Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6132719 Napisano: 16.12.2015 10:57:46 w Smolar
Monika11 napisał(a):

rpk napisał(a):

defed napisał(a):

Kto zna sposób na Smolara - niech tu pisze o tym zara emotka

Chyba tylko cierpliwość emotka Od Smolara trafiłem 4 nagrody od 500 do 3000 . Ślesz ślesz wkońcu się pomylą i coś dadzą emotka

dokładnie emotka  ślesz , ślesz i trafiasz w końcu emotka

O tak! Zgadzam się, od jakichś 3 lat  Smolar stał się absolutnie nieobliczalny i teraz nigdy nic nie wiadomo, głupi tekst wygrywa główną, a ambitnym  zgłoszeniem nie można wygrać nagrody 3 stopnia   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6132074 Napisano: 15.12.2015 13:29:16 w Paragony
Kupię paragon na trwający konkurs Monnari. Proszę o ofertę z ceną na pw   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6130438 Napisano: 12.12.2015 14:09:31 w PLAGIATY
noisy0000 napisał(a):

A skoro Tymbark nie publikuje zwycięskich zgłoszeń to wszyscy plagiatorzy mają teraz szerokie pole do popisu.. po co się trudzić i tworzyć coś swojego, można ukraść czyjeś i obłowić się prezentami dla wszystkich członków rodziny a potem zgrywać bohatera... 
 będą strugać głupa i udawać przed rodziną, że są tak szalenie kreatywni, że ich talent został nagrodzony lub dumnie się pochwalą jacy są sprytni i przebiegli, że wyrolowali wszystkich - "pff głupki, tworzą jakieś bzdury a ja robię akcję kopiuj-wklej i mam xboxa"

żal. żal. żal

No coś Ty, Tymbark po zakończeniu konkursu chyba opublikuje nagrodzone prace?! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6129338 Napisano: 11.12.2015 00:56:06 w Zakupy na konkursy - usługi
Zamienię Żywiec Zdrój z Carrefoura też na Żywiec, ale z Polomarketu   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6128782 Napisano: 10.12.2015 13:25:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
Honoris wyluzuj, jeszcze się nikt się nie pochwalił, że zamierza wykorzystać paragrafy w tej sytuacji, a to że takie paragrafy istnieją i funkcjonują to fakt, a nie wina ludzi z forum emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6128710 Napisano: 10.12.2015 12:06:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
leniuszka napisał(a):

honoris napisał(a):

Ludzie, wam się już chyba w d**ach poprzewracało! Co innego jeden omyłkowo wysłany mail o przyznaniu nagrody głównej, gdzie wtedy organizator może pójść na rękę i przyznać dodatkową, identyczną nagrodę, a co innego kilka-kilkanaście maili. Naprawdę sądzicie, że jesteście mądrzejsi od prawników Wedla? Przecież oni tego nie odpuszczą i sprawa w sądzie będzie - owszem - ale to wy ją będziecie mieć o  wyłudzenie nienależnego świadczenia. Błąd był, jasne, ale wyjaśniony w okresie niecierpiącym zwłoki.
Szkoda, że zamiast wziąć się za uczciwą robotę, a konkursami tylko bawić, uczyniliście sobie z tego hazard...
Niektórzy widać wstydu nie mają...

Wstyd to jest kraść, a decydować o ilości zaliczonych konkursów, każdemu wolno. Walczyć o swoje prawa  nie tylko wolno, ale koniecznie trzeba. Amen

