Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6107151 Napisano: 05.11.2015 13:45:45 w Wkurza mnie...
Vivacia napisał(a):

Dla mnie stanowczo jest opcja: pełen etat plus konkursy. Traktuję je nie jako zarobek, tylko jako coś, co ma mi umilić życie emotka chociaż zarabiam niewiele). Gram o to, co chcę mieć, nie gram hurtowo. Ale wiem też, że gdybym grając o jakąś nagrodę, trafiła zupełnie inną, nie potrzebną mi ani nikomu z rodziny, sprzedałabym - bo po co ma się kurzyć?
Jak już było powiedziane - każdy ma swój sposób emotka Ale rozumiem Szalę - to tak trochę irytuje, jak Tobie na czymś bardzo zależy, a wygra to ktoś inny i sprzeda w cholerę... emotka

Również nie gram hurtowo. Cóż z tego, że denerwują listy z wynikami, gdzie na w 90% króluje np. Aleksandrów Łódzki czy Tarnowskie Góry (ostatnio ich już tak nie widać, może przenieśli się do Aleksandrowa emotka ), kiedy owi laureaci grają zgodnie z regulaminem i mają prawo do hurtowych nagród. Czy mi się to podoba, czy nie- godzę się z tym i już!  A każdy niech robi sobie z wygraną co chce-jego prawo  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6107138 Napisano: 05.11.2015 13:38:24 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

kalka napisał(a):

Zastanawiam się, która opcja jest dla mnie emotka  Joan, bo wybór opcji jest jeszcze uzależniony od skuteczności czyli wygrywalności w konkursach emotka  


Najlepiej rachuneczki opłacać z półetatowki, a na Malediwy latać za vouchery z konkursów emotka  Jest się ubezpieczonym w NFZ + czasu wolnego i na konkursowanie zostaje sporo.

W moim przypadku kiedyś częściej się latało tu i ówdzie  emotka  Tęsknię za czasami, można by je określić "od wyjazdu do wyjazdu" , bo teraz gram zdecydowanie  "na życie" , choć czasem są takie nagrody, których nie mogę zamienić na pieniążki i to mnie baaardzo cieszy, bo wtedy chcąc nie chcąc "MUSIMY jechać" -kocham takie wygrane    emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6107097 Napisano: 05.11.2015 13:13:05 w Wkurza mnie...
Zastanawiam się, która opcja jest dla mnie emotka  Joan, bo wybór opcji jest jeszcze uzależniony od skuteczności czyli wygrywalności w konkursachemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6106680 Napisano: 04.11.2015 19:47:13 w Wkurza mnie...
ilonaaa93 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Wkurza mnie to, że dziś musiałem podjąć najtrudniejszą decyzję w życiu... Po ponad 13 latach musiałem pozwolić mojemu największemu przyjacielowi odejść. Nigdy
się z tym nie pogodzę. Żegnaj KUBUSIU, będzie mi Cię bardzo brakować. Żegnaj przyjacielu ... +4.11.2015, godz. 7:55, chociaż już nie cierpisz! Wybacz mi!

Bardzo mocno współczuję emotka Strata ukochanego zwierzaka boli najbardziej. Aż się serce kraja. Trzymaj się emotka

pioge7, mocno Cię przytulam emotka  , rozumiem co czujesz i nawet nie mogę Cię pocieszyć, bo wiem, że czas nie leczy ran emotka  
Do dzisiaj tęsknię za moim ukochanym kotem, cudownym, śmiesznym słodziakiem. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6106314 Napisano: 04.11.2015 11:55:52 w Wkurza mnie...
agamaty napisał(a):

kazałam mężowi kupić Łaciate na konkurs - kupił, tyle, że w opakowaniach bez konkursowego nadruku...

to norma, bezpieczniej dziecko wysłać po zakupy konkursowe niż faceta  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6106233 Napisano: 04.11.2015 10:27:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Wszyscy lubią czekoladę Wedel... Wawel... czy jaką tam emotka

http://mistrzowie.../652137/Taka-pomylka

Swoją drogą: treść uzasadnienia powala emotka

Tak "zaczekoladowny" chłopak, że nie tylko smaki, ale też i  MARKI zaczęły mu się mylić emotka  
(No i wiadomo że czytają, nie będzie losowanka emotka   ,  potwierdzenia nie lecą z automatu  ) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6105496 Napisano: 03.11.2015 09:14:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
norweska20 napisał(a):

dlaczego życie mnie nie rozpieszczaemotka - niepełniona zawodowo -fatalna praca mimo wyższego wykształcenia-nie ma uśmiechu od losu,  życiowo -też bez polotu ...i konkursowo- też bez wzlotów-raczej bolesne upadki...ino dzieci mi się udały ( emotka )
kalka zazdroszczę optymizmu emotka emotka

