Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6235639 Napisano: 01.08.2016 07:51:56 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje dla Joasi 4786 !!!! Nie ma cudowniejszej wygranej  !!! emotka  emotka  emotka  
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6235638 Napisano: 01.08.2016 07:47:17 w SZUKAM....
koniczynka123 napisał(a):

kalka napisał(a):

Kwiatuszek2506 napisał(a):

Szukam książki o konkursach i konkursowiczach. Nie mogę sobie przypomnieć tytułu, ale wiem że ktoś dodał linka kilka miesięcy temu, w którymś z wątków. Napisana chyba przez kogoś z forum. Jakby ktoś sobie przypomnial, to proszę o priv. emotka

E, czemu na priva, my też byśmy chętnie poczytali o sobie   emotka

Może chodzi Ci o top http://www.e-konk...maniakach/strona/70/
bo o żadnej takiej książce nie słyszałam


Dzięki Kadjas emotka  , już wiadomo, Kwiatuszkowi chodziło o książkę "Wygrywam" Karoliny Ciernickiej   emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6235598 Napisano: 31.07.2016 22:45:38 w Paragony
Usiadłam, żeby coś napisać na BRW i czuję, że nie mam weny- a konkurs do dzisiaj. Mam się zmusić, czy ktoś zamieni się na paragon z jakiegoś trwającego konkursu? emotka

Nieaktualne emotka     Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6235563 Napisano: 31.07.2016 21:09:51 w Wkurza mnie...
Nie Staszek, na 100% zgłoszenia można wysyłać do dzisiaj, zakupy  były do 25.07 emotka  Jak by ktoś miał problemy z wysłaniem zgłoszenia, to zapraszam na pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6235559 Napisano: 31.07.2016 20:56:22 w Wkurza mnie...
malutka456 śmieszne są te maluchyemotka
A mnie wkurza, że cały dzień nie chciało mi się pisać na BRW i że nadal nie chce, a konk dzisiaj się kończy. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6235550 Napisano: 31.07.2016 20:06:07 w Zabawa ostatnia litera
gremling - geniusz   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6235535 Napisano: 31.07.2016 19:40:13 w Wkurza mnie...
Ano tak Joan, masz niestety rację Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6235526 Napisano: 31.07.2016 19:23:35 w Wkurza mnie...
Joan, mój mąż pracował kiedyś w firmie, która organizowała często konkursy z nagrodami samochodowymi, pewnego razu w jednym z konkursów jego koleżanka siedząca przy biurku obok wybrała jej zadaniem najlepsze hasełko i nagrodziła autkiem. Chyba potem mocno żałowała, że wybrała to a nie inne emotka  , bo przez następne tygodnie miała dość konkursu i baby, która wygrała auto-awantura za awanturą, pretensje, że nie ten kolor, że nie takie dywaniki, nie takie radio...itd Powiem więcej firma (pomimo, że wcale nie musiała) spełniała coraz to nowe zachcianki przyszłej właścicielki autka, dostała dużo więcej, niż się babie należało, a mimo wszystko na koniec wpadła do Asi wygarnęła "co o niej myśli " Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6235520 Napisano: 31.07.2016 18:47:05 w Wkurza mnie...
Mysia napisał(a):

Nadal wkurza mnie, że ten temat się ciągnie i ciągnie, zazdrośników przybywa, naiwnych też.. kolejny dowód, że ludzie mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem, albo są tacy leniwi że dwa pierwsze zdania wystarczą.. i ja z takimi przegrywam w konkursach? emotka Streamline mnie nie polubił jeszcze, ale będę nadal walczyć o ich sympatię emotka (skoro joan nie da się upić emotka ) ale na pewno moich porażek konkursowych nie będę tłumaczyć takimi "newsami" z cenzura..

 emotka
Walcz Mysia, warto! emotka  Obyśmy tylko miały jeszcze okazję walczyć o autka w konkursach Colgate. 
(Mam nadzieję, że nie zostaną nam jedynie loterie Coca-Coli w Smolarze emotka ) Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

kalka

#6235517 Napisano: 31.07.2016 18:39:00 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

(...) Z tego wszystkiego szkoda mi najbardziej agencji...są uczciwi, nie podniecają się "laurkami" i innymi świecidełkami", można u nich wygrać fajne nagrody PRZEMYŚLANYMI TEKSTAMI, a mało takich agencji obecnie na rynku. Amen. (...)


