Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6004502 Napisano: 13.04.2015 17:20:26 w Paragony
kalka napisał(a):

Mam paragony FA z początku konkursu, sprzedam lub wymienię na trwające konkursy
 (z 3.03. sprzedane, zostały mi dwa z 14.03)

Zapraszam na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6004414 Napisano: 13.04.2015 15:43:47 w Paragony
Mam paragony FA z początku konkursu, sprzedam lub wymienię na trwające konkursy
 (z 3.03. sprzedane, zostały mi dwa z 14.03) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6004094 Napisano: 13.04.2015 09:55:03 w PLAGIATY
Ciekawe tylko, czy ktoś zgłaszał TO organizatorowi, bo może o niczym nie wie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6004057 Napisano: 13.04.2015 08:10:16 w PLAGIATY
privatedo napisał(a):

slonko365 napisał(a):

A ja właśnie uważam, że nie powinni publikować - nie byłoby z czego plagiatować. emotka  


Wiesz, swego czasu Orsay nagrodzil glowna nagroda wiersz Wislawy Szymborskiej, ze zmienionym autorem oczywiscie emotka

Zatem tak podchodzac do tematu, poezja takze powinna zniknac emotka

Hahaha, to mieli wysoki poziom konkursu emotka  I co nie zdyskwalifikowali plagiatorów?!  Może nikt ich nie uświadomił/templateshttps://www.e-konkursy.info/public/img/emots/lol.gif Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6004055 Napisano: 13.04.2015 08:07:22 w PLAGIATY
giulietta napisał(a):

kalka napisał(a):

giulietta napisał(a):organizator opiera się na reg. a w każdym jest zapis "Uczestnik oświadcza, że ma ukończone 18 lat i jest wyłącznym właścicielem pracy konkursowej" i jaka jest odpowiedzialność uczestnika za naruszenie praw autorskich i dóbr osobistych osób trzecich  emotka   jak widać organizatorzy plagiaty usuwają i odbierają nagrody, a po złożeniu pozwu "chętnie" pomogą, a kasa za odszkodowanie to wielokrotność przykładowego bonu za 500 emotka   

organizator się zabezpiecza w reg. emotka  to nie jego wina, że ktoś ukradł czyjąś pracę, przykład z reg. Istry:  "e. Z tytułu oświadczenia złożonego przez Uczestnika, októrych mowa w punkcie 12d, Uczestnik ponosi wyłączną odpowiedzialność za naruszenie praw autorskich oraz dóbr osobistych osób trzecich, a w przypadku skierowania z tego tytułu roszczeń do Organizatora Uczestnik zobowiązany będzie do naprawienia szkody, jaką może on ponieść z tego tytułu."


Zgadzam się giulietta, ale jeśli jest powiadomiony i otrzymał dowody, że nagrodził i opublikował plagiat pod cudzym nazwiskiem, a aprobuje taki stan rzeczy to wówczas moim zdaniem sam bierze udział w tym procederze jest współwinny.  (to trochę tak jak z paserem, jeśli ktoś nieświadomie dostaje lub kupuje od złodzieje nie ponosi odpowiedzialności, ale jeśli są dowody, że wie, że wszedł w posiadanie kradzionego ponosi pełną za to odpowiedzialność.
 Na szczęście firmy reagują i eliminują nieuczciwych konkursowiczów, ale czasem zdarza się też niestety "olewcze" podejście Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6003784 Napisano: 11.04.2015 22:18:57 w PLAGIATY
giulietta napisał(a):

organizator opiera się na reg. a w każdym jest zapis "Uczestnik oświadcza, że ma ukończone 18 lat i jest wyłącznym właścicielem pracy konkursowej" i jaka jest odpowiedzialność uczestnika za naruszenie praw autorskich i dóbr osobistych osób trzecich  emotka   jak widać organizatorzy plagiaty usuwają i odbierają nagrody, a po złożeniu pozwu "chętnie" pomogą, a kasa za odszkodowanie to wielokrotność przykładowego bonu za 500 emotka   


Wydaje mi się, że organizator od chwili, gdy posiadł wiedzę, iż nagrodził skradziony tekst, nie może już zasłaniać się oświadczeniem pseudo autora. 
A swoją drogą, gdyby zawsze publikowano nagrodzone teksty, to nie byłoby plagiatów (szybko by się wyleczyli z tego typu kradzieży), drugim (moim zdaniem gorszym) rozwiązaniem jest niepublikowanie  żadnych tekstów, oczywiście oba rozwiązania są  nierealne Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6003563 Napisano: 11.04.2015 07:42:54 w PLAGIATY
Kiciunia21 napisał(a):

Wkurza mnie, że ktoś z bliskiej mi kilometrowo miejscowości uprawia plagiaty we wspomnianym wyżej konkursie i jakieś cuda w Milce... Dzieli
nas 20 kilometrów odległości ale setki kilometrów godności...


 świetnie to ujęłaś!