Nie mam innego wyjścia- podobnie jak u Ciebie: dzieci "trzymają mnie przy życiu" emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6105370 Napisano: 02.11.2015 21:18:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kochani, tam było tylko 20 nagród, więc można było przewidzieć, że wszyscy nie wygramy,  emotka   a chyba każdy liczył na wygraną równie mocno. Jeszcze tyle marzeń przed nami emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6105342 Napisano: 02.11.2015 20:40:31 w Wkurza mnie...
malutka456 napisał(a):

joan napisał(a):

awi napisał(a):

A mnie ciekawi co się dzieje z nie sprzedaną, przeterminowaną ale jeszcze nie zepsutą żywnością... Nie jestem optymistką w swoich wizjach.


Mięso się moczy i myje aż do uzyskania odpowiedniego wyglądu, sery zostają okrojone z każdej strony, produkty w opakowaniach dostają metkę z nową datą, żywność wyjątkowo śmierdząca idzie na stoiska z fast-foodami typu grillowany kurczak itp.

aż chce się napisać "Smacznego" emotka

dzięki, ale jakoś odechciało mi się kolacji emotka    emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6105281 Napisano: 02.11.2015 19:02:59 w Wkurza mnie...
pamal73 napisał(a):

Jej i jaka awantura i to przez mój wpis. Ja chciałam się tylko wyżalić ,  powiedzieć co mi leży na sercu i że jestem bezsilna wobec świata i krzywd. Byłam sumienna i pracowita i za coooooo. Wiem muszę dać radę, jak ja sobie nie pomogę nikt mi nie pomoże. 
Proszę Was nie kłóćmy się o to co jest większym wkurzeniem.
Przyszłam tu by usłyszeć trochę dobrych słów, bo naprawdę nie mam z kim pogadać ;-/ 

Nie przejmuj się, Ty najlepiej wiesz co Cię wkurza.  
Jutro też jest dzień i trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro, masz dla kogo żyć, więc głowa do góry emotka   
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6105223 Napisano: 02.11.2015 18:01:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
maria1980 napisał(a):

violetta napisał(a):

rosik93 napisał(a):

Co za wysyp 20stek z Biedronki emotka Gratuluję! Spełnienia Marzeń! emotka

gratuluję wszystkim spełnienia Whiskasowych marzeńemotka

I ja gratuluję emotka emotka emotka

emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6104564 Napisano: 01.11.2015 01:09:49 w Żegnamy zmarłych
iszhara napisał(a):

Za naszych wszystkich bliskich zmarłych którzy za szybko odeszli, których wciąż tak mocno brakuje  emotka   ... ...

z każdym dniem coraz  bardziej  {*}   Wyświetl w wątku >>
[*] 0

kalka

#6104490 Napisano: 31.10.2015 19:52:31 w SZUKAM....
tak, pisałam już o tym sylzab2294, takich osób bez potwierdzeń  jest sporo - niestety  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6103771 Napisano: 30.10.2015 12:22:59 w Wkurza mnie...
Ha,ha, ha emotka
A no właśnie słonko365! Wystarczy wejść na top "Wkurza mnie" i od razu weselej człowiekowi się dzisiaj robi  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6103725 Napisano: 30.10.2015 11:49:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogalino zdecydowanie za późno emotka
Nie trzeba mi siedmiu czy dziesięciu misek, kubków itp z reklamowym napisem "Łaciate", przecież nie postawię gościom przed nosem zupy w reklamówce Łaciatego, ale do konkursu "Moc nagród" mogłam wyjątkowo podejść w hurtowy sposób- zrozumiałam to m.in. dzięki Tobie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6103627 Napisano: 30.10.2015 10:28:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

