Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6075273 Napisano: 17.09.2015 10:55:12 w Paragony
kalka napisał(a):

szprotka napisał(a):

maximus napisał(a):

staszek napisał(a):

maximus napisał(a):zrobię zakupy i SPRZEDAM PARAGONY TOPAZ WEDEL - 20 zł za paragon.
mogę tez sprzedać duża ilość z nie powtarzajacymi się numerami paragonów. Przy większej ilośći 15 zł za paragon

Tyle, że w Topazie Wedla trzeba kupić za 15 zł, te dodatkowe 5 zł to za fatygę? emotka

raczej za paliwo. Mam około 100 km w jedna strone do kilku najbliższych Topazów. 


Ja bym nie ryzykowała zakupu w Topazie zawsze do paragonu przypisana jest karta klienta i tylko osoby z kartą biorą udział


Jasne emotka   Ja mam kartę VIP na okaziciela, więc każdy może wysłać zgłoszenie i odebrać nagrodę na mój paragonemotka Polecam się, każdemu mogę zrobić zakupy w Topazie na konkurs Wedla  emotka


Mam jeden VIP-owski emotka  paragon na WEDEL w Topazie.
Chętnie wymienię na jakiś inny trwający konkurs lub odstąpię za regulaminową cenę 15 zł  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6075113 Napisano: 16.09.2015 23:40:37 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

taalvikki napisał(a):

jackk76 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Nowa konsola+ 3 gry, wiadomość na olx.pl:
moge zaporponowac 200 pln

Nie wiem już, czy się śmiać, czy płakać emotka . Wkurza mnie to.

He He emotka
Ja kiedyś jak sprzedawałem konsolę na OLX to otrzymałem wiadomośc łamaną polszczyzną coś w tym stylu - Ja interesować się konsola. Proponować dobra cena itp..... Podpis Ahmed

Jako konkursowicz odpisałem bez namysłu szybko: O Ahmedzie  ..... CHu.a z tego bedzie!



lepiej uważaj z takimi "nazistowskimi" wpisami, bo jutro Cię obudzą smutni panowie  ;p

a co do takich propozycji to też je znam. ostatnio człowiek najpierw proponował mi na olx jakąś kwotę, a inną proponował na konto na allegro, bo nie wiedział, że to ja. tak kombinował, że w końcu sprzedałam bilet konkretnej osobie, a jemu z radością odpisałam, że już sprzedane (i mam nadzieję, że został  z niczym emotka ).  kiedyś też człowiek pisał do mnie nachalne wiadomości, że "ej, dawaj za tyle, ile chcę, bo za tyle, ile ty chcesz, to nikt nie kupi" (oczywiście ktoś kupił). ludzi nie ogarniesz.  :D

Ale co jest "nazistowskiego" w imieniu Ahmed? emotka tekst genialny emotka odpisał coś Ahmed?

jackk76 potrafisz człowieka rozśmieszyć  emotka  emotka  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6075110 Napisano: 16.09.2015 23:31:27 w Wkurza mnie...
boom30 napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Wkurzam się na siebie,że dopiero dzisiaj zobaczyłam konkurs w Biedronce gdzie do wygrania było aż 100 tabletów..wryyy


A ja się wkurzam, że mam na ten konkurs 3 paragony, a prace nie wysłane emotka


a ja myślałam, że tylko ja jestem do takich rzeczy zdolna, nie wysłane prace to u mnie morma ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6075084 Napisano: 16.09.2015 22:36:06 w Paragony
szprotka napisał(a):

maximus napisał(a):

staszek napisał(a):

maximus napisał(a):

zrobię zakupy i SPRZEDAM PARAGONY TOPAZ WEDEL - 20 zł za paragon.
mogę tez sprzedać duża ilość z nie powtarzajacymi się numerami paragonów. Przy większej ilośći 15 zł za paragon

Tyle, że w Topazie Wedla trzeba kupić za 15 zł, te dodatkowe 5 zł to za fatygę? emotka

raczej za paliwo. Mam około 100 km w jedna strone do kilku najbliższych Topazów. 


