Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6245568 Napisano: 24.08.2016 18:15:39 w Kaufland konkursy
Dobra Kochani, skoro tak radzicie, to zaraz coś na pałę wyślę emotka  emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245483 Napisano: 24.08.2016 15:52:37 w Kaufland konkursy
kemli napisał(a):

byłam dziś w kauflandzie. zrobiłyśmy z mamą zakupy na 2 paragonu. a tata znalazł jeszcze 2 w koszykach emotka
problem w tym, że kompletnie nie chce mi się za to zabierać, nie czuję tego mojego flow... emotka  i trochę smutek, że mogę te paragony puścić tylko w tym etapie, w którym robiłam zakupy. 
dobra, koniec narzekania zabieram się do działania emotka

Ja zrobiłam zakupy na 5 paragonów  emotka  i nie mam kompletnie weny, żeby choć jedno zgłoszonko wysłać   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245471 Napisano: 24.08.2016 15:14:37 w Wkurza mnie...
Choć spokojny ze mnie ludź, to wkurzył mnie na maxa mój konkursowy nr tel. w Orange emotka   Doładowywałam go ostatnio 3 sierpnia, więc rozmowy i sms-y przychodzące powinny być aktywne, a dzisiaj szukając mojego tel wykręcam jego nr i słyszę, że nie ma takiego numeru emotka   No żesz kurza cenzura, o co  chodzi ??? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245406 Napisano: 24.08.2016 13:51:37 w Kaufland konkursy
visserarthur napisał(a):

kalka napisał(a):

kalka napisał(a):

magnus napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ooo, 100 pralek - dawno nie było emotka . Szkoda, że bez nr paragonu... Ciekawe jaka agencja

Może Albedo ?emotka emotka emotka
Konkursy bez paraganów to jedna wielka loteria jak na odpuście parafialnym i nie ma nic wspólnego z konkursem.
Szkoda, że tyle fajnych nagród idzie sobie w przepaść

Kurcze co się dziejeemotka  Już był czas, że konkurs bez paragonu, to była na prawdę rzadkość emotka  A teraz nagle wracają do starych praktyk,  emotka   nagle wysyp konkursów bez nr paragonów emotka    

Już wiem o co kaman  emotka  Oświeciła mnie koleżanka z forum  emotka
Przy zgłoszeniach bez podawania nr paragonów wzrastają- być może - nawet i 20-krotnie zyski z sms-ów premium - że też na to sama nie wpadłam emotka

Przy smsie za 50 groszy zysków podobno nie ma, bo w tej cenie ma się podobno jednego smsa, czyli tzw. zwrotkę "dziękujemy za udział ble ble ble"

To prawda,że co raz częściej koszt sms-a jest zgodny z taryfą operatora, lub 0,62 zł ale przy sms-ach powyżej 1 zł czyli (1,23 ), a takich  konkursów wciąż jest sporo, przy sms-ach bez nr paragonów zarobek agencji jest wielokrotnie większy, niż wtedy, gdy podaje się nr paragonu. Na przykład w konkursach Pudliszek, gdzie właśnie nie podawało się nr paragonu były te droższe sms-y i gdyby podawało się nr par. dodatkowy zarobek z smsów byłby o wiele mniejszy emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245365 Napisano: 24.08.2016 13:05:13 w Kaufland konkursy
kalka napisał(a):

magnus napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ooo, 100 pralek - dawno nie było emotka . Szkoda, że bez nr paragonu... Ciekawe jaka agencja

Może Albedo ?emotka emotka emotka
Konkursy bez paraganów to jedna wielka loteria jak na odpuście parafialnym i nie ma nic wspólnego z konkursem.
Szkoda, że tyle fajnych nagród idzie sobie w przepaść

Kurcze co się dziejeemotka  Już był czas, że konkurs bez paragonu, to była na prawdę rzadkość emotka  A teraz nagle wracają do starych praktyk,  emotka   nagle wysyp konkursów bez nr paragonów emotka    

Już wiem o co kaman  emotka  Oświeciła mnie koleżanka z forum  emotka
Przy zgłoszeniach bez podawania nr paragonów wzrastają- być może - nawet i 20-krotnie zyski z sms-ów premium - że też na to sama nie wpadłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245358 Napisano: 24.08.2016 12:57:31 w Kaufland konkursy
nelunia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

monisss napisał(a):

magnus napisał(a):

kalka napisał(a):

aerdna napisał(a):

magnus napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ooo, 100 pralek - dawno nie było emotka . Szkoda, że bez nr paragonu... Ciekawe jaka agencja

