Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6122883 Napisano: 01.12.2015 11:23:57 w TESCO konkursy
Foto-front napisał(a):

kalka napisał(a):

migi napisał(a):

szuszu11 napisał(a):

migi napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mixik napisał(a):

a wie ktos moze czy jest tam ograniczenie do magicznych 160 znakow... w regulaminie nic o tym nie ma, co wcale nie znaczy ze ograniczenia brak... podpytywal ktos przy okazji?

ktoś gdzieś pisał że jest emotka  

Ja pisałam do nich, że nie ma w regulaminie ograniczenia, więc napisałam dłuższe i co oni z tym zrobią, to odpisali, żeby się nie martwiła, że połączą i normalnie będę brały udział. 
Strasznie niedoprecyzowane regulaminy mają i w Tesco i C4 emotka  

 Ja tam wole nie ryzykować z dłużyszmi odpowiedziami ponieważ dostałem takiego meila:
"Dzień dobry,
Zgodnie z regulaminem należy przesłać prawidłowe zgłoszenie w drodze jednego
SMS-a (bez polskich znaków).
Jeden SMS, to 160 znaków.
Pozdrawiamy
Biuro Terytorium!""
Jeden sms to jedna odpowiedz = 160 znaków

Jak to brak precyzji i szczegółowości rodzi niepotrebne problemy....
W regulaminie nie ma zapisu o jednym smsie
Cytat "przesłać prawidłowe zgłoszenie udziału w Konkursie w drodze SMS pod nr.."
I jeszcze każdemu piszą/mówią coś innego. A niby regulamin świętyemotka

Nawet jeśli istniałby zapis o jednym sms-ie bez informacji takiej jak w wielu innych regulaminach, a mianowicie: ...jeden sms może zawierać maksymalnie 160 znaków" , to w mej ocenie jeden sms może zawierać 320, 400 itd, jedynie opłata będzie większa. Jedna odpowiedź na zadanie konkursowe o np. 350 znakach wysłana za jednym razem stanowi właśnie JEDEN sms.    

Moim zdaniem wypowiedź składająca się z kilkuset znaków – może być jednąwiadomością , ale zostanie przesłana jako kilka SMS-ów. SMS jest formatem przesyłania wiadomości tekstowych i już w swej nazwie (Short Message Service) zawiera informację, że dotyczy krótkich wiadomości. Jeżeli w jednej z wersji regulaminu jest zapis o „jednym” SMS-ie, nie ryzykowałby wysyłania dłuższych wypowiedzi.

Sms o 360 znakach przesłany na drugi tel jest widoczny jako jedna wiadomość. Z informacji uzyskanych od Grupy Terytorium, to mają świadomość nieprecyzyjnie podanych informacji i biorą pod uwagę wszystkie sms, również te dłuższe (choć faktycznie, ich założeniem był sms o 160 znakach, tylko przekaz tej informacji nie jest precyzyjny)   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6122387 Napisano: 30.11.2015 17:12:23 w Kaufland konkursy
anika1989 napisał(a):

parole21 napisał(a):

marzenier napisał(a):

Telewizor,laptop,bon
Nigdy nie wygram wycieczki emotka  :( 

Wstydziłabyś się narzekać... Nie rozumiem takiego toku myślenia...

Ja bym była szczęśliwa z takimi łupami...

Tak kokietuje tylko  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6122259 Napisano: 30.11.2015 16:09:36 w Kaufland konkursy
zezowaty_kot napisał(a):

joan napisał(a):

Chyba wiem, z czego wynika problem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu emotka

Joan Ty mnie kiedyś zabijesz, zakrztusiłam się kawą diable emotka

emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6121878 Napisano: 30.11.2015 09:40:45 w Zakupy na konkursy - usługi
Mam paragony na trwające konkursy: Nestle w ALDIKU, Milkę w STOKROTCE, Kamis w ALMIE i konkursy w LECLERCU emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6121732 Napisano: 29.11.2015 20:09:26 w Wkurza mnie...
asiek07095 napisał(a):

wkurzyła mnie osoba która wyrzuciła akwarium za miastem z ..... Żółwiem !!! Ludzie nie mają za grosz rozumu !!!

emotka  Rozumu? Przed wszystkim serca!  emotka  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6121687 Napisano: 29.11.2015 17:43:47 w Paragony
Wymienię paragon Żywiec Zdrój w C4 na paragon Żywiec Zdrój Tesco, ewentualnie na inne paragony na trwające konki   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6121341 Napisano: 28.11.2015 13:47:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

dotusia napisał(a):

moje życzenia nie dostał nawet miski, a dzisiaj nie mam z kolejnych talerza... aż tak na tej porcelanie mi nie zależy, ale moje ego czuje się urażone emotka

"Niech małe dziatki miłość do Ciebie wysysają z MLEKIEM matki!
Niech nawet poważny poseł ma czasem MLEKO pod nosem!
I niech nawet stulatek miewa myśli ŁACIATE!" 

Może to przez te rymy...

A może przez myśli łaciate  emotka , może ktoś z jury miał pejoratywne skojarzenia emotka  A może po prostu nie znalazłaś się w wylosowanej puli do przeczytania, nie przejmuj się dotusia   emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6120843 Napisano: 27.11.2015 14:30:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

giulietta napisał(a):

lola.lola napisał(a):

"Bądź aktorem na rodzinnym stole i graj na nim główne role. Bądź reżyserem posiłków, byśmy przygotowywali je bez wysiłku. I bądź najlepszą z mlecznych marek, wyróżnioną polskim Oscarem!"

