Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6135108 Napisano: 21.12.2015 11:30:51 w Kupię...
Kupię MONOPOLY IMPERIUM z konkursu w ABC   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6135076 Napisano: 21.12.2015 10:28:12 w NA CO CZEKAMY?
Czy konk PODRAVKI w Carrefourze "Zostań gwiazdą z swojej kuchni" został już rozwiązany?emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6134997 Napisano: 21.12.2015 01:45:06 w Gratulacje! Dla wygranych!
Fiu,fiu!!! Gratuluję katthlyn Fiacika emotka Rozumiem, że to przy tej okazji odebrałaś zaległe wiadomości,oby więcej takich okazji emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6134996 Napisano: 21.12.2015 01:39:54 w Wkurza mnie...

tomniewkurza napisał(a):
A mnie wkurza, że jak to nagłaśniam i zwracam uwagę Pionasowi i innym z Zarządu, to sypią się na mnie gromy, że się czepiam. Takich konkursów opublikowanych po terminie zakończenia w ostatnim miesiącu zgłosiłem około dychy. I co? I psińco. ......

Nie poprawiają?!  emotka  No coś takiego???  Aaaaa,  to "im" też się należy:  emotka emotka

  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6134989 Napisano: 21.12.2015 00:51:07 w Wkurza mnie...
siasiolka napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

grześki olały, jak wiele innych paragonowych ostatnio, grzywka wykręca mi się w jedną stronę, na poczcie mieli tylko duże koperty na kartki świąteczne, zrobiłam projekt ostatniego kubka na 5 min przed północą-do teraz strona się kręci nie zdążyłam wysłać zgłoszenia na wałek z winiar a tak mi się podobał i jeszcze nie chcą mi dać ścierki z cukru. no szok emotka

ło matko i córko.. toć to armagedon.. emotka
miałam napisać co mnie wkurza, ale jak dojechałam do końca Twojej listy to mi wszystko z  głowy wypadło...
trzymaj się ciepło  emotka

Też chciałam Cię przytulić emotka  i wyprostować grzywkę emotka , jutro będzie lepiej, zobaczysz!  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6134987 Napisano: 21.12.2015 00:46:17 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

pionas napisał(a):

Jeśli tak bardzo Cię to wkurza że mamy swoje rodziny i działały hobbystycznie to napisz mi na pw, swój pomysł na stronę, na biznes plan, jak to "ogarnąć" żeby moc na tym zarabiać i każąc komuś siedzieć w domu i pilnować strony i mu za to płacić pełen etat...


emotka
Najwyraźniej nie czytasz ze zrozumieniem, ale to mnie już przestało dziwić. Ja piszę o lekceważeniu zgłoszeń i udawaniu, że wszystko jest OK, a Ty się znów żalisz, ze się czepiam. I tak jest z większością zgłoszeń. To nieważne, że one (zgłoszenia) dotyczą FAKTYCZNYCH uciążliwości dla użytkowników portalu - dla Ciebie liczy się to, że ktoś śmiał w ogóle głośno o tym powiedzieć.
P.S. Najlepszym dowodem jest ta reakcja - czasem nie mogę się doczekać ŻADNEJ odpowiedzi, bo to, bo tamto, bo tysiąc spraw, bo nieobecność itp. ale jak tylko ktoś doniesie, że "tomniewkurza" pisze na forum, to spod ziemi zjawia się sam Pokrzywdzony by zareagować emotka

tomniewkurza, tomnienudzi !  emotka Jak długo można w kółko, właściwie o tym samym ?  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6134862 Napisano: 20.12.2015 17:39:55 w Paragony
Mam do sprzedania paragony na trwające konkursy: Nestle ALDIK  z 9.12 i  TOPAZ z 8.12 oraz na kończący się w ALMIE konkurs z lodówkami . Chętnych zapraszam na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6134853 Napisano: 20.12.2015 16:52:42 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

emotka  Że ktoś dodaje konkursy już zakończone...ostatnio lewiatan ktoś dodał z zeszłego roku a niedawno też actimel z c4... A ja głupi dałem się złapać i dwa paragony poszły.... Że takie coś w bazie przechodzi.... Po co wysyłać konkurs do zatwierdzenia skoro i tak zatwierdzają i źle... Oczywiście już usunięte są z bazy 