kalka - a jednak mało pocieszające, bo ostatniego dnia zagrałam. A oprócz mnie trylion innych ludzi, przecież nie od dziś wiadomo, kiedy jest największy tłok (potwierdził to min. Luksus). Niemniej trzymam kciuki, może Ci się uda emotka

lager napisał(a):

powodzenia! emotka

dzięki joan,  ja po prostu lubię wyzwania, czekałam kilka miesięcy, by ostatniego dnia sprawdzić swoje konkursowe możliwości w "Mocy.." !   emotka
A tak naprawdę, to żałuję, bo jednak można było trochę kasy wygrać i akurat to jest taki konkurs, gdzie hurtowe granie jest całkowicie dla mnie zrozumiałe ( tylko te Cheetosy jakoś mi nie leżały emotka )  

lager Dzięki,  w "mocy.."  nie mogę zawieść mojego dziecka (nawet jeśli ta moc jest przez nas obie-,tj, mnie i moją córeczkę różnie pojmowana emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6103599 Napisano: 30.10.2015 10:02:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

lager napisał(a):

mam jakieś nieodparte wrażenie, że Moc Nagród w ostatnich dniach konkursu nagradza dużo osób, które do tej pory mało lub nic jeszcze nie wygrały, a ci, którzy wygrywali każdego dnia poszli w odstawkę emotka poprawcie mnie proszę emotka


Nie poszłam w odstawkę, tylko sobie zrobiłam kilka dni przerwy, no heloł nie rób wielkiego halo emotka

To co piszecie powyżej jest dla mnie pocieszające     
Właśnie zagrałam pierwszy raz ostatniego dnia (dwoma paragonami  z pierwszych dni konkursu oczywiście  ) i mam nadzieję, że wpadnie honorowa wygrana
p.s. W końcu nie wypada, żeby mama nie wygrała  w konkursie z "mocą"  w nazwie! Na topie w moim domu jest nieustannie Elza i "szlagier wszechczasów"  " Mam tę moc, mam tę moc......" , więc mam dzieję że jednak MAM  - a raczej będę wkrótce miała tę moc! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6103503 Napisano: 30.10.2015 02:14:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

kalka napisał(a):

kalka napisał(a):

mczarna napisał(a):

kalka napisał(a):

emotka lola.lola napisał(a):

anika1989 napisał(a):

jadzia66 napisał(a):

Według zespołu obsługującego konkurs "Wszystkiego łaciatego":
"Zwycięskie hasło w konkursie Wszystkiego łaciatego jest inne niż to cytowane, nie jest identyczne."
Pozdrawiamy,Zespół obsługujący konkurs Wszystkiego łaciatego.


A według mnie to plagiat:
Ślubuję Ci Łaciate miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że kolejne 20-lecia spędzisz zawsze ze mną!
"Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci"

Skoro to nie plagiat to od tej pory będę się mocno inspirować hasłami z internetu emotka

Plagiat jest bodajże wtedy gdy treść jest powielona w 30%. Tutaj chyba jest jej nawet trochę więcej...

Pewnie im się już nie chce babrać w tej sprawie... ale szkoda... 

Mam wrażenie, że im się nic nie chce  Nawet nie chcą łaskawie sprawdzić i poinformować mnie na co wyraziłam zgodę, a na co nie i ile zgłoszeń wysłałam , a dużego z tym roboty nie ma: jedno, dwa, lub trzy i wszystko w jednym dniu! Gwarantuje mi to ustawa o ochronie danych osobowych, a oni i tak mają to w d...e!  emotka  W agencji jest jakaś lala o głosie 15-latki,a  jeśli chodzi o poziom komunikowania się, to dałabym jej max. 10 lat - PORAŻKA emotka  

Hmm, z tym się nie zgodzę, odpisywali bardzo szybko...Na początku podawali kody,które wygrały, a po 2 etapie też miałam jakieś pytanie i odpisali ( nie dzwoniłam do nich tylko maila pisałam)

Nie możesz się ze mną zgodzić lub nie, bo to mi nie odpowiedzieli, nie Tobie  emotka   możesz co najwyżej mówić o swoich doświadczeniach, których tylko pozazdrościć 