Nagroda to nie jest żadne świadczenie, nagroda wynika z zawartej umowy cywilno- prawnej,a  wyłudzenie to jest oszustwo, wyłudzić świadczenie można np. w Zuz-sie , czy w opiece społecznej . Konkursy to nie świadczenia , a firmy organizujące je, to nie opieka społeczna, czy Zus. Organizator konkursu organizuje konkurs, ponieważ mu się to opłaca, czerpie z tego zyski, a regulamin to umowa cywilno-prawna pomiędzy organizatorem, a konkursowiczem, obligująca obie strony do bezwzględnego przestrzegania zapisów w paragrafach tegoż dokumentu, zaś sprawy, o których nie stanowi regulamin rozstrzyga jedynie Kodeks Cywilny. Gdyby w istocie było tak jaki piszesz honoris, to umowy pożyczek  oprocentowane bardzo wysoko, znacznie wyżej niż w banku można byłoby podważyć mówiąc, że to wyłudzanie pieniędzy, czyli oszustwo, a niestety one funkcjonują i „mają się nieźle”  (na tyle nieźle, że z państwowych pieniędzy powstały ostatnio reklamy, „ostrzegające” przed nieczytaniem takich umów –zgodnych z prawem ) Jeśli ktoś zawrze umowę cywilo-prawną, która stanowi, że dziennie od pożyczonej kwoty narasta oprocentowanie, albo kara wynikająca z nieterminowej spłaty (nawet nieprzyzwoicie wysoka), to nie ma przebacz, musi płacić.
Nie jestem związana z tym konkursem w żaden sposób i nie interesuje mnie co ktoś zrobi z przyznaną mu, a po jakimś czasie odebraną nagrodą, nie piszę o moich odczuciach , nie oceniam stanowiska innych, ale też nie obrażam grających w konkursach, sugerując, że konkursy to hazard i że granie w konkursach jest nieuczciwe. Jeśli ktoś poświęca swój czas,nie kradnie cudzych prac, to co w tym złego, że traktuje konkursy jako swój sposób na zarobkowaniem, a nie zabawę. Ktoś chce się zabawić raz w miesiącu w konkurs,  jego sprawa, ktoś gra w 5 konkursach dziennie, niech to robi, a nam nic do tego! cyt:  honoris napisał(a): "Szkoda, że zamiast wziąć się za uczciwą robotę, a konkursami tylko bawić, uczyniliście sobie z tego hazard..."  
Ukoronowaniem, tego co stanowi prawo, są dodatkowe nagrody dla  chwilowych szczęśliwców,  ofiar "omyłkowych" posiadaczy nagród. Żadna firma nie wyłożyłaby złotówki , nie mówiąc o cenniejszych  nagrodach, gdyby nie musiała. A stronę  moralną sprawy pozostawmy sumieniu tych, którzy w tym uczestniczą emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6128599 Napisano: 10.12.2015 10:53:20 w Zakupy na konkursy - usługi
Mam jeden wolny paragon Nestle w Aldiku . Zapraszam na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6128157 Napisano: 09.12.2015 18:00:27 w Dyskusje o wynikach konkursu

    poprostuanette napisał(a):
...A jak popełnili bład to ich strata. Moja znajoma w prince polo najpierw została nagrodzona, potem napisali ze to błąd... ale potem jej i tak dali nagrodę główną skoro to przez nich wynikło tak jak wynikło


W takim razie nieopatrznie zrozumiałam Twoją wiadomość emotka Zrozumiałam,  że nagrodę główną dali temu, kogo wybrali, a Twojej znajomej dali dodatkowo główną emotka   
Ciekawe w tej sytuacji co dali osobie, którą wtedy faktycznie wybrali   emotka   
(jak widać agencje nie są święte, musieli przecież cały protokół pisać na nowo w takiej sytuacji, ale co tam jakiś protokół- ważne, że się sztuki zgodziły   emotka ) emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6128120 Napisano: 09.12.2015 17:15:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
barszcz napisał(a):

Ja już trzy razy bylam w podobnej sytuacji i głupia odpuściłam,ale teraz jesli coś takiego sie powtórzy nie odpuszczę!Moim zdaniem powinnaś walczyć o swoje.Tu jest link o przyrzeczeniu nagrody 

http://www.prawni...odeks_cywilny_47.htm

Ponoć w Prince Polo dziewczyna dostała 30 tys. w ramach rekompensaty za pomyłkę. Takie jest prawo, a prawo jest po to, by go przestrzegać. Oczywiście wolny wybór, każdy może zrezygnować z nagrody jeśli czuje, że mu się ta nagroda po prostu nie należy emotka  
 
  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6127913 Napisano: 09.12.2015 13:51:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
buka napisał(a):

Idąc dalej waszym tropem, ja bym pomyślała tak:  aha! przyrzeczona , poinformowali , znaczy nie ma zlituj moja ! No dobra a jak zabiorą komuś za plagiat ? można? czy nie można? przecież też przyznana? znaczy nie ważne jak , ważne że muszą dać? 

