Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6056155 Napisano: 12.08.2015 11:35:37 w Udane wymiany - polecane nicki:)
nouvelle i luckymen - polecam! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056151 Napisano: 12.08.2015 11:31:29 w Wkurza mnie...
marzenier, dokładnie tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056149 Napisano: 12.08.2015 11:30:27 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

wkurza mnie monsz (czyt. mąż) emotka niby o nic mu nie chodzi a sie do mnie nie odzywa i wez tu sie domysl o co biega emotka


jokan, to w takim razie pewnie o upał. I całkiem prawdopodobne, że on sam o tym nawet nie wie     Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056090 Napisano: 12.08.2015 09:49:46 w Kupię...
Odkupię w dobrej cenie  2-4 dniowy  pobyt w jakimś przyjaznym dzieciom hotelu w Polsce (może być voucher)  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056087 Napisano: 12.08.2015 09:39:42 w Wkurza mnie...
bridget napisał(a):

joan napisał(a):

bridget napisał(a):

(...) ktos proponuje 8 zł za paragon na meska strefe  gdy wygrana 350 zł:( a za produkty sie wiecej płaci  przed  konkursem (...)
Takie umysłowe dziady nie biorą się z chmur
Kto tych umysłowych dziadów tworzy? Bo na pewno nie ja. A zatem: wkurzają mnie twórcy emotka no zazdrosze hehehemotka   ale nawet w takich przypadkach szanujmy sie, dlatego moje paragony zasila  makulaturę:)


Takie umysłowe dziady nie biorą się z chmur
Kto tych umysłowych dziadów tworzy? Bo na pewno nie ja. A zatem: wkurzają mnie twórcy emotka no zazdrosze hehehemotka   ale nawet w takich przypadkach szanujmy sie, dlatego moje paragony zasila  makulaturę:)

no zazdrosze hehehemotka   ale nawet w takich przypadkach szanujmy sie, dlatego moje paragony zasila  makulaturę:)

Pamiętam jak kiedyś  zarejestrował się ktoś na forum, po to by kupić paragon na konk bryzy (trzeba było sporo wydać- dwa drogie produkty), gdzie nagdodą było j e d n o   a u t o ! I co? Mimo ogólnego oburzenia i zmowy, że nie sprzedajemy i czekamy na rezerwę, pan/i x tego samego dnia nabył/a na forum paragon za 50 zł i jeszcze się pochwalił/a swoim talentem do interesów emotka
 A w temacie: wkurza mnie, że znowu coraz więcej konkursów bez podawania nr paragonuemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6055379 Napisano: 10.08.2015 23:49:40 w Wkurza mnie...
maria1980 napisał(a):

Że pokradli nam rowery z wózkowni - ktos miał klucz jak nic 

Współczuję i to podwójnie, bo jesli okrada Cię ktoś z najbliższego otoczenia, to jest to jeszcze bardziej dobijające, w takiej sytuacji człowiek czuje się  podwójnie zawiedziony   emotka   Trzymaj się....
. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6055089 Napisano: 10.08.2015 15:02:52 w Paragony
Mam jeden wolny paragon na Calgon Tesco (z początku konkursu)  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6054910 Napisano: 10.08.2015 10:48:03 w Wkurza mnie...
Na naszym forum mało co mnie wkurza, ale w topie informują potrafią mnie ludziska zirytować, wtedy gdy do rozdania bywa kilkadziesiąt identycznych nagród i spora część laureatów koniecznie  m u s i pochwalić się właśnie tu, nie w topie "moje dzisiejsze wygrane", tylko w "informują" np : dzwonią z misiami,  za 4 minuty kolejne ifo : nadal dzwonią z misiami, za 3 miunuty: potwierdzam dzwonią z misiami i za chwilę: i ja też potwierdzam, dzwonią z misiami emotka   W tym topie nie chodzi o dublowanie identycznych informacji, od powielania tych samych info o wygranej jest top 'moje dzisiejsze wygrane"   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6054644 Napisano: 09.08.2015 06:56:49 w Wkurza mnie...
agusia222 napisał(a):

wkurza mnie głupota ludzka ..................wrrrrrrrrrrrrrrrrr zostawić psa na balkonie na parę dni w taki upał !!!!!!!!!!!!!

