęści emotka
GRATULACJE emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5836063 Napisano: 11.03.2014 14:50:39 w Rossmann
79magda napisał(a):

asiam napisał(a):

edi999a napisał(a):

asiam napisał(a):

Sprzedam kupon rabatowy na 40 % na perfumy do drogerii Rossmann.Proszę o oferty z ceną na PW.

http://www.rossne...Ekupony%2005.03.2014




??? emotka
kupon można otrzymać do dowolnych zakupów- nawet za przysłowiową złotówkę



oczywiście, tylko najpierw je trzeba zrobić !



Ja oddam taki kupon za darmo emotka jeżeli komuś jest potrzebny emotka



Wczoraj kupiłam woreczki śniadaniowe za 0,79zł i również dostałam kolejny już kupon, więc jeśli ktoś chętny,to z przyjemnością mu sprezentuję kuponik rabatowy na perfumy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5830426 Napisano: 26.02.2014 15:52:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mgrzel napisał(a):

scofield napisał(a):

isiulka napisał(a):

mgrzel napisał(a):

tulipanka napisał(a):

aga67 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Widzę wyniki z PS3, kto od Nas został właścicielem Citroena??
Komu można gratulować??


Niestety,nie mnie emotka tylko subskrypcja.Ciekawa jestem ile było zgłoszeń. emotka


Nieraz wygrywałam w dość poważnych konkursach fotograficznych, byłam przekonana że ze zgłoszeniem wspięłam się na wyżyny własnej inwencji. Nie liczyłam na auto, bo wiadomo że tak łatwo nie ma, ale ogólnie na COŚ. a tu taki klops, nawet subskrypcji emotka Ciężki konkurs...


Ja też zrealizowałam pomysł i wydawało mi się, że dałam z siebie wszystko a tu WIELKIE NIC... No nic nadal jesteśmy w grze, więc trzeba uruchomić mózgownicę emotka


Z tego co ludzie piszą to ten konkurs ma masakryczną popularność wsród fanów ps3. A myślałam, że jestem w mniejszości emotka



hehe ja tez myslalem ze cos fajnego wyszlo a tu nic emotka a swoja droga zdjecie + opis wysylaliscie czy linki do youtuba itp ???


Ja wysłałam zdjęcie + opis. Linków mieli nie brać pod uwagę a czy stało się inaczej to nie wiem. Ogólnie jestem rozczarowana, bo wydawało mi się, że odwaliłam kawał dobrej roboty, a chwilowo nie mam nowego pomysłu.


Nie brałam udziału w tym konku (bo z reguły nie biorę w konkach foto), ale mam kilku znajonych konkursowiczów, w tym zawodowego fotografa, którzy robią super foty i wygrywają, a teraz jeste w szoku emotka !
Pierwszy etap i nikt ani z forum , ani nikt z moich grających tam znajomych nie wygrał żadnej z 10 nagród. Trochę dziwny ten konkurs. Zaleciało mi mysiorkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5827498 Napisano: 20.02.2014 17:01:28 w PLAGIATY
mia napisał(a):

aslota napisał(a):

Mnie by to nie ruszyło, pomysł jak pomysł ale ta końcówka z gadaniem i napisy to mnie zdenerwowały... Zajechało mi moim pomysłem. Nie będę do organizatora pisać w tej sprawie bo mam w zanadrzu asa, ale tak chciałam Wam przypomnieć żel licho nie śpi...


Plagiat to na pewno nie jest. Najwyżej inspiracja emotka
Poza tym Twój i tak moim zdaniem jest znacznie lepszy (i bardziej pomysłowy, i bardziej naturalny), więc kompletnie nie ma się co przejmować. emotka



To nie jest plagiat,a Ty możesz spać spokojnie-Twój filmik jest lepszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5826432 Napisano: 19.02.2014 10:58:38 w PLAGIATY
malenka napisał(a):

Ale oddzielmy dwie kwestie. Ludzie wyskakujący z kartonu to już z 40 lat temu w filmach się pojawiali. Tutaj chodzi o pomysł NADANIA SIĘ W PACZCE POCZTĄ, a biorąc pod uwagę fakt, że wyniki Cruhchips są dosyć świeże, można domniemywać, że autor zdjęcia na Lorda mocno się wzorował na czyimś pomyśle.