Absolutnie nie! Za plagiat należy się kara, a nie nagroda  emotka  Zgodnie z prawem uczestnik traci prawo do otrzymania nagrody, jeżeli nie spełni warunków konkursu, a jednym z nich jest własna autorska praca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6127737 Napisano: 09.12.2015 12:09:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
dolly napisał(a):

bethan napisał(a):

Dlaczego nie jesteście w stanie przyjąć, że doszło do pomyłki? Uważacie, że nagroda I stopnia Wam się należy? Za co? Za omyłkowo wysłany mail?
Szczerze mówiąc ja bym się wstydziła odstawiać szopkę z reklamacjami.

"wstyd to kraść i z konia spaść"

emotka
No właśnie bethan emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6127734 Napisano: 09.12.2015 12:06:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
Nie brałam udziału w tym konkursie, ale ponieważ padłam ofiarą omyłkowej informacji o nagrodzie głównej, a organizator postąpił uczciwie i zgodnie z prawem wręczył mi dodatkowo nagrodę główną, to z życzliwości o tym piszę. Każdy może zrobić co chce ze swoją wygraną. Nie rozumiem złośliwości i bezpodstawnych głupich uwag  osób, których sprawa nie dotyczy. Regulamin mówi jasno: 
 
§ 5. Wydanie nagród1. Uczestnicy, którym zostaną przyznane nagrody w myśl postanowień niniejszego Regulaminu,
zostaną powiadomieni przez Organizatora o tym fakcie pocztą elektroniczną (na adres e-mail
podany przez tych Uczestników w związku z udziałem w Konkursie) w terminie do 7 (siedmiu)
dni licząc od dnia rozstrzygnięcia danej Edycji Konkursu (§ 4 ust. 3).
2. Warunkiem wydania nagrody laureatowi jest potwierdzenie chęci odbioru nagrody wraz
z podaniem adresu do wysyłki tej nagrody na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, za pomocą
wiadomości e-mail, wysłanej w odpowiedzi na wiadomość e-mail, informującą o wygranej (ust.
1 powyżej). Potwierdzenie to powinno być dokonane w terminie 7 (siedmiu) dni
kalendarzowych, licząc od dnia wysłania informacji o przyznanej nagrodzie.
3. Uczestnik traci prawo do otrzymania nagrody, jeżeli nie spełni warunku określonego w ustępie poprzedzającym. W przypadku braku odpowiedzi w terminie 3 dni od wysłania do Uczestnikawiadomości, o której mowa w ust. 1 powyżej, Organizator wyśle do laureata kolejną wiadomośćprzypominającą o potwierdzeniu chęci odbioru nagrody i podaniu adresu do wysyłki tej
nagrody.
p.s.
 Uczestnik traci prawo do otrzymania nagrody, jeżeli nie spełni warunku określonego w ustępie poprzedzającym i tylko wtedy ! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6127726 Napisano: 09.12.2015 11:59:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
Nie musisz!  I mam prośbę: po tym co zrobiłaś nie mów proszę o UCZCIWOŚCI! Dla mnie bethan jesteś ostatnią znaną mi osobą, która może mówić o UCZCIWOŚCI! NIE TY! I jeszcze jedno: nie chcę z tobą dyskutować nigdy w życiu prywatnym ani na forum (jeszcze ci mało?) 
AMEN      Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6127714 Napisano: 09.12.2015 11:49:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
[email protected] napisał(a):

