Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6227696 Napisano: 11.07.2016 13:17:09 w SZUKAM....
picola napisał(a):

kalka napisał(a):

Szukam informacji, czy nagrody z loterii "Ponymania" dostarczała firma kurierska, czy może rozsyłano je za pośrednictwem PP 

pp

Dzięki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6227563 Napisano: 11.07.2016 10:30:04 w SZUKAM....
Szukam informacji, czy nagrody z loterii "Ponymania" dostarczała firma kurierska, czy może rozsyłano je za pośrednictwem PP 
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6227141 Napisano: 09.07.2016 12:49:24 w Gratulacje! Dla wygranych!
zdolnabestia napisał(a):

bruce napisał(a):

vikkaj napisał(a): "Głowna z Polskiego Busa" emotka
Gratuluję Ci serdecznie głównej emotka , a można wiedzieć, co to za nagroda?, bo konkursu nie znam, w bazie też znaleźć nie umiem. emotka

http://www.e-konk...en.html#.V4DVWfxX-Uk

Gratki dla Vikkaj ! emotka  
i dzięki dla Zdolnejbestii - bo też nie mogłam znaleźć tego konka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6224678 Napisano: 04.07.2016 16:23:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

nkba napisał(a):

kalka napisał(a):

nkba napisał(a):

asantesana napisał(a):

Tago - ulubiony zwierzak - czy tylko do jednej osoby zadzwonili czy wszyscy poinformowani?  emotka

też się zastanawiam właśnie... emotka

Łączę się z Wami w bólu Dziewczynyemotka Wszyscy laureaci poinformowani  emotka
Na pocieszenie: mieli w Tago spore dylematy, które prace wybrać   emotka  

Ciekawe czy uwzględnili te, które wpłynęły dzień później (tak jak praca mojej córci) z powodu zawalonej skrzynki emotka Przy takich  konkursach na dziecięcy rysunek to wcale się nie dziwię, że wybór był trudny... Bo dziecięce rączki i pomysły potrafią czynić cuda emotka

Coś mi się zdaje, ze już Ci tłumaczyliśmy, ze to nie był konkurs dziecięcy, autor miał być pełnoletni  emotka
I tez się zastanawiam, czy w ogóle były brane pod uwagę te prace dostarczone później z powodu przeciążenia skrzynki i czy przypadkiem nie nagrodzili prac przestrzennych. 

Z tego co się orientuję, to nagrodzone prace wykonały dzieci, przynajmniej niektóre z nagrodzonych rysunków.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6224644 Napisano: 04.07.2016 15:52:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja akurat rozumiem Cię świetnie Asantesana , ale moja córka specjalnie się nie przejęła i stwierdziła jednoznacznie: "zapewne chodziło im mamusiu o mojego króliczka "  emotka   I niech tak zostanie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6224632 Napisano: 04.07.2016 15:31:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

asantesana napisał(a):

Tago - ulubiony zwierzak - czy tylko do jednej osoby zadzwonili czy wszyscy poinformowani?  emotka

też się zastanawiam właśnie... emotka

Łączę się z Wami w bólu Dziewczynyemotka Wszyscy laureaci poinformowani  emotka
Na pocieszenie: mieli w Tago spore dylematy, które prace wybrać   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6216400 Napisano: 18.06.2016 09:57:35 w Żegnamy zmarłych
Violka88, Kiciunia21 każdy śmierć bliskiej osoby przeżywa inaczej, ale wiem jak ciężko jest po Jej stracie   emotka  
Mocno Was dziewczyny przytulam.      Wyświetl w wątku >>
[*] 0

kalka

#6210108 Napisano: 08.06.2016 13:53:25 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

ja gram kiedy chce o co chce a z nagrodami robię co chce i nikomu nie mam zamiaru się tłumaczyć - jakieś umoralnianie na mnie nie działa

A jakie to umoralnianie!? Bardziej przypomina mi to wyrzutnię słowną sfrustrowanego konkursowicza, który dłuższy czas niczego nie wygrał i się wkurza na forum (ewentualnie na prowokację  emotka  ) , bo cóż znowu niemoralnego jest w tym, że wydasz uczciwie zarobione pieniądze na chipsy, colę, czy na co tylko chcesz i zagrasz tyle razy ile chcesz w konkursie w którym chcesz i że ze swoją nagrodą/nagrodami zrobisz również to na co masz ochotę!?  

        Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6210067 Napisano: 08.06.2016 13:12:16 w Wkurza mnie...
cleopatra napisał(a):

a mnie wkurza podejmowanie dyskusji w takim temacie, bo co mnie obchodzi kto co wygrywa i kto z kim śpi....każdy niech robi co chce i pilnuje własnego gniazda...czasami zazdroszczę, że ktoś ma czas i energię na rozkminianie co Kowalska zrobiła z tymi podpaskami co wygrała bo przecież używa tamponów....radzę wyjść z domu i popatrzeć jakie mamy piękne słoneczko...

emotka  AMEN Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6209904 Napisano: 08.06.2016 10:02:02 w Informują
Ponymania -  smsy przed chwilą Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6201204 Napisano: 23.05.2016 22:00:38 w SZUKAM....
maryam napisał(a):

kalka napisał(a):

Czy komuś może obiło się o uszy z jakiego nr informują z WIELKIEJ LOTERII Auchan? 

mama2006 dziś sie dowiedziała.. emotka

Wow! Wreszcie ktoś na forum się pochwalił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6200885 Napisano: 23.05.2016 13:04:50 w Połączenia nieodebrane
luckymen napisał(a):

kalka napisał(a):