zgadzam się i jestem tego samego zdania.
Dla mnie ważne jest nie tylko CO wygrywam, ale JAK!
Akurat w tym konkursie nie brałam udziału, jednak potrafię cieszyć się z wygranej konkurencji, a największą stysfakcję i otarcie łez przynosi mi zawsze świadomość, że wygrałam z lepszym, a na pewno z grającym FAIR emotka
Cieszę się jeszcze bardziej, kiedy szczęśliwm i grającym fair laureatem zostaje ktoś z nas, czyli z naszego forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5826408 Napisano: 19.02.2014 10:35:47 w PLAGIATY
"mocno się wzorował" emotka emotka dobre stwierdzenie, nawet powiedziałabym mocne emotka
Ktoś wygrał (na szczęście tylko na chwilę) główną nagrodę wykorzystując mój wiersz,ale zmieniając niektóre wyrazy analogicznymi i teraz już WIEM: on po prostu "mocno się wzorował" emotka
Cieszę się, że mamy różne poglądy i że możemy je swobodnie wyrażać, więc wyrażę jeszcze jeden: kopiowanie pomysłu nie koniecznie stanowi plagiat, ale trudno mi się oprzeć wrażeniu, że jeśli ktoś się "mocno wzorował", to widocznie nie miał własnej inwencji twórczwej i takiegoż samego wkłdu, zrobił reprodukcję czyjegoś fotoobrazu, wykorzystał, niedawno nagrodzony, świetny pomysł i niezależnie od wszystkiego jest to obciach emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5826345 Napisano: 19.02.2014 08:08:57 w PLAGIATY

kalka

#5826333 Napisano: 19.02.2014 06:42:39 w PLAGIATY
I jeszcze jedno:forum jest po to, żeby dyskutować, a nie obrażać się nawzajem, więc pozwólcie wyrażać spostrzeżenia i opinie, nawet jeśli są inne od Waszych. Lepiej wspomnieć i poddać pod dyskusję to, czy coś jest plagiatem, czy też nie, niż przemilczeć temat dając ciche przyzwolenie na łamanie zasad, dobrych obyczajów, a nawet prawa.
boom30proszę: nie obrażaj nikogo, tylko dlatego, że ma odmienne zdanie od Twojego!
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5826332 Napisano: 19.02.2014 06:31:17 w PLAGIATY
magnus napisał(a):

isiulka napisał(a):

usmiech napisał(a):

Sam motyw pewnie był - wyskakiwać można też np. z zapakowanego prezentu, skrzyni, etc.

Tutaj jednak zerżnięto też wszystkie szczegóły z Crunchipsów nie tylko pomysł, ale i wszystkie detale - napis priorytet, pieczątka, adres na paczce dotyczący destynacji wycieczki będącej nagrodą, etc.

I przy okazji złamano regulamin - na zdjęciu nie ma pana wysyłającego zgłoszenie, co było jednym z wymogów, ujętych w regulaminie.


Zdjęcie jest super, pracy włożył ktoś nie mało, a jak masz z tym problem to napisz reklamacje a nie buntuj ludzi.



I zamiast siebie wsadził do niego babę emotka



Nie grałam w tym konku, fotki nie widziałam, bo zawartość strony z wynikami jest chwilowo niedostępna, ale powiem tak: sam wkład pracy nie wystarczy ,liczy się przede wszystkim pomysł i dlatego uważam, że nagroda nie jest w tym wypadku zasłużona (jeśli faktycznie,jest tak jak piszecie,że koncepcja jest całkowicie zerżnięta) To tak, jakby ktoś się strasznie napracował kopiując obraz Leonarda Da Vinci np: Damę z Łasiczką i uznał obraz całkowicie za swój.
Uważam, że jeśli pomysł jest skopiowany na beszczela, to obciach. Prawdziwy autor pomysłu przez kilka dni w kilka osób myślał nad pomysłem, przez kilka dni obmyślał każdy szczegół, a ktoś zerżnął jego pomysł i pracę w jedną sekundę, a potem został nagrodzony min właśnie "za pomysł", łamiąc przy tym w jeszcze jednym punkcie regulamin.
Uważacie, że wszystko jest w porządku? emotka Ja uważam, że NIE. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5826329 Napisano: 19.02.2014 06:03:48 w Rossmann
marzenier napisał(a):

