Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6115829 Napisano: 20.11.2015 00:13:36 w Wkurza mnie...
mn112 napisał(a):

Dobra, pojechaliście mnie już wszyscy. Mam jeszcze większego doła. Idę się wypłakać w poduszkę.emotka


Spoko, czasem  kubeł zimnej wody otwiera oczy! Jutro też jest dzień i będzie lepiejemotka    Kto nie wysłał NIGDY co najmniej dwóch zgłoszeń  na jeden paragon itd, itp?  
A i żeby było jasne: nie namawiam i nie rozgrzeszam, ale wielu nam  zdarzyło się popełnić błąd, ważne żeby zrozumieć i nie powielać  emotka   Wielu z nas ewaluuje, oby w dobrym kierunku     Kolorowych snów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6115826 Napisano: 20.11.2015 00:05:52 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

mn112 napisał(a):

(...) ale FB zarejestrował mnie z imieniem i nazwiskiem, które podałam. Konto mam dość długo. (...) Nie widzę sprzeczności. (...)


Bo FB to strona ogólnoświatowa i nie zna się na polskich imionach i nazwiskach emotka a przy zakładaniu konta nie zagląda nikomu w dowód osobisty. Może Azjaci też zakładają fikcyjne konta, ale wiesz Ty, czy jakiś Honk Pong-Bo to prawdziwe dane, czy nie?

Nie widzisz sprzeczności? Ale inni widzą i dlatego są niemili na FB. I będą niemili, jak matki, które się wkurzają, że ktoś wygrał w konkursie foto z dzieckiem, chociaż dziecka nie posiada. Jak ludzie, którzy musieli odmówić sobie kupna czegoś, żeby zakupić produkty na konkurs, a ktoś gra od lat bez paragonu. Jak ktoś, kto nie dostał nagrody w konkursie opisowym, bo nagrodzono film. Mówiąc wprost: nie lubią Cię, bo Twojego zgłoszenia nie powinno być w puli, nie miałaś prawa go wysłać. I teraz warto to przetrawić/przemyśleć, nie ma się co przejmować, ale też nie zamiataj tematu pod dywan. Nie wyobrażasz sobie, jak zażarci są ludzie; de facto Twoje konto jest fikcyjne, bo osoba o Twoich danych nie istnieje.

PS: Nikomu świni nie podkładam, jeno porządek robię i odsuwam nienażartków od koryta emotka

emotka  Ja też nie wiem o jaki konk chodzi, ale joan powiedziała, to co myślę ja i wiele innych osób! Nic dodać, nic ująć emotka  (zwłaszcza, jak kupuje się dwudziesty Perwoll-choć nie trza nr paragonu- zamiast  np. nowych  baletek dla dziecka)   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6115074 Napisano: 19.11.2015 10:32:52 w Wkurza mnie...
frodo napisał(a):

Wkurza mnie, że sprawdzam czy dany konkurs jest w bazie, dostaję informację, że go nie ma, dodaję konkurs i go nie ma w dodanych! Już z trzema konkursami tak miałam! Jak tu w takim razie wyrobić limitemotka

Ja dodałam 5 aktualnych a mam w dodanych  2  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6114069 Napisano: 18.11.2015 12:25:50 w Paragony
Jeśli ktoś posiada paragon z POLOmarketu z jakimś tanim produkcikiem marki HENKEL na kończący się dzisiaj konk,, to chętnie kupię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6114067 Napisano: 18.11.2015 12:24:57 w Zakupy na konkursy - usługi
Jeśli ktoś posiada paragon z POLOmarketu z jakimś tanim produkcikiem marki HENKEL, to chętnie kupię  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6113805 Napisano: 18.11.2015 00:54:54 w Gratulacje! Dla wygranych!
magnus napisał(a):

Gratulacje LEONÓW emotka

Nie zżera mnie zazdrość tylko wielka ciekawość - jakie hasła


Też jestem ciekawaemotka
WIELKIE GRATKI emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6111889 Napisano: 14.11.2015 15:50:30 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
To prawda emotka   Ergo Marketing to jedna z moich ulubionych agencji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6111617 Napisano: 13.11.2015 19:37:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kosztelka napisał(a):

kalka napisał(a):

Czy ktoś może mnie oświecić? Dla kogo są te zwycięskie  życzenia? emotka  Bo nie dla TEGO łaciatego mleka, są dla jakiejś  TEJ... no właśnie,  kim jest ta tajemnicza onaemotka
Zwycięskie życzenia Łaciate:

Kwiatów nie daję, bo byś zjadła. Tortu nie piekę, bo byś padła. Bezpieczne będą tylko życzenia: dalszej miłości i uwielbienia, jakimi Naród do Ciebie pała. Obyś na wieki królowała!

