Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6117913 Napisano: 23.11.2015 13:40:24 w Informują
Dzwoni Uniqueone - Topaz  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

kalka

#6117416 Napisano: 22.11.2015 16:16:17 w Biedronka
normafia napisał(a):

brudny napisał(a):

I każde wyniki powinny być komentowane, co w tym złego? Przynajmniej można sprawdzić, czy laureat nie skopiował czyjegoś pomysłu, a Agencja uczciwie rozdała nagrody. Nie rozumiem więc zupełnie poruszenia co niektórych, co najmniej jakby sami wygrali samochody i teraz bali się oceny emotka
W regulaminie zapis mówi jasno, że zostaną opublikowane dane, więc należy spokojnie poczekać

Dobrze, że na maturze zaczęli sprawdzać umiejętność czytania tekstu ze zrozumieniem, chociaż już w czwartej klasie podstawówki każdy powinien taką umiejętność posiąść. To już moje ostatnia wypowiedź, szkoda nerwów. emotka

Jakich nerwów  A któż tu zdenerwowany      
termitek99 napisał(a):

Wiem jedno, zgłoszeń nie było dużo, wiele osób trafiło sporo stówek - jak ja. I tak samo mogło się komuś trafić z autkami. Ktoś ładnie napisał i tyle moim zdaniem. I szczerze mu gratuluję.

Jak nie dużo? 100 000 ponoć !  Ale że Ty termitek nie masz jednego z 20 autek (nawet przy tak dużej  ilości wszystkich zgłoszeń) to mnie trochę dziwi emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6117263 Napisano: 22.11.2015 00:51:52 w Biedronka
kalisto1986 napisał(a):

giulietta napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Giuletta popraw mnie jeśli się mylę. Jesteś pierwsza na liście kart, lub bardzo blisko? 

nie, dlaczego?

Czysta ciekawość emotka

Czy tylko wtedy warto dochodzić prawdy i uczciwości jeśli z tego coś się ma?!   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6117261 Napisano: 22.11.2015 00:33:40 w Biedronka
evita napisał(a):

A czy prace Komisji Konkursowej może ktoś skontrolować? Ktoś sprawuje nad nimi pieczę? Sponsor może?

Różnie to bywa z zaangażowaniem sponsora-zleceniodawcy, a instytucja rzecznika praw konkursowicza nie istnieje emotka  niestety.   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6117255 Napisano: 22.11.2015 00:12:48 w Biedronka
kalka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Zastanawiam się, czy w ogóle chcę widzieć te hasła...po tym, co zgotowało pedigree z whiskasem w duecie doszłam do wniosku, że czasami lepiej żyć w nieświadomości. emotka Po poniedziałkowej burzy i milionie pewnych telefonów - nie będą mieli wyjścia, przynajmniej dla swojego świętego spokoju. Skoro nie mają nic do ukrycia i w żadnym punkcie nie złamali regulaminu, nie widzę przeszkód po ich stronie  do publikacji owych haseł emotka

emotka  Edzia, nie można żyć w nieświadomości!  Gdyby nie opublikowali 160 znaków pani Zosi, cyt: :"Moim marzeniem jest założenie i poprowadzenie pracowni plastycznej dla Dzieci, w malej wsi-w której mieszkamy,aby mogły twórczo się rozwijać i wspaniale bawić", to nie wiedziałabym czym  jest "oryginalność, pomysłowość i kreatywność" warta  20 tys, zł  nagrody, no w życiu bym na to nie wpadła,a teraz już wiememotka emotka   O nieczytelnej  pseudo-gwarze już nie będę wspominała- oszczędzę sobie i Tobie 


Tak się zastanawiam:  a może jury liczy, że nagrodzona za ten tekst pani Zosia przeznaczy wygrane 20 000 zł właśnie  na plastyczne pomoce i zabawki dla dzieci ze swojej wsi, by mogły się twórczo rozwijać i bawić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6117251 Napisano: 22.11.2015 00:01:22 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

skarb888 napisał(a):

normafia napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

gulieta Ja rozumiem tą uczciwość i walke z plagiatami, ale nie rozumiem dlaczego akurat w tym konkursie robicie taką wojne i na jakiej podstawie. Dlaczego w innych nie?
Ja pytam serio.
Gdybym sama miala jakieś wątpliwości to bym walczyła zwłaszcza, że wtedy to ja miałabym szanse na auto, ale ja tutaj nie widzę żadnych uchybień  regulaminu.
Publikacja haseł w tym przypadku jest tylko dobrą wolą organizatora, a jeśli wie co go czeka to tego nie zrobi emotka

Ja też nie rozumiem nagonki na publikację haseł TYLKO W TYM KONKURSIE.  Dlaczego zakładacie, że tu były plagiaty, a np. w Wedlu nie?