Może Albedo ?emotka emotka emotka
Konkursy bez paraganów to jedna wielka loteria jak na odpuście parafialnym i nie ma nic wspólnego z konkursem.
Szkoda, że tyle fajnych nagród idzie sobie w przepaść

Raczej Kropka Bordo emotka

Czyli prawdopodobnie znów bordo-losowanko    emotka  emotka  emotka

Bez paragonów raczej zawsze idzie w ruch maszyna losująca, bo tyle zgłoszeń ile poślą cwani i mądrzy inaczej to żaden sztab ludzi nie przeczyta

mój mąż też tak twierdzi.. a ma ktoś sprawdzone info czy rzeczywiście tak jest? bo może ja nie potrzebnie wątpię w swoje zdolności emotka tylko mam pecha w loteriach.. emotka

Nie wiem czy losują... Osttańio jak rozdawali zmywarki to wygrałem 2 na 3 zgłoszenia... Szczęścia takiego bym chyba nie miał w losowaniu emotka  

Ja tak samo.Pierwszy raz brałam udział w konkursie organizowanym przez KB i od razu wpadła zmywarka.Wysłałam tylko dwa zgłoszenia emotka Kropka Bordo, chcę żebyś to ty organizowała konkurs z pralkami emotka

A ja wygrałam i twierdzę, że mogą losować, bo wygrało najgorsze badziewie ze wszystkich moich zgłoszeń, ktoś na forum miał podobne odczucia do moich emotka  
Ja wiem, że jak się wygrywa, to trudno przyznać, że mogli losować "na pewno czytali, bo przecież wygrałam" , a ja wygrałam i śmiem twierdzić, że mogli czytać, ale tylko grupę wybranych losowo zgłoszeń   emotka  Oczywiście nie wyklucza też, że siedział ktoś i czytał wszystkie zgłoszenia , ale w takim razie pozostaje mi współczuć "lotnego gustu" emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6245315 Napisano: 24.08.2016 12:11:15 w Informują
donia7 napisał(a):

Albedo z koszami piknikowymi nadal dzwoni- nr zastrzezony emotka

Mam nadzieję, że zadzwonią też do tych, którzy oddali za bezcen swoje paragony emotka   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6245302 Napisano: 24.08.2016 11:46:36 w Paragony
Sprzedam paragon z Kauflanda, świeżutki, osobiście kupiony - tylko weny i pomysłu brak   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245301 Napisano: 24.08.2016 11:44:49 w Kaufland konkursy
aerdna napisał(a):

magnus napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ooo, 100 pralek - dawno nie było emotka . Szkoda, że bez nr paragonu... Ciekawe jaka agencja

Może Albedo ?emotka emotka emotka
Konkursy bez paraganów to jedna wielka loteria jak na odpuście parafialnym i nie ma nic wspólnego z konkursem.
Szkoda, że tyle fajnych nagród idzie sobie w przepaść

Raczej Kropka Bordo emotka

Czyli prawdopodobnie znów bordo-losowanko    emotka  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245300 Napisano: 24.08.2016 11:43:01 w Kaufland konkursy
magnus napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ooo, 100 pralek - dawno nie było emotka . Szkoda, że bez nr paragonu... Ciekawe jaka agencja

Może Albedo ?emotka emotka emotka
Konkursy bez paraganów to jedna wielka loteria jak na odpuście parafialnym i nie ma nic wspólnego z konkursem.
Szkoda, że tyle fajnych nagród idzie sobie w przepaść

Kurcze co się dziejeemotka  Już był czas, że konkurs bez paragonu, to była na prawdę rzadkość emotka  A teraz nagle wracają do starych praktyk,  emotka   nagle wysyp konkursów bez nr paragonów emotka     Wyświetl w wątku >>

kalka

#6245175 Napisano: 23.08.2016 23:51:39 w PODZIĘKOWANIA
Kadjas - dziękuję! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245151 Napisano: 23.08.2016 22:28:20 w Zakupy na konkursy - usługi
Czy ma ktoś paragon Colgate na kończący się dziś w Carrefourze? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245145 Napisano: 23.08.2016 22:15:30 w Paragony
A może ktoś posiada wolny paragon na kończący się za chwilę: "Szczotkuj, wybielaj, wygrywaj" w Carrefourze ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245053 Napisano: 23.08.2016 19:27:28 w Wkurza mnie...

