Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6249168 Napisano: 02.09.2016 13:14:04 w NA CO CZEKAMY?
"Żyj jak Kapitan" - posiedzenie Komisji 6 września br. + 3 dni robocze  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6249159 Napisano: 02.09.2016 13:05:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barcza napisał(a):

kalka napisał(a):

barcza napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

kalka napisał(a):

I dlatego, Giulietta trudno sobie wyobrazić, że agencja, która uważa się za profesjonalną nie zadbała o tak ważne szczegóły jak blokada już raz wpisanego kodu, czy zablokowanie możliwości wpisywania fikcyjnych kodów  emotka   Wydaje się to trochę dziwne  emotka

Istnieje szansa, że owszem istnieje taka blokada w systemie, ale nie wyrzuca komunikatu osobie wpisującej. 

nie chce was straszyć ale kiedyś też był taki konkurs z tymi serkami chyba jakieś wycieczki dawno był to dobrze nie pamiętam i znalazłam taki sam kod emotka  

emotka  No coś Ty? To może w ramach oszczędności uruchomili ten sam program z tą samą aplikacją i dlatego nie ma blokad ? emotka

możliwe ale byłam zdziwiona gdy odkryłam takie same kody  były nadrukowane na dnie na zewnątrz i wpisałam 2 razy ten sam kod oczywiście system przyjął  emotka

Masakra  emotka  Do doopy z taką loterią  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6249150 Napisano: 02.09.2016 12:57:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barcza napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

kalka napisał(a):

I dlatego, Giulietta trudno sobie wyobrazić, że agencja, która uważa się za profesjonalną nie zadbała o tak ważne szczegóły jak blokada już raz wpisanego kodu, czy zablokowanie możliwości wpisywania fikcyjnych kodów  emotka   Wydaje się to trochę dziwne  emotka

Istnieje szansa, że owszem istnieje taka blokada w systemie, ale nie wyrzuca komunikatu osobie wpisującej. 

nie chce was straszyć ale kiedyś też był taki konkurs z tymi serkami chyba jakieś wycieczki dawno był to dobrze nie pamiętam i znalazłam taki sam kod emotka  

emotka  No coś Ty? To może w ramach oszczędności uruchomili ten sam program z tą samą aplikacją i dlatego nie ma blokad ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6249146 Napisano: 02.09.2016 12:51:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chyba trzeba jednak dopytać u źródła i zasugerować ewentualnie, żeby udoskonalili czym prędzej ten swój system weryfikacji kodów  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6249141 Napisano: 02.09.2016 12:43:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I dlatego, Giulietta trudno sobie wyobrazić, że agencja, która uważa się za profesjonalną nie zadbała o tak ważne szczegóły jak blokada już raz wpisanego kodu, czy zablokowanie możliwości wpisywania fikcyjnych kodów  emotka   Wydaje się to trochę dziwne  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6249127 Napisano: 02.09.2016 12:23:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lolka182 napisał(a):

giulietta napisał(a):

kalka napisał(a):

joan napisał(a):

kalka napisał(a):

(...) Przecież to idealna loteria dla "hurtowników" Mogą kupić 1000 palet serków, a biorąc pod uwagę termin ich ważności po losowaniu opchnąć swym klientom  emotka (...)


Mnie nie przeszkadzają hurtownicy, bo jak ktoś ma kasę i rozmach + jest konkursowo poukładany, to niech gra. Mnie przeszkadza fakt, że w momencie wklepania kodu nie ma żadnej weryfikacji i nawet nie wiem, czy ktoś już go nie wklepał wcześniej. A kto wie - może co więksi spryciarze ten sam kod 500 razy wpiszą? emotka Jakoś np. Lay'sy przy rozdawaniu puf potrafiły weryfikować kod na bieżąco, a przy nagrodzie za pół miliona u Almette... nie da się emotka