Mnie też ich żal - wyobrażam sobie siebie, jak wracam zmęczona z pracy, weekend dopiero na horyzoncie, a urlopu brak. Tymczasem przed snem jeszcze jakaś g*wnoburza i fałszywe oskarżenia, muszę się tłumaczyć, oświadczenia pisać, sponsora ugłaskać, szefowi zdać relację, protokoły/pisma/dane wyciągać i zaprezentować, eh.

Dlatego następnym razem spodziewajmy się od Colgate 100 bonów po 50 zł i 500 zestawów: szczotka+ pasta emotka  (taki może być wynik działań psów ogrodnika) ale przynajmniej będzie mniej chorych emocji. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

kalka

#6235502 Napisano: 31.07.2016 17:21:39 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

Edzia a tutaj następne oszczerstwa na twój temat
Adam~
Ponoć ta Edyta P to co rusz wygrywa główne nagrody w tej Agencji.Tylko raz na siebie,raz na chłopaka,raz na mamę,tatę.Dziwne,bo
to chyba nie jest celem promocji by nagradzać ciągle te same osoby?

Ponoć???? emotka  Żeby oskarżać kogoś publicznie o oszustwo trzeba nieć twarde dowody emotka  Edzia w tym momencie nie jest anonimową już osobą  emotka  
Kolesiem z wykopu już zajmuje się prokuratura, a z tego co wiem, to pozwy cywilne też się posypią, więc jeśli Adaś też dysponuje nadmiarem wolnego czasu i pieniędzy, to niech dalej wypisuje takie bzdury ( kolesiowi w Wykopu będzie raźniej emotka )       Wyświetl w wątku >>
2 edzia21, nkba 0

kalka

#6235478 Napisano: 31.07.2016 14:56:56 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

darog napisał(a):

(...) Co mnie cieszy>? że ludzie jak czytam to raczek bronia ich- co i mnie uspokaja,,  pozdraiwam Cie serdecznie. Dzieki takiemu wpisowi nie bede unikał ich konkursów tak jak Mysiorków!


emotka

A tak w ogóle, to ja nie wygrywam u Smolara. No i teraz nie wiem, co w tej sprawie robić, czy od razu z bazuką na nich, czy jak... emotka

emotka
Ty jak Ty Joan, ale co ja powinnam zrobić??? Nie dosyć, że nie wygrywam, to jeszcze tam wogóle nie gram (od pewnego czasu)!- czy to nie jest jednoznaczne? emotka   Może mając tak "twarde" dowody powinnam od razu donieść na nich do prokuratury???   emotka    emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6235474 Napisano: 31.07.2016 14:49:41 w Wkurza mnie...
Tylko nie wiadomo, jak długo będziesz miał okazję "nie unikania" ich konkursów  emotka  
(A co do Mysiorków, to dajmy już im spokój, chyba się "nawrócili" )  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6235472 Napisano: 31.07.2016 14:43:25 w Wkurza mnie...
No właśnie, konkurencja wśród agencji duża, "Agencje walczą wręcz o to by "robić" konkurs" - oby tylko uczciwie ! Miejmy nadzieję, że to nie zazdrosna agencja chce przejąć dużego klienta jakim jest Colgate psując konkurencyjnej agencji wizerunek i wiarygodność. (możliwe, że się to wkrótce wyjaśni emotka )  Przecież wiadomo, że przez te oszczerstwa musiały tłumaczyć się również Biedronka i Colgate- a to też dobrze na ich wizerunek nie wpływa.     
Cyt : "Nie wierzę, że konkursy przestaną być organizowane. Moim zdaniem nagrody są coraz słabsze, trzeba kupować coraz więcej - to efekt socjologiczny."   Ależ Jogobella, kiedy się wkurzyła nie powiedziała, że znika całkowicie z konkursami, powiedziała, że tego konkursu z dużą ilością wypasionych nagród nie będzie już w Polsce (można mieć tylko nadzieję, że za jakiś czas nowy Dyrektor zmieni zdanie i wrócą ) , następnym przykładem zaniechania konkursów jest też Rossnet, ale takich przypadków jak Jogobella i Rossnet można znaleźć więcej. Może konkursy z nagrodami po 20 zł nie budzą takich chorych emocji wśród zazdrośników jak te z 20 000 zł, czy samochodami   emotka    Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

