Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6059353 Napisano: 20.08.2015 23:15:32 w Biedronka
jokan napisał(a):

widzę, że robi się tu tłoczno;-) - ja zakupiłam 1 colę w myśl zasady, że w loterii i tak nie wygram emotka

W tę samą myśl tej samej zasady emotka  zainwestowalam  20 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6059098 Napisano: 20.08.2015 15:11:43 w PODZIĘKOWANIA
krzych88  Dziękuję Ci ślicznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6058437 Napisano: 19.08.2015 11:08:33 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
monkakk - M2.0?- nawet nie byłam świadoma istnienia takiej agencjiemotka  A cóż za konki oni obsługiwali dotychczas? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6058382 Napisano: 19.08.2015 08:59:10 w Wkurza mnie...
Bo my dziewczyny z  Wenus pomimo naszej n i e z w y k ł e j wrażliwości, otwartości i kobiecego poczucia humoru nie zawsze  jesteśmy w stanie udźwignąć ciężar "wsparcia" przybyłego z Marsa emotka
 Czasem musimy się powkurzać, żeby nam ulżyło. Miło mi poczytać, że nie jestem jedyną emigrantką z Wenus borykającą się z Marsjanimem  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6058377 Napisano: 19.08.2015 08:22:56 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

kalka napisał(a):

mój mżonek emotka kochana mój mnie już tak wkur..........że normalnie mam ochotę wyjść pier...........drzwiami i nigdy nie wrócić .Zastanawiam się już poważnie nad rozwodem tak mam go dość .Kur........baran

kochana mój mnie już tak wkur..........że normalnie mam ochotę wyjść pier...........drzwiami i nigdy nie wrócić .Zastanawiam się już poważnie nad rozwodem tak mam go dość .Kur........baran

Ja bym wolała, żeby to on wyszedł  bez trzaskania i i najlepiej do roboty, bo jak teraz jest na urlopie i siedzi w chałupie to trochę za dużo tego szczęścia na raz.. Przynajmniej jak chodzi w pracy, to bywa że nawet  zatęsknię za nim, ale obawiam się, że po kilku dniach jego urlopowania w domu może być bardzo źle   Dzisiaj więc opuszczam mego mżonka i jadę do........mamusi emotka   Jak nie będzie miał komu zrzędzić, to może weźmie się za jakąś zaległą robotę w domu  
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6058375 Napisano: 19.08.2015 07:59:43 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
edzia - w mej ocenie trafiłaś w sednoemotka  
Nie mogłam ich rozgryźć, zastanowiałam się o co im chodzi : myślałam nawet, że losują-z całym szacunkiem do wygrywających tam (mi też się zdarza), ale patrząc na moje teksty, które wygrywają sądzę, że bardzo rozmaicie bywa z wyborem. Przecież w Albedo pracuje sporo osób, a sposób wyboru zależy od tego kto wybiera. Podobnie jest w konkach tekstowych w IQ Marketing-tam również sposób  wyboru( sądzę, że w tym również stopień uczciwości) zależy od tego komu z agencji przypadnie dany konk, poza tym co osoba, to jednak inny gust emotka No i jeszcze jedna kwestia: jak posadzą człowieka i każą mu przeczytać w kilka dni, czasem godzin (za te godziny trzeba przecież zapłacić, a poza tym ważniejsza robota czeka )  teksty długości trylogii Sienkiewicza, to co biedak ma zrobić  i może stąd słynny konkowy happy hour.     Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6058336 Napisano: 18.08.2015 23:07:50 w Paragony
kalka napisał(a):

Mam paragon na kończący się BIC w Carrefourze, chętnie zamienię na trwający w ITM

Nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6058316 Napisano: 18.08.2015 22:27:57 w Carrefour konkursy

kalka

#6058295 Napisano: 18.08.2015 21:43:54 w Paragony
Mam paragon na kończący się BIC w Carrefourze, chętnie zamienię na trwający w ITM Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6058045 Napisano: 18.08.2015 14:38:26 w Wkurza mnie...
0 0

kalka

#6057765 Napisano: 17.08.2015 21:54:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia3 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Mi się udało w pierwszym losowaniu na samym początku, 6 kodami. To cud, bo nigdy nic w loterii nie wygrałem emotka ja wysłałam jakieś 35 i pustki ..zero żadnej nagrody Ja wysłałam na początku ok.5 zgłoszeń i wygrałam,więc chyba to bardziej zależy od szczęścia

ja wysłałam jakieś 35 i pustki ..zero żadnej nagrody Ja wysłałam na początku ok.5 zgłoszeń i wygrałam,więc chyba to bardziej zależy od szczęścia

Ja wysłałam na początku ok.5 zgłoszeń i wygrałam,więc chyba to bardziej zależy od szczęścia


O! Tak, znam osobiście przypadki loteryjnego szczęścia: jedno zgłoszenie-jedno autko emotka       Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6057322 Napisano: 16.08.2015 10:04:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taalvikki napisał(a):

ana8564 napisał(a):