Ja też nie mam nic przeciwko hurtownikom, natomiast mam świadomość, że przy loteriach z kodami "na wierzchu" przegrywam z nimi w przedbiegach  emotka
O tych, co będę wpisywać kody wielokrotnie nawet nie pomyślałam  emotka  
Oj, Grasp Group  swą niedoskonałą loterią otwiera wiele możliwości dla kombinatorów i krętaczy emotka  

dokładnie emotka  jakoś w innych apkach da się to zrobić i przy wklepaniu od razu kod jest weryfikowany jak np. w Desperados, Heineken i wielu innych emotka  patrzę teraz na stary reg. Hochland gdzie do wygrania było po 20 tys. dziennie, też ta sama agencja... w reg. Almette nie ma teraz punktu, że kody są unikalne..... te nieunikalne z Hochland jeszcze mam... taka super nagroda, jak dla mnie to najlepsza z wszystkich od kiedy gram, a takie niedopracowanie....    

myślicie, że ma sens pożalenie się na stronie Hochlanda lub napisanie do Grasp? Czy oni mogą jeszcze cokolwiek zmienić przy weryfikacji ? 
Warto by im zadać pytanie jaki mają system sprawdzający czy ktoś nie wbija tego samego kodu kilkaset razy?

Myślę, że ma, bo mam nadzieję, że brak weryfikacji nie jest celowy   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6249103 Napisano: 02.09.2016 11:51:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

kalka napisał(a):

(...) Przecież to idealna loteria dla "hurtowników" Mogą kupić 1000 palet serków, a biorąc pod uwagę termin ich ważności po losowaniu opchnąć swym klientom  emotka (...)


Mnie nie przeszkadzają hurtownicy, bo jak ktoś ma kasę i rozmach + jest konkursowo poukładany, to niech gra. Mnie przeszkadza fakt, że w momencie wklepania kodu nie ma żadnej weryfikacji i nawet nie wiem, czy ktoś już go nie wklepał wcześniej. A kto wie - może co więksi spryciarze ten sam kod 500 razy wpiszą? emotka Jakoś np. Lay'sy przy rozdawaniu puf potrafiły weryfikować kod na bieżąco, a przy nagrodzie za pół miliona u Almette... nie da się emotka

Ja też nie mam nic przeciwko hurtownikom, natomiast mam świadomość, że przy loteriach z kodami "na wierzchu" przegrywam z nimi w przedbiegach  emotka
O tych, co będę wpisywać kody wielokrotnie nawet nie pomyślałam  emotka  
Oj, Grasp Group  swą niedoskonałą loterią otwiera wiele możliwości dla kombinatorów i krętaczy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6249100 Napisano: 02.09.2016 11:45:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

izak1000 napisał(a):
Nie tylko na domek ale na 1000zl też...


Pesel potrzebny jest do US

joan napisał(a):
Ja ostatnio poszłam na całość w przypadku małej nagrody (ok. 100 zł) i strzeliłam pismo do organizatora w sprawie podawania nr d.o. właśnie. Poprosiłam o wskazanie mi numeru formularza podatkowego, gdzie muszą wpisać mój nr d.o.  Zasugerowałam, że moim zdaniem te dane są zbierane "dla zasady", a to nie jest bezpieczne. I jeszcze kilka zdań skrobnęłam; ogólnie mejl był miły, ale dosyć dociekliwy. Odpisali mi, że mogę nru d.o. nie podawać 


Kiedyś zadzwoniłam do agencji i wygarnęłam, że ściągają bezpodstawnie dane osobowe (też jakoś przy nagrodzie o wartości ok. 100 zł) to kazali pominąć w formularzu Pesele, nipy , nr dow. os. i nagrodę przysłali  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6249096 Napisano: 02.09.2016 11:39:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

- kody powinny zostać zamieszczone na opakowaniu w sposób wykluczający ich odczytanie przez osoby nieupoważnione, a przynajmniej im to utrudnić. Mogli np. ukryć kod pod zdrapką .......
.....Swoim brakiem wyobraźni, profesjonalizmu oraz doświadczenia w organizacji takich akcji Grasp skompromitował nie tylko siebie, ale również firmę Hochland.