Tak sobie czytałam Wasze "wkurzenia" , no i tu szlag mnie trafił emotka  Jakim trzeba być albo bezmyślnym kretynem, albo złym człowiekiem, albo jedno i drugie ! Już pomijam fakt, że to jego własne zwierzę, z którym -jak zakładam- łączy go jakaś więź . 
Podziwiam, jak ów właściciel może sobie spokojnie wypoczywać na urlopieemotka  
Biedne zwierzę! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6053146 Napisano: 05.08.2015 12:25:43 w Żegnamy zmarłych
kurlandzki, tygrysek82bu, sylzab2294
  DZIĘKUJĘ Wam za ciepłe słowa emotka  
Otuchy dodaje mi wiara, że dobrzy ludzie, którzy żyli dla innych i kochali ludzi są po śmierci szczęśliwi, tak samo jak za życia, a nawet jeszcze bardziej. Wyświetl w wątku >>
[*] 0

kalka

#6052457 Napisano: 03.08.2015 20:26:22 w Żegnamy zmarłych
Dziękuję Kochanej kosztelce za wsparcie w tym trudnym czasie, za obecność na pogrzebie i serce, które okazuje każdego dnia. Dziękuję Kochanym:  kadjas, anaholub, mj56, bethan  i wielu innym życzliwym osobom za serdeczne słowa wsparcie w czasie choroby mojego Tatusia  i wielkie serducha, dziękuję mama2006- ja dopiero oswajam się z pustką po stracie ukochanego Taty.  
Dziękuję Wam Kochane dziewczyny z całego serca 

 Już nigdy w moim życiu nie będzie tak jak było ..... Wyświetl w wątku >>
[*] 0

kalka

#6052048 Napisano: 02.08.2015 21:49:29 w Wygrane kolonie i obozy
kammaro napisał(a):

Ponieważ od czasu do czasu wygrywamy kolonie dla naszych pociech ( np. Jupik, Milka, Tesco), postanowiłam założyć nowy wątek, abyśmy mogli tutaj swobodnie rozmawiać na temat wygranych wyjazdów dla naszych dzieci.

Moja córka teraz jest na "Wakacyjna szkoła magii" w Zakopanym. Mają bardzo dobrą opiekę ( jest również lekarz na miejscu) i wspaniale zapełniony czas. Nie ma czasu na tęskniczki  emotka  Na miejscu są  jeszcze inne kolonie tematyczne i dzieci mają możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji. Do tej pory (5 dni pobytu) była możliwość dokupienia wycieczki nad Morskie Oko (40 zł) i wyjścia
do parku linowego - też 40 zł. W Tatralandii (150zł) jeszcze nie byli, ale wychowawcy już drugiego dnia pozbierali pieniążki, żeby dzieciaczki ich nie pogubili. Plan zajęć układany jest pod pogodę, ale tak, żeby program ze strony był zrealizowany. Każdego dnia rano, na stronie Kompas-u pojawia się fotorelacja - miło pooglądać roześmiane buźki naszych skarbów emotka

Uważam, że to świetny pomysł, obyśmy mieli tylko okazje, by tu pisywać  Mam nadzieję, że już szykują zimową ofertę dla konkursowiczów

W nawiązaniu do postu psiki dodam opinię mojego dziecka z wyjazdu z Kompasem: obóz był dobrze zorganizowany, a  intensywność zajęć nie pozwalała na nudę, było super!   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6050623 Napisano: 29.07.2015 23:40:13 w Kupię...
Kupię voucher na kolonie z Tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6050620 Napisano: 29.07.2015 23:33:39 w TESCO konkursy
Koleżanka chce kupić voucher na kolonie z Tesco, jeśli ktoś chce odsprzedać, to proszę o kontakt Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6049111 Napisano: 26.07.2015 12:19:55 w Paragony
Mam wolne trzy paragony  na Rafaello, zamienię na paragony z ITM na trwające konkursy.    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6048844 Napisano: 24.07.2015 21:57:10 w Udane wymiany - polecane nicki:)
karolinamat napisał(a):

glowa420 napisał(a):

zgadzam sie z przedmowca
staszek solidna forumowiczka
POLECAM

To i ja się pod tym podpiszę;)

emotka  To ja również! Dziękuję  staszek!
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6047366 Napisano: 21.07.2015 20:34:37 w Gratulacje! Dla wygranych!
kadjas to ja się dołączam do gratulacji,co prawda nie wiem jeszcze  czego Ci gratuluję, ale ponieważ wiesz, że cieszą mnie Twoje wygrane, więc:emotka emotka   i emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6046986 Napisano: 21.07.2015 11:35:09 w Kupię...
kalka napisał(a):

Kupię vouchery do biura podróży ITAKA o dowolnych nominałach

i kody do kina (do CC lub Multikina) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6046894 Napisano: 21.07.2015 08:42:32 w Żegnamy zmarłych
chochliczka napisał(a):

(*)    Straszna tragedia , widziałam jak w Małych Gigantach zachowywał się Pan Chajzer i byłam przekonana, ze musi być super ojcem,taki fajny kontakt miał z dzieciakami.A teraz taka tragedia ;(  Okropne rzeczy dzieją się na świecie.

