Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6265500 Napisano: 07.10.2016 07:59:26 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

Szukam info, czy w rozwiązanym konkursie Wedla w ITM jest jakieś ograniczenie co do ilości nagród na gospodarstwo domowe? Regulamin czytałam, nic takiego nie zauważyłam, jednak wolę podpytać emotka

Spoko Edzia,  nie ma ograniczeń w regulaminie, to śmiało możesz - to nie Smolar  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

kalka

#6265483 Napisano: 07.10.2016 00:20:20 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Annb ,  dziękuję   emotka  i polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6265480 Napisano: 06.10.2016 23:59:28 w SZUKAM....

darog napisał(a):
Wiesz różne rzeczy i na tym forum się zdarzają... ktoś kupował paragon - zarzekał się, że  nie może dać więcej niż 10 zł (choć zakup promocyjny był za 30 zł)   bo wygrał nagrodę pocieszenia - kosmetyki...w dodatku to raczej nagroda biednej sąsiadki - z naprzeciwka    która nigdy nic nie wygrała...a wyrzuciła mugolka paragon, a jej tak jej żal... a potem okazuje się- że to był TV za 3 tysiaki i nagroda tejże osóbki !!! i nikogo więcej z tego miasta z laureatów nie było..   niestety była wyjątkowo lista laureatów na stronie i się rypło... TO wiem dokładnie  I tą śmieszną historyjke mam na swoim PW.. Istotne.. Wymiana treści na PW trwała cały dzień.. chciałem tyle ile paragon - 30 zł... (nagroda kosmetyki 100zł) końca próśb aby dać za 10 zł nie było i historyjek biednej sąsiadki..zgodziłem się aby nie zamęczała... 


Podziwiam Darkugryko, że chce Ci się to wszystko pisać emotka
ale masz rację, różne rzeczy się tu zdarzają i dobre i złe. Zgadzam się z Tobą, że postępek osóbki od telewizora jest cwaniackim i nieuczciwym pod wieloma względami: granie bez paragonu, "wyżebranie" paragonu przy pomocy kłamstwa... Tylko dlaczego właściwie sprzedawałeś  jej ten paragon i do tego  za te 10 zł, którego do dziś przeboleć nie możesz? emotka  Aaaa, Lepiej było mieć 10 zł, skoro nie można było znaleźć kupca za 30 zata emotka Ona wycyckała Ciebie, a Ty osoby grające z paragonami, ona ma telewizor, a Ciebie dręczy te 10 zł i tv do dziś dnia emotka  (a przy tym znowu czuć nutkę goryczy w Twych wersach) 
Ja takich dylematów nie mam, nie miałam i mieć nie zamierzam  emotka  
Jak komuś coś daję, to nie żałuję potem tego  emotka

darog napisał(a):
...Co do obowiązku wydawania punktów/nalepek.....to niejako "gratis" do zakupów konkretnego klienta...
Kasjer ma dać do ręki razem z paragonem..bez pytania- czy ktoś chce! jak nie chce to wyrzuci z paragonem-- albo odda..albo się zastanowi..


Darku
, wydaje mi się, że kasjerzy mają wytyczne, by pytać emotka   Bywałam ostatnio w różnych Biedronkach i w każdej słyszałam jak kasjerzy powtarzają: czy zbiera Pan/Pani naklejki i zauważyłam, że szczęśliwi z tego powodu nie są, zatem mogę sądzić, że to odgórne polecenie Jutro z ciekawości zapytam emotka  



 
  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6265404 Napisano: 06.10.2016 20:14:52 w SZUKAM....
teodozja napisał(a):

Dziękuję edzia21,masza i kalka emotka To dalej nie wiem co wybrać. Bridget znośna jest? Idę ze swoim ale nie wiem czy można go tym katować?

Pierwsze dwie części uwielbiam, więc tę też muszę zobaczyć- wtedy Wam powiem czy jest równie fajna emotka      Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6265393 Napisano: 06.10.2016 19:50:28 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

teodozja napisał(a):

Czy ktoś doradzi na co można iść teraz do kina? Chciałam na sekrety zwierząt domowych bo bardzo podobały mi się zwiastuny ale słyszałam że nudna. 

Maga nuda...zapowiedź była swietna (widziałam ją już w marcu). Poszliśmy z narzeczonym - porażka. Miałam ochotę wyjść po 10 min. Do tej pory mam poczucie straconych 2 godzin. W sumie...3 dzieci siedząca obok nas (wiek około 7-11 lat) również się nudziła, wierciła, ziewała, gadała  emotka
Ale wiadomo - o gustach się nie dyskutuje. 