Ja bym nie ryzykowała zakupu w Topazie zawsze do paragonu przypisana jest karta klienta i tylko osoby z kartą biorą udział


Jasne emotka   Ja mam kartę VIP na okaziciela, więc każdy może wysłać zgłoszenie i odebrać nagrodę na mój paragonemotka Polecam się, każdemu mogę zrobić zakupy w Topazie na konkurs Wedla  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6074691 Napisano: 16.09.2015 15:35:58 w Czy informują/ informowali?
gryszelm napisał(a):

kalka napisał(a):

rachel napisał(a):

Czy informowali już z konkursów:
- Arctic z DC
- Barbie z Carrefour??

Barbie Carrefour już informowało

1000 kodów na płytę DVD i nikt się nie pochwalił?

Ups,myślałam, że informowali wszystkich, w każdym razie główna już dawno poinformowana (nie ja) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6074524 Napisano: 16.09.2015 13:06:10 w Czy informują/ informowali?
rachel napisał(a):

Czy informowali już z konkursów:
- Arctic z DC
- Barbie z Carrefour??

Barbie Carrefour już informowało Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6074450 Napisano: 16.09.2015 11:50:41 w Paragony
Będę dziś w Topazie, jeśli ktoś chce paragony na Wedel, to proszę o kontakt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6071666 Napisano: 11.09.2015 15:38:40 w SZUKAM....
Szukam konkursów, w których trzeba kupić zabawki, gry itp dla dzieci. Czy wpadł komuś w oko taki konkurs??? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6071655 Napisano: 11.09.2015 15:29:35 w Wpisujcie Miasta
awi napisał(a):

A ja wpiszę miasto w którym chciałabym trochę pomieszkać: Przemyśl

O! To ja też: BARCELONA !!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6068390 Napisano: 07.09.2015 13:51:39 w Udane wymiany - polecane nicki:)
gonika i termitek99  - dziękuję i serdecznie polecam!  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6067617 Napisano: 05.09.2015 13:41:51 w Udane wymiany - polecane nicki:)
mariolakal  dziękuję emotka  i polecam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6065137 Napisano: 02.09.2015 12:21:12 w Czy informują/ informowali?
Nie mogę znaleźć, czy rożki NESTLE w Biedronce już informowały? Ktoś może wie coś na ten temat? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6065073 Napisano: 02.09.2015 11:14:43 w Biedronka
giulietta napisał(a):

masza napisał(a):

60 zł to i tak za mała szkodliwość czynuemotka

tylko zauważ, że to tacy mają wyroki, a nie ci z 6 zerami na koncie emotka

to tyż prawda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6064351 Napisano: 01.09.2015 12:38:46 w Biedronka
joan napisał(a):

melissa napisał(a):

Staram się zdrowo karmić moją rodzinę, więc niestety nie mam aktualnie w co grać:(
Wszelkie chipsy i cole są u nas na indexie. I jak tu żyć, panie premierze?
Śmieciowe konkursowe jedzenie wymieniam na Olx. Ale wczoraj se myślę "O, Cheetosy, nie jadam takich wcale, skosztuję." I pokarało mnie emotka Mam jeszcze jedną paczkę, wyląduje na śmietniku, gdy tylko wyjdę z domu.

Aha, ta cała Tropicana jabłkowa smaczna jest. Może nie jakaś ultrapyszna, ale po prostu sok z zagęszczonego soku owocowego bez dodatku cukru. Chyba najlepsza opcja z listy emotka


Śmieciowe konkursowe jedzenie wymieniam na Olx. Ale wczoraj se myślę "O, Cheetosy, nie jadam takich wcale, skosztuję." I pokarało mnie emotka Mam jeszcze jedną paczkę, wyląduje na śmietniku, gdy tylko wyjdę z domu.

Aha, ta cała Tropicana jabłkowa smaczna jest. Może nie jakaś ultrapyszna, ale po prostu sok z zagęszczonego soku owocowego bez dodatku cukru. Chyba najlepsza opcja z listy emotka

Dla mnie soki, to jedyna opcja do przyjęcia z tej przepastenej listy, gorzej z drugą listą, tam nic dla mnie nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6062553 Napisano: 28.08.2015 08:53:20 w Top dla pasożytów i obiboków ;)

pionas napisał(a):

Ja nikogo nie nazwałem obibokiem, a co do zasad to sami je ustaliliście jakiś czas temu. Było pół roku na to, każdy był informowany o tym, a gdy to weszło w życie to nagle wielka afera...

