Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs Kup, schrup i leć. Lorenz Aldi

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6056684 Napisano: 13.08.2015 13:06:53 w WC - rozmowy o wszystkim
emotka  i Kubuś sfermentował  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056679 Napisano: 13.08.2015 12:55:04 w WC - rozmowy o wszystkim
Eeee, spokojnie można emotka Mój znajomy (b y ł y  z n a j o m y!!! )  wysłał moje hasło, którym wygrałam główną nagrodę w konkursie papieru toaletowego na konkurs Kubusia Hortexu i też wygrał główną  , więc jak widać można  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056669 Napisano: 13.08.2015 12:31:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki marzanno, to jest budująca informacja, mam nadzieję, że w tym etapie jest podobnie, bo tempo wyboru laureatów zawrotne emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056665 Napisano: 13.08.2015 12:27:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

kalka napisał(a):

Tempo pracy organizatorów konkursów godne podziwu! Sezon urlopowy w pełni, otępiający upał , a mam wrażenie, że w niektórych agencjach  siedzą tabuny ludzi, czytają w błyskawicznym tempie tysiące konkursowych zgłoszeń, by wyjątkowo błyskawicznie podawać wyniki (szczególnie szybko rozwiązany było Raffaello, no i w ciasteczku też już dawno poinformowani, a wiadomo: zgłoszeń w tych konkach mało nie było...) Ciekawe dlaczego to wyjątkowe tempo tempo wcale mnie nie raduje, nawet w niektórych loteriach dłużej czekamy na wyniki emotka Sadówka jest jednak wciąż liderem emotka Konkurs zakończył się w piątek o północy, a w sobotę koło południa były maile. Nawet nie próbuję sobie wyobrazić, jak bardzo szanują oni klienta, w dodatku konkursowicza (bleee!) skoro poświęcili piątkową noc na czytanie tekstów emotka To miłe, zwłaszcza  teraz, kiedy Smolary i Columbity konkursowicza nienawidzą i nie szanują emotka

Sadówka jest jednak wciąż liderem emotka Konkurs zakończył się w piątek o północy, a w sobotę koło południa były maile. Nawet nie próbuję sobie wyobrazić, jak bardzo szanują oni klienta, w dodatku konkursowicza (bleee!) skoro poświęcili piątkową noc na czytanie tekstów emotka To miłe, zwłaszcza  teraz, kiedy Smolary i Columbity konkursowicza nienawidzą i nie szanują emotka

A Columbity też? emotka  Ja co prawda często tam nie wygrywam,a jeśli się zdarza, to nagrody dalekiego stopnia i to z rezerwy, ale ludzie z forum wygrywają, poza tym Columbity potrzebują sporo czasu na wybór laureatów, więc myślałam, że czytają wszystko i wybierają w/g swego gustu, ale uczciwie.   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056655 Napisano: 13.08.2015 12:07:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

kalka napisał(a):

kaskaderka1 od organizatora
 Laureaci powiadomieni są dawno,a termin weryfikacji dobiega końca  Dziękuję emotka

Dziękuję emotka

Nie ma za co emotka , wolałabym usłyszeć np: "jesteśmy w trakcie czytania Państwa zgłoszeń,zgłoszeń dużo, sezon urlopowy, więc potrzebujemy czasu na rozwiązanie konkursu..." - bo lubię marzyć Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056644 Napisano: 13.08.2015 11:57:00 w SZUKAM....
w Auchan płaciłam 0,89 za kg emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056641 Napisano: 13.08.2015 11:54:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 od organizatora
 Laureaci powiadomieni są dawno,a termin weryfikacji dobiega końca  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056626 Napisano: 13.08.2015 11:25:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

Sadówka jest jednak wciąż liderem emotka Konkurs zakończył się w piątek o północy, a w sobotę koło południa były maile. Nawet nie próbuję sobie wyobrazić, jak bardzo szanują oni klienta, w dodatku konkursowicza (bleee!) skoro poświęcili piątkową noc na czytanie tekstów emotka To miłe, zwłaszcza  teraz, kiedy Smolary i Columbity konkursowicza nienawidzą i nie szanują emotka