 
Nie chce mi się wszystkiego czytać, ale moim zdaniem, bez snucia teorii spiskowych, niezaprzeczalnym faktem pozostaje jednak to, że
agencja HH złamała swój regulamin, który przewidywał:
47. W razie przyznania Nagrody Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację swoich danych (imię, nazwisko,miejscowość) oraz treści zwycięskiej odpowiedzi konkursowej na Stronie Internetowej Konkursu. Dane te zostaną usunięte po upływie 1 miesiąca od daty zamieszczenia na Stronie Internetowej.
Rozumiem to tak, że przez miesiąc powinny być na stronie internetowej wyniki zawierające imiona,nazwiska, miejscowości i  zwycięskie hasła.A co opublikowali? Numery telefonów i numery paragonów…  To jednak nie to samo.
W przypadku przywoływanego Albedo nie było podstaw domagania się publikacji haseł, bo regulamin przewidywał tylko:
44.3 Publikacja imienia i pierwszej litery nazwiska Zwycięzców (…)
 
czyli opublikowali to, co przewidywał regulamin i finito.
 
Akon i agencja od Whiskasa opublikowali hasła, zgodnie z regulaminami.
 
Tutaj regulamin sobie, a agencja sobie - publikuje co innego niż powinna. I tyle.

To tylko i wyłącznie oznacza, że wyrażamy zgodę na publikację. Nie ma tutaj mowy, że organizator opublikuje. Może, ale nie musi. 

Po poniedziałkowej burzy i milionie pewnych telefonów - nie będą mieli wyjścia, przynajmniej dla swojego świętego spokoju. Skoro nie mają nic do ukrycia i w żadnym punkcie nie złamali regulaminu, nie widzę przeszkód po ich stronie  do publikacji owych haseł emotka  

Zastanawiam się, czy w ogóle chcę widzieć te hasła...po tym, co zgotowało pedigree z whiskasem w duecie doszłam do wniosku, że czasami lepiej żyć w nieświadomości. emotka

emotka  Edzia, nie można żyć w nieświadomości!  Gdyby nie opublikowali 160 znaków pani Zosi, cyt: :"Moim marzeniem jest założenie i poprowadzenie pracowni plastycznej dla Dzieci, w malej wsi-w której mieszkamy,aby mogły twórczo się rozwijać i wspaniale bawić", to nie wiedziałabym czym  jest "oryginalność, pomysłowość i kreatywność" warta  20 tys, zł  nagrody, no w życiu bym na to nie wpadła,a teraz już wiememotka emotka   O nieczytelnej  pseudo-gwarze już nie będę wspominała- oszczędzę sobie i Tobie  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6117234 Napisano: 21.11.2015 23:25:42 w Biedronka
normafia napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Myślę, że rozsądnie podchodzę od 10? lat do takich tematów- nad poziomem nagrodzonych haseł się nie rozwodzę, jeśli w konkursie na hasło, wygrywa rzeczywiście hasło, a nie jakiś film, makieta..., to ok- każda komisja ma swój gust, ale jeśli w konkursie (loteria to co innego) widać 3 auta numer po numerze prawie, to coś może nie być ok, więc pokazanie tych haseł (jeśli nie były to inne twórczości) rozwieje choć trochę wątpliwości...

Zakładasz, że skoro są dwa kolejne numery paragonów, to za nimi kryją się dwa identyczne hasła, które komisja nagrodziła dwoma autami? emotka

Ja myślę, że hasła są dobre i gratuluję szczęściarzowiemotka -sądzę , że jest na forum  i  uważam, że oprócz talentu miał mnóstwo szczęścia, że wstrzelił się w happy hours, a prezentacja haseł niczego tu nie zmieni (różne nazwiska laureatów- warunki regul. spełnione)
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6117227 Napisano: 21.11.2015 23:10:13 w Biedronka
visserarthur napisał(a):

Myślę, że rozsądnie podchodzę od 10? lat do takich tematów- nad poziomem nagrodzonych haseł się nie rozwodzę, jeśli w konkursie na hasło, wygrywa rzeczywiście hasło, a nie jakiś film, makieta..., to ok- każda komisja ma swój gust

otóż to  emotka  
."... ale jeśli w konkursie (loteria to co innego) widać 3 auta numer po numerze prawie, to coś może nie być ok, więc pokazanie tych haseł (jeśli nie były to inne twórczości) rozwieje choć trochę wątpliwości... "
nie sądzę  emotka  , bo pewnie hasła są niezłe, a nazwiska osób wygrywających samochody różne emotka  
 Natomiast nurtujący jest  filmik a'la hasło    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6117210 Napisano: 21.11.2015 22:38:19 w Udane wymiany - polecane nicki:)
lusienka napisał(a):

