Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6242644 Napisano: 18.08.2016 15:48:34 w Wkurza mnie...
Teraz nie sprawdzę, ale więcej niż bony, bo to w końcu główna nagroda Czarnygregu emotka Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

kalka

#6242625 Napisano: 18.08.2016 15:34:51 w Biedronka
agniecha1985 napisał(a):

marzenier napisał(a):

nataszka napisał(a):

marzenier napisał(a):

Rozumiem ze juz finito ?

na dzisiaj tylkoemotka

Myślisz emotka

Mi się wydaje, że już wszystko poszło...emotka

emotka  Agnieszka, trzymam kciuki za Nestle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6242621 Napisano: 18.08.2016 15:31:48 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

Ja pierniczę! Tak się ucieszyłam z bonu do Kauflanda a okazało się ze dostałam piłkę, kapcia małego i z podpisem Lewandowskiego niby.
Ten podpis to taki bazgroł mazakiem, za cholerę nie widac co to jest, ani tego kużwa wymienić ani nic, jak komuś udowodnie że ten mazaj to podpis pana L?
 a sama piłłka to badziew. Jak sie wymieniać to jeszcze przesyłka kosztuje.
Wymieniłam bym na forum planszówkowym ale nawet kartki nie dołączyli ze to L nagryzmolił, w życiu mi nikt nie uwierzy.
Gdzieś mam taką wygraną, niech se wsadzą!

Też tak mam emotka  Może jednak sprzedamy, minimum w regulaminowej cenie emotka  Tylko tego nieszczęsnego certyfikatu brak   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6242587 Napisano: 18.08.2016 15:05:06 w Wkurza mnie...
Może nawet nie zauważą różnicy Bialutkaz  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6242531 Napisano: 18.08.2016 14:16:40 w Kaufland konkursy
vickichelm napisał(a):

kalka napisał(a):

vickichelm napisał(a):

Mam pytanie o piłki : czy będziecie je sprzedawać? Jeśli tak to za ile? Wydaje mi się , że może byc z tym kłopot bo kupujący może chcieć jakiś certyfikat czy nie ?:) A tak liczyłam na bon...

Ja też liczyłam na bon, a przynajmniej na ten certyfikat   emotka

kalka a może się o niego upomnieć  ? emotka czy to nic nie da? pierwszy raz wygrałam taką nagrodę emotka Moze TQ powinno nam dac jakiś certyfikat? Na dobrą sprawę Panie z agencji same mogły popodpisywać piłki ...

Pamiętam, że jak wygrałam oryginalną piłkę z Euro, to dołączali wtedy certyfikat. Można zapytać, choć znając TQ to wątpię, żeby zadziałali w tej sprawie- ale próbować zawsze można emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6242520 Napisano: 18.08.2016 14:07:42 w Kaufland konkursy
vickichelm napisał(a):

Mam pytanie o piłki : czy będziecie je sprzedawać? Jeśli tak to za ile? Wydaje mi się , że może byc z tym kłopot bo kupujący może chcieć jakiś certyfikat czy nie ?:) A tak liczyłam na bon...

Ja też liczyłam na bon, a przynajmniej na ten certyfikat   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6242506 Napisano: 18.08.2016 13:58:30 w Wkurza mnie...
bialutkaz napisał(a):

Jestem wściekła, bo rzadko wygrywam, a jak już się uda to zawsze pod wiatr emotka  Wygrałam bon 100 do Auchan i patrze, że zgubiłam literkę w imieniu wypełniając formularz emotka  Więc pewnie nie wydadzą bonu, bo nie będzie się zgadzać z dowodem emotka

emotka  Wyluzuj, spoko ! emotka  Nie sądzę, żeby miało to wpływ na wydanie bonu emotka   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6242490 Napisano: 18.08.2016 13:47:58 w Kaufland konkursy
magisterek napisał(a):

monisss napisał(a):

proszę Was jeszcze wierzycie, ze jak jest dokończ zdanie to serio dokończ zdanie? juz się na te konkursy napatrzyłam.. a autka.. boskie <3


Pozostaje tylko wierzyć, że definicję ZDANIA organizatorzy znają i OPOWIADANIA i LINKI DO PREZENTACJI YOUTUBOWYCH i MAKIETEK będą ignorowali. Choć a nóż widelec, babcia Audi A3 wydzierga z włóczki na 15-stolecie i już wiadomo kto urzeknie kreatywnością zacne jury przecie...

