Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6246186 Napisano: 25.08.2016 22:14:05 w Kaufland konkursy
Nie jestem przekonana, że moje były jasne i treściwe,  emotka  ale jednego jestem pewna: z braku weny pisałam mega krótko   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6246176 Napisano: 25.08.2016 22:02:42 w Kaufland konkursy
bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):

pewno nie powiecie, o czym pisaliście emotka  ale może chociaż zdradzicie jak długie zgłoszenia poszły?

Ja - aż wstyd powiedzieć - wszędzie tak samo słodzę: auchan, kauf... Jeśli byłby to ten sam organizator, dałby mi karę za ... niewierność. emotka Tylko, ponieważ kauf pozwolił na niczym nieograniczony elaborat, to ja się znowu wyżyłam na ledwo już dyszącej klawiaturze (co jest moim przekleństwem od początku konkursów - zawsze piszę za dużo, stosując typowe humanistyczne wodolejstwo). emotka  

Walnęłaś poemat ? emotka  O nie! wymiotłaś moje hasłowo dokończone zdanie  emotka    emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6246165 Napisano: 25.08.2016 21:51:36 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

W jaki sposób?
Wysyłają mailem niby potwierdzenie przelewu, który zostanie odblokowany przez bank dopiero jak dostarczą do banku skan potwierdzenia nadania przesyłki. Zapewniają, że tego przelewu nie da się cofnąć, a procedury w banku są takie jakie są i nie da się ich obejść.
Zdarzają się niestety naiwni ludzie, którzy paczkę wysyłają, przesyłają skan nadania i czekają na nienadchodzący przelew...

Ale Koper, to trzeba być idiotą (lub baaaardzo naiwnym) żeby na takiej podstawie towar wysłać  emotka   "Zapewniają!?" emotka  -buahaha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6246026 Napisano: 25.08.2016 16:27:32 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

W jaki sposób?
Wysyłają mailem niby potwierdzenie przelewu, który zostanie odblokowany przez bank dopiero jak dostarczą do banku skan potwierdzenia nadania przesyłki. Zapewniają, że tego przelewu nie da się cofnąć, a procedury w banku są takie jakie są i nie da się ich obejść.
Zdarzają się niestety naiwni ludzie, którzy paczkę wysyłają, przesyłają skan nadania i czekają na nienadchodzący przelew...

Od razu olałabym taką propozycję, przecież czuć oszustwo na kilometr!  Miałam coś takiego na Gumtree - nawet się nie zagłębiałam- olałam od razu, ale na Allegro nigdy nic podobnego nie miałam!   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6246021 Napisano: 25.08.2016 16:21:32 w Wkurza mnie...
galenka napisał(a):

Frama napisał(a):

barcza napisał(a):kalka napisał(a):visserarthur napisał(a):Wkurza mnie od kilkunastu dni plaga "kupujących" na allegro, którzy chcą mnie przekręcić z tą wysyłką poza granice kraju, a później mi pewnie przelew z konta zniknie- wcześniej tacy ludzie do mnie nie pisali, a teraz plaga.  Jak to zniknie? Zaksięgowany przelew nie może zniknąć   O co więc chodzi?  u mnie to samo normalnie już 10 kupujących chce mnie zrobić na przekręt Nigeryjski szokTeż tak miałam - najlepiej nie odpowiadać na takie podejrzane emaile, pisane niby po polsku.Wydaje mi się, że kolejny etap to email od allegro - informacja o zawieszeniu konta i link który kieruje do strony wyłudzającej hasło. Tym sposobem podszywają się pod kolejnego allegrowicza i "kupują" kolejne przedmioty z wysyłką poza granice i "gwarancją zapłaty przez bank". 
Generalnie bardzooo mnie to wkurza:(

wystawiłam konsolę i też z dziesięć pytań o wysyłkę za granicę, a po próbie dogadania się mejle z "gwarancją zapłaty przez bank", że też człowiek ciągle musi być czujny