Pionas, co się denerwujesz chłopie !?  emotka
Nowy topik jest na topie ! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6062539 Napisano: 28.08.2015 08:26:35 w Top dla pasożytów i obiboków ;)
tusienka napisał(a):

Ja miałam jeden ale mi ukradliemotka   Za to mam trzy ... karniaczki. Jestem więc wyrzutkiem do sześcianuemotka


No komu, jak komu, ale faktycznie  Tobie bidulko lekko nie będzie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6062530 Napisano: 28.08.2015 07:49:35 w Biedronka

freyja88 napisał(a):Ja kiedyś zgłosilam u Smolara paragon z uciętym w połowie numerem "na ryzyk-fizyk" (kobita akurat rolkę przed kasowaniem Moich zakupow zmieniała) i przeszło-nagroda w domu, ale nie była to główna.

staszek napisał(a):

ja kiedyś miałam przedarty nr paragonu, bo pani w sklepie tak się oderwało. Ale wysłałam im go, razem z poprzednim, żeby mogli sprawdzić, że to był numer po numerze i nagroda też przyszła.

W Columbicie wpisując w smsie nr zrobiłam czeski błąd, zamiast 57432 wpisałam 75432 i  jak wygrałam główną (pierwszy, jeden, jedyny raz w Columbicie), to dwa tygodnie chodziłam na siebie obrażona, ale nagrodę wręczyli i do dzisiaj nie wiem, czy zauważyli błąd, czy nie.

Myślę, że w przypadku  autka z coli happy endu w moim przypadku już by nie było, paragon bunci88 z uciętym numerem  też by nie przeszedł, ale staszka chyba tak, no bo przecież  nr byl widoczny
 Smolar ponoć wyszukuje przekręty i jak dorwie, to "nie ma przebacz" emotka  Zresztą bardzo dobrze! 
  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6062527 Napisano: 28.08.2015 07:16:59 w NA CO CZEKAMY?

ultrixx napisał(a):

ja mam jeszcze na liście:
ABC - Okocim
Empik - Pascal
Topaz - Wyprawka szkolna
Kaufland - Troszczymy się...

Może ktoś ma zapisane do kiedy mają być rozwiązane?


Empik Pascal  -  już rozwiązany
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6062105 Napisano: 27.08.2015 13:51:59 w Biedronka
Teraz marla są bardziej skrupulatni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6062076 Napisano: 27.08.2015 13:20:27 w Biedronka

ryba6969 napisał(a):A ja trochę z innej beczki... Jak wygrywacie w Biedronce to odsyłacie wszystkie paragony, a jak wygracie samochód to skąd weźmiecie paragon?

joan napisał(a):

Cóż, warto sobie te paragony skserować - jeśli kto kupuje po 1 Coca-Coli/paragon, kwitek będzie krótki. Można przypiąć wszystkie paragony do kartki i sru na kopiarkę. Potem wysyłasz oryginały do Smolara, a kserówki trzymasz u siebie, tak na wszelki wypadek. Z autem będą dzwonili, więc można od razu powiedzieć, że się paragony odesłało wszystkie razem. Chyba, że ktoś po wygraniu tysiaczka będzie dalej słał zgłoszenia z tego samego numeru i wygra auto - wtedy musi dosłać pozostałe oryginały.

Oczywiście powyższa wersja nie obowiązuje w przypadku IQ, tam to najlepiej filmować kamerą cały proces zgłoszenia pracy (szczególnie numeru paragonu!), a potem przywieźć ów paragon osobiście w towarzystwie wynajętego przez siebie adwokata do biura IQ


O! taaaak! W przypadku IQ tak właśnie zrobiłam, no może z tym małym wyjątkiem, że mój świadek nie był adwokatem, ale wszystko pozostałe było zgodne z instrukcją joan  emotka   Zresztą w przypadku Smolara też miałabym się na baczności emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0