Otóż to Joan. Przecież to idealna loteria dla "hurtowników" Mogą kupić 1000 palet serków, a biorąc pod uwagę termin ich ważności po losowaniu opchnąć swym klientom  emotka

Ja w tej loterii czuję się jak zminiaturyzowany do minimum  i tak już mały pikuś  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6249090 Napisano: 02.09.2016 11:31:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

joan napisał(a):

Promocja Almette mocno kuleje. Bo:
- kody powinny zostać zamieszczone na opakowaniu w sposób wykluczający ich odczytanie przez osoby nieupoważnione, a przynajmniej im to utrudnić. Mogli np. ukryć kod pod zdrapką.
- kody powinny być weryfikowane w momencie zgłoszenia pod kątem prawidłowości oraz unikalności w systemie.
- lista laureatów rezerwowych powinna obejmować znacznie większą liczbę osób, niż 5. Nawet w konkursach, gdzie oferują sporo nagród często jest zapis o tym, iż będą informowali do skutku, tzn. aż im się skończy liczba zgłoszeń.

Swoim brakiem wyobraźni, profesjonalizmu oraz doświadczenia w organizacji takich akcji Grasp skompromitował nie tylko siebie, ale również firmę Hochland.

Na dodatek w oświadczeniu do odbioru nagrody trzeba podać  PESEL   i  nr DOWODU OSOBISTEGO...

No wiesz, jak ja bym domek u nich wygrała, to mogę podać im jeszcze nawet rozmiar moich gatek  emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

kalka

#6249088 Napisano: 02.09.2016 11:28:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Promocja Almette mocno kuleje. Bo:
- kody powinny zostać zamieszczone na opakowaniu w sposób wykluczający ich odczytanie przez osoby nieupoważnione, a przynajmniej im to utrudnić. Mogli np. ukryć kod pod zdrapką.
- kody powinny być weryfikowane w momencie zgłoszenia pod kątem prawidłowości oraz unikalności w systemie.
- lista laureatów rezerwowych powinna obejmować znacznie większą liczbę osób, niż 5. Nawet w konkursach, gdzie oferują sporo nagród często jest zapis o tym, iż będą informowali do skutku, tzn. aż im się skończy liczba zgłoszeń.

Swoim brakiem wyobraźni, profesjonalizmu oraz doświadczenia w organizacji takich akcji Grasp skompromitował nie tylko siebie, ale również firmę Hochland.

Ach, to Grasp Group robi tę loterię!  emotka  Wiele mi to wyjaśnia  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6249084 Napisano: 02.09.2016 11:20:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
danaaa napisał(a):

kalka napisał(a):

monisss napisał(a):

ej sory ale po co wysyłacie fikcyjne kody? bez sensu... potem faktycznie będzie tak, ze ludzie natrzepią fikcyjnych i domku nie dostanie nikt .............. bezsens

Ludzie bywają różni, może robią to z bezmyślności, a może na zasadzie "sam nie skorzystam, to komuś też nie dam" trudno powiedzieć  emotka  - tak, czy siak powinni uniemożliwić wpisywanie fikcyjnych kodów, przecież mają bazę swoich kodów, więc co stoi na przeszkodzie!?
Przyszło mi coś jeszcze na myśl, choć wydaje mi się to mało prawdopodobne: wpisują  fikcyjne kody myśląc, że potem w razie wygranej spreparują  fałszywkę  emotka    emotka emotka  

A później dziwimy się i mamy pretensje do organizatora, że po wpisaniu kodu ze świeżo zakupionego serka  otrzymujemy informację, że kod został już wykorzystany. A wczesniej ktoś może "wymyślił sobie " sobie właśnie nasz kod.

I tak też w sumie może się zdarzyć emotka  A potem w topie "szukam" lub "kupię" będą zamieszczane ogłoszenia: szukam kodu z Almette: YZ24B.... emotka   Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

kalka

#6249071 Napisano: 02.09.2016 11:03:44 w Wkurza mnie...
Ronja napisał(a):

Wiatraki to nie jest wcale zielona energia, bo za każdym wiatrakiem stoi elektrownia - najczęściej węglowa. Wiatrak nie ma możliwości magazynowania energii, a musi być ona dostarczana stale. Gdy wiatrak się nie kręci zastępuje go energia z tradycyjnej elektrowni. A niekręci się często. Niemcy np. miewają całe miesiące ciszy wiatrowej. Wiatrak wnosi tylko złom, toksyny i ścieki z produkcji jego konstrukcji, tony betonu nie do usunięcia, psuje krajobraz, zdrowie ludzi i zwierząt. W PL własnie teraz są wyższe normy np. odległości od domostw - wcześniej były skandalicznie niskie dopuszczalne. Ogólnie politycznie to wiatrakami zajmował się latami PSL. M.in. naginali przepisy, żeby można było je stawiać i czerpać z dotacji UE. Teraz ludzie są bardziej uświadomieni i nie dadzą się tak urobić. Ale też organizacje typu GreenPeace nie pomagają, trzymają stronę lobby wiatrakowego (eko organizacje często bazują na sponsorach, którzy wykorzystują je do swoich celów) i to mnie wkurza. Ale też widzę, że świadomość ludzi w temacie jest coraz większa i to mnie cieszy.

