Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6247750 Napisano: 30.08.2016 19:42:25 w Kupię...
Kupię bony do IKEA  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6247741 Napisano: 30.08.2016 18:22:28 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

barcza napisał(a):

barcza napisał(a):

joan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Widocznie nie było takiej potrzeby emotka  
Chodzi mi jedynie o to, że bana na całe "internety" się nie da na paragonowy handel. A mentalność ludzi się nie zmieni. 
Jeśli chodzi o mnie - jest mi to obojętne. jednakże nie spodziewałabym się cudów "wygranych" po zamknięciu wątku "paragony" emotka


Ale przynajmniej nowo przybyli nie będą wk* swoimi wpisami - a to już jest sukces emotka Teraz strach komuś pokazać forum. No i wstyd.

nie rozumie dlaczego jest problem w zamknięciu tego wątku paragonowego - przecież każdy z nas gra uczciwie więc jaki problem (przynajmniej oszust nie dostanie nagrody)

ja za bzdurny wpis w wątku dostałam karniaka a  taki cwaniak zarejestruje się z fałszywego konta albo założy w ten sam dzień i ma paragon i jest wszystko Ok i to mi się nie podoba .

tak się zastanawiam czy udostępnienie przez Administratora topu  który służy do oszustwa i wyłudzania nagrody (bo nie spełnił warunków czyli nie zakupił paragonu w czasie trwania konkursu) nie jest aby karalne i nie podlega jakiemuś paragrafowi  bo jeżeli tak to powinien być natychmiast zamknięty emotka


Niestety nie   emotka   Moralnie może i jest naganne, ale prawnie nie jest zabronione. 
Zresztą sami organizatorzy stwarzają warunki do takich działań (likwidując wymóg wpisywania nr par. lub nigdy tego nie wymagając ) i doskonale zdają sobie z tego sprawę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6247684 Napisano: 30.08.2016 16:11:49 w Wkurza mnie...
petunija1 napisał(a):

Wątek paragony znów kwitnie.emotka

Tiaaa, tym razem Loreal w Tesco  emotka   I właśnie dlatego nie kupowałam i nie grałam w tym konku  emotka   Wysłałabym jedno zgłoszenie, które i tak zginęło by w tłumie zgłoszeń tych osób, które wysyłały po kilkanaście bez paragonu. W nosie mam takie konki  emotka

p.s. Tylko zastanawia mnie, po co niektórzy wysyłają po kilkanaście, czy kilkadziesiąt zgłoszeń, a potem szukają paragonów na forum!?   emotka  Nie prościej byłoby kupić kasę fiskalną na Allegro i drukować sobie tyle paragonów ile dusza zapragnie   emotka     emotka   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6247543 Napisano: 30.08.2016 11:44:10 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

kalka napisał(a):

I nie wątpię w przerabianie cyferek na paragonie, ale w drukowanie fiskalnych paragonów - za co grozi bezwzględna kara więzienia- dla zdobycia jednej, czy kilku pralek, a nawet samochodu nie mogę uwierzyć. Chyba, że ktoś ma niezbite dowody na takie praktyki, to chętnie sama zgłoszę to do prokuratury emotka  

Bo przecież nie można mieć ot tak kasy fiskalnej i ot tak sobie drukować paragonów. Chyba, że ktoś ma sklep i robi sobie fikcyjny obrót na cele konkursowe ... to inna sprawa. Ale stwierdzenie, że ktoś "sobie drukuje" paragony wprowadza w błąd, bo przecież nie można wejść w posiadanie kasy fiskalnej do celów bliżej niesprecyzowanych. 

Przeglądnij allegro..kupisz kasę fiskalną bez problemu. Zawsze zastanawłaaim sie dlaczego takim powodzeniem cieszą sie rolki do kasy tesco itd..

