Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#5846716 Napisano: 07.04.2014 16:33:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

assal napisał(a):

Jakby zniknął dział z paragonami, to szybko by się okazało, że znów łatwiej się wygrywa.
A tak?
Długo byłam przeciwko, w końcu uznałam, że to walka z wiatrakami. Nie ma co udawać, że coś się zmieni, więc dostosowałam się do nowych reguł.
Nawet dojrzałam w tym oszczędność.
Paragon z przesyłką? 5 zł.
Niby tracę jakieś 2 sosy po 2 zł, ale 5 zł mnie kosztuje bilet na autobus, bym dojechała do sklepu.


A ile czasu zyskuję na granie emotka



Dlatego ja nie bardzo rozumiem ...mogę kupić coś bliskiej koleżance, następnym razem ona kupi...A na forum ogłaszają się chyba osoby które w promocyjnych nie grają.
Też mi się zdarzyło paragonik kupić, nie powiem...robienie sobie specjalnie konkurencji hmmm


To co, zgłaszamy propozycję zlikwidowania topu z paragonami??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5846708 Napisano: 07.04.2014 16:28:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

isiulka napisał(a):

joan napisał(a):

Już nie kombinujcie z tymi nowoczesnymi technologiami - ja starterów nie przekładam, a i tak u nich nie wygrywam emotka

emotka U mnie to samo, ale raczej stawiam na rosnącą konkurencje proporcjonalnie do malejącej ilości nagród.



Oczywiście, że dlatego coraz mniej nagród się trafia. Rok temu, kiedy wysłałam pierwsze zgłoszenie na konkurs wszyscy kazali mi się puknąć w czoło, powtarzając, że to ściemy i naciąganie. Zaczęłam coś wygrywać, raz, drugi, trzeci. Teraz z grona pukających się w głowy na pewno 8 moich znajomych gra uparcie i w wielu konkursach. Nie piszą źle, niektórzy nawet bardzo dobrze. Grono konkursowiczów poszerza się w zatrważającym tempie, a nagród nie przybywa. Poza tym, nie każdy chwali się nagrodami, nie każdy ma w ogóle tu konto, a wiem, że wygrywają (coś, gdzieś). Sama na e-konkursy trafiłam po kilku miesiącach grania i wyłapywania konkursów na fb, raczej przypadkowo, zaglądałam tam gdzie mi się wyświetliło coś na tablicy. Tak więc mnie nie dziwi, że trudniej coś wygrać, skoro konkurencja z dnia na dzień jest coraz większa. A podobno dzielić się trzeba emotka



szczególnie że i konkursów mam wrażenie z roku na rok jest coraz mniej...


I nagrody jakby nieco cieńsze.
Pamiętam czasy, kiedy najniższy nominał różnych bonów do wygrania wynosił 100 zł, teraz 50. Być może niedługo 30 zł zaoferują, a chętnych i tak będzie znacznie więcej niż kiedyś na te 100 złotowe nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5846694 Napisano: 07.04.2014 16:14:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Ja tam nie mam takich problemów ,gram na te paragony co mam ,zawsze z tego samego numeru i jak hasło jest fajne to wygrywa ,a jak dupo,,,,,,,,,,,,, to nie wygrywa,chyba proste prawda?


emotka emotka emotka
A u mnie jest dokładnie odwrotnie! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5846690 Napisano: 07.04.2014 16:11:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

Prawda jest taka że większość ludzi 5 lat temu miała po 2 telefony i 2 karty.... teraz gra 200% ludzi więcej. A każdemu z 2 kart zrobiło się XXX. Może kiedyś agencje czytały częściej hasła bo było to do wykonania.



emotka Otóż to!
A dzisiaj zadzwoniła do mnie koleżanka, geniusz konkursowy, wygrywa tyle, że połowa tych wygranych baaardzo by mnie satysfakcjonowała i mówi "czy nie wydaje Ci się, że coraz trudniej wygrać" emotka emotka
Agencje obniżają swoje ceny,tną koszty a konkursowiczów i ich zgłoszeń coraz więcej! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5846681 Napisano: 07.04.2014 16:03:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

Jest wiele sposobów np.Jak wysyłasz smsa to najnowsze programy dostarczają informację, z jakiego telefonu została wysłana wiadomość, więc jak ktoś ambitnie przekłada starter do tego samego telefonu to widać, że to wszystko od jednej osoby.

