Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6125747 Napisano: 05.12.2015 22:18:24 w PLAGIATY
magisterek napisał(a):

CZY WY TO WIDZICIE!!! KOLEJNY PLAGIAT! ZABRALI SIĘ ZA WHISKASA!!!
https://dajcosods...ark.com/list/37de07/
Marzenie nr 2!!!  http://20marzen.pl/zwyciezcy.aspx
Jeszcze mój tekst ukradli emotka

Pozdrawiam zięcia WOJTKA!

emotka  To się Wojtek ucieszy emotka
To jakaś plaga plagiatów! Ciekawe ile plagiatów jest ukrytych    Pisze  do Tymbarka ! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6125742 Napisano: 05.12.2015 22:08:03 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

kalka napisał(a):

magnus napisał(a):

w

radosna napisał(a):

magnus napisał(a):

dolly napisał(a):

magnus napisał(a):

dolly napisał(a):

emotka

o to mnie wkurza- nic nie napisze a rechocze się emotka emotka

Kum kum emotka

emotka

A mnie małżowiny uszne rozbolały od śmiechu emotka

emotka

uważaj radosna, małż lubi przyssać się swoim bisiorem do podłoża! A jak to będzie ucho?  emotka

Czy masz na myśli szczeżuję pospolitą czy też racicznicę zmienną?

Każdy małż to mięczak, a do tego element fauny dennej
Reasumując: małż to denny element  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6125737 Napisano: 05.12.2015 21:59:43 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

w

radosna napisał(a):

magnus napisał(a):

dolly napisał(a):

magnus napisał(a):

dolly napisał(a):

emotka

o to mnie wkurza- nic nie napisze a rechocze się emotka emotka

Kum kum emotka

emotka

A mnie małżowiny uszne rozbolały od śmiechu emotka

emotka

uważaj radosna, małż lubi przyssać się swoim bisiorem do podłoża! A jak to będzie ucho?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6125717 Napisano: 05.12.2015 21:30:40 w Wkurza mnie...
mczarna napisał(a):

kalka napisał(a):

radosna napisał(a):

kalka napisał(a):

obstawiam: towarzysz życia  emotka  

Małż to mięczak i co najwyżej może w muszelkę wejść emotka

aha?!  To ja nie mam małża, zdecydowanie mogę liczyć na więcej emotka

Ehh, ten małż....

Małż pozbawiony jest głowy!  a do tego mało ruchliwy emotka

Przy takiej wiedzy żadna nie powinna mieć trudności z rozpracowaniem  czy ma małża, czy jednak nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6125714 Napisano: 05.12.2015 21:20:07 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

kalka napisał(a):

obstawiam: towarzysz życia  emotka  

Małż to mięczak i co najwyżej może w muszelkę wejść emotka

aha?!  To ja nie mam małża, zdecydowanie mogę liczyć na więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6125693 Napisano: 05.12.2015 20:44:57 w Wkurza mnie...
obstawiam: towarzysz życia  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6125691 Napisano: 05.12.2015 20:35:30 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Ostatnio wkurza mnie Wkurza mnie... i fajnie by było mieć przeciwstawny top Cieszy mnie.... ewentualnie Śmieszy mnie....czy  Rozśmieszyło mnieemotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6125689 Napisano: 05.12.2015 20:28:56 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

elotta napisał:

radosna napisał:MAŁŻ to skrót od małżonek. Taki skrót wynika z oszczędności liter i języka emotka

...pieszczenie się młodych mężatek, bądźmy szczerzy (...) Co wy robicie z tak zaoszczędzonym czasem?

Przeznaczają na radosną tfu!rczość konkursową w rodzaju
"Na gurze rurze, na dole fjołki, kocham Łaciate, bo to janiołki"
emotka

Ta twórczość nie jest taka wcale tfu! (radosna jest z pewnością  emotka  ) Gdybyś miał okazję poznać, to pewnie zdziwko emotka  by Ci klawiaturkę odjęło     Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6125648 Napisano: 05.12.2015 19:26:13 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

kalka napisał(a):

Do "męża" (tak ogólnie rzecz biorąc) zdecydowanie bardziej  pasuje mi "mżonek" tudzież "mrzonek" , "nagroda" jakoś mi nie leży emotka  


Dla niektórych to faktycznie mrzonki jakieś... emotka

Tak dla uściślenia (i gdyby zajrzał tutaj mój mąż, bo nigdy nic nie wiadomo emotka ) nie  mam zastrzeżeń  do mego męża (przynajmniej dzisiaj   )   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6125643 Napisano: 05.12.2015 19:13:25 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

mczarna napisał(a):

(...) Ja rozumiem ,że na forum wiele skrótów jest odnośnie sklepów ale żeby takie słowa skracać?! Powinna być dumna z tej nagrody, a nie upłycać to do, jak dla mnie, MAŁŻA czy MAŁŻY

Nie wiem, jak bardzo los cię skrzywdził, ale łał - jestem pod wrażeniem takiej opinii, że "mąż to nagroda" emotka