Nie dosyć, że nie sznują, to jeszcze mają nas za idiotów, u niech niemożliwe staje się możliwe i to w majestacie regulaminu (są pewni, że nikt nie jest w stanie udowodnić im łamania regulaminu , a nawet prawa i po części mają rację ) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056622 Napisano: 13.08.2015 11:17:10 w Czy informują/ informowali?
Jeszcze nie wszyscy są zwerfikowani, a czas weryfikacji dobiega końca, więc jakaś szansa może jestemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056614 Napisano: 13.08.2015 11:09:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tempo pracy organizatorów konkursów godne podziwu! Sezon urlopowy w pełni, otępiający upał , a mam wrażenie, że w niektórych agencjach  siedzą tabuny ludzi, czytają w błyskawicznym tempie tysiące konkursowych zgłoszeń, by wyjątkowo błyskawicznie podawać wyniki (szczególnie szybko rozwiązany było Raffaello, no i w ciasteczku też już dawno poinformowani, a wiadomo: zgłoszeń w tych konkach mało nie było...) Ciekawe dlaczego to wyjątkowe tempo tempo wcale mnie nie raduje, nawet w niektórych loteriach dłużej czekamy na wyniki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056600 Napisano: 13.08.2015 10:44:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

violetta napisał(a):

asante napisał(a):

Czy coś wiadomo na temat rozwiązania IV etapu konkursu "Ciasteczko i w drogę"? na stronie nie ma laureatów, ale może ktoś wie, że laureaci zostali już powiadomieni? Przestałabym się łudzić emotka ja myślę, że już dawno po, bo informują dużo wcześniej niż uzupełniają listę laureatów na stronieja myślę, że już dawno po, bo informują dużo wcześniej niż uzupełniają listę laureatów na stronie nikt się nie chwalił, to może jednak jest jakaś szansa... emotka

ja myślę, że już dawno po, bo informują dużo wcześniej niż uzupełniają listę laureatów na stronienikt się nie chwalił, to może jednak jest jakaś szansa... emotka

nikt się nie chwalił, to może jednak jest jakaś szansa... emotka

emotka  a jednak laureaci już poinformowani Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056590 Napisano: 13.08.2015 10:28:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violetta napisał(a):

asante napisał(a):

Czy coś wiadomo na temat rozwiązania IV etapu konkursu "Ciasteczko i w drogę"? na stronie nie ma laureatów, ale może ktoś wie, że laureaci zostali już powiadomieni? Przestałabym się łudzić emotka ja myślę, że już dawno po, bo informują dużo wcześniej niż uzupełniają listę laureatów na stronie

ja myślę, że już dawno po, bo informują dużo wcześniej niż uzupełniają listę laureatów na stronie

nikt się nie chwalił, to może jednak jest jakaś szansa... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056588 Napisano: 13.08.2015 10:25:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

asante napisał(a):

Czy coś wiadomo na temat rozwiązania IV etapu konkursu "Ciasteczko i w drogę"? na stronie nie ma laureatów, ale może ktoś wie, że laureaci zostali już powiadomieni? Przestałabym się łudzić emotka Ja też czekam na wyniki emotka

Ja też czekam na wyniki emotka

A do kiedy mają regulaminowy czas na poinformowanie laureatów z 4 etapu? (sama nie mogę sprawdzić, bo mi się gul. nie otwiera) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056306 Napisano: 12.08.2015 15:54:17 w Wkurza mnie...
marzenier napisał(a):

W ogóle to.może,te czasopisma powinna czytać koza,albo chociaż  do kiosku latać emotka

emotka emotka i od razu konsumować na miejscu Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056288 Napisano: 12.08.2015 15:32:26 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

kalka napisał(a):

(...) I wkurzają mnie wypowiedzi organizatorów konkursów w stylu  "chcemy eliminować konkursowiczów" - a taką wypowiedź usłyszalam kiedyś od pana ze SMOLARAemotka , więc się pytam dla kogo są konkursy  i w którym momencie staję się konkursowiczem!?
No bejbe, przecież to logiczne: jeśli kupisz czasopismo o hodowli kóz, rozwiążesz krzyżówkę i... koniec, to jesteś cudownym klientem. Jeśli natomiast kupisz czasopismo o hodowli kóz, rozwiążesz krzyżówkę i... wyślesz smsa na konkurs krzyżówkowy, jesteś konkursową łajzą a kysz siło nieczysta! emotka


No bejbe, przecież to logiczne: jeśli kupisz czasopismo o hodowli kóz, rozwiążesz krzyżówkę i... koniec, to jesteś cudownym klientem. Jeśli natomiast kupisz czasopismo o hodowli kóz, rozwiążesz krzyżówkę i... wyślesz smsa na konkurs krzyżówkowy, jesteś konkursową łajzą a kysz siło nieczysta! emotka

