Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6381214 Napisano: 20.07.2017 15:31:12 w Polecam
Polecam Wam film, który właśnie wchodzi na ekrany kin: "Kedi - sekretne życie kotów".
Rewelacyjny dokument, świetne zdjęcia! emotka  Polecam nie tylko kociarzom emotka   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6381168 Napisano: 20.07.2017 14:05:51 w SZUKAM....

agniehaha89 napisał(a):
a może chodzi o produkty schar ? taką babeczkę wysyłani i ciasteczka bez wcześniejszego powiadomienia (przesyłka była nierejestrowana) 

Hm, może...chociaż nie mam z tą  firmą nic wspólnego,nie jesteśmy "bezglutenowcami". Być może jakaś agencja przekazała im dane osobowe emotka
Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6381122 Napisano: 20.07.2017 12:18:09 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

kalka napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

kalka napisał(a):

Szukam informacji co mogło być rozsyłane Pocztą Polską na przełomie czerwca/lipca. Miałam awizo w skrzynce, ale pani na poczcie twierdzi, że to przesyłka większa niż list, ale nierejestrowana, więc nie potrafi powiedzieć skąd i co to było emotka jakieś nagrody konkursowe? emotka  A może jakieś materiały reklamowe rozsyłali? 

bezpieczna paczka z PZU 

Dzięki. A co to takiego?  emotka

nie pamiętam co trzeba było zrobić zdjęcie aktywnej rodziny chyba wysłać. w paczce jest miarka , ochrona do kontaktów i takie tam

To na 100% nie to emotka
Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6381097 Napisano: 20.07.2017 11:43:31 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

kalka napisał(a):

Szukam informacji co mogło być rozsyłane Pocztą Polską na przełomie czerwca/lipca. Miałam awizo w skrzynce, ale pani na poczcie twierdzi, że to przesyłka większa niż list, ale nierejestrowana, więc nie potrafi powiedzieć skąd i co to było emotka jakieś nagrody konkursowe? emotka  A może jakieś materiały reklamowe rozsyłali? 

bezpieczna paczka z PZU 

Dzięki. A co to takiego? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6381091 Napisano: 20.07.2017 11:32:35 w SZUKAM....
cc_investigator napisał(a):

kalka napisał(a):

Szukam informacji co mogło być rozsyłane Pocztą Polską na przełomie czerwca/lipca. Miałam awizo w skrzynce, ale pani na poczcie twierdzi, że to przesyłka większa niż list, ale nierejestrowana, więc nie potrafi powiedzieć skąd i co to było emotka jakieś nagrody konkursowe? emotka  A może jakieś materiały reklamowe rozsyłali? 

Kosmetyki Loreal, nadane 30.06, tylko, ze to byl list polecony

Dzięki, raczej nie Loreal (chyba, że męskie i dziecięce  emotka ). Przesyłki były na męża i starszą córkę.  Zastanawiałam się jeszcze, czy to nie witamina D  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6381073 Napisano: 20.07.2017 11:01:44 w SZUKAM....
Szukam informacji co mogło być rozsyłane Pocztą Polską na przełomie czerwca/lipca.
Miałam awizo w skrzynce, ale pani na poczcie twierdzi, że to przesyłka większa niż list, ale nierejestrowana, więc nie potrafi powiedzieć skąd i co to było emotka
jakieś nagrody konkursowe? emotka  A może jakieś materiały reklamowe rozsyłali?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6380815 Napisano: 19.07.2017 14:41:30 w SZUKAM....
slavek napisał(a):

Szukam kogoś, kto będzie podpisywał umowę na abonament lub na kartę w Plusie

Ja też szukam takiej osoby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6379634 Napisano: 15.07.2017 23:21:51 w SZUKAM....
giulietta napisał(a):

kalka napisał(a):

Może ktoś z Was wie jak wygląda kwestia prawna, jeśli chodzi o film z monitoringu na prywatnym parkingu na terenie hotelu. Ktoś uderzył swoim autem w moje auto uszkadzając go i zwiał, a do zdarzenia doszło na płatnym monitorowanym parkingu na terenie hotelu w którym mieszkam. Czy właściciel hotelu może pokazać mi film z tego zdarzenia? A może najpierw powinnam zawiadomić Policję, a dopiero Policja jako pierwsza może zobaczyć to zdarzenie? Miał ktoś z Was podobne doświadczenie?       

wszystko zależy od ludzi  emotka  już kilka razy widziałam film z monitoringu po rozmowie z ochroną wcześniej niż policja  emotka  powiedz właścicielowi o co chodzi i że zawiadomisz policję, takie parkingi to też umowy i ODPOWIEDZIALNOŚĆ  emotka  ja w ogóle uważam, że przy tym, jacy są teraz ludzie? i do czego są zdolni? KAMERY POWINNY BYĆ WSZĘDZIE  emotka  

Dzięki Giulietta, kierownik (i mąż właścicielki hotelu), niby jako jedyny ma dostęp do "wstecznego" monitoringu ale  nie pracuje w soboty i niedziele (my wyjeżdżamy właśnie w niedzielę-jutro,a mieszkamy 500 km stąd- chcieliśmy załatwić tę kwestię przed wyjazdem) Zawiadomiony przez panią z recepcji kierownik powiedział, że nie przyjedzie specjalnie, powiedział ponoć żebyśmy zawiadomili Policję i tyle.  
Tego typu naprawa, to koszt kilku tysięcy zł  emotka  
Na odległość niewiele zapewne wskóram -Coś czuję, że ukręcą sprawie łeb i tyle  emotka  Maskara jakaś Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6379621 Napisano: 15.07.2017 22:42:13 w SZUKAM....
Może ktoś z Was wie jak wygląda kwestia prawna, jeśli chodzi o film z monitoringu na prywatnym parkingu na terenie hotelu. Ktoś uderzył swoim autem w moje auto uszkadzając go i zwiał, a do zdarzenia doszło na płatnym monitorowanym parkingu na terenie hotelu w którym mieszkam. Czy właściciel hotelu może pokazać mi film z tego zdarzenia? A może najpierw powinnam zawiadomić Policję, a dopiero Policja jako pierwsza może zobaczyć to zdarzenie? Miał ktoś z Was podobne doświadczenie?        Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6379522 Napisano: 15.07.2017 11:24:49 w Połączenia nieodebrane
 669 142 804 i  413 117 455 ???   emotka  
Miałam dziś nieodebrane na nowy tel konkursowy Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6377882 Napisano: 10.07.2017 20:08:53 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