kalka

#6235464 Napisano: 31.07.2016 14:24:23 w SZUKAM....
magnus napisał(a):

kalka napisał(a):

Szukam osoby z Wa-wy lub okolic, która mogła by (w zamian za coś...) zaopiekować się króliczkiem moich dzieci przez ok. 2 tygodnie! 
Królik miał jechać z nami samochodem, ale właśnie wyczytaliśmy, że króliki z powodu stresu bardzo źle znoszą podróż (szczególnie daleką) i nie chcemy ryzykować.  emotka   Zostawilibyśmy go u przyjaciół lub rodziny, ale wszyscy mają albo psa, albo kota, albo jedno i drugie, a nasz królik jest po przejściach z psem (dlatego zresztą go wzięliśmy, bo że rodzinie "wielozwierzęcej"  emotka   był nękany przez psa i teraz panicznie boi się psów. Jeśli jest na forum jakaś przyjazna zwierzakom osoba, która zechce zaopiekować się łagodnym i przemiłym (niegryzącym nikogo i niczego, siusiającym jedynie do kuwety) króliczkiem, to proszę o kontakt. Forma rewanżu do uzgodnienia  emotka
 
p.s. hotel  nie wchodzi w grę, bo tam siedziałby cały czas w klatce  emotka

Kalka nie pomoge, u nas sierści żadnej być nie może emotka
Nie wiem jednak co dla zwierzaka jest wiąkszym stresem - podróż czy rozstanie sie z bliskimi kochającymi go osobami, córki też będą tęsknić.
Nasz szczur i pies podróżowali z synem na wakacje. Szczur - transporter ,  akcesoria, jedzonko + koszulka syna , której zapach dobrze znał + zatrzymywanie się co jakiś czas. Było bez problemu. To samo pies (mały psiunio) cała drogę wtułał, przystawiał pysio do twarzy, aby liznąć emotka   i był wręcz szczęsliwy, że jest razem, że nikt go nie porzucił  emotka

Dzięki Magnus, chęci też się liczą  emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6235454 Napisano: 31.07.2016 13:26:56 w Wkurza mnie...
PatrycjaRT napisał(a):

darog napisał(a):

kalka napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

haz0r napisał(a):

Nie wiem czy już było na forum, ale kolejna afera z ustawionymi wynikami tym razem Biedronka ;-(

http://www.wykop....omych-organizatorow/

Poczytaj kilka stron wstecz  emotka

Kolejny odkrywca  emotka

Tylko, że nagrodzeni w Biedronce, to nasi starzy forumowicze, a do tego oskarżona o oszustwo "pracownica" Streamline, to właśnie forumowiczka, więc błagam, przynajmniej na forum zaprzestańmy chorych insynuacji - delikatnie ujmując sprawę emotka  

Jakoś chyba tylko raz coś tam wpadło z Streamline. Nigdy nic ani ja ani moi znajomi nie wygrali nic watościowego w Streamline,
Oni to coś podobnego do Mysiorków?