No niestety.
Rossnet okazał się inwestycją bezzwrotną emotka
Chyba te moje dwie główne wygrane latem tamtego roku to był fuks początkującego.
Szlak !!


Kobieto! emotka Dwie główne na Rossnecie!? Ciesz się i nie narzekaj! emotka
Zdarza mi się wygrywać nieraz główne nagrody w konkach, ale na Rossnecie NIGDY i cieszę się z każdej nagrody 2 i 3 stopnia, ale chętnie zamieniłabym balsamy z Bonda,shampoo z Aussie, czy kremy do rąk 4Pory Roku na Twoje dwie główne sprzed kilku miesięcy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5825782 Napisano: 18.02.2014 13:48:30 w Rossmann
ewka656 napisał(a):

Ja nie dostałam maila ale jeśli był to mail grupowy to chyba musiał mieć taką samą treść do wszystkich ( chyba, że się mylę). Być może do kogoś dziś zadzwonią z główną emotka :)


Nie dzwonili jeszcze,bo sami czekają. Ponoć najpierw zamieszczą wyniki na stronie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5825780 Napisano: 18.02.2014 13:41:57 w Rossmann
bachacz napisał(a):

frodo napisał(a):

Może osoba zajmująca się konkursami na ferie zimowe sobie wyjechała? emotka


A na te ferie pojechała oplem z bonda emotka emotka to nie ma co czekać emotka aż do końca ferii emotka



Spoko emotka Mam info, że dzisiaj do g.17 będą wszystkie wyniki (tzn.wczorajsze i dzisiejsze).Miła pani poinformowała mnie, że czekają na decyzję fundatorów nagród emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5824966 Napisano: 17.02.2014 11:09:16 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

mrking napisał(a):

Czy Wy naprawdę myślicie, że agencje czytają te wszystkie zgłoszenia?? Czasami mogą być ich tysiące - jeśli nie trzeba numeru paragonu.. Z moich obserwacji i wywiadów wynika, że MediaContact i Smolar robią co im się podoba- przeważnie losują ileś tam lub przebierają "na oko" i dopiero potem z tego coś wybiorą.. Najbardziej rzeczowo podchodzi Columbit i Agencja A2- chyba ta co Profit robiła ostatnio.. Może macie jakieś inne zdanie?


Tak, mam inne.
Nawet diametralnie. emotka
Dla mnie Columbit losuje, a Smolar czyta. I to wcale nie żart z mojej strony - takie jest moje (inne) zdanie.


emotka mam takie zdanie jak mia i lata doświadczeń
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5821029 Napisano: 10.02.2014 10:33:16 w Kupię...
0 0

kalka

#5819915 Napisano: 07.02.2014 19:54:46 w Kupię...
kupię vouchery do CinemaCity lub Multikina Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5814281 Napisano: 29.01.2014 11:08:45 w PODZIĘKOWANIA
SONATA Ślicznie Ci dziękuję emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5813044 Napisano: 27.01.2014 12:29:13 w Rossmann
joan napisał(a):

kalka napisał(a):

Jeszcze pytanko: czy każdy kod do tego samego konkursu jest inny? Czy może kody są identyczne,bo różnicę robi np.data i kwota na paragonie.


Każdy jest inny.


Tak myślałam, łudząc się głupio, że może jednak są identyczne (bo siostra ma paragon bez kodu, pani kasjerka jej nie dała emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5813030 Napisano: 27.01.2014 12:21:12 w Rossmann
Jeszcze pytanko: czy każdy kod do tego samego konkursu jest inny? Czy może kody są identyczne,bo różnicę robi np.data i kwota na paragonie. Wyświetl w wątku >>
0 0