Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6159732 Napisano: 13.02.2016 15:46:09 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
ziolko napisał(a):

no cóż... pewno trzeba było uprzejmie "poprosić" osobę z firmy organizującej loterię, żeby "wygrał" numer paragonu podany przez przyszłą laureatkę i już emotka

Ciekawe, czy ta życzliwa firma też była przypadkowa, wybrana np. w drodze jednego z tych "uczciwych" przetargów emotka  Ech, odechciało mi się,tym razem biedronkowej loterii  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6159668 Napisano: 13.02.2016 07:47:27 w Biedronka
bzowapani napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Dokładnie o to chodzi, macie zapisy:
Uczestnik nie może ponadto zgłosić więcej niż jednej Transakcji dotyczącej tego samego zakupu, tj. może zgłosić tylko jedną Transakcję odnoszącą się do tego samego rachunku – dowodu sprzedaży, np. paragonu. Jeżeli np. płatność za zakup została dokonana przez Uczestnika dwiema lub większą liczbą pojedynczych Transakcji, Uczestnik może zgłosić w Loterii tylko jedną z tych Transakcji.
oraz wspominany przez was:
generowania przez Uczestników Transakcji w liczbie sprzecznej ze zwyczajowym trybem dokonywania płatności kartą<A NIE: ze zwyczajowym trybem dokonywania zakupów, bo... niby jaki to tryb...> (np. celowego dokonywania wielu drobnych Transakcji składających się łącznie na płatność za jednorazowy zakup towarów lub usług);

Ps: Przytoczone "niezwyczajowe" zwiększanie szans z loterii to również nadinterpretacja- gdyby chcieli ograniczeń, to by wprowadzili takie, jak ma iq marketing. Nikt nie zabroni, abym idąc przez miasto kupił w jednej Biedronce bułkę, w drugiej cukierka na wagę, w trzeciej gumę Turbo. Koniec moich wypocin- każdy zrobi, jak zechce, ja i tak bułek nie kupuję pojedynczo, bo by mnie szlag trafił wpisując tyyyle transakcji.


No toż właśnie dokładnie o tego typu sytuacje rozmawialiśmy, zanim stwierdziłeś, że się mylimy  Visserarthur,  emotka   o zwiększanie szans przez rozdzielanie transakcji na kilka podczas jednych zakupów  (w przypadku zakupu 100 pudełek zapałek po 10 groszy na jeden paragon mam jedną szansę, jeśli każde pudełko kupię na oddzielny paragon mam 100 szans), zatem ten zapis regulaminu idealnie pasuje właśnie do takiej sytuacji.
"...Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w Loterii emotka w przypadku:
4.21.2 generowania przez Uczestników Transakcji w liczbie sprzecznej ze zwyczajowym trybem dokonywania płatności kartą (np. celowego dokonywania wielu drobnych Transakcji składających się łącznie na płatność za jednorazowy zakup towarów lub usług);..."

A to co napisała Asante -(cyt. poniżej) - a z palca sobie tego nie wyssała jest również powodem do moich obiekcji, czy w razie wygranej nie przyczepią się do kilku pod rząd porozdzielanych transakcji, bo rozdzielając np. 2 op. lodów Koral za 3,99 każdy na dwa oddzielne paragony zwiększam swoje szanse  (gdybym dołożyła ja do mojego wcześniejszego rachunku za 71,06 zł byłoby 79,04 i straciłabym te dwie szanse)
Czy mogą przyczepić się o takie zwiększenie szans aż o dwa losy?!emotka  Zgodnie z powyższym zapisem (i opinią prawnika) niestety mogą - choć osobiście bym tego nie chciała  i oby nie byli tak drobiazgowi   emotka

@asante napisał(a):
Visserarthur, co my byśmy bez Ciebie zrobili? Wszyscy się mylą,a Ty tak bezbłędnie zinterpretowałeś/aś regulamin. A podany na forum przykład konkursu w banku, w którym nie wydano nagrody głównej z powodu podzielenia transakcji (zapis regulaminu brzmiał tak samo) to fikcja literacka.  