maribog napisał(a):

Bez problemu można sprawdzić z jakiego modelu telefonu został wysłany sms emotka



emotka Nie podejrzewałam o taką technologię agencji zajmujących się konkami, no,no, ale kto wie.... Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5846644 Napisano: 07.04.2014 15:25:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

mia napisał(a):

Czy mam rozumieć, że na intencje Smolara mam nowe startery kupić, bo na stare numery nie wygrywam już, i wtedy będzie wszystko ok?
Trochę to śmieszne, żeby nie powiedzieć żałosne. emotka



niekoniecznie... mam to sprawdzone emotka Jak posłali by łaskawie smsy z persila może jakaś wygrana wpadła emotka


Też mi się wydaje, że mają inną strategię, startery nie pomagają emotka
Chyba mają inną taktykę rozpoznawania tekstów zawodowych konkursowiczów emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5846620 Napisano: 07.04.2014 14:39:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

nataszka napisał(a):

mia napisał(a):

Dzięki, isiulka i edzia. emotka
Ludzie to maja nawalone, ale nataszka tez ma racje - posłaliby maile w terminie, to mieliby spokój. emotka

Przykro patrzeć, jak jedna z najlepszych agencji schodzi na psy... emotka


A najśmieszniejsze jest to że zawiesili konto FB -dziecinada!



najwidoczniej mają COŚ na sumieniu i sie przestraszyli - inaczej tego wytlumaczyc nie mozna emotka bylam ciekawa jakie stanowisko zajma, a oni wszytko usuneli i juz emotka



Muszę Wam powiedzieć, że bardzo lubiłam kidyś Smolara (zresztą z wzajemnością emotka ), ale nabrałam dystansu kiedy jekieś pół roku temu zadzwoniłam do nich, a pan w trakcie rozmowy zdradził mi, że "chcą eliminować zawodowych konkursowiczów..." emotka , więc się go spytałam co rozumie przez stwiedzenie zawodowy konkursowicz,bo przecież ten kto zagra z powodzeniem raz, czy drugi i zaczyna grać w konkursach staje się- można by powiedzieć -zawodowym konkursowiczem emotka Oburzyłam się pytajac co złego widzi, że ktoś grać w konkursach częściej niż raz na rok, a poza tym to dzięki nam konkursowiczom, kręci się ich konkursowy biznes (ostatnio nawet bardzo)! W końcu z czego by żyli, gdyby nie my - brać konkursowa, która podnosi im "obroty konkursowe", poszli by na zieloną trawkę emotka
No i zastanawia mnie co robią, by jak ta powiedział pan ze Smolara "eliminować zawodowych konkursowiczów" i czy firmy zlecające im projekty konkursowe życzyłyby sobie tego!? emotka - Wątpię! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5845873 Napisano: 04.04.2014 16:43:34 w Paragony
onlyrybka napisał(a):

polec napisał(a):

polec napisał(a):

Jeżeli Ktoś chce sprzedać TANIO wygraną szczoteczkę z groszka, to zapraszm na PW. Mam swój paragon.



TANIO
Szukam jeszcze dla bratowej
PW Odpowiem wszystkim wieczorem



Podawało się swoje imię i nazwisko przez telefon.

W temacie mam paragon Milka Alma.PW.


No właśnie emotka Ja podawałam imię nazwisko i miejcowość, zatem trudno odsprzedać wygraną. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5845683 Napisano: 04.04.2014 12:23:06 w Paragony
Poszukuję paragonu na BAM w Groszku (pasta Blend-a-med, lub płyn,szczoteczka OralB). Przyznaję się, zagrałam bez paragonu, czego zwykle nie robię,ale tym razem ponisło mnie,bo w moim dziadowskim Groszku tylko Colgate mieli - pasty i szczotki,a płynów wcale nie było. Wróciłam wieczorem wkurzona i zagrałam bez paragonu emotka emotka
Jeśli ktoś ma wolny paragon, to proszę o kontakt na pw! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5845283 Napisano: 03.04.2014 15:22:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
isiulka napisał(a):

Nie no aż tak wysoko ich nie cenie, co do samochodów to raczej nie mam złudzeń emotka
Ale nagrody do 3 tyś zł jeszcze trafiają do konkursowiczów,te powyżej trafiają w czarną otchłań emotka