Życzenia są dla Łaciatej Krowy, dzięki niej naród jest zdrowy emotka

a ja w pierwszej chwili pomyślałam o kozie   emotka  
Napiszę w następnym etapie życzenia urodzinowe dla rolnika-hodowcy łaciatych krów   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6111458 Napisano: 13.11.2015 15:56:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

może ktoś w Łaciatym sugerował się reklamą i złożył życzenia wiadomo której Muu   emotka   https://www.youtu.../watch?v=ULDJOApqhzQ

emotka  no właśnie!  tylko której i co z pozostałymi emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6111425 Napisano: 13.11.2015 15:29:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

kalka napisał(a):

ziomal102 napisał(a):

Przy >5000 zgłoszeń obiektywne wybranie jednego, najlepszego graniczy z cudem  emotka  

ale czy akurat nie można było wybrać takiej odpowiedzi, która spełniałaby zasady regulaminu emotka ,przy 5000 zgłoszeń nie powinni mieć problemuemotka

życzenia są zgodne z regulaminem a to że Ty nie wygrałaś nie znaczy że życzenia są niespełniające regulaminu. Jedynie idealnymi życzeniami byłyby na pewno Twoje...

neto,nie frustruj się i  nie sprowadzaj mnie do poziomu swojej dyskusji, bo nie mam ochoty na niemerytoryczne przepychanki w takim stylu , regulamin mówi jasno: ".... życzeń dla mleka Łaciatego z okazji 20 urodzin", tegoż właśnie konkretnie mleka  i cóż z tego, że fajne życzenia, że się wyróżniają i podobają , kiedy nie są odpowiedzią na  zadanie  konkursowe, przykro mi aneto2208 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6111418 Napisano: 13.11.2015 15:20:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

aneta2208

Ależ mi się te  życzenia baaardzo podobają, tylko szkoda, że nie spełniają zasad regulaminu  emotka  
aneto2208 moje nie mogły wygrać bądź nie, bo ich nie wysyłałam, nie mniej razi mnie nieprzestrzeganie przez organizatorów stworzanych przez siebie zasad, to NIEUCZCIWEemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6111413 Napisano: 13.11.2015 15:17:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziomal102 napisał(a):

Przy >5000 zgłoszeń obiektywne wybranie jednego, najlepszego graniczy z cudem  emotka  

ale czy akurat nie można było wybrać takiej odpowiedzi, która spełniałaby zasady regulaminu emotka ,przy 5000 zgłoszeń nie powinni mieć problemuemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6111410 Napisano: 13.11.2015 15:14:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja akurat już nie biorę udziału w tym konkursie, nie mniej jednak życzę sobie i wszystkim biorącym, żeby zasady regulaminu były respektowane przez obie strony  emotka  przez organizatora również  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6111400 Napisano: 13.11.2015 15:08:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

Hm, krowa jest nieco starszym gatunkiem, niż obchodzący rocznicę swego istnienia  produkt zwany MLEKIEM ŁACIATYM. To nie jest istotne czy mi się podobają życzenia, czy też nie, ważne żeby spodobały się jury i były zgodne z zasadami regulaminu, a on są po prostu niezgodne z regulaminem  emotka  
cyt. z regulaminu: "12. Zadanie konkursowe polega na samodzielnym napisaniu przez Uczestnika treści swoich autorskich, oryginalnych życzeń dla mleka Łaciatego z okazji 20 urodzin


To mniej więcej tak, jakby swą rocznicę obchodził salon samochodowy, a ja bym złożyła życzenia hucie stali emotka   

salon, albo np. marka samochodu Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6111383 Napisano: 13.11.2015 14:51:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś może mnie oświecić? Dla kogo są te zwycięskie  życzenia? emotka  Bo nie dla TEGO łaciatego mleka, są dla jakiejś  TEJ... no właśnie,  kim jest ta tajemnicza onaemotka
Zwycięskie życzenia Łaciate:

Kwiatów nie daję, bo byś zjadła. Tortu nie piekę, bo byś padła. Bezpieczne będą tylko życzenia: dalszej miłości i uwielbienia, jakimi Naród do Ciebie pała. Obyś na wieki królowała! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6110632 Napisano: 12.11.2015 12:56:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-1989 napisał(a):

Wygrał ktoś w konkursie Loreal? I ta lista zwycięzców.... emotka
http://podrozdoswiatagwiazd.pl/Zwyciezcy

Raczej omijam takie loterie emotka , bo po ilości powtarzających się wylosowanych nazwisk widać, że to konkurs dla hurtowników, a jeśli komuś z naszego forum udało się wygrać tu jednym, czy kilkoma zgłoszeniami, to z całego serca gratuluję szczęścia emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6110469 Napisano: 12.11.2015 00:28:09 w Kupię...
Kupię bilety wstępu (same wejściówki) do parku rozrywki w Disneylandzie  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6108908 Napisano: 08.11.2015 20:35:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Finezyjna napisał(a):

tadziowa napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Orientujecie się gdzie obecnie jest promocja na Łaciate?

W Tesco - 1,99

Ubolewam, gdyż u mnie w mieście brak..

W Biedronce 1,99 (to 2%) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6108672 Napisano: 07.11.2015 20:20:47 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

bc14 napisał(a):

a czy warto isc na ladies night i kino na obcasach czy wczesniejsze atrakcje warte sa zaplaty za drozszy bilet?


Zależy, jak trafisz. Jam nie z tych, co się zrywają do biegu na hasło "A teraz będzie quiz, zapraszamy pięć pań do nas, tutaj na środek..."

W niektórych kinach faktycznie jest zryw chętnych do konkurowania na scenie, ale są też kina, gdzie prowadzący losują nagrody (każda pani wrzuca kuponik ze swoim imieniem i nazwiskiem przy wejściu), czasem przy dużej ilości nagród zdarza  się  że i mnie wylosują emotka  i  cosik fajnego wpada - a mi robi się jeszcze milej  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6108462 Napisano: 07.11.2015 07:56:50 w Kupię...
Kupię bilety na DISNEY ON ICE  na Torwarze w listopadzie (kupię lub wymienię na coś...)  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0