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6159504 Napisano: 12.02.2016 18:11:00 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Kwiatuszek2506 napisał(a):

kalka - miło, szybko, obie strony zadowolone
Dziękuję emotka


Polecam gorąco Kwiatuszka2506 emotka   - takie transakcje mogę robić codziennie, dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6159473 Napisano: 12.02.2016 16:31:59 w Biedronka
sylzab2294 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

magnus, dzięki za poparcie... Ty jednak dobrze zrozumiałeś moje intencje, jak zawsze... emotka

ja też zrozumiałam emotka
Co innego gdybyś każdą kajzerkę kupowała na osobny paragon emotka
Ja sama dziś za loda zapłaciłam osobno emotka  A za resztę zakupów osobno, bo zwykle staram się oddzielać produkty konkursowe i kupować je na oddzielne paragony emotka

Oby twórcy regulaminu i l prawnicy tej loterii  też tak interpretowali nasze zakupy, bo inaczej ja przez moje trzy transakcje pod rząd w jednej kasie mogłam zostać wyłączona z loterii. 
Dziewczyny, to nie zależy od poparcia Magnusa, ale od interpretacji  regulaminu emotka  i oby interpretacja była po naszej stronie  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6159472 Napisano: 12.02.2016 16:25:37 w Biedronka
magnus napisał(a):

mariolakal napisał(a):

stefania7 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

kalka napisał(a):

kadett33 napisał(a):

viviean napisał(a):

odnośnie konkursu z płatnością kartą: czy płacicie za jedne zakupy kilka razy czy lepiej na jednym paragonie (za każde wydane 10 zł jest 1 los jak dobrze zrozumiałam)? Czy według regulaminu liczy się tylko jeden paragon, bo już "głupnę" emotka

za zakup od 1gr do 10,00 otrzymujesz 1 los, od 10,01 do 20,00 2 losy itd.
Więc lepiej kupować wszystko na osobny paragon to będziesz miała więcej losów, ale takie osoby mogą wykluczyć za złamanie jednego z punktów regulaminu.


Dokładnie tak emotka ,  można zostać wykluczonym z loterii za " ...generowania przez Uczestników Transakcji w liczbie sprzecznej ze zwyczajowym trybem dokonywania płatności kartą (np. celowego dokonywania wielu drobnych Transakcji składających się łącznie na płatność za jednorazowy zakup towarów lub usług)"
Zresztą podobnie jest z graniem na nie swój np. znaleziony wraz z potwierdzeniem paragon  emotka

To po jasną cho***ę organizują tyle konków w jednym czasie ? Jak nie było nic, to nie było... Teraz nagle wskoczyło kilka... Przecież nie zakupię np. magnetic i zott na jeden paragon skoro w razie "W" mogą zażyczyć sobie oryginałów... Do biedry chodzić nie lubię, gdyż mam nie po drodze, a poza tym jestem na Nią obrażona za kilka ostatnich wyników..  Skoro jednak chcę wziąć udział w loterii "Zakupy bez gotówki"  to nie mam wyjścia, gdyż innych sklepów biorących udział w tym konku u mnie nie ma...  Skoro więc doczłapię się do biedry to chcę załatwić sprawę za jednym razem, czyli kupić na 2 paragony lub więcej, gdyż nie mam zamiaru jutro tam wracać... emotka

Przecież nie musisz rejestrować wszystkich paragonów - skoro to problem. Albo za jedne zakupy możesz zapłacić kartą, za drugie gotówką - paragony na konkursy będą i nie będzie sztucznego generowania paragonów do loterii emotka

To nie jest dla mnie żaden program zarejestrować jeden lub dwa paragony... Żadnym hurtownikiem nie jestem, więc sztuczne generowanie paragonów nie wchodzi w grę... Moja wypowiedź miała na celu inną kwestię... emotka

Nie przesadzajcie. Dlaczego ma płacić gotówka, jeśli może kartąemotka
Czy 2-3 paragony to jest naciąganie, sztuczne generowanie ? 
Myślę, że ten zwrot można zastosowac do Aleksandrowa a nie przeciętnego klienta Biedry robiącego zakupy na kilka paragonów co kilka dniemotka

Też mam taką nadzieję  emotka  zwłaszcza, że większość z nas może udowodnić, że rozkładanie na dwa, trzy paragony jest zgodne z naszym " zwyczajowym trybem dokonywania płatności kartą" emotka   Mogą sprawdzić w historii naszych kart płatniczych emotka
p.s. Tylko, że chyba  w zwyczajowym trybie dokunywania zakupów  przez Aleksandrów są hurtowe ilości tranzakcji i pewnie też może to udowodnić Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6159388 Napisano: 12.02.2016 13:59:00 w Biedronka
zabcia0410 napisał(a):

viviean napisał(a):

kadett33 napisał(a):

viviean napisał(a):

odnośnie konkursu z płatnością kartą: czy płacicie za jedne zakupy kilka razy czy lepiej na jednym paragonie (za każde wydane 10 zł jest 1 los jak dobrze zrozumiałam)? Czy według regulaminu liczy się tylko jeden paragon, bo już "głupnę" emotka

za zakup od 1gr do 10,00 otrzymujesz 1 los, od 10,01 do 20,00 2 losy itd.
Więc lepiej kupować wszystko na osobny paragon to będziesz miała więcej losów, ale takie osoby mogą wykluczyć za złamanie jednego z punktów regulaminu.

