Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6103329 Napisano: 29.10.2015 20:44:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emotka lola.lola napisał(a):

anika1989 napisał(a):

jadzia66 napisał(a):

Według zespołu obsługującego konkurs "Wszystkiego łaciatego":
"Zwycięskie hasło w konkursie Wszystkiego łaciatego jest inne niż to cytowane, nie jest identyczne."
Pozdrawiamy,Zespół obsługujący konkurs Wszystkiego łaciatego.


A według mnie to plagiat:
Ślubuję Ci Łaciate miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że kolejne 20-lecia spędzisz zawsze ze mną!
"Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci"

Skoro to nie plagiat to od tej pory będę się mocno inspirować hasłami z internetu emotka

Plagiat jest bodajże wtedy gdy treść jest powielona w 30%. Tutaj chyba jest jej nawet trochę więcej...

Pewnie im się już nie chce babrać w tej sprawie... ale szkoda... 

Mam wrażenie, że im się nic nie chce  Nawet nie chcą łaskawie sprawdzić i poinformować mnie na co wyraziłam zgodę, a na co nie i ile zgłoszeń wysłałam , a dużego z tym roboty nie ma: jedno, dwa, lub trzy i wszystko w jednym dniu! Gwarantuje mi to ustawa o ochronie danych osobowych, a oni i tak mają to w d...e!  emotka  W agencji jest jakaś lala o głosie 15-latki,a  jeśli chodzi o poziom komunikowania się, to dałabym jej max. 10 lat - PORAŻKA emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6103012 Napisano: 29.10.2015 14:09:14 w Biedronka
lolka182 napisał(a):

giulietta napisał(a):

lolka182 napisał(a):

ilosto3995 napisał(a):

Plusem jest to że w "20marzeń"  zwycięskie odpowiedzi będą ogólnodostępne ,bynajmniej obędzie się bez przekrętów. emotka

ale jakie pewnie  będzie komentowanie, obrażanie zwycięzców, rozkładanie haseł na czynniki pierwsze - jak to mówią coś za coś

za oryginalne hasła będą tylko gratulacje emotka plagiat niestety jest przestępstwem.... 

oczywiście plagiatów nikt nie popiera ! ale już słyszę te głosy ; moje było lepsze, dno itp ale może tak nie będzie emotka  powodzenia wszystkim życzę! 

Otóż to giulietta emotka   I jestem pewna, że jeśli ktoś wygra 20 tysięcy własnym hasłem lolka182, to będzie miał w nosie to, czy się ono podoba  wszystkim, czy też nie wszystkim. Będzie ważne, że własne i że przypadło komisji do gustu emotka       Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6102768 Napisano: 29.10.2015 08:13:20 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

mczarna napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy/testy gdzie trzeba odpowiedzieć na pytanie - "Dlaczego to właśnie Ty chciałabyś wygrać/testować ..."emotka   Mam zawsze ochotę odpowiedzieć - "Bo tak"...emotka

ooo... moje "ulubione" pytanie, od którego momentalnie biorą mnie torsje.. organizatorzy myślą, że to takie unikatowe pytanie, a naprawdę najczęściej powtarzane emotka

O tak! Mnie też odrzuca na widok tego pytania!emotka  Jest jednak kilka osób, które mają swój sprawdzony patent i często wygrywają stałymi odpowiedziami, (dosyć często są to te same osoby)  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6101397 Napisano: 26.10.2015 16:51:53 w TESCO konkursy
Szukam kogoś kto wygrał przeloty RYANAIRem  w Tesco (w Media-Contact)  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6101292 Napisano: 26.10.2015 15:24:01 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

oryginalny80 napisał(a):

wmroku napisał(a):

że pis wygrał wybory... wielki smutek

I specjalnie po to założyłes konto na forum by nas o tym poinformować? 

Ýyyyyy nie nie, po to by sobie mogl z kolega stamp2 podebatowac. Moze to jedna osoba....

emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6101001 Napisano: 26.10.2015 10:08:45 w Kupię...
Poszukuję (a właściwie nie ja , tylko moja nieforumowa koleżanka) bonuz  konkursu "Wiejskie Ziemniaczki"   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6099773 Napisano: 23.10.2015 14:08:39 w SZUKAM....
Kto wybiera się dzisiaj na warsztaty kulinarne z Sobieniakiem? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6098716 Napisano: 21.10.2015 22:58:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
palindrom napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

chyba napisałam w złym dziale, dlatego przenoszę się tutaj:

hm. Jak patrzę na wyniki konkursu wygraj weekend w Paryżu to się zastanawiam czy tylko ja zrozumiałam tak zadanie konkursowe, że należało napisać łącznie jedno zdanie? Dokończ zdanie to dla mnie nie to samo, co napisz całą historię zaczynając od słów... 

Tu cytat z regulaminu: "Wykonać zadanie konkursowe (dalej „Praca Konkursowa”) polegające na dokończeniu zdania: „Kuchnia francuska kojarzy mi się z …” "

http://www.e-konk...ur.html#.ViDWLfntlBc

wyniki: https://www.faceb.../?type=3&theater



Tak, zazwyczaj w konkursach typu "dokończ zdanie" wygrywają ludzie piszący "eseje"...  To raczej organizatorzy nie znają definicji słowa zdanie.

