Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6011858 Napisano: 01.05.2015 12:07:57 w Konkursy ABC
Z pewnością jednodniowe pobyty w Krakowie zostały rozdane (nie wątpiłam w to)  , ale sposób wyboru laureatów budzi wiele moich wątpliwości.     Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6011850 Napisano: 01.05.2015 12:01:11 w Konkursy ABC
bronia, czyli jednodniwy poby w Krakowie z dojazdem na koszt własny tak? To chyba właśnie Ty pisałaś mi o swojej znajomej?
Moja gratulacje, ale z całym szcunkiem, myślę, że została wylosowana, bo niemożliwym było przeczytanie wszystkich zgłoszeń z przeciągu godziny czy dwóch dwóch. Po południu w czwartek pani nawet nie wiedziala, że już czas na wybieranie, a w piątek rano już informowała laureatówemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6011827 Napisano: 01.05.2015 11:19:41 w Konkursy ABC
Uważam tak samo, jak Kate78 i nawet jeśli nie wygrywam, to mam satysfakcję i spokój duszy, gdy wygrywają forumowicze, bo to dla mnie 100% gwarancja, że konkurs był uczciwy. Oczywiście, że może być uczciwie bez udziału naszych forumowoczów zwałszcza przy jednej nagrodzie, ale statystyki nie kłamią i przy większej ilości nagród  zawsze na forach konkursowych są info (w MDW, informują, dziś dotarła nagroda z..itp)

Nie łódźmy się, pokusa łatwego zarobku może być silna, mam znajomych pracujących w dużych firmach i korporacjach  organizujących konkursy i wiem z jakim ptopozycjami się spotykają. emotka     Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6011818 Napisano: 01.05.2015 11:10:20 w Konkursy ABC
kammaro napisał(a):

@kalka
To był konkurs w Lidlu  emotka


Ups   Dzięki kammaro!!!  P R Z E P R A S Z A  M i prostuję, chodziło oczywiści o konk w Lidlu, (zasugerowałam się dyskusją ze stampem)
Tak, to Lidl, a właściwie ciężko przestraszone panie z marketingu tuszowały i bagatelizowały aferę, prawdopodobnie chodziło również o ich "stołki". Ale dzięki konkursowiczom (z naszego forum) sprawę rozdmuchali dziennikarze w tv.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6011803 Napisano: 01.05.2015 10:57:01 w Konkursy ABC
stamp nie wiewm o co chodzi Ci z tym z Kauflandem, ale wiem jedno: lepiej, żeby konkursy "ustawiane" znikały z naszej przestrzeni, nikomu z konkursowiczów na takich nie zależy, bo angażują czas, pieniądze i emocje tylko po to, by mógł wygrać podstawiony lauret. Widzę stamp, że na forum jesteś ok 4 miesięcy, ale starym forumowiczom sprawy z Mysiorkami nie muszę przypominać (do wygrania w Kauflangzie było ok 20 Volkswagenów i jeszcze trwał konkurs, a już można było od Łukasza Mysiorka kupić na allegro konkursowe auto, a w wyniku śledztwa konkursowiczów okazalo się, że pozostałymi  laureatami są znajomi z "Naszej Klasy" pani Mysiorek. Dodam, że ostatnie auto wygrała już nasza forumowa koleżanka-dzięki śledztwu forumowiczów oczywiście, a sprawa mimo rozdmuchania i reportarzu w tv została zamieciona pod dywan przez Kauflanf, któremu nie zalerzało na antyreklamie. Takich Mysiorków jest znacznie więcej, tylko dzoiałają "mądrzej", sprytniej i dlatego warto reagować na przekręty agencji, czy plagiaty konkursowiczów, nawet jeśli niektórym jest to nie na rękę emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6011797 Napisano: 01.05.2015 10:41:18 w Konkursy ABC
okrysia napisał(a):

ja mam pytanie dotyczące innego konkursu
czy były juz powiadomienia z Wiosną do kawy dodajemy... NAGRODY!tam do wygrania były rowery,należło kupić rozpuszczalną kawę Jacobs

Jeszcze mają czas:
Komisja konkursowa wyłoni wszystkich laureatów nagród dziennych najpóźniej do dnia 07.05.2015.łoni wszystkich laureatów nagród dziennych najpóźniej do dnia 07.05.2015. + 3 dni na powiadomienie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6011780 Napisano: 01.05.2015 10:19:37 w Konkursy ABC
marzenier napisał(a):

Zapewne pani nie wie o takim przepływie informacji między graczami i jeżeli faktycznie coś ściemnia to jest w głębokiej D..
Ja jednak myślę, że po weekendzie chociaż jedna wycieczka się cudownie odnajdzie emotka