Może dlatego, że sklepikarze są bardzo dużą grupą społeczną, a drukowanie i wydawanie paragonów jest prawnym obowiązkiem, więc rolki szybko się zużywają i wciąż mają popyt  emotka   
Mam pytanie Delfinka: to drukowanie fałszywych paragonów fiskalnych w Stokrotce, to Twoje podejrzenia, czy niezbity fakt, na który masz dowody? Jaka agencja robiła tę loterię? Chętnie zajmę się tą sprawą, bo jeśli to prawda, co piszesz, to prokuratura też chętnie się tym zajmie. Poza tym,jeśli agencja wiedziała o drukowaniu fałszywych paragonów fiskalnych i nie zgłosiła tego, to również prawnie ponosi odpowiedzialność .
Podaj proszę te szczegóły Delfinka - bo nie ma co bić piany na forum-trzeba czym prędzej zgłosić to do prokuratury! Chętnie zaraz to zrobię  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kemli 0

kalka

#6247515 Napisano: 30.08.2016 11:11:31 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

Co do drukowania paragnów..jeden osobnik z forum drukował sobie na loterię nestle w stokrotce ale sprawdzali i autko przepadło...no i szukali kolejnej osoby..ale ona też miała wydrukowany...tak długo az trafili na uczciwą osobę...więc wiem o czym pisałam..takich cwaniaków jest więcej

Delfinka, a może jednak była to nieudolna próba zmiany cyferki na parogonie? Gdyby było to drukowanie fałszywych paragonów fiskalnych, to organizator ma obowiązek powiadomienia organów ścigania o przestępstwie.  
Zrobił to?  Podejrzewam, że była to najwyżej próba podrobienia cyferek na już wydrukowanym, oryginalnym paragoniku, a nie drukowanie fałszywych paragonów.
A to w sensie prawnym olbrzymia różnica  emotka
 Ponieważ wiele osób nie widzi różnicy, spróbuję wytłumaczyć to bardziej łopatologicznie:
1.Rysowanie na banknotach Narodowego Banku Polskiego jest wprawdzie prawnie zabronione, ale kto tam w prokuraturze zajął by się na poważnie jakimś łebkiem, który dopisał na 100 jeszcze jedno zero, albo dorysował brodę i wąsy Władkowi
2.Gdyby ten sam łebek zaczął drukować fałszywe banknoty i zaczął posługiwać choćby jednym z nich,to postawił by Policję na równe nogi, groziłaby mu za to bezwzględna kara więzienia- gospodarcze przestępstwa są objęte jednymi z surowszych kar  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6247503 Napisano: 30.08.2016 10:55:27 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

kalka - nie musisz w to wierzyć, to są fakty emotka Drukowanie paragonów (a najczęściej ich przeróbka graficzna) to akcja stara, jak świat. 

Joan, drukowanie fałszywych paragonów fiskalnych, a nieudolne przerobienie na nim cyferki, to olbrzymia różnica.
W pierwszym przypadku jest to przestępstwo gospodarcze, a kaliber przestępstwa  jest zbliżony do tego, co drukowanie fałszywych pieniędzy, zaś w drugim przypadku prokuratura umorzyła by prawdopodobnie sprawę (jeśli ktoś wogóle by to zgłasił) 
I nie wątpię w przerabianie cyferek na paragonie, ale w drukowanie fiskalnych paragonów - za co grozi bezwzględna kara więzienia- dla zdobycia jednej, czy kilku pralek, a nawet samochodu nie mogę uwierzyć. Chyba, że ktoś ma niezbite dowody na takie praktyki, to chętnie sama zgłoszę to do prokuratury emotka  

W pozostałych kwestiach (nie mających zbytnio związku z przestępstwami o charakterze gospodarczym emotka ) jestem tego samego zdania:

joan napisał(a)
 są osoby, które nawet długopisu nie odpuszczą i na ten długopis paragonu szukają, albowiem sam Stwórca docenił ich pracę i uznał za oryginalną i nietuzinkową, więc się nagroda należy i już  Przydałaby się jedna spektakularna wpadka, żeby wszystkim w pięty poszło  

Wg mnie argumenty typu "po co miałam kupować, skoro produkt nie był mi potrzebny?" albo "nie sądziłam, że wygram!" są płytkie, jak kałuża w zenicie. Po pierwsze: w życiu trzeba być człowiekiem zorganizowanym; dotyczy to również konkursów. Po drugie: konkursów bezparagonowych jest zwykle więcej i nagrody są atrakcyjniejsze; zatem w graniu bez paragonów chodzi po prostu o to, żeby być ujem 24 h  