U mnie też raz, nagroda dodatkowa. A dla porównania mój przyszły szwagier pierwszy raz zagrał w konkursie na hasło i wygrał u nich główną w ITM - mojego wymarzonego Thermomixa:D 

Akurat to, że ktoś tam nie wygrywa, to jeszcze za mało, by publicznie oskarżać kogokolwiek o oszustwo. Czy w końcu to mało, że oskarżeni o "układ" to zwykli konkursowicze z naszego forum   emotka   Jak się czyta te artykuły, to  ciśnie się na usta : "zawiść jest ślepa"    emotka    
W konkursach biorę udział ok 10 lat, w Streamline też kiedyś wygrywałam rzadko, ostatnio nawet pasty nie mogłam tam wygrać, podczas, gdy w innych agencjach miałam dużo większe osiągnięcia, ale do głowy mi nie przyszło, aby tylko na tej podstawie oskarżać agencję o oszustwo!!! W przypadku Mysiorków to zupełnie inna sytuacja, razem w grupą forumowych znajomych wyczailiśmy aferę, znaleźliśmy twarde dowody,ale nawet wtedy dążyliśmy do rozstrzygnięcia sprawy w sposób cywilizowany, koleżanka skierowała sprawę do adwokata z Łodzi i dopiero na podstawie sprawdzonych dowodów telewizja Łódź zdecydowała się zająć sprawą. 
Przez chorych  z zazdrości ludzi firmy przestają organizować konkursy, konkursowiczów coraz więcej, konkursów mniej, więc trudno się dziwić, że się mniej wygrywa. Pamiętacie konkursy Jogobelli, w których co roku były wypasione nagrody? Właśnie przez zawistnych, bezpodstawnie oskarżających ich ludzi (którzy "nic tam wygrywali",  albo wygrywali "za mało"  emotka  ) Jogobella powiedziała, że w Polsce kończą z wielkimi nagrodami, powiedzieli, że w innych krajach  "TAKICH"  chorych problemów nie mają - tam te konkursy będą robili nadal. Wstyd i obciach !  emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6235406 Napisano: 31.07.2016 09:49:41 w Wkurza mnie...
PatrycjaRT napisał(a):

haz0r napisał(a):

Nie wiem czy już było na forum, ale kolejna afera z ustawionymi wynikami tym razem Biedronka ;-(

http://www.wykop....omych-organizatorow/

Poczytaj kilka stron wstecz  emotka

Kolejny odkrywca  emotka

Tylko, że nagrodzeni w Biedronce, to nasi starzy forumowicze, a do tego oskarżona o oszustwo "pracownica" Streamline, to właśnie forumowiczka, więc błagam, przynajmniej na forum zaprzestańmy chorych insynuacji - delikatnie ujmując sprawę emotka   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6235398 Napisano: 31.07.2016 08:32:21 w SZUKAM....
Kwiatuszek2506 napisał(a):

Szukam książki o konkursach i konkursowiczach. Nie mogę sobie przypomnieć tytułu, ale wiem że ktoś dodał linka kilka miesięcy temu, w którymś z wątków. Napisana chyba przez kogoś z forum. Jakby ktoś sobie przypomnial, to proszę o priv. emotka

E, czemu na priva, my też byśmy chętnie poczytali o sobie   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6235310 Napisano: 30.07.2016 19:28:45 w SZUKAM....

joan napisał(a):
Ostatnio usłyszałam zdziwiony głos: "To kota się nie kąpie? Wy jej w domu nie kąpiecie? Naprawdę?" No i co z tego, że fajna osoba do zaopiekowania się moją kicią, skoro musiałabym jej encyklopedię kocią przed wyjazdem napisać... 

emotka  
apropos kretyńskich pomysłów, wolontariuszka opowiedziała mi, jak ktoś wykąpał królika, a potem, "żeby się nie przeziębił " suszył jego futerko suszarką do włosów emotka , królik nie wytrzymał emocji, ze strachu dostał zawału serca i zdechł biedak  emotka         Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6235308 Napisano: 30.07.2016 19:09:19 w SZUKAM....
emotka  Joan, poznałam króliczą wolontariuszkę i pasjonatkę przy okazji adopcji naszego, tylko, że posiałam gdzie jej nr tel niestetyemotka
Ale masz rację, zaraz poszukam kontaktu do fundacji, nie ona jedna przecież! Dziękuję Joan, emotka co dwie głowy forumowe to nie jedna  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0