emotka  Pięknie to ujęłaś! Liczę, że mafie wiatrakowe wkrótce będą już tylko ponurym wspomnieniem!
 
Nawet moje 3 letnie wówczas dziecko, które obserwowało przez okno samochodu krajobrazy, na widok wiatraków podsumowało je: "ale brzydkie"  emotka     Wyświetl w wątku >>
2 Ronja, nkba 0

kalka

#6249067 Napisano: 02.09.2016 10:57:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

ej sory ale po co wysyłacie fikcyjne kody? bez sensu... potem faktycznie będzie tak, ze ludzie natrzepią fikcyjnych i domku nie dostanie nikt .............. bezsens

Ludzie bywają różni, może robią to z bezmyślności, a może na zasadzie "sam nie skorzystam, to komuś też nie dam" trudno powiedzieć  emotka  - tak, czy siak powinni uniemożliwić wpisywanie fikcyjnych kodów, przecież mają bazę swoich kodów, więc co stoi na przeszkodzie!?
Przyszło mi coś jeszcze na myśl, choć wydaje mi się to mało prawdopodobne: wpisują  fikcyjne kody myśląc, że potem w razie wygranej spreparują  fałszywkę  emotka    emotka emotka   Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

kalka

#6249041 Napisano: 02.09.2016 10:17:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noisy0000 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

malinka90 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

malinka90 napisał(a):

Wpisałam fikcyjny kod z Almette i też przeszło... Fajnie. Rozumiem, że takie zgłoszenia też biorą udział w losowaniu? Dajmy na to wylosują same takie fikcyjne kody (1 + 5 rezerw) do nagrody głównej i domek zostanie u organizatora? emotka

No to z całego serca życzę Ci,aby na ten fikcyjny kod wpadło akurat 1000 zł emotka emotka

Twoje życzenia na nic. Nie wpadnie na pewno emotka A na prawdziwy już mi nie pożyczysz dobrze? ;>

Zgłoszenie fikcyjne, a i tak dostało swój numer! Lipa! Ale jakby chcieli zablokować taką możliwość to by chyba to zrobili?

I tu się mylisz, bo jeśli zgłosisz potem także prawdziwy, to i niech także tauzenik wpadnie- tak dla równowagi. Po prostu kompletnie nie rozumiem sensowności takiego działania w postaci wysyłania nieprawdziwego kodu, bo w przypadku wygranej będzie żal i tyle.

A może potem trzeba odesłać WSZYSTKIE zgłoszone kody? emotka  
(nie biorę udziału, nie czytałam regulaminu)

A może jak wpadnie nagroda na fikcyjny kod i nikt się po nią nie zgłosi, to przepada na rzecz organizatora?  emotka     Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6249001 Napisano: 02.09.2016 08:20:39 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

kalka napisał(a):

Masakra! Co za głupotaemotka Ludzie nie szanują zwierząt,  a za kasę oddadzą nawet własne zdrowie emotka   Nie jest tajemnicą, że te wiatraki są cenzura warte, naukowcy już od dawna alarmują, że stanowią one zagrożenie dla zdrowia, Niemcy się z nich wycofali i dopłacają jeszcze Polakom, żeby tylko pozbyć się niewygodnego złomu  emotka    A Polak zaślepiony "kasą" cieszy się, że mu parę groszy wpadnie w zamian za zdrowie własne i sąsiadów emotka  emotka  