Nawet nie chcę, nie potrafię wyobrazić sobie co muszą czuć kochający rodzice, gdy spadnie na nich niespodziewanie śmierć ukochanego dziecka, to jest ponad moje siły.
 Jeszcze w maju sptkałam Pana Chajzera i jego synka na przejażdżce rowerowej, śmiali się , rozmawiali, aż miło było patrzeć, widać, że mieli świetny kontakt ze sobą. Płakać mi się chce, kiedy przyponę sobie ich roześmiane twarze. Współczuję z całego serca też mamie, dziadkom i całej rodzinie, trudno będzie im się pozbierać po takiej  tragedii.    Wyświetl w wątku >>
[*] 0

kalka

#6046515 Napisano: 20.07.2015 13:49:32 w Intermarche
izak1000 napisał(a):

tadziowa napisał(a):

marzenier napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

majeczka555 napisał(a):

Czyli wakacje marzeń częściowo powiadomionoKarlsbad to chyba dzwoni,prawda?
A ktoś się przyznał do nagrody jakiejś na forum, bo już się pogubiłam. W piątek był tajemniczy wpis o głównej z ITM,dodając do tego treść maila zacytowenego na poprzedniej str.wychodzi na to ze obdzownili główne z wakacji marzeń. Z tego maila wynika tylko, że mają czas do 23.07 i żeby dać im spokój póki co. Może ktoś zapytał czy wszyscy laureaci zostali poinformowani, a oni odpisali, że jeszcze nie wszyscy. Co mieli napisać? "Przepraszamy, ale jeszcze nikogo nie informowaliśmy"? Wysłałam do nich maila takiej treści:"Witam! Uprzejmie proszę o informacje,czy w/w Loteria została już rozwiązana a zwycięzcy powiadomieni? Z poważaniem ...."
a odpowiedź jest taka jak podałam wcześniej.. 

Karlsbad to chyba dzwoni,prawda?
A ktoś się przyznał do nagrody jakiejś na forum, bo już się pogubiłam.W piątek był tajemniczy wpis o głównej z ITM,dodając do tego treść maila zacytowenego na poprzedniej str.wychodzi na to ze obdzownili główne z wakacji marzeń. Z tego maila wynika tylko, że mają czas do 23.07 i żeby dać im spokój póki co. Może ktoś zapytał czy wszyscy laureaci zostali poinformowani, a oni odpisali, że jeszcze nie wszyscy. Co mieli napisać? "Przepraszamy, ale jeszcze nikogo nie informowaliśmy"? Wysłałam do nich maila takiej treści:"Witam! Uprzejmie proszę o informacje,czy w/w Loteria została już rozwiązana a zwycięzcy powiadomieni? Z poważaniem ...."
a odpowiedź jest taka jak podałam wcześniej.. 

W piątek był tajemniczy wpis o głównej z ITM,dodając do tego treść maila zacytowenego na poprzedniej str.wychodzi na to ze obdzownili główne z wakacji marzeń.Z tego maila wynika tylko, że mają czas do 23.07 i żeby dać im spokój póki co. Może ktoś zapytał czy wszyscy laureaci zostali poinformowani, a oni odpisali, że jeszcze nie wszyscy. Co mieli napisać? "Przepraszamy, ale jeszcze nikogo nie informowaliśmy"? Wysłałam do nich maila takiej treści:"Witam! Uprzejmie proszę o informacje,czy w/w Loteria została już rozwiązana a zwycięzcy powiadomieni? Z poważaniem ...."
a odpowiedź jest taka jak podałam wcześniej.. 

Z tego maila wynika tylko, że mają czas do 23.07 i żeby dać im spokój póki co. Może ktoś zapytał czy wszyscy laureaci zostali poinformowani, a oni odpisali, że jeszcze nie wszyscy. Co mieli napisać? "Przepraszamy, ale jeszcze nikogo nie informowaliśmy"?Wysłałam do nich maila takiej treści:"Witam! Uprzejmie proszę o informacje,czy w/w Loteria została już rozwiązana a zwycięzcy powiadomieni? Z poważaniem ...."
a odpowiedź jest taka jak podałam wcześniej.. 

Wysłałam do nich maila takiej treści:"Witam! Uprzejmie proszę o informacje,czy w/w Loteria została już rozwiązana a zwycięzcy powiadomieni? Z poważaniem ...."
a odpowiedź jest taka jak podałam wcześniej.. 

A nie sprostowali przypadkiem, że to jednak nie loteria emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0