kalka

#6245046 Napisano: 23.08.2016 19:10:08 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

kalka napisał(a):

ziolko napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

tak zgadzam się z Tobą, 
wysłałam zapytanie o autentyczność podpisu ale niestety milczą 

to ta piłka z kauflanda? jeśli tak to pani, z którą wtedy rozmawiałam mówiła, że kontaktowała się ze sponsorem i sponsor twierdził, że Lewandowski siedział i podpisywał te piłki.
Nie wiem, jak było naprawdę, ale swoją drogą zauważcie, że jakbyście mieli podpisać coś dziesiątki, czy setki razy, to Wasz podpis na początku też byłby ładny, a na koniec nieczytelny bazgroł 


Zgadzam się, ale  ja nie chciałabym być tym laureatem, który dostał tę "ostatnią" piłkę z bazgrołem  emotka
A moją chyba podpisywał tak gdzieś w połowie emotka

proponuję zetrzeć napis rozpuszczalnikiem i będzie ładna biała piłka emotka  

Coś Ty ?emotka  Wiesz ilu małych fanów Lewego w mojej rodzinie czeka na piłeczkę z jego podpisem  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245037 Napisano: 23.08.2016 18:58:06 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

tak zgadzam się z Tobą, 
wysłałam zapytanie o autentyczność podpisu ale niestety milczą 

to ta piłka z kauflanda? jeśli tak to pani, z którą wtedy rozmawiałam mówiła, że kontaktowała się ze sponsorem i sponsor twierdził, że Lewandowski siedział i podpisywał te piłki.
Nie wiem, jak było naprawdę, ale swoją drogą zauważcie, że jakbyście mieli podpisać coś dziesiątki, czy setki razy, to Wasz podpis na początku też byłby ładny, a na koniec nieczytelny bazgroł 


Zgadzam się, ale  ja nie chciałabym być tym laureatem, który dostał tę "ostatnią" piłkę z bazgrołem  emotka
A moją chyba podpisywał tak gdzieś w połowie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6244613 Napisano: 23.08.2016 10:22:18 w Biedronka
magnus napisał(a):

koper napisał(a):

magnus napisał(a):

koper napisał(a):

Ale może z Kamisem ludzie nie będą tak chętnie paragonów sprzedawać za grosze, bo bardziej będzie się opłacało zagrać nim w kamisowej loterii emotka

Patrzcie o ile więcej nagród by było na forum, gdyby nie ludzie sprzedający paragony kombinatorom emotka

i gdyby nie było chamstwa grającego bez paragonów emotka


Gdyby nie mieli gwarancji, że kupią paragon od jelenia, albo zamienią "dodatkową wygraną" na paragon od łosia, to sami by nie grali bez paragonów...
Mam wrażenie, że są już na forum osoby, które pierwszego dnia konkursu robią zakupy na dwa paragony, wcale nie grają, bo po co tracić czas i kasę na smsy i jak tylko są wyniki to ogłaszają się w wątku paragony z propozycją superwymiany...

Tak czy siak, żeby nikt paragonów nie sprzedawał, to nikt by bez paragonu nie grał

No wybacz za paragon nikt jeleniowi nie da 200 zeta a tyle chcą za walizkę wygraną bez paragonuemotka
Tak czy siak jest to draństwo i tyle

I dlatego nie lubię konków bez podawania nr paragonów  emotka
Czy ktoś pamięta, w Kamisie jest przewidziana rezerwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6244605 Napisano: 23.08.2016 10:17:20 w Gratulacje! Dla wygranych!
Brawo Defed !!!!!  emotka   emotka   emotka    emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

kalka

#6244564 Napisano: 23.08.2016 09:26:12 w Biedronka
madzia1-s napisał(a):

arya napisał(a):

Orientujecie się może czy ekspresy Dolce Gusto z konkursu Nestle Rożki mają jakąś gwarancję? Dołączony był tylko list gratulacyjny i nic więcej.

Wydaje mi sie ze 2 letnia producencka, po zarejestrowaniu ekspresu na stronie. ale pewna nie jestem

A w takiej sytuacji od kiedy liczone są te dwa lata? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6244561 Napisano: 23.08.2016 09:24:23 w Biedronka
marzenier napisał(a):

Myślicie że rusza dziś z Kamisem?

Możliwe, ale czas mają do jutra Wyświetl w wątku >>
0 0