Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6016231 Napisano: 12.05.2015 15:03:58 w Informują
Axel z kawy Jacobs ABC Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6015775 Napisano: 11.05.2015 15:53:11 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Polecam wymiany z rosalinda8888 !  Solidna firma  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6015682 Napisano: 11.05.2015 13:29:13 w SZUKAM....
Szukam godnej polecenia firmy kurierskiej zajmującej się przesyłkami zagranicznymi  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6014662 Napisano: 08.05.2015 09:28:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiulll napisał(a):

Mam pytanie co do Góralków.

"...Osoby, do których zostały wysłane wiadomości e-mail z informacją o wygranej i trybie jej wydaniazostaną poproszone o prawidłowe wypełnienie formularza danych. Prawidłowo wypełniony formularz zawiera: b. numer Weryfikatora, który został wydrukowany wewnątrz opakowania Produktu dla
wygrywającego numeru Kodu promocyjnego. Dopuszcza się dwie próby podania prawidłowego numer Weryfikatora przez Uczestnika..."

Jeśli zgłoszę na raz kilka kodów to skąd mam wiedzieć, który został wylosowany, i który podać w tym formularzu?


Organizator przecież podaje nr kodu, który został wylosowany   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6014062 Napisano: 06.05.2015 21:08:54 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

maa napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Wkurza mnie nierówne traktowanie płci  emotka   -znowu nici z nagrody bo konsul nie przyznał kobiecie wizy  emotka
wiza do USA? też właśnie mam zamiar się o nią ubiegać. Słyszałam, że już raczej każdemu dają, ale z tego co teraz piszesz wcale nie jest tak łatwo:( W tym problem, że nie dają. Zwycięzca głownej innego konkursu tez nie dostał, teraz syn dostał jego kobieta nie więc nici z realizacji nagrody ;(


wiza do USA? też właśnie mam zamiar się o nią ubiegać. Słyszałam, że już raczej każdemu dają, ale z tego co teraz piszesz wcale nie jest tak łatwo:(W tym problem, że nie dają. Zwycięzca głownej innego konkursu tez nie dostał, teraz syn dostał jego kobieta nie więc nici z realizacji nagrody ;(

W tym problem, że nie dają. Zwycięzca głownej innego konkursu tez nie dostał, teraz syn dostał jego kobieta nie więc nici z realizacji nagrody ;(

Nie dostała? emotka  Tak mi przykro, sądziłam, że obydwoje nie będą mieli problemu, przecież to konkursowy, zorganizowany wyjazd! Słyszałam o krótkoterminowych wizach do USA, nie mogli dziewczynie przyznac takiej krótkiej wizy!? Nie rozumiem tego emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6013745 Napisano: 06.05.2015 12:41:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

Była Visa, są Góralki, dalszy rozdział jednej bajki,
Dywagacje ekstraklasy na poziomie hmmm, gimbazy.
W czym jest Aleksandrów wielki?
W tym, że gdzieś ma te rozterki.


Pewnie Ci Basiku  już to mówiłam, ale powtórzę: uwielbiam Cię!!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6013541 Napisano: 06.05.2015 06:40:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W losowaniu machlojki?! Nie sądzę, z pewnością nie. Dziewczyny po prostu z hurtownikami nie mamy szans. Na pocieszenie Wam powiem, że kiedyś w  loterii w Auchan wrzuciłam j e d e n kupon i wygrałam główną tygodniową nagrodę (tysiaka), a zbieracze paragonów wrzucali po kilkanaście i więcej i NIC.      Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6013490 Napisano: 05.05.2015 21:28:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sosna napisał(a):

Góralki I ETAP

http://www.loterianawypasie.pl/zwyciezcy
Wysłałam kilka zgłoszeń i nic nie wygrałam, wiem dlaczego, bo zgarnął je: Adam C, Aleksandrow Łodzki
To ja Góralkom już dziękujęemotka

Kochana ja zeżarłam (rodzina mi pomogła) ponad 40 góralek i d..a blada emotka    Zastanawiam się  ile ten pan Adam rozpakował wafli skoro 17 nagród zgarnął  emotka   W każdym razie tak mnie zemdliło (zwłaszcza po dzisiejszym losowaniu), że nie kupię już ani jednego góralka i ani jednej góralki  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6013289 Napisano: 05.05.2015 16:28:12 w Informują
Góralki wysłaly maile Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6013019 Napisano: 05.05.2015 08:35:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mkrzysiek napisał(a):

kalka napisał(a):

Ja już zglupiałam, otóż w regulaminie jest zapis:
"...2. Aby wziąć udział w Konkursie należy:
a. dokonać zakupu w Okresie promocyjnym przynajmniej jednego dezodorantu w sprayu/w sztyfcie/ w kulce NIVEA (dowolny dezodorant damski lub męski) oraz zachować dowód zakupu w postaci paragonu..."
 Nie znalazłam nic, że to musi być Stress Protect, a przy wpisywaniu zgloszenia jest pytanko w stylu: CZY NA PARAGONIE MASZ STRESS PROTECT emotka  
To może być dowolny dezodorant Nivea, czy musi być STRESS PROTECT??? emotka  
 Dowolny  
Na targowiskach w budkach z kosmetykami kupisz już za 4zł emotka