Na całe szczęście nie zawsze. Coraz częściej jury rozumie swoje własne polecenia, ale w tym wypadku obciach totalny  emotka  Przynajmniej już nic by nie mówili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6098687 Napisano: 21.10.2015 22:14:24 w Paragony
kalka napisał(a):

Mam jeden paragon na WEDEL w Almie, ale nie mam weny, jeśli ktoś chętny zapraszam na pw   

nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6098640 Napisano: 21.10.2015 21:31:53 w Paragony
Mam jeden paragon na WEDEL w Almie, ale nie mam weny, jeśli ktoś chętny zapraszam na pw    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6098170 Napisano: 21.10.2015 14:26:20 w Wkurza mnie...
A no właśnie, LUKSUS zalewa nas nawet w  temacie "wkurza mnie" emotka  Koper się o to postarał  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6098156 Napisano: 21.10.2015 14:21:08 w Biedronka
joan napisał(a):

nice napisał(a):

Akon z pewnością emotka  czytał te hasła, hahahaha
jedno z nich:

Luksus.Persil i Perwoll piora moje ciuszki niebiesciutki Silan je w mig przeplukuje.. taki wlasnie luksus Henkel mifunduje!

od kiedy to są produkty Schwarzkopfa?
padłam 
emotka emotka


Podejrzewam, że ktoś dokonał plagiatu (własnego? cudzego?) hasła na któryś z konkursów Smolara emotka Tak mi się widzi po poziomie zgłoszenia i wymienionych produktach.


Ale jednak Akon uczciwie rozdawał nagrody  emotka  Zestaw kosmetyków otrzymało  każdego zgłoszenie (nawet z Persilememotka )!!!!!
Przecież skoro nie ma rezerwy to Akon  mógł nagrodę za persilowo-perwollowe zgłoszenie przeznaczyć dla siebie, ale jednak miał gest i dał każdemu, kto zagrał  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6098042 Napisano: 21.10.2015 13:03:53 w Biedronka
joan napisał(a):

kalka napisał(a):

Łeee, to Akon też się wycwanił emotka Widocznie za mało zarabiają na  organizacji konków i  muszą czymś nadrobić  emotka   i tak oto rezerwa pomału wychodzi z użytku      


Wybaczam im brak rezerwy - ze względu na ilość nagród emotka

Otóż to emotka   Mam wrażenie, że każdy kto tu zagrał, to wygrał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6098007 Napisano: 21.10.2015 12:42:45 w Biedronka
joan napisał(a):

kalka napisał(a):

Jeśli mówimy Joan  u LUKSUSIE, to Akon, nie Albedo, więc powinna być rezerwa emotka


Ano racja, że Akon! emotka Muszę gibko śniadanie zjeść, bo się nie wszystkie komórki obudziły emotka

Natomiast w kwestii luksusowej: "6. W przypadku braku odbioru Nagrody w Konkursie lub niewydania z braku spełnienia
warunków Regulaminu, tj. nie przysłania podpisanych dokumentów oraz paragonu, przechodzi ona do dyspozycji Organizatora."

Łeee, to Akon też się wycwanił emotka Widocznie za mało zarabiają na  organizacji konków i  muszą czymś nadrobić  emotka   i tak oto rezerwa pomału wychodzi z użytku       Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6097862 Napisano: 21.10.2015 10:21:50 w Biedronka
Jeśli mówimy Joan  u LUKSUSIE, to Akon, nie Albedo, więc powinna być rezerwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6097859 Napisano: 21.10.2015 10:19:16 w Biedronka
joan napisał(a):

smolki napisał(a):

Jakby ktoś miał jakiś paragon na zbyciu to proszę o info na PW, szkoda żeby jedna wygrana się zmarnowała.
Poza tym coś czuję że organizatorzy przez rok będą używać szamponów, past i innych kosmetykówemotka gdyż połowa nie potwierdzi wygranych (tak to jest z konkursami gdzie nie podaje się nr paragonu)


Ona się nie zmarnuje, trafi do Albedo, by mogli się luksusowo pielęgnować emotka Albedo przyznało mi przeróżne nagrody, a Ciebie nie znam, więc wolałabym jednak zapunktować u nich emotka Ale i tak nie mam paragonu na zbyciu, tak se tylko przed śniadaniem filozofuję emotka

Czy to znaczy, że nie ma rezerwy???
Bo jak zajrzałam do topów: kupię, szukam, biedronka, paragony, to pomyślałam: luksusowa rezerwa się szykuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6097855 Napisano: 21.10.2015 10:15:46 w Kupię...
BON z konkursu  "WIEJSKIE ZIEMNIACZKI"  kupię  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6097852 Napisano: 21.10.2015 10:13:48 w PODZIĘKOWANIA
mariolakal  dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6095984 Napisano: 18.10.2015 18:56:34 w SZUKAM....

kalka

#6095950 Napisano: 18.10.2015 16:42:47 w SZUKAM....
Czy w konkursie Wedla w Biedronce mogłam ten sam adres zam. podać kilku laureatom? ( Wydaje mi się, że w regul. nie ma zapisu o ograniczeniu ilości wygranych na GOSPODARSTWO DOMOWE, tylko na osoby, ale chcę się upewnić) Wyświetl w wątku >>
0 0