Oj, strasznie to wkurzające! Kiedyś ktoś wpisał złe daty w konkursie w DC i też zmarnowałam dwa paragony, a co gorsza prace moich dzieci nie wzięły udziału w konkursie  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6133862 Napisano: 17.12.2015 20:29:05 w Wkurza mnie...
marzenier napisał(a):

Rozmowa z potencjalnym kupcem wygranego PSP 
On-A dlaczego to takie tanie?
Ja - Bo nie ma gwarancji 
On - Jak takie tanie to podejrzane.Co to?Kradzione.
Ja - No żarty?Oczywiście że nie.
On - A ma pani jakieś dowody na to?
Ja- A mam.List gratulacyjny i protokół przekazania nagrody.
On-Aaa,to wygrany.Znaczy się nagroda.Aaaa
Ja - zdecyduje się pan?
On - A nie,bo to za drogo
 I ooo No nie dogodzisz 

bua ha ha ha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6133643 Napisano: 17.12.2015 14:09:01 w Czas na zmiany...
Podpisuję się pod powyższą opinią wszystkimi klawiszami mojej klawiaturyemotka  Świetny pomysł! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

kalka

#6133503 Napisano: 17.12.2015 10:32:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elmo napisał(a):

Czy ktoś ma pełną listę produktów promocyjnych z konkursu Nestle w Topazie. Jeśli tak, to proszę o kontakt na pw.

O ile dobrze pamiętam, lista jest w zał. do regulaminu Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6133488 Napisano: 17.12.2015 10:01:43 w Wkurza mnie...
Do mnie Irak zadzwonił w niedzielę o 8 rano, na szczęście na tym koniec. O  co tu chodzi?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6133470 Napisano: 17.12.2015 09:36:23 w TESCO konkursy
giulietta napisał(a):

adrian napisał(a):

Jak myślicie czy w konkursie Żywca Zdrój "Zrób sobie prezent" można wysyłać odpowiedzi dłuższe niż 160 znaków? W regulaminie nie ma o tym ani słowa.

i tak i nie emotka  zdania są podzielone nawet w agencji....

Ale przy takich zapisach Terytorium  nagradza również zgłoszenia z większą ilością znaków emotka   ( np. Carrefourze nagrodzili ok 260 znaków )  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6133457 Napisano: 17.12.2015 09:16:54 w TESCO konkursy
Ilosto3995, kiedyś rozmawiałam z nimi i powiedzieli, że w związku z tym, iż nie podali ilości znaków będą uznawać zarówno 160, jak i 260 czy 320 itp. Przecież 260 czy 330 znaków, też przechodzi w jednym smsie, tylko, że opłata jest większa.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6133445 Napisano: 17.12.2015 09:01:32 w Wkurza mnie...
psika napisał(a):

Wkurza mnie ten cały okres przed świętami... zamiast się cieszyć świętami z dziećmi i mężem, to kombinuje jak coś dla nich wygrać, a jak się chce to nic nie wychodzi, mam doła konkursowego i chyba już nie tylko. Po co w ogóle te święta... Z roku na rok gorzej, a już myślałam, że dwa lata temu osiągnęłam dno, grubo się myliłam... Los jest niesprawiedliwy, no ale co z tego... Widocznie taki już mój los... Idę w poduchę popłakać...

O,niedobrze.... Czy to początek deprechy?! emotka Kochana, takie przemyślenia nawiedzają nie tylko Ciebie, a tak naprawdę obecnie o wiele trudniej jest wygrać niż kilka lat temu, konkurencja rośnie w zawrotnym tempie, zobacz ilu nowych konkursowiczów przybyło tylko na naszym forum,niektóre agencja też nie mogą się wyrobić,bo przychodzi im o wiele,wiele więcej zgłoszeń niż 4, czy nawet 2 lata temu, ale nie przesadzaj psika, dorobek masz przecież piękny i na pewno nawet  w tych "trudnych konkursowych" czasach uda Ci się nie raz jeszcze wygrać. Trzeba mocno wierzyć no i... grać, trzymaj się  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6132862 Napisano: 16.12.2015 12:59:26 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

jokan napisał(a):

wkurzają mnie ludzie z forum, którzy chcą coś od ciebie kupić i już jest dogadane, po czym się nie oddzywają mimo przesiadywania na forum - tak trudno napisać, że jednak ktoś się rozmyślił albo kupił już tę rzecz u kogoś innego emotka

albo jak się ogłaszają, pisze się ofertę a ten ktoś nawet nie raczy napisać, czy jest zainteresowany, czy nie emotka

bo to moje drogie Panie jest kwestią kultury  emotka   Zapewne w nosie ma odpisywanie, skoro już komuś sprzedał, czy coś tam kupił emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6132834 Napisano: 16.12.2015 12:36:03 w WC - rozmowy o wszystkim
barszcz napisał(a):