a może chodzi, że z jednego terminala zrobić jedno zgłoszenie? a Wy jak robicie? kilka zgłoszeń z jednych zakupów? czy o różnych porach dnia?

pora dnia nie ma znaczenia,i tak są kolejne nr wydruku ,system wszystko im sprawdzi i pokaże kolejne transakcje

Dokładnie tak,  można zostać wykluczonym z loterii za " ...generowania przez Uczestników Transakcji w liczbie sprzecznej ze zwyczajowym trybem dokonywania płatności kartą (np. celowego dokonywania wielu drobnych Transakcji składających się łącznie na płatność za jednorazowy zakup towarów lub usług)"
Zresztą podobnie jest z graniem na nie swój np. znaleziony wraz z potwierdzeniem paragon  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6159351 Napisano: 12.02.2016 12:30:30 w Wkurza mnie...
buncia88 napisał(a):

Św. Walenty jest także partonem psychicznie chorych emotka Ja Walentynek nie obchodzę, nie lubię, i również tęczą zwracam widząc pełno czerwonych serduszek i baloników na wystawach sklepowych. Mąż mi w "ten dzień" zamiast sukienki i szpilek kazał założyć buty trekkiingowe i flanelę emotka ,bo zamiast kolacji przy świecach na 355m pod ziemią będę odbębniać swoją pierwszą szychtę emotka http://www.kopaln...ido.pl/index.php/355

No i to są Buncia Walentynki !!!  emotka   Można Ci tylko pozazdrościć emotka  (Ciekawe kiedy mój zabierze mnie na taką randkę )   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6159347 Napisano: 12.02.2016 12:22:26 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

żeby komuś powiedzieć o swoich uczuciach nie potrzebuję do tego akurat 14 lutego. 


Nie, nie Kochana, o swych uczuciach możesz mówić mężowi codziennie, a w Walentynki  "musisz kupić" walentynkowy prezent   emotka , a nawet dużo romantycznych gadżetów  + bilet do kina  na romantyczny film + zaproszenie na romantyczną kolację, czym więcej tym lepiej - (zwłaszcza dla sklepowych kas) -reklama na witrynie sklepowej prawdę Ci powie emotka I uważaj Ziolko , jak nie będziesz świętować, możesz narazić Waszą miłość na ciężką próbę , więc nie zapomnij gdy będziesz wkrótce na zakupach o wielkiej, czerwonej poduszce w kształcie serca,  emotka  ewentualnie mogą być też czerwone gacie dla męża z napisem Walentynki-prawdziwy dowód miłości  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6159304 Napisano: 12.02.2016 11:17:32 w Wkurza mnie...

Vivacia napisał(a):
A to trzeba być singlem, żeby rzygać walentynkami? Ja tam jestem w szczęśliwym związku, a też nimi rzygam.
Wszędzie promocje walentynkowe, wydarzenia walentynkowe, konkursy walentynkowe. Opisz swoją miłość, opisz jak pachnie miłość, jak smakuje miłość, jak poznałaś swoją miłość, jak bardzo i dlaczego kochasz swoją miłość; pokaż na zdjęciu, jak się bardzo kochacie, jak pijecie sobie z dzióbków... Wygraj romantyczny wyjazd, romantyczne kino, romantyczną kolację, romantyczny zestaw do fondue... 
Walentynki opanowały świat. Wszyscy zginiemy.

ziolko  napisał(a):
zgadzam się z Wami w kwestii Walentynek... gdzie by nie spojrzeć, tam tak słodko, że aż niedobrze się robi
Żeby nie było.. jestem mężatką   ale żeby komuś powiedzieć o swoich uczuciach nie potrzebuję do tego akurat 14 lutego. 



Nie trzeba Vivacia  emotka   Mi również robi się niedobrze na widok czerwonych serc wszelkiej postaci (bombonierki, poduszki, lizaki, pudełka,nadruki na ubraniach itp, itd ......) Konkursy jeszcze mogę zdzierżyć emotka  (chcę to gram, nie, to nie) ale żeby kupić gacie musiałam w sklepie przebić się przez wściekłe od czerwoności półki z walentynkowymi poduszkami, pudłami, świeczkami, ramkami, a gdy już dotarłam do upragnionych gaci, to też okazało się, że są czerwone z napisem WALENTYNKI   emotka  
Z roku na rok coraz namolniejsze są te Walentyny Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6159255 Napisano: 12.02.2016 09:37:48 w WC - rozmowy o wszystkim
natala91 napisał(a):

Mam pytanie czy jak ma się tylko 1 dziecko i dochód nie przekracza 800 zł na osobę to należny się te 500 zł?bo już całkiem zgłupiałam z tego wszystkiego emotka

Z tego co czytałam to tak, należy się Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6158242 Napisano: 10.02.2016 10:41:17 w Wkurza mnie...
ikropka napisał(a):