Nie wiem jak teraz, a wcześniej z pewnością nie wiedziała, bo każdemu z konkursowiczów mówiła przez telefon coś innego, wesja jej wydarzeń związana z wyborem laureatów zmieniała się z godziny na godzinę jak kalejdoskopie. Pani nie założyła jednej rzeczy, że dzwoniące osoby mogą się po prostu znać i konsultować ze sobą informacje przez nią podawane emotka    O tym, że może to wypłynąć w necie chyba też nie pomyślala.
Nie wiem jak jest teraz. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6011778 Napisano: 01.05.2015 10:13:41 w Konkursy ABC
kaskaderka1 nie rezygnuj, bo w ABC są też konkursy organizowane przez Axel i inne agencje. Na szczęście pani Beata z Brand Space nie ma wyłączności   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6011768 Napisano: 01.05.2015 10:04:28 w Konkursy ABC
katrin1 napisał(a):

zibek napisał(a):

Też mi coś śmierdzi... Wprawdzie to tylko 7 wycieczek, ale laureatów z konkursu z wodą Żywiec 2l też nie było na forum.
Chyba, że się mylę, to mnie poprawcie.
Może warto coś skrobnąć do Eurocashemotka Ja widzialam 1 wpis z wygranym wyjazdem do parku wodnego w Krakowie w MDW

Ale tez mi sie to nie podoba, bo narobilam sobie smaka na wycieczke z 7 europejskiejemotka

Ja widzialam 1 wpis z wygranym wyjazdem do parku wodnego w Krakowie w MDW

Ale tez mi sie to nie podoba, bo narobilam sobie smaka na wycieczke z 7 europejskiejemotka

katrin1 proszę ściągnij (zacytuj) tutaj  ten wpis, bo nie mogę znaleźć niv w MDW.  Jedyne, co widziałam, to info, że znajoma, znajomej....wygrała w Żywcu (ale w tym czasie były też inne konki, więc nie ma gwarancji, że to chodziło o BS)
Poza tym w te na nagrody w wodzie Żywiec w ABC były mniej atrakcyjne:7x jedniodniowy pobyt w Krakowie z 1 noclegiem+ wejście do Aqua Parku (dojazd na własny koszt) , a główna to jednodniowy pobyt w Tropical Island w Berlinie (bez przejazdu) ale z kartą o wartości 1000 zł.

W Europejskiej7 wycieczki były  bardziej atrakcyjne. Wysiliłam się emotka i przejrzałam wszystkie fora  konkursowe-nigdzie nikt nie wspomniał o wygranej ani w h2o Żywiec w ABC, ani w Europejska7. Jest to mało prawdopodobne - przy założeniu uczciwości konkursów. Być może nie zwróciłabym na to uwagi, ale słysząc jak w rozmowie pani z Brand Space (proszę nie mylić z Brand Place)  plącze się i kręci, a za chwilę mówi innej osobie zupełnie coś innego to niestety sprawa zaczyna mi śmierdzieć na kilometr i nie trzeba być psychologiem wysokich lotów, aby zorientować się, że coś tu jest nie tak. Pani k ł a m i e, nigdy wcześniej nie robiła konkursów, a jej jednoosobowa agencja mieści się w prywatnym  mieszkaniu, poza tym pani zapytana o rozwiązanie konkursu pyta zaskoczona, cyt: "a do kiedy jest termin rozwiązania?" , po czym mówi,  "wkrótce zaczbniemy wybierać" a następnego dnia rano innym mówi "o! konkurs już daaawno rozwiązany, a laureaci dawno poinformowani  emotka     No, sorry, sytacja mówiąc delikatnie dość dziwna!
Chyba trzeba jednak pogadać z Eurocash emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6011664 Napisano: 30.04.2015 21:15:33 w Konkursy ABC
zibek napisał(a):

Też mi coś śmierdzi... Wprawdzie to tylko 7 wycieczek, ale laureatów z konkursu z wodą Żywiec 2l też nie było na forum.
Chyba, że się mylę, to mnie poprawcie.
Może warto coś skrobnąć do Eurocashemotka


Ja zadzwonię, a Ty skrobnij emotka   Chętnie opowiem o podejściu pani z BS do wyboru haseł w wodzie Żywiec i zapytam kto był w komisji Europejska7, czy byli  ludzie z Eurocash? (osobiście w to wątpię)   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6011662 Napisano: 30.04.2015 21:02:43 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
zibek napisał(a):

Axel jak dla mnie - zwykłego gracza bardzo okej. Często udało mi się wygrać, a pan informujący bardzo miły. Nie chce danych przez telefon, a tylko informuje o wygraniu i co dalej robić, czyli co i gdzie przesłać no i jak nagroda powyżej 760zł, to podaje procedurę wpłaty podatku.emotka
Nagrody przychodzą czasem z lekkim opóźnieniem, ale nie zawsze.