Krótka piłka: żadnych "gwarancji" banku-najpierw kasa na moim koncie,potem wysyłka, a jak przekręt czuć na kilometr to olać - niech spadają oszuści!  Dwa razy wysyłałam za granicę (w Europie) - pieniądze wpłynęły na konto, to zrobiłam wysyłkę- inne opcje nie wchodzą w grę i koniec! Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

kalka

#6246018 Napisano: 25.08.2016 16:17:29 w Wkurza mnie...
Frama napisał(a):

barcza napisał(a):

kalka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Wkurza mnie od kilkunastu dni plaga "kupujących" na allegro, którzy chcą mnie przekręcić z tą wysyłką poza granice kraju, a później mi pewnie przelew z konta zniknie- wcześniej tacy ludzie do mnie nie pisali, a teraz plaga.

emotka  Jak to zniknie? Zaksięgowany przelew nie może zniknąć  emotka  O co więc chodzi?emotka  

u mnie to samo normalnie już 10 kupujących chce mnie zrobić na przekręt Nigeryjski szok

Też tak miałam - najlepiej nie odpowiadać na takie podejrzane emaile, pisane niby po polsku.
Wydaje mi się, że kolejny etap to email od allegro - informacja o zawieszeniu konta i link który kieruje do strony wyłudzającej hasło. Tym sposobem podszywają się pod kolejnego allegrowicza i "kupują" kolejne przedmioty z wysyłką poza granice i "gwarancją zapłaty przez bank". 
Generalnie bardzooo mnie to wkurza:(

Nigdy nic nie wysyłam, dopóki, dopóty nie mam na moim  osobistym koncie w banku zaksięgowanych pieniędzy. Nigeryjskie zaczepki faktycznie omijałabym szerokim łukiem, ale nadal nie rozumiem jak na Allegro nigeryjscy pseudo-klienci mogą robić przekręty, na Gumtree i tym podobnych- ok, wiem, że szukają jeleni, ale na Allegro? emotka  W jaki sposób?    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245990 Napisano: 25.08.2016 15:12:58 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

Wkurza mnie od kilkunastu dni plaga "kupujących" na allegro, którzy chcą mnie przekręcić z tą wysyłką poza granice kraju, a później mi pewnie przelew z konta zniknie- wcześniej tacy ludzie do mnie nie pisali, a teraz plaga.

emotka  Jak to zniknie? Zaksięgowany przelew nie może zniknąć  emotka  O co więc chodzi?emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245951 Napisano: 25.08.2016 14:11:04 w Wkurza mnie...

kalka

#6245941 Napisano: 25.08.2016 14:05:08 w Wkurza mnie...
logos89 napisał(a):

ziolko napisał(a):

assal napisał(a):

Wy nie na czasie.
Teraz co innego zaczyna posyłać  emotka

tak? to dawaj emotka  popatrzymy 



O! rozochocił Adaś wygranymi jedną fotką emotka  i poszedł dalej, ale nadal się ukrywa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245759 Napisano: 25.08.2016 01:13:34 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

trebor1 napisał(a):

Pomysł na pewno nie jest autorski tylko zaczerpnięty z sieci,
ale to z oranżadą mu nie wyszło, zamiast nóżka prawa, poszła lewa -
i zjecie przez to daje d... , dosłownie i w przenośni emotka

Pomyliły mu się w przeróbceemotka

Identyczne jeszczy były z torebkami herbaty, z wafelkiem....

I pomysleć, że za takie leżenie zwinął 2 auta, wycieczki i sporo kasy

serio???  emotka  To nic dziwnego, że leży już tak dwa lata i śmierdzi....  konkursową kasą  emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

kalka

#6245756 Napisano: 25.08.2016 00:49:32 w Wkurza mnie...
emotka aż się popłakałam!

Joan, chyba nie zmienia i tak śmierdzi, że aż  sam się wstydzi i dla niepoznaki założył ciemne okulary  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245754 Napisano: 25.08.2016 00:42:24 w Kaufland konkursy
ziolko napisał(a):

kalka napisał(a):

Ziolko, ja pisałam krótko - hasło, to hasło emotka  i mam nadzieję, że organizator zna definicję hasła  emotka

a ja krótko i długo... z tymi hasłami różnie bywa. Czasami piszą o haśle, a nagradzają epopeje (piszę ogólnie) 

