Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#5859831 Napisano: 09.05.2014 11:36:35 w PLAGIATY
black_cat napisał(a):

Myślicie , że organizator coś z tym zrobi? Bo właściwie to co on winny, że ktoś go "oszukał"?
Ja niestety wyrzuciłam już paragon emotka chociaż moje hasła nie dorównują tym nagrodzonym więc raczej nie miałam szans.



Spoko, jak wygrasz oddam Ci mój paragon (chyba jeszcze przewala się gdzieś w portfelu) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5859815 Napisano: 09.05.2014 11:16:51 w PLAGIATY
black_cat napisał(a):

Anonima napisał(a):

joan napisał(a):

Wygląda na to, że jakiś konkursowicz, co z założenia zawsze śle cudze teksty... nie przewidział, iż 4Frame może opublikować prace laureatów. A tu suprajz! emotka


hehe ale pewnie sie tym nie przejmuje,bo ciekawe czy komus bedzie sie chcialo pisac skargi,tutaj to kazdy moze anonimowo pisac emotka



Przecież w regulaminie było napisane, że nagrodzone hasła oraz nazwiska laureatów będą podane na stronie odido i na stronie 4frame, więc chyba nikogo to nie zaskoczyło.

A może to rodzina zwyciężczyni BMW? Wiecie jak to jest, czasami pisze się hasło a dane podaje męża, no bo np konkurs o tematyce męskiej.


Uwielbiam takie teksty emotka Jasne, tak, tak RODZINA o innym nazwisku i z innego miasta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5859806 Napisano: 09.05.2014 11:05:19 w PLAGIATY
joan napisał(a):

Wygląda na to, że jakiś konkursowicz, co z założenia zawsze śle cudze teksty... nie przewidział, iż 4Frame może opublikować prace laureatów. A tu suprajz! emotka


No cóż, nie tylko owego "poetę" zaskoczyło 4 Frame, ja też po raz pierwszy zobaczyłam publikację nagrodzonych przez 4 Frame tekstów. Już sama nie wiem czy to dobrze, czy źle... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5859803 Napisano: 09.05.2014 11:03:11 w PLAGIATY
zaczytana-pola napisał(a):

joan napisał(a):

wredzia napisał(a):

To nie jest plagiat tylko inspiracja, z tego co widzę więc wątpię że pisanie skarg coś da.


Może niech się laureat pochwali tutaj z imienia i nazwiska emotka To mu złożymy gratulacje w stosownym wątku... Czekam z niecierpliwością emotka


Czy 76% cudzego hasła zawarte w swoim haśle jest inspiracją?

" Wystarczy bowiem użyć Internetowego Systemu Antyplagiatowego, który sprawdza, czy słowa, którymi autor napisał pracę, nie zostały skądś skopiowane. Zostaje ona uznana za plagiat, jeśli okaże się, że występuje zgodność w przynajmniej 20 procentach."
to dotyczy prac

Słowo „plagiat” pochodzi z języka łacińskiego i oznacza kradzież. Kopiowanie cudzego pomysłu lub jego części, o ile nie jest podpisane nazwiskiem lub sygnaturą autora, jest więc karalne.


To co dziewczyny, robimy telefoniczno-mailową inwazję do 4Frame? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5859801 Napisano: 09.05.2014 11:00:08 w PLAGIATY
wredzia napisał(a):

radosna napisał(a):

Zwycięski tekst z konkursu Absolwenta z 2011 roku:
http://www.cedc.c...-pierwszej-laureatki
Nowy Absolwent, jak paliwo, daje kopa by spełniać swe marzenia. By nudne, szare życie w odjazdowe zmieniać. Wznosić toasty, zwyciężać, wyjść z szeregu. By żyć pełną piersią, żyć na piątym biegu.

A oto tekst Dariusza K. z Dębicy z konkursu Pepsi Max w sklepach Odido - właśnie rozwiązanego:

Pepsi ma maksymalny smak, bo daje kopa by ścigać marzenia i nudne życie w odjazdowe zamieniać, by wyjść z szeregu i żyć pełną piersią jak na piątym biegu.

Konkurs w Odido organizowało 4Frame. Gdyby ktoś chciał napisać do nich w sprawie tego plagiatu, to proszę bardzo o mejla na:
4frame@4frame.pl



To nie jest plagiat tylko inspiracja, z tego co widzę więc wątpię że pisanie skarg coś da.