Szanowna Pani,

Zgodnie z § 4 ust. 4 regulaminu konkursu „Podróż na deser”,
nagroda I stopnia, czyli nagroda główna, zostaje przyznana
temu uczestnikowi, który w ocenie komisji konkursowej zgłosi
pracę konkursową zasługującą na miejsce pierwsze spośród
wszystkich prac konkursowych zgłoszonych do konkursu w danej
edycji. O otrzymaniu nagrody głównej decyduje więc decyzja
komisji konkursowej, a nie to, do kogo wiadomość z
informacją o wygranej zostanie wysłana. Omyłkowe wysłanie do
Pani wiadomości z informacją o wygranej zostało niezwłocznie
sprostowane, jak też nie figurowała Pani na liście laureatów
II edycji konkursu, udostępnionej na stronie internetowej http://desery.wedel.pl/zwyciezcy/2/.

Dziękujemy za udział w konkursie i przepraszamy za powstałą
niedogodność. Aby osłodzić tą niedogodną sytuację wyślemy do
Pani zestaw słodyczy.
Pozdrawiamy Ekipa E.Wedel 
Taka odpowiedź z Wedla w sprawie informacji o głównej wygranej emotka

Bzduraemotka  ale jakoś muszą się bronić, gdyby to była jedna osoba, to może na odczepnego dali dodatkową główną nagrodę i po sprawie, a tu próbują się wymiksować- wcale się im nie dziwię-wszystko zależy od tego kto  z poinformowanych osób o nagrodzie główne przystanie na takie rozwiązanie. Wszelkie nieścisłości, o których regulamin nie mówi i spory i rozstrzygają przepisy K.C.  a nie pani Zdzisia z panią Cysią z agencjiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6127519 Napisano: 08.12.2015 23:05:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
A no właśnieemotka , dobre pytanie edzia21.  Nie znam szczegółów, nie brałam udziału, a szkoda, tyle głównych nagród było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6127502 Napisano: 08.12.2015 22:39:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
Kobiety, ( te, które chcą zawalczyć) pamiętajcie o pisemnych reklamacja złożonych w regulaminowym terminie! Maile, mailami, ale pismo podparte prawnymi argumentami też musi byćemotka  ,  czas biegnie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6127496 Napisano: 08.12.2015 22:29:38 w Wkurza mnie...
asiatko napisał(a):

wkurza mnie że pijąszki mi tak szybko uciekają z portfela...

Przynajmniej przez chwilę jesteście razem, a do mnie nawet nie chcą przyjść, taka jestem samotna ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6127486 Napisano: 08.12.2015 22:17:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ja trafiłam na "mądrą" agencję, by  uniknąć obciachu i dodatkowych kosztów (czyli koszty sprawy sądowej itp) nie stawiali zbyt długo oporu, może dlatego, że byłam nieugięta i dali drugą, identyczną jak główna nagrodę. Gdyby prawnie mi się nie należała, nie dali by nawet paczki słodyczy  emotka
W Waszym przepadku sytuacja wydaje się być identyczna. 
Ale zawsze można przyjąć czekoladki na otarcie łez i zamknięcie całej sprawy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6127432 Napisano: 08.12.2015 21:12:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
wiosenka83 napisał(a):

Tylko jak to dalej rozegrac :-  

Wiosenko, jeśli ktoś dał Ci nagrodę, ona jest Twoja i nie ważne, że po jakimś czasie (po 40 minutach, godzinach, czy 40 dniach) mówi Ci: sorry takich mamy pracowników, oddajesz nagrodę !  Zgodnie z regulaminem, prawem nagroda jest Twoja, no chyba, że zgodzisz się ją oddać albo wymienić ją np, na słodycze    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6127275 Napisano: 08.12.2015 18:20:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jak ktoś przyjmie paczuszkę słodyczy, to tak jakby zgodził się na taką rekompensatę, główna przemknie mu koło nosa, ale w przecież organizatorowi o to właśnie chodzi  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0