Śmieszy mnie konkurs halls 8 smaków , przeglądałam zwycięzców i jedna osoba wygrała już ok. 20 blenderów, przykładowo w ostatnim tygodniu aż dwie osoby wygrały po kilka razy, widocznie nie mam szczęścia bo wysłałam już 30 paraganów i cisza, powinny być jakieś limity ( jedna osoba może wygrać tylko jeden raz) nie zdziwiłabym się gdyby w finale głównym jedna osoba wygrała 4x voucher,
co to jest 30 paragonów, zwłaszcza z hallsami, czyli niczym wielce kosztownym? emotka
z tego, co się domyślam ludzie potrafią grać na wiele większą skalę, więc jeżeli to loteria, to nie dziwne, że częściej im coś wpada niż zwykłym graczom.. jeżeli byłyby limity, to niektórzy i tak by grali na całe rodziny i wszystkich znajomych, więc ograniczyłoby to tylko trochę takie rzeczy. a przecież organizatorowi zależy, by jak najwięcej produktów promocyjnych sprzedać emotka

mój sposób na takie "konkursy"? uznawanie na wstępie, że nie istnieją. no, chyba, że akurat przypadkowo złapie mnie kiedyś zachcianka na hallsy. emotka


co to jest 30 paragonów, zwłaszcza z hallsami, czyli niczym wielce kosztownym? emotka
z tego, co się domyślam ludzie potrafią grać na wiele większą skalę, więc jeżeli to loteria, to nie dziwne, że częściej im coś wpada niż zwykłym graczom.. jeżeli byłyby limity, to niektórzy i tak by grali na całe rodziny i wszystkich znajomych, więc ograniczyłoby to tylko trochę takie rzeczy. a przecież organizatorowi zależy, by jak najwięcej produktów promocyjnych sprzedać emotka

mój sposób na takie "konkursy"? uznawanie na wstępie, że nie istnieją. no, chyba, że akurat przypadkowo złapie mnie kiedyś zachcianka na hallsy. emotka

emotka  Jestem pełna podziwu! Kupować tysiące Hallsów, po to by wygrać blenderemotka   Rozumiem jeszcze właścicieli sklepików, hurtowni, którzy i tak kupują. Ja do takich loterii  mam podobny stosunek, omijam je zazwyczaj szerokim łukie, a jak nawet sporadycznie zagram, to  chyba tylko po to, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że nie warto .Kupiłam dla dzieci ze sto Lubisiów-a to dla mnie hurt, a i tak d...a, podbnie było z konkami Milki   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056886 Napisano: 14.08.2015 08:10:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nouvelle napisał(a):

Czy jak ktoś nie ma karty Makro, to może grać? jak to wygląda?

Wszystko zależy od zapisów w regul.  Nie mam karty, zakupy robiłam na jednorazową wejściówkę, a potem były problemy z odbiorem nagrody i koleleżanka poratowała mnie paragonem ze swoim nr karty (i jeszcze jakieś oświadczenie musiała im pisać), ale bywało też, że karta nie miała znaczenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056747 Napisano: 13.08.2015 15:38:36 w SZUKAM....
No właśnie strona mi się nie otwiera emotka
Czyli znowu rezerwy nie ma, a nagroda przepadła? Czegoś tu nie rozumiem. Bardzo rzadko biorę odział w loteriach, ale czytałam na forum, że w IQ często przepadają nagrody w ich loteriach na rzecz organizatora.I co, tym razem to samo? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056737 Napisano: 13.08.2015 15:22:58 w SZUKAM....
migi napisał(a):

kalka napisał(a):

Czy były już wyniki z ostatniego etapu loterii petitki lubisie-wygraj wyjazd na farmę? (nie wyświetlają mi się laureaci na stronie: https://farma.lubisie.pl/)1.Bogumiła Grudziądz 2015-07-09
2.Katarzyna Bydgoszcz 2015-08-03

1.Bogumiła Grudziądz 2015-07-09
2.Katarzyna Bydgoszcz 2015-08-03

Dziękuję ślicznieemotka

Czyli wyników z ostatniego etapu brak, a w IQ przed chwilą powiedzieli, że już dawno pozamiataneemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056717 Napisano: 13.08.2015 14:32:53 w SZUKAM....
Czy były już wyniki z ostatniego etapu loterii petitki lubisie-wygraj wyjazd na farmę? (nie wyświetlają mi się laureaci na stronie: https://farma.lubisie.pl/) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056708 Napisano: 13.08.2015 14:05:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
....i choroba wrzodowa i nadkwasota, a niektórzy jak dochodzą mnie wieści czują smak siary do dziś emotka

Ja na szczęście wyczułam tę siarę na odległość i nie zagrałam w słynnej "Siarówce"  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056697 Napisano: 13.08.2015 13:29:00 w Wkurza mnie...
Upał, to wiadomo, ale dodatkowo cisza w telefonach konkursowych i totalne otępienie twórcze, więc ta cisza może się przedłużyć na nastepne-już chłodne miesiące emotka     Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056686 Napisano: 13.08.2015 13:12:35 w WC - rozmowy o wszystkim
emotka aż o takim fermencie nie pomyślałam, ale w końcu dlaczego by nie  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6056684 Napisano: 13.08.2015 13:06:53 w WC - rozmowy o wszystkim
emotka  i Kubuś sfermentował  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0