Hm. inspiracja? Chyba to zbyt delikatnie ujęłaś emotka Cudzy tekst dopasował odpowiednio do tematu i inaczej brzmiącego pytania. Przecież nie mógł napisać: jak paliwo, daje kopa by spełniać swe marzenia, a poza tym zerżnięty -ups! inspirujący go tekst miał prawie 200 znaków, a "poeta" musiał zmieścić się w 160 łacznie z pefixem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5859719 Napisano: 09.05.2014 07:49:53 w Połączenia nieodebrane
Czy ktoś wie co to za nr: 896510447 ? Nie można oddzwonić,a google podpowiada tylko, że to Olsztyn emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5855379 Napisano: 28.04.2014 12:13:33 w Połączenia nieodebrane
Inwestycje w diamenty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5855363 Napisano: 28.04.2014 11:48:11 w Połączenia nieodebrane
Uwaga na nr: 602243800 emotka naciągacze, a do tego znają naywika emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5855165 Napisano: 27.04.2014 20:54:44 w PODZIĘKOWANIA
Dziękuję cudaczek121 za życzliwość i bezinteresowność emotka Jesteś Kasiu po prostu KOCHANA! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5852013 Napisano: 18.04.2014 17:42:07 w Oddam za darmo
zatorzak napisał(a):

lion, internet, NM3NRX2GT4


Moje dziecko chętnie skorzysta emotka Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5850564 Napisano: 15.04.2014 13:59:34 w Paragony
Mam 2 wolne paragony z Wedla. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5850535 Napisano: 15.04.2014 13:28:52 w Intermarche
anialistopad napisał(a):

wiem o 2 osobach, informowali wczoraj


o głównych informowali też dzisiaj rano Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5850397 Napisano: 15.04.2014 11:28:50 w Paragony
frodo napisał(a):

Poszukuję paragonu Kaufland 05-091 lub odstąpię wygraną


To Piaseczno, czy Wołomin? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5850392 Napisano: 15.04.2014 11:23:45 w Intermarche
zaczytana-pola napisał(a):

miszczu1 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Mieli dzwonić między 9, a 16.



W C4 jak byl konkurs to do niektorych ponoc nawet w niedziele dzwonili emotka Po 18 też czasem dzwonią emotka


A czy wtedy był zapis, że będą dzwonili do 16? Bo jak dla mnie mogą dzwonić i do 22., byle do mnie zadzwonili emotka


Dokładnie, co tam zapis, jak z główną, to niech dzwonią nawet o północy w sobotę emotka
Z jedną z największych nagród jakie wygrałam zadzwonili z agencji w sobotę ok.20 i spytali najpierw czy siedzę emotka , a ja myślałam, że ktoś sobie jaja ze mnie robi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5849925 Napisano: 14.04.2014 16:03:19 w Intermarche
onlyrybka napisał(a):

Ma ktoś coś lepszego niż bon ? emotka


Na razie tylko boniki 100 zł, a z głównymi jutro będę dzwonić emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5847765 Napisano: 09.04.2014 13:28:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Joan: Oni też mogli tego nie wiedzieć emotka
Zamówili atrakcję, extra-super, jazda bolidem, w Anglii - marzenie wielu mężczyzn.
Problem w tym, że prawdopodobnie nikt tam takim autem nie jechał.
Co nagle wyszło.
Przy nagrodzie: skok ze spadochronu też nie ma nigdy wymagań, a może się okazać, na miejscu, gdy dostajemy regulamin i ileś tam pytań, choćby o stan zdrowia, że są przeciwwskazania.
Warto z agencją szukać rozwiązania. Może coś się uda jeszcze wymyślić wspólnie.



Akrat powinni dobrze wiedzieć, bo współpracują z agencją, która organizuje te przejażdżki nie od dzisiaj emotka a Kadjas nie może ponosić konsekwencji ich zaniedbań.
A poza tym agencja kombinuje i bada na ile może sobie pozwolić, było tam kilka nagród i nie tylko z Kadjas próbowali, z jednym się uda, z innym nie, próbować nie zaszkodzi emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5847733 Napisano: 09.04.2014 12:47:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

olivkap"Wyjazd jest dla 2 osób, przecież możesz zabrać ze sobą kogoś kto mówi po ang"
Ja i wszyscy moi krewni jesteśmy jeszcze z epoki kiedy tylko rosyjski(który znam prefekt) był obowiązkowy, a w pracy jaką wykonujemy inne języki są nam zbędne...
Poza tym już w dniu informowania o nagrodzie miałam przesłać dane, skany dow. osob itd osoby która będzie jeździła. Przez pół roku nikt nie spytał o znajomość angielskiego, zresztą skoro inni mieli tłumacza(wiem o nim od innej forumowiczki) więc czemu my nie możemy mieć? Poza tym ten wyjazd był prezentem dla męża(zapalonego kierowcy) i cieszyliśmy się z takiej nietypowej nagrody.
Jak widać nawet nagrodą nie warto się pochwalić bo normalnie może ona przepaść-dobrze, że nikomu w rodzinie nic nie mówiliśmy bo dopiero byłby obciach.