Ktoś wie, dlaczego masło z każdym miesiącem coraz szybciej staje się towarem luksusowym? Bo serio: 6 - 7 zł za jedną kostkę zwykłego masła? Jak tak dalej pójdzie, to taniej będzie smarować chleb pastą z awokado... emotka

He, he  emotka  Od kilku dni też się nad tym zastanawiam! emotka  
Nawet postanowiłam czekać na promocje masłowe w Biedrze, ale się rozczarowałam, bo nawet ceny w Biedronce rosną! emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6377303 Napisano: 08.07.2017 14:49:03 w SZUKAM....
kermit napisał(a):

babariba o co chodzi.? Nie zalicza się Nescafe?

Też mnie zastanawia skąd ten kciuk w dół emotka  ??? Wyświetl w wątku >>

kalka

#6377263 Napisano: 08.07.2017 12:07:43 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że zapomniałam zagrać w Biedzrze o Crocssy dla córeczki emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6376071 Napisano: 05.07.2017 11:14:20 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Znów jakaś agencja sprzedała numery telefonów emotka Jakiś idiotyczny spam o testowaniu telefonów leci jak deszcz z nieba. emotka

Mogę Ci nawet powiedzieć która - TQG. Już ostatnio ich podejrzewałam o sprzedaż naszych danych, a teraz jestem pewna, bo dostałam smsy na telefony, z których wysyłałam zgłoszenia tylko do nich.

Niekoniecznie TQG, bo ja dostałam takie spamy na dwa nowe nr tel, z których nie wysyłałam NIC na konkursy TQG. ( za to z pewnością wysyłałam do Albedo!)
A dzisiaj kolejne spamy emotka  Tym razem zawracają głowę z nr 519 217 472 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6375889 Napisano: 04.07.2017 18:56:22 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

dorothy napisał(a):

cb656 napisał(a):

dorothy napisał(a):

mylił mnie zapis: Włóż oryginalnie zapakowany produkt do kartonuemotka

Ja tu nie widzę niczego mylącego. Karton to karton. Pudełko. Opakowanie. Ej, no weź nie wydziwiaj, tylko uruchom zdrowy rozsądek!

widocznie mam chory rozsądek

ja pitolę... emotka chciej tu ludziom pomóc. Beton. emotka

Musisz bardziej delikatnie emotka   Wyświetl w wątku >>
1 petunija1 0

kalka

#6375083 Napisano: 03.07.2017 00:45:40 w WC - rozmowy o wszystkim
dorothy napisał(a):

czy zwracał ktoś zakup do Zalando? czy koniecznie musi być w kartonie?


Nie sądzę Dorotka. W końcu Zalando też nie zawsze przesyła ubrania w kartonach. Jak ostatnio kupowałam trzy sukienki dla córeczki, to przysłali mi je w foliowym opakowaniu kurierskim. Wyświetl w wątku >>

kalka

#6374883 Napisano: 02.07.2017 10:35:37 w Kaufland konkursy
Masza86 napisał(a):

kalka masz maila z info o wgranej ??bo maila potwierdzającego udział w konkursie z aplikacja taniej mam emotka


Znalazłam obie wiadomości (obie w spamie) na moim nowym koncie w nowej poczcie mailowejemotka  
Podziękowania dla Radosnej emotka , która pogratulowała mi wygranej, gdy znalazła mnie na liście laureatówemotka  Zapomniałam, że brałam udział w tym konku, zapomniałam o moim nowym koncie i o mały włos nagroda by przepadła emotka       Wyświetl w wątku >>

kalka

#6374689 Napisano: 01.07.2017 10:32:43 w Kaufland konkursy
Dzięki Aneta! Uffff..znalazłam emotka   emotka  Założyłam sobie konto na nowej poczcie i zupełnie zapomniałam o nimemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6374687 Napisano: 01.07.2017 10:22:26 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

Masza86 napisał(a):

czy wszyscy dostali maile z informacja o wygranej ?? Na liście mąż jest maila brak emotka kto jest nadawca ?? emotka

Najlepiej napisz do nich na FB albo zadzwoń na numer podany na stronie konkursowej - ale chyba przez weekend niczego się nie dowiesz.

Nadawcą jest automat typu "no-reply".

Trzymam kciuki! emotka


Mam podobną sytuację jak Masza. Wysyłałam zgłoszenie ostatniego dnia, jestem na liście nagrodzonych, a maila brak emotka Czy po wysłaniu zgłoszenia przesyłali info z potwierdzeniem na maila? (bo takowego nie mogę znaleźć)  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6371449 Napisano: 24.06.2017 13:50:01 w Kupię...
delvitto napisał(a):

może komuś został niepotrzebny przyprawnik z kamis? mam osobę, która bardzo chciałaby go mieć, więc jakby coś, to pw proszę emotka

Tiaaa, został emotka  tylko, że Albedo jeszcze mi go nie wysłało, a nie mam jakoś chęci użerać się z nimi   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0