W świetle powyższego moje skojarzenie nie jest chyba takie znowu od czapy  emotka   Do "męża" (tak ogólnie rzecz biorąc) zdecydowanie bardziej  pasuje mi "mżonek" tudzież "mrzonek" , "nagroda" jakoś mi nie leży emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6125635 Napisano: 05.12.2015 18:58:46 w Wkurza mnie...
ondine napisał(a):

elotta napisał(a):

staszek napisał(a):

Słowo "małż" w sensie mąż. Kto to wymyślił? emotka

Albo wizażowy TŻ emotka

Mnie też obie te formy drażnią, ale myślałam, że tylko mnie... emotka

mnie taż, natomiast sama mawiam czasem o mym mężu "mżonek" , kiedyś mi się  mąż z  mrzonką skojarzył i już tak już zostało emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6125626 Napisano: 05.12.2015 18:21:01 w Paragony
Zamienię paragon z konkursu "Jedź z rodziną ciesz się zimą" w Kauflandzie-(vanish,bryza itp) na paragon z konkursu w  ITM "Wygraj prezent na Święta". Oba konki Columbita. Zapraszam na pw.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6125602 Napisano: 05.12.2015 16:41:01 w Paragony
Chce ktoś paragon NESTLE z Aldika? (w poniedziałek będę robiła tam zakupy) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6125479 Napisano: 05.12.2015 09:46:15 w PLAGIATY
poprostuanette napisał(a):

magnus napisał(a):

elotta napisał(a):

rkvi napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

https://web.faceb...osts/628854220590079 napisałam post. niech każdy wie co sie wyprawia. Jak nie usuną zgłoszenia to ludzie nie pozwolą wygrać tym zgłoszeniem

Tego posta już nie ma emotka  czyżby Kapsel usunął?

Napisali, że mają zbadać sprawę.

A Lucyna dobrze się miewaemotka emotka

dostałam jakąś wiadomośc od FB że złamałam zasady bezpieczeństwa i zasad współżycia. i że post zostaje uusunięty bo ktos zgłosił czy cos emotka

Ja chyba śnię? emotka  A zerżnięty tekst usunęli?!  emotka  Mają dowody podane na tacy, a mimo tego jakoś nie razi ich złamanie zasad (delikatnie ujmując) przez Lucysię emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6125322 Napisano: 04.12.2015 20:34:21 w PLAGIATY
giulietta napisał(a):

jeżeli to ta sama Lucyna, ale raczej tak to oznacza tylko jedno, że udało się już wygrać plagiatem, więc kradnie następne emotka  może i ma leona i nie tylko za jakiś splagiatowany persil z luksusu... dlatego wszystkie hasła powinny być publikowane, bo nagroda należy się za własny tekst emotka  tyle osób się stara, wymyśla i nie wygrywa, a tu .....

Dokładnie, całkiem prawdopodobne, że to sprawdzona i już praktykowana przez plagiatora metoda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6124834 Napisano: 04.12.2015 12:45:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

defed napisał(a):


emotka

Mogliby chociaż nagradzać życzenia bez błędów... tobie, cię... szkoda gadać. Powiem szczerze, że gdyby mi facet z taką poezyją wyskoczył, ponownie byśmy się nie spotkali emotka

Też od razu zwróciłam na to uwagę     Nie oceniam gustu jury, ale te rymu częstochowskie z błędami- za 20 tysiaków   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6124791 Napisano: 04.12.2015 12:17:56 w Zakupy na konkursy - usługi

Zrobię zakupy na NESTLE w Aldiku i Almie, na Disneya w Leclrcu, chętnie kupię paragon  NESTLE w Delik. Piotruś Pan Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6124715 Napisano: 04.12.2015 11:04:21 w Paragony
Zamienię paragon  NESTLE  Alma, Aldik, na paragon NESTLE z delikatesów Piotruś Pan Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6124626 Napisano: 04.12.2015 00:40:45 w PLAGIATY
No cóż,  z hasłami reklamowymi, to nieco inna bajka. Trudno udowodnić że np. połączenie dwóch wyrazów jest plagiatem, prawdopodobieństwo, że uczciwie, samodzielnie wymyślił ktoś konfigurację z dwóch wyrazów, na którą wcześniej wpadł ktoś inny jest bardzo duże.  
Dla przykładu: ujrzałam w wynikach swoje autorskie zdanie reklamowe- jedną nogą byłam już na Kanarach, coś trzymało mnie za drugą,chyba brak oficjalnego powiadomienia o wygranejemotka  I co się okazało? Nie byłam jedyną autorką takiego zdania, było nas niby kilka osób emotka   ( w drodze reklamacji voucher dali, bo nie zastrzegli w regul, że kto pierwszy ren lepszy, ale radość już nie taka sama)    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6124614 Napisano: 03.12.2015 23:32:50 w PLAGIATY
NosKruka napisał(a):

niedawno był taki konkurs o wycieraczkach do samochodu, wygrał plagiat. Osoby biorące udział w konkursie wytknęły to organizatorowi, który mimo wszystko bronił swojego wyboru...emotka

A to ciekawe  emotka  A jakich używał argumentów?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0