emotka  A poza tym  można zawsze na podany w regulaminie adres mail wysłać zapytanie w tej sprawie, tudzież przypomnieć organizatorowi owe definicje, bo niekiedy jak doświadczenie konkursowe dowodzi jurorzy o nich zapominają emotka
(np. prosili kiedyś o hasło, a nagrodzili wydzierganą ze szmatek pseudo pizzęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6242448 Napisano: 18.08.2016 13:28:12 w Wkurza mnie...
bridget napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Wkurza mnie moje roztargnienie...nakupiłam paragonów a zapomniałam,ze w konkursie znowu bez numeru,wiec moje paragony są teraz nie potrzebne. wiadomo ,ze wysyłając zgłoszeń ile mam paragonów i tak wygram na 1  jak będę miała szczęście.

ja wczoraj w DN  wzięłam 3 maszynki   nie wiem po co, wystarczyło jedną... ech

Ja nakupowałam na Henkel w Biedronce i nawet nie zagrałam, przeoczyłam termin emotka  
A poza tym wkurzają mnie konkursy bez podawania nr paragonu  emotka   W topie paragony po zakończonym konkursie cała ich gama, do wyboru, do koloru... Wyświetl w wątku >>

kalka

#6241773 Napisano: 17.08.2016 10:18:25 w Kupię...
Kupię vouchery wyjątkowy prezent z Garniera  emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6240758 Napisano: 13.08.2016 10:37:49 w Paragony
kalka napisał(a):

Jeśli ktoś chętny na paragony z ITM i Polomarketu to zapraszam na pw   emotka

na trwające konkursy (zaraz jadę po zakupy) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6240549 Napisano: 12.08.2016 17:18:10 w Paragony
Jeśli ktoś chętny na paragony z ITM i Polomarketu to zapraszam na pw   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6240428 Napisano: 12.08.2016 14:24:29 w Zakupy na konkursy - usługi
Zrobię dziś zakupy w ITM (najtańszy produkt: 3,50) i Polomarkecie - Nestle Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6236718 Napisano: 03.08.2016 09:00:02 w Połączenia nieodebrane
Dzisiaj rano nieodebrany : 327780000
Uwaga,to złodzieje! Nie obierać! Ktoś napisał, że po odebraniu zniknęło mu 20 zł z konta !
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6236256 Napisano: 02.08.2016 10:10:51 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

kalka

#6236202 Napisano: 02.08.2016 00:32:26 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

tuturutu napisał(a):

kalka napisał(a):


A napisałeś już w tej sprawie do wszystkich gazet i portali, czy tylko tutaj Cię ta afera razi??? emotka  A może nie przeszkadza Ci szkalowanie w mediach, a tylko tu chcesz wprowadzić jakąś dziwną cenzurę tuturutu ? Pozwól, że to czy wpis w danym wątku jest śmieciem, czy też nim nie jest będą oceniać moderatorzy tego forum emotka    
Osobiście uważam, że czym więcej konkursowiczów zapozna się ze sprawą i konsekwencjami takich zachowań tym lepiej. W tym wypadku akurat lepiej uczyć się na doświadczeniach innych, niż własnych  emotka      

kalka to forum chyba pomyliło Ci się z TVN24, relacjonowanie na żywo przebiegu sprawy do niczego nie prowadzi, ten lub ci, którzy są autorami afery z pewnością mają tylko super zabawę z tego, że się wszyscy tak nakręcają. 
edzia21 jeszcze raz Cię przepraszam i trzymam za Ciebie kciuki!

właśnie udawanie, że się pewnych rzeczy nie widzi przez klapki na oczach prowadzi do takich patologii, które mogą takimi fałszywymi informacjami zniszczyć komuś życie i zdrowie i nie tylko tej osobie, bo jej rodzinie, bliskim, znajomym (własne kilkuletnie doświadczenia przez takie fałszywe kłamstwa i szastanie prywatnością... sprawa w toku...)  tuturutu masz strasznie proste, oderwane od rzeczywistości wypowiedzi... jesteś dzieckiem? bo niemożliwe żebyś nie umiał/a znaleźć info w necie dostępnego każdemu za free np. http://www.infor....ie-w-Internecie.html