Dobrze dziewczyny, że piszecie o tym, bo miałam zabrać córkę i jej koleżanką na te zwierzaki, ale w tej sytuacji zmienimy kierunek na film. Tylko na jaki? emotka  Polecicie coś fajnego dla pięciolatek?   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6264884 Napisano: 06.10.2016 01:52:35 w SZUKAM....
darog napisał(a):

kalka napisał(a):

Darekgryko- tak się składa, że nawet nie wspomniałam  słowem o dodatkowych naklejkach, Pan kolarz słyszał moje marudzące dziecko zawisłe pod ladą kasy i sam zaproponował, bo nie wszyscy są zainteresowani naklejkami, po drugie "mój" biedronkowy od wczoraj znajomy z tego co słyszałam jak mantrę powtarza zapytanie do każdego klienta "czy zbiera pan/pani naklejki?" i wydaje w należnej mu ilości, a po trzecie w mojej Biedrze robią zakupy panowie budowlańcy z Ukrainy, którzy twierdzą, że nie są zainteresowani tymi naklejkami (i słysząc spragnioną świeżaka moją zrzędząca pod kasą marudę wziął te swoje naklejki i wręczył jej), więc możesz być spokojny-jeśli nie jesteś jednym z tych panów robotników z Ukrainy, to ze 100 procentową  pewnością "mój" Pan kolarz wydał Ci naklejki   emotka

coś takiego... jakie poruszenie? zadziwiające...
chyba nawet jesteśmy z innego miasta i nie chodzimy do tej samej Biedry... aż taką poczułaś chęć tłumaczenia (się)? a ja tylko przekazałem bardzo podobną sytuację - pana który zbiera naklejki i paragony dla pani -do konkursów.. Cały worek paragonów i nalepek..( za 4 szampony)-biznes ekstra... ja za taką ilość (gdybym był w takich konszachtach) dałbym 10 szamponów,,,
w "mojej" Biedronce kasjer nie da więcej nalepek nawet jak 50 gr brakuje do jakiejś tam sumy... w "mojej" Biedronce to akurat świeżaki - towar b. popularny i pożądany,...każdy prosi.. o te punkty...ale ich nie dostaje..


Darkugryko nie widzę tu żadnego podobieństwa, a Twoja gorycz w kontekście opisywanej przeze mnie sytuacji nie jest miła, ani uzasadniona. emotka
Przykro mi, że Twój kasjer/kasjerka nie zbiera dla Ciebie naklejek, ale jaki ma to związek ze mną czy Panem kolarzem-kasjerem? 
Pocieszę Cię, że nie tylko Tobie kasjer nie daje naklejek, gdy robisz zakupy za mniej niż 40 zł - jest on ponoć z nich rozliczany, oczywiście może dać nadprogramowe naklejki, jeśli z nich zrezygnował niezainteresowany promocją klient, ale nie ma takiego obowiązku.
A tak w ogóle, to nie przypuszczałam, że "głupie" naklejki mogą być przyczyną  takiej goryczy  emotka
Mi te naklejki latają koło kości ogonowej, jedynie dzika radość mojego dziecka na widok małego znaczka powoduje, że staram się o nich nie zapominać. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6264714 Napisano: 05.10.2016 18:08:48 w SZUKAM....
Gosiu,  naklejek się nie nabija, ilość naklejek należnych klientowi wyświetla się na kasie (z tego co zauważyłam) i na dodatku do paragonu, jeśli klient nie weźmie zostają one w kasie (ale jako nadwyżka), kilkakrotnie w różnych Biedronkach słyszałam, jak kasjerzy dają ludziom jedną, dwie, trzy naklejki więcej "bo poprzedni klient nie wziął" emotka Wyświetl w wątku >>
2 donia7, bethan 0

kalka

#6264707 Napisano: 05.10.2016 17:55:01 w SZUKAM....
Poza tym Darkugryko Pan kolarz nawet nie wie, że jestem konkursowiczką- jeszcze  emotka , ale możesz być pewny, że żadnego interesu nie ubiłam i nie zamierzam tego robić, oddzielam biznes od sprawiania ludziom bezinteresownie przyjemności - śpij spokojnie Darku emotka    Wyświetl w wątku >>
2 bethan, donia7 0