Dowolny  
Na targowiskach w budkach z kosmetykami kupisz już za 4zł emotka

A ja specjalnie do Tesco pognałamemotka    DZIĘKUJĘ !  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6012995 Napisano: 04.05.2015 23:48:08 w NA CO CZEKAMY?
violetta napisał(a):

Ekspres Bosch, Leclerc - posiedzenie komisji 24.04- 8.05, poinformowanie + 7 dni od posiedzenia
Kamis Intermarche- 28.04 + 5 dni na info
ABC 7 Europejska wycieczki- do 29.04 posiedzenie komisji, info do 6.05
ABC Knorr garnki-do 25.05 posiedzenie komisji+7 dni na info
Biedronka BakaD'Or- Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 6.05.2015 roku na stronie konkursu.
KAUFLAND Budżet- 10.05+ 10 dni na info+ Podravka - 27.04.wybór + 7 dni na powiadomienie
Palmolive carrefour- 27.04+ 14 dni na wybór + 3 dni na poinformowanie
 Hochland itm ostatni etap
Kamis wjeżdża na grilla 09.05 + 5 dni na info
Hochland Stokrotka 11.05 + 5 dni na info
carrefour miss soleil-
 konkursy rossnet

violetto, ABC 7 Europejska  już daaawno rozwiązany, a wycieczki ROZDANE (tak twierdzi pani Beata-właścicielka agencji BS)  emotka

ja tam oczekuję jeszcze na wyniki z kawy Jacobs w ABC  emotka
.Komisja konkursowa wyłoni wszystkich laureatów nagród dziennych najpóźniej do dnia 07.05.2015. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6012743 Napisano: 04.05.2015 14:10:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja już zglupiałam, otóż w regulaminie jest zapis:
"...2. Aby wziąć udział w Konkursie należy:
a. dokonać zakupu w Okresie promocyjnym przynajmniej jednego dezodorantu w sprayu/w sztyfcie/ w kulce NIVEA (dowolny dezodorant damski lub męski) oraz zachować dowód zakupu w postaci paragonu..."
 Nie znalazłam nic, że to musi być Stress Protect, a przy wpisywaniu zgloszenia jest pytanko w stylu: CZY NA PARAGONIE MASZ STRESS PROTECT emotka  
To może być dowolny dezodorant Nivea, czy musi być STRESS PROTECT??? emotka  
  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6012605 Napisano: 04.05.2015 11:31:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awe napisał(a):

nouvelle napisał(a):

ksantypa napisał(a):

dziewczęta tudzież panowie-odpowiedź z nivea

1.odnośnie paragonów

 Problem został rozwiązany wczoraj. Istnieje możliwość dodania 3 numerów paragonów.

Pozdrawiamy,
Zespół NIVEA

2.odnośnie daty na paragonach( tych z data sprzed 01 maja)
Tak, paragony z wcześniejszą datą będą brane pod uwagę.

Pozdrawiamy,
Zespół NIVEA
Ale się wysilili z tym rozwiązaniem. Czyli 3 w ogóle, czy 3 na 3 sposoby? emotka 3 numery z kasy- dalej bzdura- a jak będę zgłąaszać 4- bo ktoś z tej kasy zgłosił wcześniej już 3???


Ale się wysilili z tym rozwiązaniem. Czyli 3 w ogóle, czy 3 na 3 sposoby? emotka 3 numery z kasy- dalej bzdura- a jak będę zgłąaszać 4- bo ktoś z tej kasy zgłosił wcześniej już 3???

3 numery z kasy- dalej bzdura- a jak będę zgłąaszać 4- bo ktoś z tej kasy zgłosił wcześniej już 3???

Ja zrozumiałam, że chodzi o 3 rodzaje numeru- do wyboru tj; ten nieszczęsny nr kasy lub nr paragonu (po przeciwnej stronie daty) lub nr systemowy, ale nie jestem w 100% pewna  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6012450 Napisano: 03.05.2015 21:45:54 w NA CO CZEKAMY?
A co z konkursem, który był w salonach Fiata 27-28 marzec-do wygrania FIAT 500X  Czy był już rozwiązany?