giulietta emotka
Zapewniam Cię  tuturutu, że przez 8 lat nie pomyliłam naszego forum z niczym innym i tym razem też nie mylę. Tuturutu, pozwól Edzi pisać to, co uważa za stosowne, a jeśli Ci to przeszkadza- nie czytaj.     Po co biedaku masz się potem tak emocjonować   Jesteś wolnym człowiekiem, masz prawo wyboru i nie zmuszaj innych, by robili to co Ty uważasz za stosowne- nie zapominaj, że oni też mogą wybrać to, co im pasujeemotka  Chyba najbardziej nakręconą osobą w tym temacie jesteś Ty, więc wyluzuj i poszukaj sobie tematów, które Cię interesują, a nie męczą. 
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6236163 Napisano: 01.08.2016 22:19:30 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

tuturutu napisał(a):

Wkurza mnie to, że każdy wątek zaśmiecany jest przez "słynną" aferę, a najbardziej to, że towarzystwo wzajemnej adoracji najeżdża na każdego, kto ośmieli się wrzucić link z wykopem. Wkurza mnie też główna bohaterka afery, która próbuje się na niej lansować, przechwalając się czego to ona nie ugra na tej sprawie, wymachując paluszkiem do autora wykopu. Proponuję założyć osobny wątek dla zainteresowanych, bo nie każdy ma ochotę czytać te przechwałki.


To załóż. Jak już będzie Ci dane emotka


A napisałeś już w tej sprawie do wszystkich gazet i portali, czy tylko tutaj Cię ta afera razi??? emotka  A może nie przeszkadza Ci szkalowanie w mediach, a tylko tu chcesz wprowadzić jakąś dziwną cenzurę tuturutu ? Pozwól, że to czy wpis w danym wątku jest śmieciem, czy też nim nie jest będą oceniać moderatorzy tego forum emotka    
Osobiście uważam, że czym więcej konkursowiczów zapozna się ze sprawą i konsekwencjami takich zachowań tym lepiej. W tym wypadku akurat lepiej uczyć się na doświadczeniach innych, niż własnych  emotka       Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6235995 Napisano: 01.08.2016 16:53:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

koper napisał(a):

ir napisał(a):

Dawno mnie tu nie było, ale czy to prawda z Biedrą?

http://www.wykop....;utm_campaign=buffer

Najprawdziwsza prawda.
Laureatka konkursu, polubiła zdjęcie innej laureatki tego samego konkursu.
Z tego polubienia jasno wynika, że cały konkurs był ustawiony. Przecież to logiczne.
A jak się dorysuje jeszcze kilka strzałek na tym obrazku, to można rozwiązać zagadkę bursztynowej komnaty, ale ciii
emotka

A wpatrywanie się w ten zlepek zdjęć przez 1 min i 38 sek bez mrugnięcia okiem spowoduje, że pojawi się w lewym górnym rogu tajemniczy adres (ul. Podwale 30, Wrocław), gdzie niebawem spotkam się z autorem tego kolażu emotka  ale ciii! emotka


Wprawdzie lubię spotkania z ludźmi z forum, ale tego akurat Ci Edzia nie zazdroszczę, ale jeszcze bardziej nie zazdroszczę kolesiowi.
p.s. zapomniałaś o kodzie: 50-040 emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

kalka

#6235670 Napisano: 01.08.2016 09:37:00 w Czy informują/ informowali?
Czy z konka MILKI w Carrefourze  laureat poinformowany???  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6235642 Napisano: 01.08.2016 08:28:46 w Zjazd e-konkursowiczów
1mariusz napisał(a):

ivanotta napisał(a):

1mariusz napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Wielkopolska termin do ustalenia emotka

no wreszcie jakiś ziomal,ale chyba jesteśmy w mniejszości???

Na forum jest wiecej odob z naszych okolic, tylko sie nie odzywaja emotka  

biedne duszyczki wstyDZOM się swego pochodzenia,czy szurniętego hobby:))???


Fajnym miejscem do takiego spotkania byłby też Gdańsk. Tam jest fajny studencki hostel - tani jak barszcz.
I żeby nie było, że jest mi tu bliżej -mam tyle samo na Śląsk, co go Gdańska  emotka     Tylko wypad nad morze dobrze by Ślązakom, mi zresztą też zrobił  emotka      Wyświetl w wątku >>
0 0