kalka

#6264705 Napisano: 05.10.2016 17:50:11 w SZUKAM....
Darekgryko- tak się składa, że nawet nie wspomniałam  słowem o dodatkowych naklejkach, Pan kolarz słyszał moje marudzące dziecko zawisłe pod ladą kasy i sam zaproponował, bo nie wszyscy są zainteresowani naklejkami, po drugie "mój" biedronkowy od wczoraj znajomy z tego co słyszałam jak mantrę powtarza zapytanie do każdego klienta "czy zbiera pan/pani naklejki?" i wydaje w należnej mu ilości, a po trzecie w mojej Biedrze robią zakupy panowie budowlańcy z Ukrainy, którzy twierdzą, że nie są zainteresowani tymi naklejkami (i słysząc spragnioną świeżaka moją zrzędząca pod kasą marudę wziął te swoje naklejki i wręczył jej), więc możesz być spokojny-jeśli nie jesteś jednym z tych panów robotników z Ukrainy, to ze 100 procentową  pewnością "mój" Pan kolarz wydał Ci naklejki  emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6264696 Napisano: 05.10.2016 17:37:11 w Paragony na trwające konkursy
Odstąpię paragony na Tchibo w ITM - 4 zł/szt Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6264656 Napisano: 05.10.2016 16:18:09 w PODZIĘKOWANIA
Dziękuję Ewuni w imieniu swoim emotka   oraz Pana kolarza z Biedronki emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewunia 0

kalka

#6264655 Napisano: 05.10.2016 16:13:51 w SZUKAM....
kalka napisał(a):

Wróciłam wieczorem z Biedronki i postanowiłam kupić, wymienić na coś zaproszenie na spotkanie z Mają Włoszczowską z P&G. Pan, który siedzi na kasie w mojej Biedronce jest zawodowym kolarzem (musi dorabiać w Biedronce) i jak mój mąż powiedział mu, że idzie na spotkanie z Mają, to facet mało nie wyskoczył zza tej kasy  emotka  a jak powiedziałam, że spróbuję, że może uda mi się zrobić coś w tej sprawie, to powiedział, że uzbiera mi dużo nalepek i wręczył mi pakiecik już uzbieranych- no i teraz nie mam wyjścia  emotka  - muszę odkupić dla niego zaproszenie na trening z Mają  emotka  (w rozliczeniu również te naklejki świeżakowe od Pana  kasjera kolarza  emotka   emotka )
Jeśli ktoś naprawdę ma do odstąpienia takie zaproszenie,  to proszę o kontakt na pw


Dzięki Ewuni  emotka   Pan kolarz z Biedronki idzie (a może jedzie na rowerze ) na spotkanie z Mają! emotka
Cieszę się, że On się cieszy i że będzie taki pasjonat pośród konkursowiczów - kolarskich mugoli  (oczywiście przepraszam za "mugoli kolarskich" konkursowiczów-kolarzy, jeśli tacy są i wybierają się na spotkanie z Mają  emotka )

Ewa jesteś wielka! Dzięki! emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6264321 Napisano: 05.10.2016 00:43:39 w Wkurza mnie...

joan napisał(a):
....W Biedronce nie dosyć, że ciągle są konkursy i fajne promocje, to asortyment jest ciekawy, np. mają różne oferty kulinarne dotyczące innych krajów. Do tego fajne promocje na markowe produkty czy wielopaki. I coraz droższe marki wprowadzają; widzi to każdy, kto kupuje w Biedrze od lat. Kiedyś mieli tanioszkę, teraz można tam spokojnie kupić lubiane i popularne w Polsce marki. I w kolejce się nie stoi, bo kasjerki dzwonią po wsparcie, jak tylko się kolejka zbytnio wydłuży 