Ludzie (Ci, którzy braliście udział w konku Istry), piszcie do organizatora ! Nie można zakładać z góry porażki, nie wierzę, że firma będzie narażala się dla pani janiny -plagiatorki.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6003539 Napisano: 10.04.2015 23:17:08 w Paragony
Mam paragon na pralki w ITM Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6003537 Napisano: 10.04.2015 23:12:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Myślę luko922, że mają je ci, którzy najpierw kupują, a potem sprzedają towar konkursowy w swoich sklepach (poznałam takego pana na jednej z konkursowych wycieczek) 
 Z kolei dzisiaj w ABC mialam okazję rozmawiać że szczerą panią ekspedientkę, ktora zbierała paragony do Megaloterii, mówiła, ze wysyła na męża   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6003532 Napisano: 10.04.2015 22:59:45 w PLAGIATY
koniczynka123 napisał(a):

kalka napisał(a):

Z pewnością Pan Wiesław W. móglby skutecznie domagać się zadośćuczynienia (nie tylko od p. Janiny, ale równięz od firmy, która wiedząc o kradzieży publikuje cudzą twórczość pod innym nazwiskiem i jeszcze nagradza) 

Moje opublikowane hasło(kosmetyki do włosów), które wygrało główną nagrodę ktoś zerżnął i posłał do RIFta na papier toaletowyemotka Napisałam do organizatora, przesłałam protokoły z hasłem i zrzeczeniem się na rzecz tamtego organizatora i co? Rift sprawę olał (przysłał na pocieszenie badziewne gadżety) a nagrodę i tak wręczył plagiatorowi. Ale i tak jestem za publikacją haseł- każdy organizator powinien publikować wtedy byśmy wiedzieli "co wygrało" , no i plagiatorów by było może mniej    emotka

Nóż się sam w kieszeni otwiera!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6003378 Napisano: 10.04.2015 17:34:50 w Konkursy ABC
izak1000 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Pierwszy raz kupowałem w napotkanym abc i mam numer paragony zaczynający sie od # jest np. #648363 jak wysłać taki numer z tym znakiem # czy bez niego? Doradzicie?

ja bym dodała...bo przez  taki znak straciłam 50zł..z konkursu Winiary....

No nie żartujcie, ja nie wpisywałam! Numer, to numer, definicja numeru mówi, że to szereg cyfr....a # to nie cyfra, ja bym  dyskutowała jeśli chodzi o Twoje stracone 50 zł  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6003325 Napisano: 10.04.2015 16:30:24 w PLAGIATY
Ale i tak grający powinni wysłać przynajmniej mailowo (żeby został ślad) informację do organizatora z rządaniem zmiany laureata Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6003316 Napisano: 10.04.2015 16:25:22 w PLAGIATY
Z pewnością Pan Wiesław W. mógłlby skutecznie domagać się zadośćuczynienia (nie tylko od p. Janiny, ale również od firmy, która wiedząc o kradzieży publikuje cudzą twórczość pod innym nazwiskiem i nagradza za nią plagiatora)  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6003311 Napisano: 10.04.2015 16:20:44 w PLAGIATY
/templateshttps://www.e-konkursy.info/public/img/emots/eek.gif Ilona, no coś Ty? A kto to organizuje? (ja akurat nie grałam tu) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6003277 Napisano: 10.04.2015 15:42:32 w PLAGIATY
Ciekawe czy pani Janina B. z Ostrowa Wielkopolskiego standardowo wykorzystuje cudzą tworczość (wygrała np. w 4 etapie Absoluta,  ale Smolar akurat nie zawsze publikuje nagrodzone teksty). Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6003047 Napisano: 10.04.2015 11:56:24 w PLAGIATY
A swoją drogą, ile wyników jest nie publikowanych, gdyby były, to pewnie więcej takich "perełek" byśmy zobaczyli Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6003044 Napisano: 10.04.2015 11:53:38 w PLAGIATY
kajmakam1 napisał(a):

Cha. Cha.

Ferrero 2014 - Mediolan:
Wiesław S. / Białystok
Jest w FERRERO ROCHER jakaś magia zaklęta. Małe złote kuleczki smakują jak święta. Jak
chwile uroczyste, miłe, romantyczne. Jak marzenia ukryte w bombonierce
ślicznej. Są jak słowa serdeczne,których mówić nie muszę. Bo smak mają
myśli,uczuć,pragnień i wzruszeń.

ISTRA 2015:
Jest w ISTRA jakaś magia zaklęta. Małe bąbelki smakują jak święta. Jak chwile uroczyste, miłe, romantyczne. Jak marzenia ukryte w butelce
ślicznej. Są jak słowa serdeczne, których mówić nie muszę. Bo smak mają myśli,uczuć,pragnień i wzruszeń.
Autorką jest p. Janina z Ostrowa Wlkp.



Konsekwencji raczej nie będzie, więc niech chociaż spłynie forumowa hańba...

A dlaczego nie będzie konsekwencji?! Przecież to ewidentny plagiat, innymi słowy kradzież!  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6002271 Napisano: 08.04.2015 23:56:16 w Konkursy ABC
No to powodzenia edith     emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6002269 Napisano: 08.04.2015 23:47:51 w Konkursy ABC
edith napisał(a):

Zmeczenie robi swoje bo nie widzę na jaki nr wysylamy sms na dzisiaj kończący sie konkurs z wiosną w tle,pomozcie emotka

jeśli chodzi Ci o kończący się właśnie "Wiosną wszystko gra!” to 4321 Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6002254 Napisano: 08.04.2015 23:15:41 w Czy informują/ informowali?
Czy informowali z wody Żywiec (tej słynnej 2litrlwej) w ABC? Do dzisiaj był regulaminowy termin, ale nie zauważyłam, aby ktoś się chwalił. Wyświetl w wątku >>
0 0