Już zdążyłyśmy obie z Kadjas i nie tylko my z naszego forum poznać -niestety tę firmę emotka To jest nagroda o wartości 20 tys, mogą więc zaproponować tłumacza, albo inne rozwiązanie np.lot helikopterem nad Londynem+zwiedzanie miasta. Wystarczyły by tylko: dobra wola i szczere chęci emotka Kadjas nie daj się wyrolować! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5846921 Napisano: 07.04.2014 21:45:25 w Paragony
Mam dwa wolne paragony Hochland (topione) z 23.03 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5846743 Napisano: 07.04.2014 17:09:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
enfamka napisał(a):

montezuma napisał(a):

kalka napisał(a):

isiulka napisał(a):

Jest wiele sposobów np.Jak wysyłasz smsa to najnowsze programy dostarczają informację, z jakiego telefonu została wysłana wiadomość, więc jak ktoś ambitnie przekłada starter do tego samego telefonu to widać, że to wszystko od jednej osoby.

maribog napisał(a):

Bez problemu można sprawdzić z jakiego modelu telefonu został wysłany sms emotka



emotka Nie podejrzewałam o taką technologię agencji zajmujących się konkami, no,no, ale kto wie....



Ja też nie - ale od pana ze Smolara też usłyszałem zastanawiające zdanie o zawodowcach (przy okazji konkursu persil i Prowansji), których "nie zawsze udaje się "wyautować" - "bo wie Pan, nie może być tak, że stale wygrywają Ci sami - tego się nie da Klientowi wytłumaczyć a jeszcze nas zacznie podejrzewać o powiązania z laureatami... już jedna agencja miała podobne problemy"
i to jest powszechne podejście w agencjach
- w grafie np. kiedyś odbierałem główną nagrodę i żegnając się powiedziałem dla żartu - "do zobaczenia wkrótce" - i szybka zwrotka: "Oby nie - bo Zleceniodawcom by się to wydało dziwne"



czyli fajnie, ni ważne jak napiszesz, ważne abyś był "jednorazowy"


Nie posądzam Grafa o takie praktyki, pozbycie się "układnego" pracownika chyba świadczy o tym, że Graf dba o swój wizerunek.
Mam nadzieję, że jednak był to tylko niewinny żarcik
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#5846738 Napisano: 07.04.2014 17:02:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
montezuma napisał(a):

kalka napisał(a):

isiulka napisał(a):

Jest wiele sposobów np.Jak wysyłasz smsa to najnowsze programy dostarczają informację, z jakiego telefonu została wysłana wiadomość, więc jak ktoś ambitnie przekłada starter do tego samego telefonu to widać, że to wszystko od jednej osoby.

maribog napisał(a):

Bez problemu można sprawdzić z jakiego modelu telefonu został wysłany sms emotka



emotka Nie podejrzewałam o taką technologię agencji zajmujących się konkami, no,no, ale kto wie....



Ja też nie - ale od pana ze Smolara też usłyszałem zastanawiające zdanie o zawodowcach (przy okazji konkursu persil i Prowansji), których "nie zawsze udaje się "wyautować" - "bo wie Pan, nie może być tak, że stale wygrywają Ci sami - tego się nie da Klientowi wytłumaczyć a jeszcze nas zacznie podejrzewać o powiązania z laureatami... już jedna agencja miała podobne problemy"
i to jest powszechne podejście w agencjach
- w grafie np. kiedyś odbierałem główną nagrodę i żegnając się powiedziałem dla żartu - "do zobaczenia wkrótce" - i szybka zwrotka: "Oby nie - bo Zleceniodawcom by się to wydało dziwne"


emotka emotka
Czyli nadal Smolara wykańcza ta obsesja emotka

Jeśli chodzi to Grafa, to osobiści znam osobę (nie z naszego forum), która baaardzo często wygrywała tam zarówno główne jak i dodatkowe. Po interwencjach pisemnych osób z naszego forum, jeden z pracowników w Grafa zmienił pracę, a wtedy wygrywająca tam osoba (i parę innych notorycznie wygrywających) przestała już wygrywać. Na koniec powiem tylko, że ów pracownik Grafa był "dobrym" znajomym często nagradzanej osoby. Smutna opowieść, ale prawdziwa.
Nie dziwi mnie zatem czujność i wrażliwość na tym punkcie pracowników Grafa. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0