Mieszkam w dużym mieście,mój kościół jest zadłużony z powodu remontu,którego wymagał budynek.Proboszcz kategorycznie zabrania opłat i prezentów od dzieci komunijnych-to święto kościola twierdzi.Dostał zgodę i sprzedał działkę nalezącą do parafii,żeby pokryć część kosztów.Nie jeździ wypasionym autem i pomaga biednym z naszej parafii.Dziwi mnie stanowisko księdza o którym pisze Ziółko,a jeszcze bardziej uległośc (żeby nie powiedzieć dosadniej)rodziców.

Ja też mam to szczęście, że trafiam w swoim życiu na księży tego pokroju, o których pisze barszcz, choć niestety zdarza mi się słyszeć w mediach, czy od znajomych o niedopuszczalnych praktykach księży  i kosmicznych opłatach za ich posługę emotka  Inną rzeczą, że są ludzie, którzy lubią koloryzować na temat negatywnych zachowań w kościele i puszczają w eter nieprawdziwe lub mocno przekoloryzowane informacje   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6132783 Napisano: 16.12.2015 11:53:59 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

Własnie usłyszałam o czymś, że z wrażenia szczęka mi opadła i pozbierać jej nie mogę...
A jak jest u Was??? też księża mają takie poronione pomysły? czy to całkiem normalne zjawisko???

Ja pier..papier!emotka  To co opisałaś ziolko, zwłaszcza 500 zł miesięcznie, ale też egzaminowanie rodziców jest niedopuszczalne i nie do zaakceptowania! emotka  Czy parafianie nie wiedzą co w takiej sytuacji robić? emotka   To PATOLOGIA i należy z nią walczyć! Na szczęście w obu moich parafiach (bywam też w mojej starej parafii) takie rzeczy nigdy nie miły miejsca, żadne egzaminy, czy obowiązkowe składki na kościół! Na chrzest i ślub jest co łaska i jestem pewna, że gdy ktoś chciał wziąć ślub,czy ochrzcić dziecko, a nie miałby kasy, to nie byłoby żadnego problemu.
A co do dzieci, to na u nas na mszach płaczą, biegają (najczęściej rodzic, który nie może uspokoić malucha usuwa się z nim do przedsionka, ale też nie zawsze) i nigdy nie słyszałam złego słowa z ust księdza. W moim mieście społeczeństwo jest bardzo asertywne, w podobnej sytuacji jak ta, którą opisujesz ziolko zjadło by tego proboszcza na drugie śniadanie, a gazety jeszcze długo pisałyby o chciwości księdza i jego prywatnym folwarku.  
p.s. Otóż to alusia29 i edzia21 emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6132765 Napisano: 16.12.2015 11:31:28 w Smolar
lusienka napisał(a):

kalka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

rpk napisał(a):

defed napisał(a):

Kto zna sposób na Smolara - niech tu pisze o tym zara emotka

Chyba tylko cierpliwość emotka Od Smolara trafiłem 4 nagrody od 500 do 3000 . Ślesz ślesz wkońcu się pomylą i coś dadzą emotka

dokładnie emotka  ślesz , ślesz i trafiasz w końcu emotka

O tak! Zgadzam się, od jakichś 3 lat  Smolar stał się absolutnie nieobliczalny i teraz nigdy nic nie wiadomo, głupi tekst wygrywa główną, a ambitnym  zgłoszeniem nie można wygrać nagrody 3 stopnia   emotka

Ja w konkursie Absoluta...wygrałam w 3 etapach pod rząd na 1nr...i od tamtej pory chyba dali mi banaemotka
ale mam nadzieję że od stycznia mnie odhaczą i znów będę otrzymywac info na telefon o wygranych emotka  

Witaj ktośku w klubie emotka , moje dwa numery tel, które kiedyś stale wygrywały u Smolara też poszły u nich w odstawkę, a teraz jeśli wygrywam to na inne numery (za wyjątkiem loterii, tu zdarza mi się wygrać na stary nr tel) Wyświetl w wątku >>
0 0