Polecam 
emotka  asiam
emotka
kalka
emotka
sssylwiaaa
emotka
zarania
 I serdecznie dziękuję emotka emotka

ktosiek   nawzajem  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6117207 Napisano: 21.11.2015 22:34:06 w Biedronka
magnus napisał(a):

W taki piękny sobotni wieczór emotka  wypada wypić jakąś Sadówkę emotka  za te  Leony, obrotne teściowe, za Biedronkowe filmiki i dobre statystyki emotka
emotka emotka

 emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6117205 Napisano: 21.11.2015 22:29:52 w Biedronka
katrin1 napisał(a):

Wiecie co ja mysle? Ze moglo byc tak, ze agencja olala sprawe i na leony wziela 20 zgloszen kolejnych z jakiegos przedzialu, jesli ktos mial 3 startery kolejne i slal zgloszenia jedno po drugim albo 2 kolejne numery paragonu i rowniez poslal jeden za drugim po prostu wstrzelil sie w ten przedzial 20 wybrancow. Ja nie widze innego wytlumaczenia tych powtarzajacych sie numerow. Gdyby wybierali z calej puli to nie ma mozliwosci zeby tyle tych numerow podobnych sie powtorzylo, nawet jesli hasla zwyciezcow byly genialne. Moze forumowi zwyciezcy napisza z jakiego dnia maja te wygrane, jesli z tej samej daty to wszystko bedzie jasne.

Może olała, a może po prostu nie dała rady przeczytać 100 000 zgłoszeń, ta ilość mogła przerosnąć ich możliwości, a być może chęci - trudno powiedzieć, ale teorie, że dwa sąsiadujące paragony zgłosiły przypadkowo dwie różne, obce sobie   osoby jest absurdalna i śmieszna.
Znam takie historie z autopsji, gdy wygrywałam np. dwie główne nagrody paragonami  zgłoszonymi w niewielkich odstępach czasowych, a fantastyczne zgłoszenia moich koleżanek wysłane w odległym czasie nie dostawały nawet nagród  3 stopnia, innymi słowy happy hours   :)
Nie doszukuję się teorii spiskowych, ale też uważam, że to jedna i ta sama osoba zgarnęła dwa autka i jeśli własnymi autorkskimi hasłami, to szczerze jej gratulujęemotka  Zupełnie inny problem w tym konkursie stanowi fakt, że istnieją przesłanki świadczące, że ktoś wygrał tu, bo był "tak oryginalny, kreatywny i pomysłowy", że wysłał wbrew zasadom filmik (link do filmiku) i "pal go licho" , ale jeśli faktycznie agencja wybrała nie hasło z regulaminową ilością znaków, a filmik, to już poważniejsza sprawaemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6116948 Napisano: 21.11.2015 01:47:20 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

Serio mnie dziś wkurza, że wygrywają analfabeci. To tak jakby w maratonie wygrał ten co nie związał sznurówek i wy... Koleił się zaraz na starcie. Bo przecież szkoda biedaka.... Co z tego, że inni trenowali, trzymali dietę, inwestowali? Nagrodzimy kalekę, bo to poprawne politycznie! 

To nie jestem osamotniona w swoich odczuciach Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6116924 Napisano: 21.11.2015 00:21:19 w Biedronka
kalisto1986 napisał(a):

evita dziękuje za zwrócenie uwagi, przyznaję się popełniam notorycznie ten błąd emotka

akaska na jakiej podstawie twierdzisz, że ktoś wygrał takimi samymi hasłami? Mógł napisać 2-3 dobre hasła i mieć to szczęście, że wygrał tyle aut emotka  Tylko gratulować.