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6247495 Napisano: 30.08.2016 10:44:48 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

kalka napisał(a):

Aga17, co było emotka  Możesz doprecyzować?  emotka

Przecież pisałam u góry, co było emotka

Pisałaś, że przepadły pralki, ale to nie jest dowodem na to, że ktoś drukował paragony z Biedronki, Edziaemotka  Przecież w niektórych loteriach, a bywa, że konkursach co raz częściej przepada mnóstwo nagród niestety - co wciąż nie jest dowodem na drukowanie fałszywych paragonów fiskalnych.
Jest to bardziej efektem cwaniakowania, niż działań przestępczych, takich jak drukowanie fałszywych paragonów fiskalnych.
cyt:

edzia21 napisał(a):
Kalka, zadzwoń sobie do Smolara i zapytaj o loterię Persil w Biedronce emotka  Komuś przepadło kilkadziesiąt pralek za drukowanie paragonów pod nazwą Biedronki. 

kalka napisał(a):
Edzia, ja mając cień podejrzeń zgłosiłabym do prokuratury podejrzenie popełnienia przestępstwa. Osobiście nie wierzę w drukowanie fałszywych paragonów, zwłaszcza z Biedronce  - natomiast wiem, że konkursowicze sklepikarze kupują w promocyjnych cenach konkursowy towar w ilościach jakie nawet w głowie nam się nie mieszczą, a potem wygrywają hurtowo, a towar spokojnie sprzedają. 
Są jeszcze inne, nieuczciwe praktyki, o których było głośno w necie przy okazji loterii w Milce. chodzi nie o drukowanie paragonów, ale o  zgłaszanie w loterii jednego i tego samego paragonu na 30 osób. Nagrodę odbiera ta, która wygrała, lub w przypadku kilku wygranych-tak , która wygrała największą, lub główną. 

Macie dziewczyny pewność, jakieś dowody na drukowanie fałszywych paragonów? emotka Czy tylko podejrzewacie na podstawie tego, że przepadły pralki?  Przepadły, bo formularz zgłoszeniowy Smolara przyjmował wcześniej zgłoszone już nr paragonów  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6247454 Napisano: 30.08.2016 10:02:27 w Wkurza mnie...
Aga17, co było emotka  Możesz doprecyzować?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6247432 Napisano: 30.08.2016 09:13:24 w Wkurza mnie...
nkba napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kalka napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Nie wspomnę już o tych co paragony drukują..oby każda agencja sprawdzała czy paragon jest prawdziwy i w razie fałszerstwa robiła sprawę..skończy się oszukiwanie


W drukowanie fałszywych paragonów fiskalnych trudno mi uwierzyć, bo jest to na tyle poważne przestępstwo gospodarcze, że chyba tylko idiota by się na to zdobył, jest to  "gra niewarta świeczki"! Uwierz, agencje (przynajmniej ich większość) sprawdzają na szczęście paragony. Natomiast inną kwestią jest hurtowe granie przez "sklepikarzy", czy "hurtowników" , ale tego regulamin i prawo nie zabrania.  emotka   

Kalka, zadzwoń sobie do Smolara i zapytaj o loterię Persil w Biedronce emotka  Komuś przepadło kilkadziesiąt pralek za drukowanie paragonów pod nazwą Biedronki. 

edzia21 co Ty piszesz? emotka emotka emotka serio tak było? emotka


Edzia, ja mając cień podejrzeń zgłosiłabym do prokuratury podejrzenie popełnienia przestępstwa. Osobiście nie wierzę w drukowanie fałszywych paragonów, zwłaszcza z Biedronce  - natomiast wiem, że konkursowicze sklepikarze kupują w promocyjnych cenach konkursowy towar w ilościach jakie nawet w głowie nam się nie mieszczą, a potem wygrywają hurtowo, a towar spokojnie sprzedają. 
Są jeszcze inne, nieuczciwe praktyki, o których było głośno w necie przy okazji loterii w Milce. chodzi nie o drukowanie paragonów, ale o  zgłaszanie w loterii jednego i tego samego paragonu na 30 osób. Nagrodę odbiera ta, która wygrała, lub w przypadku kilku wygranych-tak , która wygrała największą, lub główną.   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6247421 Napisano: 30.08.2016 08:39:32 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