No tak myślałam emotka Miejmy nadzieję, że te główne nie były losowane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5845281 Napisano: 03.04.2014 15:07:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
radosna napisał(a):

kalka napisał(a):

radosna napisał(a):

isiulka napisał(a):

joan napisał(a):

radosna napisał(a):

Niedługo się okaże, że najlepszą i najwięcej dającą nagród agencją jest ... Media Contact!!! emotka


Bo u nich to człowiek przynajmniej nigdy nie ma złudzeń emotka


Co Wy znowu chcecie od mojej ulubionej agencji reklamowej emotka
Media Contact emotka emotka



emotka emotka emotka emotka emotka
To powyżej do dla pana Sławka. Możecie się śmiać ze mnie albo mi nie wierzyć, ale on o mnie nie zapomina przy rozdawaniu nagród.


Kochana, nie miej złudzeń emotka raz na 100 konkursów wpadła pasta do zębów tylko dlatego, że to był wyjątek potwierdzający regułę emotka A po ostatniej interwencji nie miał facet innego wyjścia emotka



Tu nie chodzi o pastę czy żel do mycia - ale o fakt, że pan Sławek o mnie pamięta emotka


emotka emotka emotka
A TO Z PEWNOŚCIĄ !!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5845274 Napisano: 03.04.2014 14:55:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
isiulka napisał(a):

kalka napisał(a):

radosna napisał(a):

isiulka napisał(a):

joan napisał(a):

radosna napisał(a):

Niedługo się okaże, że najlepszą i najwięcej dającą nagród agencją jest ... Media Contact!!! emotka


Bo u nich to człowiek przynajmniej nigdy nie ma złudzeń emotka


Co Wy znowu chcecie od mojej ulubionej agencji reklamowej emotka
Media Contact emotka emotka



emotka emotka emotka emotka emotka
To powyżej do dla pana Sławka. Możecie się śmiać ze mnie albo mi nie wierzyć, ale on o mnie nie zapomina przy rozdawaniu nagród.


Kochana, nie miej złudzeń emotka raz na 100 konkursów wpadła pasta do zębów tylko dlatego, że to był wyjątek potwierdzający regułę emotka A po ostatniej interwencji nie miał facet innego wyjścia emotka


Kalka ja wygrywałam u nich główne, więc nie do końca się z Tobą zgadzam emotka


E, No to przepraszam ! emotka emotka Zalożę się tylko, że autka, to nie były. (ja też raz na kilka lat mam u nich główną, ale właśnie z tych głównych mniejszych i nie słyszałam nigdy, aby ktoś na przestrzeni 6 lat chwalił się samochodem, albo voucherem na większą kwotę od p.Sławka, a było ich kilka) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5845269 Napisano: 03.04.2014 14:50:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
isiulka napisał(a):

Ja bym się jeszcze wstrzymała z tym Smolarem, kiedyś był konkurs z frytkownicami gdzie było 200 nagród i tez mówili, że laureaci poinformowani a popołudniem dziwnym trafem nagle zaczęły dochodzić smski.


Ech, pamiętam te czasy... Tylko, że od temtej pory wiele się w Smolarze zmieniło.Prawdopodobnie nie pracują już ludzie, którzy wtedy wybierali,zresztą jest chyba już mniej pracowników. Mam wrażenie, że pan Adrian "rozpatruje" wszystkie konkursy emotka i powiem szczerze, że według mnie ta jedna z solidniejszych dotychczas agencji zeszła na psy emotka To oczywiście jest moje subiektywne zdania. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5845258 Napisano: 03.04.2014 14:40:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
radosna napisał(a):

isiulka napisał(a):

joan napisał(a):

radosna napisał(a):

Niedługo się okaże, że najlepszą i najwięcej dającą nagród agencją jest ... Media Contact!!! emotka


Bo u nich to człowiek przynajmniej nigdy nie ma złudzeń emotka


Co Wy znowu chcecie od mojej ulubionej agencji reklamowej emotka
Media Contact emotka emotka



emotka emotka emotka emotka emotka
To powyżej do dla pana Sławka. Możecie się śmiać ze mnie albo mi nie wierzyć, ale on o mnie nie zapomina przy rozdawaniu nagród.


Kochana, nie miej złudzeń emotka raz na 100 konkursów wpadła pasta do zębów tylko dlatego, że to był wyjątek potwierdzający regułę emotka A po ostatniej interwencji nie miał facet innego wyjścia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5844706 Napisano: 02.04.2014 14:34:31 w Biedronka
ekuc2 napisał(a):

fridanna napisał(a):

Mnie się też nie udało. Zwyciężczyni - gratuluję z całego serca. Jej praca była na pewno dobra + miała szczęście. I tyle.