GŁÓWNA ŁACIATE emotka

podobają mi się rymy emotka  jednak przez 7 lat grania haseł z aktorem, reżyserem, Oscarem widziałam jakieś 100? 200....

Ooooo ooooł... zaraz będzie dym, wszak jedna forumowiczka rości sobie prawa do patentu "Oscar, reżyser i aktor" emotka

Hasełko spoko emotka

emotka  Osoba, która wygrała w Łaciatym podobną konfiguracją, czyli: Oscar, reżyser, aktor wygrała główną nagrodę wiele, wiele lat temu,ale jeśli ktoś posiada dowody, że nagrodzony tekst jest plagiatem, to niech czyni swą powinność   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6120653 Napisano: 27.11.2015 11:28:14 w Informują
Informują o 20 tys z Łaciatego!!!! Gratuluję koleżance i bardzo się cieszę!!!! emotka emotka emotka emotka emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6120608 Napisano: 27.11.2015 10:43:39 w Wkurza mnie...
fiona123 napisał(a):

kalka napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

onmyown napisał(a):

Wkurza mnie Leniwiec, niby taki leniwy, a spamuje na potęgęemotka

Było nie zaznaczać trzeciej zgody emotka - to wyłącznie marketing, nie jest wcale potrzebna do udziału w konkursie.
Przed beztroskim klikaniem warto poczytać to i owo emotka

Statystycznie rzecz ujmując, jak nie wyrażam zgody, to nie wygrywam, a jak wyrażę, to od razu deszcze nagród  emotka

Potwierdzam!sprawdzone!


Oczywiście, że tak. Zdarzają się firmy, które (nieoficjalnie) nie biorą pod uwagę zgłoszeń nie mających zaznaczonej zgody na dysponowanie danymi w celach marketingowych, czy też idąc dalej na przekazywanie danych w celach marketingowych podmiotom "trzecim" .
Zapytałam kiedyś znajomego z firmy marketingowej jak to jest, a on mi na to z szelmowskim uśmiechem "coś za coś! Chcesz nagrodę wyraź zgodę"   
Oczywiście nie wszystkie agencje eliminują zgłoszenia bez wyrażonej zgody na dysponowanie danymi osobowymi w zakresie większym, niż konieczny do przeprowadzenia konkursu, ale z całą pewnością są  takowe  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6120482 Napisano: 26.11.2015 22:54:02 w Zakupy na konkursy - usługi
Mam wolny paragon z Aldika na konkurs ze Smartem i dwa na: Milkę w Stokrotce oraz na Kamis w ALMIE Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6119761 Napisano: 25.11.2015 23:10:40 w Zakupy na konkursy - usługi
Jutro będę w ALMIE, LECLERCU, ALDIKU I STOKROTCE. Jeśli ktoś chętny, to proszę na pw  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6119411 Napisano: 25.11.2015 13:14:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

kalka napisał(a):

cleandm napisał(a):

Czy do wszystkich już dostarczono Luksusy biedronkowe? U mnie cisza, niby mają czas, ale już wiele osób dostało nagrody;/ 

Czekam  i pewnie tak bym czekała bezskutecznie, ale zobaczyłam wczoraj maila od AKON w spamie, że chcą oświadczenie i paragon emotka   Niby nie dotarł przez formularz-bardzo dziwne, bo wysyłałam na 100%. Oczywiście wysłałam ponownie i czekam  emotka

taa a dane Twoje dotarły -cos tam mają pochrzanione emotka

No właśnie też zdziwiłamemotka  Nie proszą o dane, tylko o paragon i oświadczenie, a z pewnością przesłałam im wszystko razem Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6119405 Napisano: 25.11.2015 13:11:12 w PODZIĘKOWANIA
Assal dziękuję! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6119375 Napisano: 25.11.2015 12:50:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleandm napisał(a):

Czy do wszystkich już dostarczono Luksusy biedronkowe? U mnie cisza, niby mają czas, ale już wiele osób dostało nagrody;/ 

Czekam  i pewnie tak bym czekała bezskutecznie, ale zobaczyłam wczoraj maila od AKON w spamie, że chcą oświadczenie i paragon emotka   Niby nie dotarł przez formularz-bardzo dziwne, bo wysyłałam na 100%. Oczywiście wysłałam ponownie i czekam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6118926 Napisano: 24.11.2015 17:06:49 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

onmyown napisał(a):

Wkurza mnie Leniwiec, niby taki leniwy, a spamuje na potęgęemotka

Było nie zaznaczać trzeciej zgody emotka - to wyłącznie marketing, nie jest wcale potrzebna do udziału w konkursie.
Przed beztroskim klikaniem warto poczytać to i owo emotka

Statystycznie rzecz ujmując, jak nie wyrażam zgody, to nie wygrywam, a jak wyrażę, to od razu deszcze nagród  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6118925 Napisano: 24.11.2015 17:04:59 w Wkurza mnie...
onmyown napisał(a):

Wkurza mnie Leniwiec, niby taki leniwy, a spamuje na potęgęemotka

  emotka  Dawaczek !?  emotka   emotka w każdym razie nie dla każdego (chyba bardziej spamowaczek cwaniaczek)  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6118912 Napisano: 24.11.2015 16:54:28 w Zakupy na konkursy - usługi
Jeśli ktoś chce zakupy  na konkurs w Aldiku, to proszę dzisiaj o info.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6118426 Napisano: 24.11.2015 10:11:15 w Informują
Dzwoni Topaz z na Szlaku Smaku (16.11) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6118261 Napisano: 23.11.2015 21:33:10 w Zakupy na konkursy - usługi
Zrobię zakupy NESTLE w Aldiku  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0