Mógł, spokojnie mógł emotka  Miałam podobną sytuację (choć nie były to auta) -było to dawno temu,  zgłoszeń mogło być max 10% tego co w teraz w Biedronce, (nie było zapisu, że jedna osoba może wygrać jedną nagrodę główną), a i tak jestem pewna, że udało się, bo zgłoszenia były blisko siebie i może nawet nie czytali wszystkiego.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6116919 Napisano: 21.11.2015 00:16:14 w Biedronka
zabcia0410 napisał(a):

evita napisał(a):

Jeśli ktoś będzie na tyle wytrwały i dociekliwy i chętny na walkę z "wiatrakami" i nieuczciwą konkurencją, deklaruję podpisy piórem/długopisem i list priorytetowy do agencji i sponsora.  Jak będzie nas więcej to zmienimy mentalność naszych kolegów/koleżanek. I prawdopodobnie zapisy w regulaminach.
Dobranoc.

może jednak nie z wiatrakami,takie zgłaszanie wątpliwości co do rzetelności przeprowadzenia konkursu i wyłaniania laureatów wielokrotnie przynosiły oczekiwane rezultaty.Wypowiedź pisana gwarą wiele pozostawia do życzenia ,w końcu dojdzie do tego ,ze hasła będą pisane regionalnymi naleciałościami zrozumiałymi tylko dla agencji i laureata bo z jednej "wioski "pochodzą.Skoro w regulaminie jest mowa o poprawności języka to niech on takim pozostanie.inna sprawa to 5 cyfrowe nr paragonów,w Biedronce chyba takich nie ma,bo nawet jeśli jest krótszy to na początku są zera

Ale to akurat nie jest prawdziwa gwaraemotka emotka  - odsyłam do profesjonalnych słowników 
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6116894 Napisano: 20.11.2015 23:49:30 w Biedronka
magnus napisał(a):

joan napisał(a):

kalka napisał(a):

Joan a skąd masz pewność, że nie wygrał?  Właściwie, to mnie już chyba nic nie zdziwi


Uważam, że wygrał -> ktoś, kto nie wygrał filmikiem, nie miałby po co robić w majty i na szybko dokonać blokady swego "dzieła" emotka

Niestety nie da się odtworzyć ani poprzez logowanie ani poprzez historię, szkoda

ktoś z forum ma ten filmik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6116855 Napisano: 20.11.2015 23:08:08 w Biedronka
joan napisał(a):

kalka napisał(a):

Joan a skąd masz pewność, że nie wygrał?  Właściwie, to mnie już chyba nic nie zdziwi


Uważam, że wygrał -> ktoś, kto nie wygrał filmikiem, nie miałby po co robić w majty i na szybko dokonać blokady swego "dzieła" emotka

No właśnie dopiero zaczęłam wczytywać się w ów wątek i zrozumiałam emotka
Też uważam, że to baaardzo prawdopodobne Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6116386 Napisano: 20.11.2015 16:00:31 w SZUKAM....
agamaty napisał(a):

zwierzyniec napisał(a):

ika1 napisał(a):

czy dostał ktoś luksus z 27

ika ja nie mam jeszcze z pierwszego dnia, a muszę wyjść i bezczelnie zadzwoniłam na numer "mojego" kuriera - nie odebrał, a po chwili oddzwonił i usłyszałam tylko " o ku@wa" i rozłączył się emotka ,  więc jeśli przyjedzie to i tak nikogo nie zastanie 

pewnie policje zobaczył emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6116103 Napisano: 20.11.2015 12:32:35 w Wkurza mnie...
malutka456 napisał(a):

wkurza mnie, że ostatnio nic mi nie wychodzi w konkursach...gdzie nie zagram, tam porażka emotka   do tego dziś kończę 30 lat i się zastanawiam, kiedy to minęło? Przecież wczoraj miałam dopiero 18-stkę emotka emotka

Kochana, a ja cały czas mam 18 emotka    Spełnienia marzeń i wielu wygranych!  Całe życie przed Tobą emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6116044 Napisano: 20.11.2015 11:37:59 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

achaa... i wkurza mnie, że byłam w euroagd i patrzyłam na elektryczne szczoteczki do zębów i przy okazji na ceny. Cena 189,99. Wcześniejsza, widoczna spod spodu... 139,99 - 50 zł przebitki emotka  albo wzięli stare zapasy z magazynu i próbują wypchnąć w ramach prezentów choinkowych, albo z tej samej przyczyny podnieśli ceny. Złodzieje emotka

I właśnie dlatego nie lubię gorączki niby przedświątecznych  zakupów(a ta gorączka co roku zaczyna się coraz wcześniej, niedługo w październiku  postawią choinki z mikołajami po pretekstem pseudo-promocji emotka )
A poza tym wkurza mnie tupet kuriera, który nie dosyć, że zobaczywszy mnie w szlafroku proponuje "mycie plecków" , to jeszcze czyta protokół przekazania nagrody i obwieszcza całej okolicy  "znowu nagrodę pani przywiozłem, samochodzik porche, co mało pali"  tylko, że to akurat nie samochód, a okulary, a poza tym  "gucio" go obchodzi co jest w paczce i z jakiej okazji ją dostarcza emotka       Wyświetl w wątku >>
0 0