Nie wiem skąd tyle gdybań i dociekań. Nie każdy moze wygrać, to proste. Patrząc na to wszystko, strach coś wygrać, bo zaraz posypią się reklamacje, uwagi dot. regulaminu, i realizacji konkursu etc. itp. itd. Przecież to zabija wszelką radość!


tyle że to nie chodzi tylko o żale bo ja nie wygrałam
Teksty miały do 1000 znaków mieli czas do przyszłej środy a wyniki są już teraz co sugeruje iż było to losowanie
oczywiście niech się cieszą ci co wygrali (w końcu po to gramy) ale agencja poszła ewidentnie na łatwiznę bo czytać im się nie chciało szkoda tylko że wiele osób (w tym ja) siedziało i starało się napisać coś ciekawego co nie zawsze zmieści się w 160 standardowych znakach

ale to tylko moje skromne zdanie emotka



Fridanna, trzeba uszanować zarówno radość tych, którzy wygrali, jak również wątpliwości tych, którzy mają do nich podstawy. Dwa dni robocze na ocenę tysięcy zgłoszeń wydaje się dość krótkim terminem emotka
Choć to jeszcze o niczym nie świadczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5844676 Napisano: 02.04.2014 13:40:16 w Biedronka
Ja również gratuluję talentu i nagrody naszej forumowej koleżance emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5844592 Napisano: 02.04.2014 11:47:52 w Wkurza mnie...
asiabuczkowska napisał(a):

wkurzyłam się, bo mam duże zaległości w sprawdzaniu klasówek uczniów, ale jak zaczęłam sprawdzać to roześmiałam się do łez emotka uczeń klasy VI napisał: car to "król" Rosji, a jego żona to.... c..... cerata emotka


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5844581 Napisano: 02.04.2014 11:23:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

ale mi numer w odido zrobili z konkursem pepsi max emotka

kupiłam nawet za 15zł tej pepsi max- akurat dostawa była bo moich wielokrotnych prośbach i co się okazało? Po powrocie do domu na paragonie miałam nabitą Coca-Colę.. żenada emotka
taki paragon to ja mogę tylko smalcem posmarować emotka


Musisz poprosić w sklepie, żeby wpisali Ci ręczie Pepsi + pieczątka sklepu, oczywiście przekreśl Coca-Cola i będzie ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5844484 Napisano: 02.04.2014 09:44:51 w Biedronka
magnus napisał(a):

marzenier napisał(a):

eee nie wydaje mi się żeby opublikowali..
za dużo tego
ale chętnie też bym poczytała
może się czegoś nauczę emotka



Nie podejrzewam,że opublikują



Regulamin zakłada, że opublikują, więc w zasadzie powinni zamieścić wybrane prace-perełki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5844172 Napisano: 01.04.2014 18:00:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asante napisał(a):

koper napisał(a):

deva napisał(a):

dzis bedzie sporo wygranych w mdw emotka



Wygląda na to, że będzie... Zastanawiam się czy tylko ja uważam takie żarty za mało śmieszne emotka


Nie tylko Ty...
Ja właśnie przeczytalam o Finishu i mi się smutno bardzo zrobiło, że znowu nic. Zanim się zorientowałam, że to żart (o ile). Generalnie nie lubię tego dnia, pamiętam jak znajomi wkręcili koleżankę, że jej sie meiszkanie pali. Wyszła z tego mega nieprzyjemna historia, ona prawie osiwiała, ludzie nie znają umiaru...



Faktycznie, kretyński żart z tym pożarem emotka Wszystko ma swoje granice!
Jednak nie przeginajmy w drugą stronę, to dla niektórych jest jedyny dzień, kiedy mogą pochwalić się wygranym autkiem, lotem w kosmos itp, 6 w totka, co kto woli, kto o czym marzy emotka Pewnie, że to nieco irytuje, kiedy człowiek myśli: kurcze nie docenili mnie w Vanishu, Winter Coffe i jeszcze w paru innych się na mnie nie poznali, ale trudno się nie zorientować, że ten wysyp dzisiejszych powiadomień, to jednak niewinny żart. Mam tylko nadzieję, że jutro już wszystko wróci do normy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0