Brzmi ciekawie  emotka   
Jakie konki robił Axel, bo nic nie kojarzę z jego udziałem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6011531 Napisano: 30.04.2015 16:12:50 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
Otrzymaliśmy pismo o usunięcie treści powiązanych z marką Pani Beaty.
Uznano iż autor wpisów "opisuje zdarzenia nieprawdziwe i fałszywie zarzuca"
... "nieumiejętne i nierzetelne prowadzenie konkursu co może doprowadzić
do utraty zaufania i dobrego imienia w opinii publicznej"... Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6011510 Napisano: 30.04.2015 15:37:58 w Konkursy ABC
Zatkało mnie i nie spytałam ile osób i kto był w komisji konkursowej emotka  Jakby ktoś chciał jeszcze pogadać z panią Beatą Zbańską właścicielką i pracownikiem firmy zarazem, to podaję nr tel: 501681224 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6011504 Napisano: 30.04.2015 15:32:15 w Konkursy ABC
katrin1 napisał(a):

kalka napisał(a):

stamp napisał(a):

Kate78 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

A czy informowali z europejska 7 ?podbijam pytanie W wątku "Agencje reklamowe" coś było o tym, ja nie wiem, nie grałam. Tylko że w tym wątku chyba nikt nie napisał ze informowalipodbijam pytanieW wątku "Agencje reklamowe" coś było o tym, ja nie wiem, nie grałam. Tylko że w tym wątku chyba nikt nie napisał ze informowali W wątku "Agencje reklamowe" coś było o tym, ja nie wiem, nie grałam.Tylko że w tym wątku chyba nikt nie napisał ze informowali Tylko że w tym wątku chyba nikt nie napisał ze informowali
W/g regulaminu pani z Brand Space ma czas do 6.05.
"....Komisja konkursowa wyłoni wszystkich laureatów nagród najpóźniej do dnia 29.04.2015.
Każdy laureat nagrody zostanie powiadomiony o wygranej, najpóźniej do dnia 6.05.2015..."

Zastanawia mnie ta komisja w jednoosobowej agencji BS,no chyba, że byli jeszcze np.przedstawiciele ABC   Może znów zapomniała, skoro dzieckiem musi się w międzyczasie zajmowaćemotka

podbijam pytanieW wątku "Agencje reklamowe" coś było o tym, ja nie wiem, nie grałam. Tylko że w tym wątku chyba nikt nie napisał ze informowaliW wątku "Agencje reklamowe" coś było o tym, ja nie wiem, nie grałam.Tylko że w tym wątku chyba nikt nie napisał ze informowali Tylko że w tym wątku chyba nikt nie napisał ze informowali
W/g regulaminu pani z Brand Space ma czas do 6.05.
"....Komisja konkursowa wyłoni wszystkich laureatów nagród najpóźniej do dnia 29.04.2015.
Każdy laureat nagrody zostanie powiadomiony o wygranej, najpóźniej do dnia 6.05.2015..."

Zastanawia mnie ta komisja w jednoosobowej agencji BS,no chyba, że byli jeszcze np.przedstawiciele ABC   Może znów zapomniała, skoro dzieckiem musi się w międzyczasie zajmowaćemotka

W wątku "Agencje reklamowe" coś było o tym, ja nie wiem, nie grałam.Tylko że w tym wątku chyba nikt nie napisał ze informowali Tylko że w tym wątku chyba nikt nie napisał ze informowali
W/g regulaminu pani z Brand Space ma czas do 6.05.
"....Komisja konkursowa wyłoni wszystkich laureatów nagród najpóźniej do dnia 29.04.2015.
Każdy laureat nagrody zostanie powiadomiony o wygranej, najpóźniej do dnia 6.05.2015..."

Zastanawia mnie ta komisja w jednoosobowej agencji BS,no chyba, że byli jeszcze np.przedstawiciele ABC   Może znów zapomniała, skoro dzieckiem musi się w międzyczasie zajmowaćemotka

Tylko że w tym wątku chyba nikt nie napisał ze informowali
W/g regulaminu pani z Brand Space ma czas do 6.05.
"....Komisja konkursowa wyłoni wszystkich laureatów nagród najpóźniej do dnia 29.04.2015.
Każdy laureat nagrody zostanie powiadomiony o wygranej, najpóźniej do dnia 6.05.2015..."

Zastanawia mnie ta komisja w jednoosobowej agencji BS,no chyba, że byli jeszcze np.przedstawiciele ABC   Może znów zapomniała, skoro dzieckiem musi się w międzyczasie zajmowaćemotka


W/g regulaminu pani z Brand Space ma czas do 6.05.
"....Komisja konkursowa wyłoni wszystkich laureatów nagród najpóźniej do dnia 29.04.2015.
Każdy laureat nagrody zostanie powiadomiony o wygranej, najpóźniej do dnia 6.05.2015..."