Ja to bym Joan jeszcze dodała, że Biedra czyta w moich myślach- myślałam sobie, że fajnie by było gdyby ekologiczne jajka tu były, żebym po zakupach w Biedrze nie leciała do ekologicznego po jaja- a tu dzisiaj suprajs! Patrzę, a na półce jajka ekologiczne 9 sztuk za 8,99 emotka  Z chlebem było podobnie, wreszcie pyszny, z prywatnej piekarni bez ulepszaczy i dziwolągicznych dodatków emotka  
Tylko szkoda mi tych ludzi, którzy tam zapieprzają (niezależnie od kasy, którą dostają) nie mając czasu na podrapanie się w tyłek, chwila relaksu na kasie to luksus, a jak się skończy kolejeczka, to dalej do przewalania towaru  emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6264305 Napisano: 04.10.2016 23:24:27 w SZUKAM....
Wróciłam wieczorem z Biedronki i postanowiłam kupić, wymienić na coś zaproszenie na spotkanie z Mają Włoszczowską z P&G. Pan, który siedzi na kasie w mojej Biedronce jest zawodowym kolarzem (musi dorabiać w Biedronce) i jak mój mąż powiedział mu, że idzie na spotkanie z Mają, to facet mało nie wyskoczył zza tej kasy emotka  a jak powiedziałam, że spróbuję, że może uda mi się zrobić coś w tej sprawie, to powiedział, że uzbiera mi dużo nalepek i wręczył mi pakiecik już uzbieranych- no i teraz nie mam wyjścia  emotka  - muszę odkupić dla niego zaproszenie na trening z Mają emotka  (w rozliczeniu również te naklejki świeżakowe od Pana  kasjera kolarza  emotka   emotka )
Jeśli ktoś naprawdę ma do odstąpienia takie zaproszenie,  to proszę o kontakt na pw Wyświetl w wątku >>

kalka

#6263664 Napisano: 03.10.2016 22:58:14 w Paragony na trwające konkursy
Paragony na loterię Coca Coli https://www.e-kon...ej.html#.V_LFu4iLRdg zamienię na paragon Tchibo w ITM lub (i) paragon Canaillou - zapraszam na pwemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6262666 Napisano: 01.10.2016 18:03:54 w Biedronka
Finezyjna napisał(a):

Spędziłam dziś trochę czasu w Biedronce w kwestii vouchera za zakup kawy. Okazało się, że byłam pierwszą osobą, która żąda jakiegokolwiek zwrotu..trzeba było wydrukować regulamin, próbować dojść do tego jak wydrukować voucher..koniec końców dokonali mi zwrotu na kartę, na moją korzyść emotka

Tak chyba jest w większości forumowych przypadków, chyba nikt oprócz nas nie czyta regulaminów, a rzuciwszy okiem na samą reklamę myśli pewnie, że chodzi po prostu o oddanie kawy i zwrot kasy emotka  W jednej z "moich" biedronek wszyscy pracownicy się ucieszyli i zaczęli dopytywać mnie które kawy mogą wziąć i po ile sztuk, nawet pan ochroniarz  porzucił swą robotę, bo tak był zainteresowany kawowym interesem emotka  Tylko, że akurat ich kasy drukowały vouchery bez kodów kreskowych i teraz muszę się bujać z jakimiś reklamacjami  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6262347 Napisano: 30.09.2016 19:01:29 w Biedronka
magchem napisał(a):

do konkursu z coca cola lepiej wysłać SMS czy zgłoszenie przez stronę? emotka emotka

Na podstawie własnych doświadczeń, jeśli chcesz wygrać, to radziłabym wcale   emotka

Ale chcąc być uczciwa muszę zdradzić, że wygrałam u nich pralkę zgłoszonkiem przez stronę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6262336 Napisano: 30.09.2016 18:41:29 w Biedronka
mczarna napisał(a):

kalka napisał(a):

Od dnia, gdy wygrałam w Smolarze w konkursie, o którego istnieniu nie wiedziałam, doszłam do wniosku, ze największą szansę na wygraną w Smolarze mam wtedy, gdy nie zagram emotka  

hehe ale nagrodę przesłali?

Nie, bo nie odesłałam paragonu  emotka  , ale i tak ciekawa jestem co ja napisałam w tekście konkursowym emotka Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

kalka

#6262331 Napisano: 30.09.2016 18:28:42 w Biedronka
Od dnia, gdy wygrałam w Smolarze w konkursie, o którego istnieniu nie wiedziałam, doszłam do wniosku, ze największą szansę na wygraną w Smolarze mam wtedy, gdy nie zagram emotka   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6262325 Napisano: 30.09.2016 18:16:20 w Biedronka
miketyson napisał(a):

lager napisał(a):

Prędzej uwierzę, że ktoś nie wygrał mając 30 paragonów, niż że ktoś wygrał tylko 1 emotka


Czekam na asów którzy wygrali jednym paragonem 2 karty albo i więcej emotka

W Smolarze jak w Erze-wszystko możliwe!  emotka  Skoro można było wygrać w konkursie Smolara nie grając tam..... Wyświetl w wątku >>
0 0