Jeśli chodzi o Polskę warto wiedzieć, że jesteśmy zobowiązani do 2020 roku osiągnąć poziom 20% udziału energii ze źródeł odnawialnych w ogólnym zużyciu energii, a na razie bardzo daleko nam do tego. Odsuwając na bok aspekt zwierząt i ludzi warto wiedzieć, że system energetyczny w Polsce nie ma się dobrze, bo zwyczajnie jest stary, a dodatkowo postęp technologiczny wymaga od energetyki coraz więcej i więcej. Często ludzie nie zdają sobie sprawy, że może nastąpić sytuacja, że mówiąc kolokwialnie zabraknie energii elektrycznej i wystąpi tzw. blackout czyli awaria zasilania na ogromnym obszarze. 
A jeśli chodzi o Niemcy nie wycofują się z energetyki wiatrowej z powodu zdrowia ludzi. O to akurat mało kto się martwi. emotka

Przestarzały sprzęt- wręcz złom ściągany do Polski przez prywatnych, żądnych unijnej kasy "przedsiębiorców" jest mało skuteczny w pozyskiwaniu energii- często jest wręcz fikcją. Ci którzy są naprawdę zainteresowani skutecznym pozyskiwaniem energii odnawialnej nie zabierają się za stare, nieskuteczne już wiatraki. Są na szczęście nowe, bardziej efektywne technologie, które nie mają "skutków ubocznych" i mam nadzieję, że będą coraz powszechniej stosowane, emotka  choć niestety nie należą do najtańszych- ale tak to często bywa z innowacyjnymi technologiami. A tym wiatrakom, które przynoszą więcej szkód niż pożytku- (jedyny, finansowy pożytek tak naprawdę mają ci, którzy ustawiają je na swym polu- bo sednem sprawy nie jest tu energia, tylko dla posiadaczy gruntów kasa unijna,a dla Unii upchnięcie gdzieś bez większych strat przestarzałych sprzętów)  już podziękujmy emotka          Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6248964 Napisano: 01.09.2016 23:12:44 w Paragony
Zamienię moje paragony z Delikatesów Centrum z chrupkami "Tygryski" na paragony z Tesco z chrupkami Chitosy    emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6248947 Napisano: 01.09.2016 22:31:11 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

http://www.e-konk...iezania-w-tesco.html kur....3 pqaragony psu w du...........Kupiłam dziś coś mi się pomieszały daty emotka


Idź do punktu obsługi klienta, tam powinnaś bez problemu oddać towar i ponownie go kupić - jak wyjaśnisz o co chodzi, to nie powinni robić Ci trudności emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

kalka

#6248945 Napisano: 01.09.2016 22:27:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

kalka napisał(a):

joan napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

i kolejny przykład "Konkursowicza?!"http://www.lublin112.pl/ul-pan-balcera-przyniosl-sfalszowany-kupon-i-odebral-szklane-naczynie-kto-go-rozpoznaje-zdjecia/


Nawet nie wiem, jak to skomentować emotka

To nie był konkurs tylko promocja nie mająca nic wspólnego z konkursem! emotka  I nie ma żadnych dowodów, że ów oszust, to miłośnik konkursów emotka   więc nie mówmy, że "być złodziejem" oznacza "być konkursowiczem"!!!! emotka   Po takich komentarzach zaczynam się zastanawiać, czy bycie konkursowiczem nie będzie za chwilę obciachem  emotka
A oszusta zapewne złapią i pójdzie siedzieć i to nie za 40 zł, tylko za fałszerstwo, więc kara nie będzie mała emotka   

p.s. Chciwość i pazerność potrafią odebrać resztki zdrowego rozsądku! Jeśli komuś przemknie przez myśl drukowanie fałszywych paragonów, to odradzam- w świetle prawa, to jeszcze większe przestępstwo niż podrobienie tych promocyjnych naklejek, za to idzie się do ciupy!   emotka     

dlatego cieszę się, że (cud) IQ Marketing wymaga w batonach Milki numeru kasy fiskalnej emotka  emotka  szkoda tylko, że po tylu latach i w loterii bramkowej.... ale oby tak dalej emotka

emotka  
Giulietta, wzięli się do roboty emotka , po tym jak tyle nagród w konkach Milki przepadło   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6248942 Napisano: 01.09.2016 22:23:11 w Gratulacje! Dla wygranych!
koniczynka123 napisał(a):

asia670 gratuluje wygranej z loterii paragonowej, nie wiedziałam, że masz takie chody tam na górze emotka

emotka   Gratki !!!  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0