Zastanawia mnie ta komisja w jednoosobowej agencji BS,no chyba, że byli jeszcze np.przedstawiciele ABC  Może znów zapomniała, skoro dzieckiem musi się w międzyczasie zajmowaćemotka

Może znów zapomniała, skoro dzieckiem musi się w międzyczasie zajmowaćemotka


emotka
 Zadzwoniłam do pani z BS i nie uwierzycie:konkurs rozwiązany, a laureaci powiadomieni o wygranych wycieczkach  emotka  

Jeszcze nikt nigdy na naszym forum nie chwalił się wygraną z tej agencji. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6011492 Napisano: 30.04.2015 15:20:39 w Konkursy ABC
stamp napisał(a):

Kate78 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

A czy informowali z europejska 7 ?podbijam pytanie W wątku "Agencje reklamowe" coś było o tym, ja nie wiem, nie grałam. Tylko że w tym wątku chyba nikt nie napisał ze informowali

podbijam pytanieW wątku "Agencje reklamowe" coś było o tym, ja nie wiem, nie grałam. Tylko że w tym wątku chyba nikt nie napisał ze informowali

W wątku "Agencje reklamowe" coś było o tym, ja nie wiem, nie grałam.Tylko że w tym wątku chyba nikt nie napisał ze informowali

Tylko że w tym wątku chyba nikt nie napisał ze informowali


W/g regulaminu pani z Brand Space ma czas do 6.05.
"....Komisja konkursowa wyłoni wszystkich laureatów nagród najpóźniej do dnia 29.04.2015.
Każdy laureat nagrody zostanie powiadomiony o wygranej, najpóźniej do dnia 6.05.2015..."

Zastanawia mnie ta komisja w jednoosobowej agencji BS,no chyba, że byli jeszcze np.przedstawiciele ABC  
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6011246 Napisano: 29.04.2015 22:27:34 w Biedronka
trebor1 byłam w kilku Biedronkach i w każdej mrożonek brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6010791 Napisano: 29.04.2015 10:46:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vazzz napisał(a):

Mam odpowiedź. Pozwolę sobie zacytować:
"Dzień dobry,dane te są potrzebne w przypadku kontroli Urzędu Skarbowego, jeśli jednak nie chce Pani ich podawać to nie
będziemy robić problemu."

Hmmm...hmmm....hmmm.... emotka


o, proszę: krótko, zwięźe i na temat !   I nigdy problemu mi nie robili
 (a tak naprawdę bazy z takimi danymi, to teraz skarb, zbierają je gdzie się da i jak się da) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6010784 Napisano: 29.04.2015 10:43:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

Columbit (niestety) też chce te dane a potem umieszcza je na protokole odbioru nagrody    emotka


Dokładnie, ale Columbit ma te "większe " nagrody, ( tam nie ma nagród typu 100 bonów po 50 żl).
Przy sprzęcie rtv, rowerach itp o samochodach nie wspomnę, to oczywiste, że biorą takie dane, ale bywa, że przy drobnicy chcą więcej  niż przy samochodzie - ja wtedy nie podaję i zawsze drobnica przychodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6010768 Napisano: 29.04.2015 10:27:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

vazzz napisał(a):

Mam do Was pytanie. Wygrałam w konkursie i mam odesłać oświadczenie laureata w którym należy podać swoje dane:imię, nazwisko, adres i do tego PESEL, nr konta oraz nr i serię dowodu osobistego.
Do tej pory spotkałam się z tym, że potrzebny był PESEL, a o nr i serię dowodu proszą mnie pierwszy raz. Czy to jest normalna praktyka? Czy mam te dane wysłać?A po co im te dane? Do odprowadzenia podatku? Nr i serii dowodu nigdy nie podaję, nipu też nie, nagrody mimo to przychodziły. 

A po co im te dane? Do odprowadzenia podatku? Nr i serii dowodu nigdy nie podaję, nipu też nie, nagrody mimo to przychodziły. 

pesel, nr konta i serię dw?   a do tego konta nie chcieli pin kodu i hasła?!  
O to chyba duuuuża nagroda, dom z basenem, albo Ferrari       emotka
A tak serio, to robię podobnie jak zezowaty kot- zwłaszacza przy drobnych nagrodach, od których nie jest odprowadzany podatek  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6010672 Napisano: 29.04.2015 00:48:49 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
Otrzymaliśmy pismo o usunięcie treści powiązanych z marką Pani Beaty.
Uznano iż autor wpisów "opisuje zdarzenia nieprawdziwe i fałszywie zarzuca"
... "nieumiejętne i nierzetelne prowadzenie konkursu co może doprowadzić
do utraty zaufania i dobrego imienia w opinii publicznej"... Wyświetl w wątku >>
0 0