@-Violka- napisał(a):

Wkurza mnie że specjalnie nadłożyłam drogi by zatankować na lukoilu a ciamajda na kasie za wcześnie pociągnęła za potwierdzenie i je zniszczyła  emotka

to niech zrobi kopię potwierdzenia

Tym bardziej, że są chyba dwa potwierdzenia, jak kobietka w Biedronce zniszczyła mi potwierdzenie, to oddała mi swoje  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6158180 Napisano: 10.02.2016 08:45:29 w Gratulacje! Dla wygranych!
dolly napisał(a):

Wow, gratulacje Gogo emotka

Sypią się na forum te autka jak w rękawa, aż człowiek nie może nadążyć emotka  Gratulacje autka Gogoemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6158174 Napisano: 10.02.2016 08:32:54 w Gratulacje! Dla wygranych!
KADJAS! emotka  emotka  emotka  emotka   emotka   emotka    emotka  GRATULUJĘ NAJCUDOWNIEJSZEJ WYGRANEJ !  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6157934 Napisano: 09.02.2016 15:34:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@asante napisał(a):

joan napisał(a):

normafia napisał(a):

joan napisał(a):

normafia napisał(a):

Prawda, zadałam głupie pytanie. emotka


Boś spytała "Kto puścił bąka?!" No to nikt się nie przyzna, a wszyscy puszczają emotka


Za to porównanie należy Ci się jakieś autko emotka


Będziesz w tej sprawie dzwoniła do Streamline? emotka

A napisałaś, ze dbasz o odjazdowy uśmiech, bo przydaje Ci się gdy puścisz bąka w towarzystwie? emotka   


emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6157878 Napisano: 09.02.2016 13:45:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
normafia napisał(a):

magnus napisał(a):

Czy Wam też tak muli net w Dniu bez interntu ?
Mnie trafia szlagemotka

Tak. Nie nadążam za tokiem dyskusji. emotka

Uf, a ja już myślałam, że mam kompa zawirusowanego !  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6157857 Napisano: 09.02.2016 13:23:22 w Gratulacje! Dla wygranych!
slonko365 napisał(a):

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za gratulacje! emotka  I każdemu życzę takich super emocji, które oprócz oczywistej radości z super nagrody, która przyda mi się bardzo bardzo bardzo, dają jeszcze jedno super uczucie - możliwość zobaczenia jedynych w swoim rodzaju min osób, które do tej pory patrzyły na mnie z takim jakby politowaniem w stylu "w bajki wierzysz?".
No wierzę emotka

emotka   te niedowiarki najpierw robią wielkie oczy, że jednak można, a następnie same zaczynają grać emotka   W mojej rodzinie kilka niedowiarków przepoczwarzyło się w konkursowe bestie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6157774 Napisano: 09.02.2016 11:52:25 w Połączenia nieodebrane
babulaagula napisał(a):

Wczoraj z zastrzeżonego około 20:00? Coś konkursowego czy znowu to cholerne zaproszenie na pokaz garów?emotka

Albo "automatyczna szczęśliwa loteriaemotka  Najpierw dzwonią z nieznanego, a potem ślą smsy z 79978emotka  "  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6157759 Napisano: 09.02.2016 11:44:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emotka  żartujesz chyba Dzikiwiewiórze ?!!!!
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6157749 Napisano: 09.02.2016 11:41:19 w Gratulacje! Dla wygranych!
Słoneczko, ale odjazdowo zaczął Ci się ten rokemotka  Gratulacje Toyotki !!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6157732 Napisano: 09.02.2016 11:03:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@dzikiwiewiór napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

jokan napisał(a):

nkba napisał(a):

@dzikiwiewiór napisał(a):

Bartosz i Helena z nowego dworu mazowieckiego wymiatają, nie wiedziałem że tam taka mocna reprezentacja w loteriach. Kolejny aleksandrow lodzki? emotka

https://www.zakreckubkiem.pl/#zwyciezcy

dokładnie to samo miałam napisać emotka Aleksandrów ma konkurencję !!! w czołówce jeszcze Ostrów Wielkopolski emotka No to się nam turniej miast zapowiada emotka


ale to jacyś jasnowidze czy jak ?emotka

no nie jak oni w to grają u mnie same pudła emotka

ciekawe czy beda im uznawac te drukowane paragony u cioci kasi w sklepie emotka

Myślę, że to po prostu są hurtownicy emotka   Nie sądzę, żeby drukowanie fałszywych paragonów wchodziło tu w grę, przecież wszystkie transakcje na kasie fiskalnej są opodatkowane, paragony są weryfikowane, a fałszowanie paragonów to przestępstwo gospodarcze, za które można pójść siedzieć. Czy takie ryzyko się opłaca?! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0