Nie wspomnę już o tych co paragony drukują..oby każda agencja sprawdzała czy paragon jest prawdziwy i w razie fałszerstwa robiła sprawę..skończy się oszukiwanie


W drukowanie fałszywych paragonów fiskalnych trudno mi uwierzyć, bo jest to na tyle poważne przestępstwo gospodarcze, że chyba tylko idiota by się na to zdobył, jest to  "gra niewarta świeczki"! Uwierz, agencje (przynajmniej ich większość) sprawdzają na szczęście paragony. Natomiast inną kwestią jest hurtowe granie przez "sklepikarzy", czy "hurtowników" , ale tego regulamin i prawo nie zabrania.  emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6247419 Napisano: 30.08.2016 08:30:55 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Co innego kupić paragon na konkurs by zagrać a co innego zagrać i kupić paragon dopiero gdy się wygra. Kto chce grać niech ponosi takie same koszty jak inni.Często kupuję produkt który  dla mnie jest nieużyteczny...Ale nie mam szans z cwaniakami którzy mają 20  telefonów i starterów


hmm. problem jest bardziej złożony.

osobiście nie lubię cwaniaków, którzy grają na cały powiat, ale, z drugiej strony, jeżeli napiszę odpowiednie (bo "dobre" głupio mi napisać po tym, czym ostatnio wygrałam w nivea hebe <shame>) haslo, to i z tymi dwudziestoma nieodpowiednimi tekstami moge wygrac.

poza tym te startery też kosztują.

do tego dochodzi jeszcze jedna kwestia, a mianowicie taka, że to głównie organizator ponosi odpowiedzialność za takie "cwaniakowanie", bo nie chce paragonu czy jego numeru w zgłoszeniu. więc: jeżeli by patrzeć od strony logiki i regulaminu takich konkursow, to cwaniakowanie nie jest cwaniakowaniem, tylko czytaniem ze zrozumieniem. aczkolwiek, jak już rzekłam, nie przepadam za takim stylem gry jakos wielce.


Taalvikki, cos mi się wydaje, że szukasz usprawiedliwienia  emotka  Tu nie chodzi o granie na cały powiat, jeśli ktoś posiada na każde z tych zgłoszeń paragon, to czemu nie emotka  Jak pokazują ostatnie doświadczenia nawet "wskazane" jest wysyłanie zgłoszeń na męża, siostrę, brata, bo jak się wygra dwa razy w tej samej agencji, to można potem przeczytać o sobie w prasie, że jest się "kumplem królika"  emotka   
A sugerowanie,  że skoro startery też kosztują, to można tym wytłumaczyć granie bez wcześniejszych zakupów jest -wybacz-niepoważne.
Za to z pewnością zgodzę się z Tobą:  że głównie organizator ponosi odpowiedzialność za takie "cwaniakowanie", bo nie chce paragonu czy jego numeru w zgłoszeniu - z tym, że wyłączyłabym  tu stwierdzenie" głównie, bo wprawdzie organizator stwarza (i nie rozumiem dlaczego) warunki do nieuczciwego postępowania,czym ponosi po części odpowiedzialność, jednak decyzję o cwaniakowaniu podejmuje konkursowicz. emotka   Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

kalka

#6247038 Napisano: 29.08.2016 09:58:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Natie77 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

xjustx napisał(a):

Agnes napisał(a):

adrian napisał(a):

http://www.e-konk...co.html#.V8PJKjVFz4U

Ktoś wie czy w zadaniu konkursowym Tesco Hasbro chodzi o przedmioty typu długopis, zeszyt, ołówek czy przedmioty takie jak matematyka, chemia, biologia itd.? emotka

przedmioty to chemia fizyka itp a ołówek to raczej przyrząd
no chyba że się mylę

Tak mi się przypomniało: https://www.youtu.../watch?v=7hE7YgycajM emotka

Mi też! emotka

Apropo tego konkursu,to chciałam jeszcze zapytać, czy wiecie gdzie można znaleźć załącznik nr 1 czyli liste sklepówtesco, do niego?