No więc właśnie emotka  I tak wszystko zależy od jury. U mnie teksty mieściły się w jednym zdaniu, choć faktycznie o różnej długości.    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245746 Napisano: 25.08.2016 00:33:30 w Kaufland konkursy
Ziolko, ja pisałam krótko - hasło, to hasło emotka  i mam nadzieję, że organizator zna definicję hasła  emotka
(na poematy zresztą i tak weny było mi brak   emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245736 Napisano: 25.08.2016 00:15:18 w Kaufland konkursy
Jasne emotka   Mój mąż zaraz napisze    emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245732 Napisano: 25.08.2016 00:09:16 w Kaufland konkursy
ziolko napisał(a):

joan napisał(a):

bruce - etam, zwieszam nos na kwintę i odpuszczam, widocznie to pierwsze Audi nie jest mi przeznaczone. Dopiero następne! emotka

a ja właśnie wysłałam bez problemu... poszło o 23:58 a potwierdzenie na maila dostałam 00:00  emotka
Kurcze, a to akurat wyszło mi wypasione  emotka


też mam potwierdzenie z g. 00:00 , choć poszło o 23: 57      Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245731 Napisano: 25.08.2016 00:06:36 w Kaufland konkursy
ziolko napisał(a):

kurcze, nie podoba mi się to, że trzeba podać pesel w zgłoszeniu emotka  

dlatego podawałam pesel męża   emotka  emotka    Takie badziewie posłałam, że wstyd mi było się pod tym podpisać  emotka    emotka
  Wyświetl w wątku >>

kalka

#6245728 Napisano: 25.08.2016 00:00:19 w Kaufland konkursy
bruce napisał(a):

asantesana napisał(a):

Bruce, jeśli jadąc samochodem widzisz znak nakazu skrętu w prawo, to też szukasz drugiego zakazującego skręt w lewo? emotka

emotka No przecież! emotka I - wiesz - że bywają drogi, na których znajduję?
http://www.fakt.p...kich-drogach/c3vb7py

emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245692 Napisano: 24.08.2016 22:47:11 w Kaufland konkursy
bruce napisał(a):

Mnie się wydaje (mogę się jednak mylić), że - jeśli w regulaminie jest zapis: "Aby wziąć udział w danym Etapie Konkursu, Uczestnik powinien w trakcie trwania tego Etapu:   a) dokonać jednorazowych zakupów w którymkolwiek z marketów należących do sieci Kaufland...", to chyba nie można jednak zgłosić paragonów z innego etapu podczas trwania innych/kolejnych etapów.  emotka emotka

To jednak moje pierwsze czytanie regulaminu "do dziennika" - drugie do "śmietnika" - bo faktycznie, tak jak wyczytałam za pierwszym razem nie można, no trudno   emotka  Idę pisać na Kaufa dalej  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245649 Napisano: 24.08.2016 21:27:14 w Kaufland konkursy
vazzz napisał(a):

Szkoda, że trzeba zgłaszać paragony z danego etapu. Mam 4 i kompletny brak weny. Jak próbowałam coś pisać to zamiast o Kauflandzie napisałam o Auchanie i tak się tym zmęczyłam, że już nic dziś nie wymyślę emotka

Ja też tak myślałam, ale teraz czytam raz jeszcze regulamin i mam jednak wątpliwości, czy nie można w następnym etapie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6245621 Napisano: 24.08.2016 20:05:12 w Kaufland konkursy
mia napisał(a):

monisss napisał(a):

3/3 potwierdzone. Ej szukałam paragonów po wózkach i nic nie znalazłam emotka przy kasie wlazłam na paragon ale co?? 45zł ! kuźwa to się nazywa fart...

U mnie, jak byłam wieczorem, to widziałam, jak żule elegancko czyszczą wózki z paragonów... 25 zł na winko piechotą nie chodzi, a napisy o akcji w Kauflandzie jak wół już na wejściu - gazetki nie trzeba. emotka
Więc znalezienie paragonu już sobie z czaszki wybiłam.
Mam 2 swoje, ale i tak pomysłów (na miarę Audi) zero. emotka

Witaj w klubie! emotka   A to wszystko przez niebywałą pulę nagród w tekstowych konkach- to Audi przysłoniło mą wenę emotka   
p.s. jakaś dziwna pustka i zastój na forum jak na tę godzinę emotka  Czyżby wszyscy siedzieli nad Kaufem? emotka    emotka  Halo! Jest tu jeszcze ktoś prócz mnie?  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0