A wogóle przy zakupie takiego czasopisma powiniem być ustawowy obowiązek okazywania legitymacji hodowcy kóz. Pozostali won emotka ,  nie są przecież targetem ! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056285 Napisano: 12.08.2015 15:27:09 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że się wkurzyłam i to dość mocno, zamiast spokojnie napisać coś sensownego na konkursy, bo niewykorzystane paragony ostatnio hurtowo się u mnie marnują.
No ale jak tu się nie wkurzać, gdy kupuję na konkursy hurtowe ilość markowych produktów, używam je, a potem dowiaduję się, że konkursowicz, to nie jest target producenta!  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056274 Napisano: 12.08.2015 15:11:16 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

a mnie śmieszą takie artykuły pisane na zasadzie: on powiedział, ona powiedziała... on, ona czyli nikt, chyba, że autor wymyślił albo " całymi dniami siedzą"emotka  siedzieć i być zalogowanym to duża różnica, chyba, że się siedzi obok tego kogoś i to się widzi to wtedy o takich faktach można pisać, "jak nieoficjalnie przyznają organizatorzy konkursów"  emotka  nieoficjalnie czyli wcale emotka  najpierw bym sprawdziła takich nieoficjalnych organizatorów, a zwłaszcza jednego emotka  i co robi z nagrodami emotka  bo to dopiero jest złodziejstwo emotka  a sprzedaż nagród jest uregulowana w prawie od dawna łącznie z podaniem okresów do sprzedaży i sprzedaży... tak... nawet po zaniżonych cenach emotka  i perełka "konkursowicze... nie są.. targetem"  emotka  a kto? pewnie zgłoszenia bez numerów paragonu 

Dokładnie, nie sądzę żeby przeciętny mugol kupował więcej markowych produktów (chodzi tu o produkty konkursowe), niż przeciętny konkursowicz-o tych "bardziej zaangażowanych" zwanych często zawodowcami  już nawet nie wspomnę!  I wkurzają mnie wypowiedzi organizatorów konkursów w stylu  "chcemy eliminować konkursowiczów" - a taką wypowiedź usłyszalam kiedyś od pana ze SMOLARAemotka , więc się pytam dla kogo są konkursy  i w którym momencie staję się konkursowiczem!? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056260 Napisano: 12.08.2015 14:55:43 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

To takie troszkę uogólnianie. Wina leży w dużej mierze po stronie Organizatora, bo przecież nikt nie każe mu robić konkursu na lajki, czy głosy. A jeśli chodzi o konkursowiczów jako klientów. Z własnego doświadczenia wiem, że człowiek przyzwyczaja się do konkretnych marek. I szczerzę mogę napisać, że nawet bez konkursu kupuję konkursowe marki, gdy kończy mi się dany produkt. A nazywanie konkursowicza złodziejem to cios poniżej pasa.

Gdyby można było cofnąć zrobiony w banku przelew internetowy, to czy firmy organizujące konkursy (i ich zleceniodawcy) nadal chętnie przyjmowałyby przelewy internetowe od swoich wierzycieli ?! Z pewnością nie, szybko by im mózgi odtajały, ale gdy sami stwarzają sytuacje patogenne, to całą winą obarczają jedynie konkursowiczów. Nie rozumiem zdziwienia organizatora,  przecież jest wiele innych możliwości niż konkursy na lajki. No i oczywiście drugi problem, to konkursy bez podawania nr paragonów. Kierując się tokiem myślenia pani community  to takie praktyki  "narażają" klienta agencji na straty. Trzecia sprawa: dlaczego nikt publicznie nie porusza problemu losowań w konkursach hasłowych- tego typu praktyki są przestępstwem i narażają na straty skarb państwa       Przyłapanie firm na tym procederze nie byłoby wbrew pozorom trudne , tylko kogo interesują w tym biznesie straty państwa,  już w tym wypadku część agencji "uczciwością" sobie głowy  nie zaprząta: uczciwy ma być konkursowicz, bo regulamin w/g niektórych organizatorów jest wyłącznia dla konkursowicza!      Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056170 Napisano: 12.08.2015 11:58:29 w Wkurza mnie...
o widzę, że Tobie barcza też ta historia utkwiła w pamięci emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056165 Napisano: 12.08.2015 11:54:23 w Wkurza mnie...
emotka  
To ja dodam coś jeszcze od siebie:  przy jednej z ulic jest pizzeria z ogródkiem, wzdłuż ulicy zatoczki z miejscami parkingowymi, przy samej pizzeri zajęte, ale kilka-kilkanaście metrów dalej luzik, ale pan od wypaasinego autka nie może podeść tych kilku,kilkunastu netrów., musiał zaparkować na chodniku pod samym ogródkiem (młody, zdrowy chłop, nieźle napakowany),  Nie to, żeby mnie to wkurzało- już przywykłam, takie historie w moim mieście, to norma-niestety emotka      Wyświetl w wątku >>
0 0