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6012437 Napisano: 03.05.2015 21:02:20 w NA CO CZEKAMY?
asiabuczkowska napisał(a):

masza napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Ekspres Bosch, Leclerc - posiedzenie komisji 24.04- 8.05, poinformowanie + 7 dni od posiedzenia
Carrefour Blend-a-med, do wygrania Braun Oral-B, - lista laureatów do 27.04, poinformowanie - 5 dni od rozstrzygnięcia
Schwarzkopf Intermarche 22.04+ 5 dni na info
Velvet Carrefour- 24.04 + 3 dni na info
Kamis Intermarche- 28.04 + 5 dni na info
AutoBłysk Tesco wybór 22.04 , do 29.04 info
ABC 7 Europejska wycieczki- do 29.04 posiedzenie komisji, info do 6.05
ABC Knorr garnki-do 25.05 posiedzenie komisji+7 dni na info
MEGATURNIEJ - 24.04.  1 losowanie - powiadamiają  telefonicznie w dniu losowania i  dniach następnych..
Coca-Cola z Makro - bodajże do poniedziałku mają informować za pierwszy etap telefonicznie.
Biedronka BakaD'Or- Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 6.05.2015 roku na stronie konkursu.
KAUFLAND Budżet- 10.05+ 10 dni na infoABC mini stiksy rozwiazany był? Żabka Kasztelan

ABC mini stiksy rozwiazany był?Żabka Kasztelan

Żabka Kasztelan

ABC 7 Europejska wycieczki ponoć już rozwiązany, ale za to czekamy jeszcze na Jacobs w ABC
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6012057 Napisano: 01.05.2015 22:36:08 w Wkurza mnie...
kosztelka napisał(a):

Ewelajna napisał(a):

Wkurza mnie atmosfera tutaj....
Pochwaliłam się wygraną w Playboyu (11x). Od tej pory otrzymuję na skrzynkę dziwne wiadomości, w których mi insynuujecie że to musi być oszustwo. Widzę że nie można się po prostu pochwalić wygraną bo zaraz uderza fala zazdrości czy nie wiem czego.

Dla jasności wysłałam 20 zgłoszeń, 12 jednego dnia i 8 innego dnia. Trafiłam 11, wszystko regulaminowo.
Żeby wygrać trzeba zainwestować.Odrzuć plewy od ziarna ... i zauważaj tylko tych życzliwych i przyjaznych konkursowiczów, którzy nikomu nie zazdroszczą, nawet jak w wygranych poszczą emotka

Odrzuć plewy od ziarna ... i zauważaj tylko tych życzliwych i przyjaznych konkursowiczów, którzy nikomu nie zazdroszczą, nawet jak w wygranych poszczą emotka


Dołączam się do gratulacji! emotka  

p.s. a potem się dziwimy, że coraz mniej osób chwali się wygranymi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6012053 Napisano: 01.05.2015 22:32:41 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

joan napisał(a):

Loteria K2.

Paragon z 10.03.2015 będzie w puli losowanej 10.01.2017 emotka Pomijając żywotność paragonu i to, czy będzie czytelny... przecież laureat może nie dożyć dnia losowania emotka Co tam dwa lata? Trzeba dodać, że nagroda aż jedna emotka

Co tam dwa lata? Trzeba dodać, że nagroda aż jedna emotka


emotka  No nieżle! Własnym oczom nie wierzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6012048 Napisano: 01.05.2015 22:18:37 w Konkursy ABC
i jeszcze jakieś 3 lata temu było IQ Marketing- jedna z moich ulubionych agencjiemotka  (robią konkursy i loterie) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6012020 Napisano: 01.05.2015 20:51:02 w Konkursy ABC
bronia napisał(a):

Myślę, że ten konkurs będzie dla niej chrztem bojowym i przy następnym okaże więcej kompetencji (mam przynajmniej nadzieję) w udzielaniu sprzecznych informacji dzwoniącym. Pożyjemy zobaczymy jaka historia będzie miała miejsce przy obecnym konkursie.


O, tak myślę Bronia, że masz rację! emotka    Z pewnością następnym razem będzie się bardziej pilnowała, żeby jej nieuczciwe praktyki nie wyszły na jaw, na więcej nie liczę, bo nie mam złudzeń, gdy  ktoś działa nieuczciwie i odnosi sukces, to na ogół brnie w to dalej.  
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6011866 Napisano: 01.05.2015 12:14:18 w Konkursy ABC
bronia napisał(a):

Tak tę nagrodę. Czy losowała czy wybierała któż ją wie, wie to tylko ona. Co do wybierania i informowania na drugi dzień to nie tylko ta słynna agencja tak robi emotka Zobaczymy jak przeprowadzi konkurs z zegarkami to teraz są do wygrania w ABC bo w oczy mi się rzuciło, że to chyba ona robi.


Na ogół trudno dojść jak są wybierani laureaci w sposób uczciwy czy nie,  ale akurat w przypadku h2o Żywiec przez przypadek wiem, że wybierane były "na bardzo szybko". Tak jak pisałam wcześniej po południu w czwartek zaskoczona pani oznajmiła, że zaczną wkrótce wybierać,a w piątek rano twierdziła, że laureaci "już daaawno" są poinformowani, soory ale dla mnie nie ma wątpliwości, że nie czytała wszystkich zgłoszeń i tylko w panice wylosowała i szybko obdzwoniła- nie widzę innego rozwiązania  Wyświetl w wątku >>
0 0