Zastrzeżony w piątek 1x i w sobotę ponownie jedno połączenie nieodebrane emotka  Może ktoś podpowie co to mogło być  emotka

jak w sobotę dzwoniło też to naciągacze jacyś

Mam nadzieję, że to naciągacze emotka , a nie Loteria Auchan -jedyny konkurs w jakim ostatnio biorę udział  emotka
p.s. Nie dlatego, że uwielbiam pogawędki ze "spamowcami"  emotka  ale dlatego, że w tej loterii po dwóch nieudanych próbach połączenia z laureatem nagroda przepada, więc tym razem wolę naciągaczy. A w loterii  niech mnie wylosują np. dzisiaj-już będę odbierała, przysięgam!  
   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6200881 Napisano: 23.05.2016 12:56:35 w Połączenia nieodebrane
Zastrzeżony w piątek 1x i w sobotę ponownie jedno połączenie nieodebrane emotka  Może ktoś podpowie co to mogło być  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6200771 Napisano: 23.05.2016 00:28:17 w SZUKAM....
Czy komuś może obiło się o uszy z jakiego nr informują z WIELKIEJ LOTERII Auchan?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6193330 Napisano: 08.05.2016 20:00:49 w Wkurza mnie...
Ja już ryczę ... 
Ja, obca baba czuję jak coś ściska za gardło, kiedy pomyślę o tym nieszczęściu, a co przeżywają rodzice dzieciątka...!? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6193319 Napisano: 08.05.2016 19:34:40 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

kalka napisał(a):

Wkurza mnie i boli, to że nawet bandyci często odpowiadają za swoje przestępstwa z tzw."wolnej stopy", a rodzice 4-letniej dziewczynki, która wpadła  do szamba i zaraz potem zmarła zostali tego samego dnia zamknięci w areszcie na 48hemotka
Przecież oni  przeżywają największe nieszczęście w życiu jakie tylko może spotkać rodziców emotka  
Ponoć bardzo kochali swoją córeczkę, małą "przylepkę", a szambo było zawsze zabezpieczone, w dniu nieszczęścia szambo było oczyszczane przez jakąś firmę, która prawdopodobnie nie domknęła pokrywy. Wielka tragedia dla tej rodziny, aż się płakać chce 
 

emotka Co za potworna tragedia... Właśnie czytam Twój wpis w "Żegnamy zmarłych..." i oczom nie wierzę. emotka Czyli - jak rozumiem - tamta firma nie zabezpieczyła podczas (po?) opróżniania i Dziecko wpadło? emotka Makabryczna wiadomość...


Nawet nie chcę myśleć co przeżywają teraz rodzice, ogromny ból, żal, poczucie winy... I złość mnie ogarnia, że zostali zamknięci w areszcie emotka  jakby mało zapłacili za niedopatrzenie (o ile w ogóle była to ich wina, bo słyszałam, że firma odsunęła zabezpieczenie szamba, ale już nie zamknęła, czy niedokładnie zabezpieczyła i za chwilę mała wpadła. Rodzice szybko ją wyciągnęli i wezwali karetkę, ale maleństwo zmarło w szpitalu. Bardzo im współczuję     Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6193315 Napisano: 08.05.2016 19:23:26 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie i boli, to że nawet bandyci często odpowiadają za swoje przestępstwa z tzw."wolnej stopy", a rodzice 4-letniej dziewczynki, która wpadła  do szamba i zaraz potem zmarła zostali tego samego dnia zamknięci w areszcie na 48hemotka
Przecież oni  przeżywają największe nieszczęście w życiu jakie tylko może spotkać rodziców emotka  
Ponoć bardzo kochali swoją córeczkę, małą "przylepkę", a szambo było zawsze zabezpieczone, w dniu nieszczęścia szambo było oczyszczane przez jakąś firmę, która prawdopodobnie nie domknęła pokrywy. Wielka tragedia dla tej rodziny, aż się płakać chce 
  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6193313 Napisano: 08.05.2016 19:12:11 w Żegnamy zmarłych
Umarła 4-letnia dziewczynka z okolic Gorzowa Wlk.  po tym jak wpadła do szamba. Niech Aniołeczek spoczywa w spokoju emotka
emotka  
Wyświetl w wątku >>
[*] 0

kalka

#6193207 Napisano: 08.05.2016 00:02:41 w Gratulacje! Dla wygranych!
stamp2 napisał(a):

mczarna napisał(a):

titinunu napisał(a):

stamp2 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Gratuluje Titinunu wygranego batonika-brawo Ty!emotka emotka emotka emotka emotka

Dziękuję emotka emotka zawsze to wygrana

Ja wyczuwam w tych gratulacjach pewną złośliwość ale obym się myliła i były szczere...Titinunu - smacznego:-) Wygrana to wygrana.

zaraz złośliwość,może lekki żartemotka samochodu czy wycieczki gratulują wszyscy,a batonika to tylko ja emotka

 Coś Ty Stamp2, ja również dołączam swoje szczere wyrazy podziwu!!!emotka W końcu teraz takie czasy, że  wygranie batonika jest nie lada wyczynem - nawet dla starych wyjadaczy konkursowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6192746 Napisano: 06.05.2016 13:19:36 w Informują
Ponoć poinformowali już 12 pierwszych laureatów loterii w Auchan (Zapytałam przy okazji rozmowy z Auchan Piaseczno w innej sprawie).
P.S. Nie zauważyłam żeby ktoś z naszego forum pochwalił się choćby jedną wygraną- niestety Wyświetl w wątku >>
0 0