Była na stronie konkursu emotka  Już nie ma? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6247029 Napisano: 29.08.2016 08:53:32 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

magnus napisał(a):

stamp2 napisał(a):

wczoraj Lewandowski 3 gole emotka dzisiaj Milik 2 gole-a na euro to co było Reduta Ordona''Nam strzelać nie kazano?"emotka emotka emotka

Bo to zależy ile JERO dają emotka

Dokładnie! To samo napisać miałam! Patrzcie tylko, jak Radwańska teraz walczy! emotka
Stamp2 - ha-ha-ha! - ta "Reduta" na Euro! emotka emotka

emotka  Reduta Ordona....!  emotka   Wczoraj na Stadionie Narodowym nasi olimpijczycy też mieli lepszą formę niż w RIO   emotka  

A w temacie, wkurzają mnie telefoniczne spamy emotka   O godz. 8 rano pani chciała mnie na pokaz garnków Filipiaka zaprosić- w końcu człowiek wybudzony ze snu o niczym tak bardzo nie marzy, jak o garach  emotka   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6247027 Napisano: 29.08.2016 08:43:28 w Kaufland konkursy
mkrzysiek napisał(a):

W moim kauflandzie zabrakło bonów chciałem dzisiaj jeden odebrać

A który to? Bo też miałam dzisiaj jechać po bony Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6246365 Napisano: 26.08.2016 12:46:47 w Połączenia nieodebrane
Prywatny o 12:45, ale nikt się nie odezwał  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6246201 Napisano: 25.08.2016 22:35:05 w Paragony
Mam paragony na Hasbro w Tesco - 20zł 
Nieaktualne! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6246198 Napisano: 25.08.2016 22:30:25 w Kaufland konkursy
ziolko napisał(a):

kalka napisał(a):

Nie jestem przekonana, że moje były jasne i treściwe,  emotka  ale jednego jestem pewna: z braku weny pisałam mega krótko   emotka

ja patrzyłam jednym okiem i wysłałam jedno krótkie... później otworzyłam trochę drugie oko i więcej się rozpisałam emotka   emotka

Co do godzin potwierdzeń...
Dostałam taką odpowiedź:
"Dzień dobry,
 dziękujemy za wiadomość z 2016-08-25.
W odpowiedzi na Pani zapytanie, uprzejmie informujemy, że zgłoszenie mamy zarejestrowane w systemie 24 sierpnia o godzinie 23:58. Ponadto informujemy, że potwierdzenia od nas mogą przychodzić z 10-miutowym opóźnieniem. "

Dzięki za pocieszające info Ziolko  emotka   ("Mąż" w końcu nie posłał maila emotka ) Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kalka

#6246189 Napisano: 25.08.2016 22:16:59 w Zakupy na konkursy - usługi
Mam wolny paragon na Hasbro w Tesco - 20 zł
Nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6246186 Napisano: 25.08.2016 22:14:05 w Kaufland konkursy
Nie jestem przekonana, że moje były jasne i treściwe,  emotka  ale jednego jestem pewna: z braku weny pisałam mega krótko   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6246176 Napisano: 25.08.2016 22:02:42 w Kaufland konkursy
bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):

pewno nie powiecie, o czym pisaliście emotka  ale może chociaż zdradzicie jak długie zgłoszenia poszły?

Ja - aż wstyd powiedzieć - wszędzie tak samo słodzę: auchan, kauf... Jeśli byłby to ten sam organizator, dałby mi karę za ... niewierność. emotka Tylko, ponieważ kauf pozwolił na niczym nieograniczony elaborat, to ja się znowu wyżyłam na ledwo już dyszącej klawiaturze (co jest moim przekleństwem od początku konkursów - zawsze piszę za dużo, stosując typowe humanistyczne wodolejstwo). emotka  

Walnęłaś poemat ? emotka  O nie! wymiotłaś moje hasłowo dokończone zdanie  emotka    emotka Wyświetl w wątku >>
0 0