 ... Pytanko - po co wydzwaniasz do agencji sprawdzić co kliknęłaś i na co zgodę wyraziłaś? Chyba przed kliknięciem sprawdzasz co i jak?Jak nie to miej pretensje sama do siebie. Nie dziw się osobie, która tam pewnie ma staż ( pracuje za darmo albo za grosze),że irytuje ją Twój telefon....Zadzwoniłaś też zapytać gdzie oświadczenie czy też który kod wygrał? emotka

mczarna, coś ci w życiu nie wyszło, czy tylko dzisiaj wstałaś lewą nogą i szukasz zaczepki? emotka  Pytam, bo nie wiem, czy mam ci współczuć,czy po prostu olać?  
Nie znamy się, mogłabym rzec, że pierwszy raz na oczy cię widzę emotka  i mam ochotę olać, ale miałam dobry dzień, więc z odpowiadając na twoje złośliwości powtórzę z wyrozumiałością i łopatologicznie :  
1) doskonale wiem, co zaznaczałam i dlatego dziwię się, że nie mam zwrotek na maila (stąd moje mailowe zapytanie do agencji)
2) Jak twierdzi Pani w agencji organizującej konkurs "Łaciatego" : jedyną przyczyną braku zwrotnych maili jest brak zgody na....to, czy owo.....i właśnie dlatego, wiedząc, że zaznaczałam owe zgody chciałam  mieć pewność (taką samą, jak wszyscy inni, którzy otrzymują zwrotki) ile zgłoszeń z trzech wysłanych trzy dni temu dotarło (odpowiadając na twe złośliwe, pytanie mczarna: o kody nie pytałam emotka )
i po 3) Zgodnie z regulaminem, ale przede wszystkim z ustawą każdy z nas ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, uposażenie pani z agencji nie ma tu najmniejszego znaczenia mczarna  i nie wyobrażam sobie, aby lekceważenie ludzi tłumaczyć niskimi zarobkami, zresztą ani ty, ani ja nie mamy wiedzy na temat płac pracowników w agencji ViP, więc twoje wywody w tej materii są całkowicie bezsensowne.
Zanim zaczniesz wypisywać bzdury dopisują własny scenariusz do cudzych wypowiedzi pobiegaj dla relaksu po Piasecznie, a potem spróbuj czytać ze zrozumieniem mczarna emotka    

 
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6103402 Napisano: 29.10.2015 22:24:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dodam, że dzwoniłam i kilka razy prosiłam też mailowo  emotka  MASAKRA !  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6103400 Napisano: 29.10.2015 22:22:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

kalka napisał(a):

emotka lola.lola napisał(a):

anika1989 napisał(a):

jadzia66 napisał(a):

Według zespołu obsługującego konkurs "Wszystkiego łaciatego":
"Zwycięskie hasło w konkursie Wszystkiego łaciatego jest inne niż to cytowane, nie jest identyczne."
Pozdrawiamy,Zespół obsługujący konkurs Wszystkiego łaciatego.


A według mnie to plagiat:
Ślubuję Ci Łaciate miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że kolejne 20-lecia spędzisz zawsze ze mną!
"Ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci"

Skoro to nie plagiat to od tej pory będę się mocno inspirować hasłami z internetu emotka

Plagiat jest bodajże wtedy gdy treść jest powielona w 30%. Tutaj chyba jest jej nawet trochę więcej...

Pewnie im się już nie chce babrać w tej sprawie... ale szkoda... 

Mam wrażenie, że im się nic nie chce  Nawet nie chcą łaskawie sprawdzić i poinformować mnie na co wyraziłam zgodę, a na co nie i ile zgłoszeń wysłałam , a dużego z tym roboty nie ma: jedno, dwa, lub trzy i wszystko w jednym dniu! Gwarantuje mi to ustawa o ochronie danych osobowych, a oni i tak mają to w d...e!  emotka  W agencji jest jakaś lala o głosie 15-latki,a  jeśli chodzi o poziom komunikowania się, to dałabym jej max. 10 lat - PORAŻKA emotka  

Hmm, z tym się nie zgodzę, odpisywali bardzo szybko...Na początku podawali kody,które wygrały, a po 2 etapie też miałam jakieś pytanie i odpisali ( nie dzwoniłam do nich tylko maila pisałam)

Nie możesz się ze mną zgodzić lub nie, bo to mi nie odpowiedzieli, nie Tobie  emotka   możesz co najwyżej mówić o swoich doświadczeniach, których tylko pozazdrościć  Wyświetl w wątku >>
0 0