Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6271741 Napisano: 19.10.2016 10:23:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I ja mam pytanko, tego typu co Olunka: kiedy mogą informować z Vegety, jeśli zgłoszenie było wysłane 17.10 ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6271702 Napisano: 19.10.2016 08:28:31 w Połączenia nieodebrane
monkakk napisał(a):

Zastrzeżony 10 minut temu?

O tej porze, to raczej nie konkurs emotka , pewnie chcieli Ci wcisnąć gary Filipiaka, lub coś w tym stylu niestety, oni zaczynają przed g.8 dzwonić emotka      Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6271282 Napisano: 18.10.2016 12:05:29 w Czy informują/ informowali?
hehatka31 napisał(a):

madzia34 napisał(a):

czy Tchibo wIntermarche informowało??

Mam nadzieję, że jeszcze nie emotka

Nie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6270344 Napisano: 16.10.2016 23:24:48 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na PELAFEN   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6270171 Napisano: 16.10.2016 13:56:09 w Wkurza mnie...
assal napisał(a):

Zakończony znów przed czasem  emotka
http://www.konkurs.pelafen.pl/

Jak to?   emotka   Właśnie wybierałam się do apteki emotka   Ciekawe, czy przyjmowanie sms-ów też się zakończyło. Próbował ktoś może dzisiaj wysłać? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6269269 Napisano: 13.10.2016 23:21:24 w Wkurza mnie...
magalan83 napisał(a):

Kupiłam 4 x czekoladki Lindt, każdy na osobny paragon, teraz zorientowałam się że już po konkursie  emotka emotka  trzeba było wziąć Ferrero emotka  

emotka  O mały włos nie zrobiłabym tak samo Magda  emotka Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

kalka

#6269256 Napisano: 13.10.2016 22:38:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Barimor napisał(a):

Hejka, gdzie najtaniej można kupić Vegetę?

Gdzie w ogóle można kupić Vegetę Natur różne smaki ?! emotka  (np. do sałatek itp)
W Tesco widziałam dziś z Vegetę Natur tylko klasyczną i to duże paki, nic poza tym  emotka  emotka       Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6268784 Napisano: 13.10.2016 11:00:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

Czy zauważyliście, że w konku P&G w ITM (tym od dzisiaj) TQG nie chce nr paragonu? Zastanawiam się czy się nie walnęli? A może jeszcze zmienią regulamin bo oni chyba zawsze nr chcą? emotka

Może się nie walnęli, pamiętam, że już robili taka akcję bez paragonów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6268555 Napisano: 12.10.2016 19:46:11 w Biedronka
masza napisał(a):

chochliczka napisał(a):

A ja wzielam udział w akcji Ramsey, oczywiście pracownicy nie mają pojęcia o co chodzi, poprosiłam więc panią kasjerkę by zawołała kierowniczke. Ta przyszła dlugo cos tam stukała na kasie w końcu z miną oburzoną nakazała kasjerce wypłacic mi 5 zl. Gdy powiedziałam, że najlezy mi się bon nie 5 zł, kierowniczka stwierdziła chamsko stwierdziła : jak juz pani tak nie smakowala ta herbata to oddamy 5 zł  emotka
Nie jestem zosłiwa, rozumiem, że kazdy moze miec gorszy dzien itd, ale  totalnie niekompetenta obsługa biedronki plus chamscy kierownicy to norma, tak sie zastanawiam czy tego gdzies nie zglosic.

Ciekawe jakby tak w 1 dniu z 10-15 osób przyszło, czy by tak każdemu po 5 zł dały, ja bym powiedziała;"Zgodnie z regulaminem promocji należy mi się voucher i nie dlatego , ze herbata mi nie smakowała, tylko dlatego, ze jest teraz taka akcja promocyjna o, o której pani powinna mieć choć podstawowe info..."To co opisałaś świadczy o poziomie inteligencji i kultury personelu , jaki jest wybierany na stanowiska kierownicze w Biedronce

emotka  Dokładnie! Ja poszłam pierwszego "herbatowego" dnia i nawet nie było zaskoczenia emotka  Na jednostkowym paragonie wzięłam cztery rodzaje herbat po dwie sztuki - zgodnie z regulaminem i otrzymałam cztery vouchery po 10 zł , na drugą kartę i drugi paragon zakupy zrobił mój mąż. Wszystko odbyło się zgodnie z regulaminem, choć pan kierownik miał problem z pierwszym voucherem, ale z kolejnymi poszło szybko. A herbaty dostaną osoby, którym ta herbata smakuje emotka   Wyświetl w wątku >>
1 masza 0

kalka

#6268543 Napisano: 12.10.2016 19:35:37 w Biedronka
mariolakal napisał(a):

chochliczka napisał(a):

A ja wzielam udział w akcji Ramsey, oczywiście pracownicy nie mają pojęcia o co chodzi, poprosiłam więc panią kasjerkę by zawołała kierowniczke. Ta przyszła dlugo cos tam stukała na kasie w końcu z miną oburzoną nakazała kasjerce wypłacic mi 5 zl. Gdy powiedziałam, że najlezy mi się bon nie 5 zł, kierowniczka stwierdziła chamsko stwierdziła : jak juz pani tak nie smakowala ta herbata to oddamy 5 zł  emotka
Nie jestem zosłiwa, rozumiem, że kazdy moze miec gorszy dzien itd, ale  totalnie niekompetenta obsługa biedronki plus chamscy kierownicy to norma, tak sie zastanawiam czy tego gdzies nie zglosic.

I właśnie dlatego nie biorę udziału w takich akcjach typu: zwroty, testy itp.itd. Człowiek zostaje znieważony /poniżony jakby coś ukradł...  emotka

emotka   Bo to akcja pełna zwrotów akcji i dla konsumentów o mocnych nerwach  emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6268537 Napisano: 12.10.2016 19:29:30 w Biedronka
chochliczka napisał(a):

Mariolu a ja stwierdziłam , że wlasnie w kazdej akcji będę brała udział emotka  po tym jak zrobili sensacje z tego, ze kupowalam 30 sztuk coli na oddzielne paragony, chyba cała obsługa biedronki trąbiła dlatego mam ich gdzies. Jest akcja mam prawo wziąc udział więc wezmę na bank  emotka

emotka  Po to są w końcu akcje konsumenckie (w tym też konkursy), żeby konsumenci brali w nich udział i jestem w 100% pewna, że nikt na nich nie traci, a wręcz przeciwnie! Organizator zyskuje znacznie więcej niż konsument (bo wiadomo, że za darmo to boli gardło) i skoro firmy, banki itp robią promocje w stylu niby "darmowych" prezentów, zakupów, maskotek, to bądźcie pewni, że zyskują na tym więcej niż nam konsumenckim mugolom się wydaje. 
Chochliczko jeśli zaś chodzi o zakupy na oddzielne paragony (robiłam je w Biedronce przy ubiegłorocznej loterii Coca-coli emotka  ), to prosiłam o otworzenie dodatkowej kasy i nigdy nie było z tym problemu i frustrowania zniecierpliwionych klientów. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6268531 Napisano: 12.10.2016 19:18:08 w Biedronka
Finezyjna napisał(a):

mariolakal napisał(a):

chochliczka napisał(a):

A ja wzielam udział w akcji Ramsey, oczywiście pracownicy nie mają pojęcia o co chodzi, poprosiłam więc panią kasjerkę by zawołała kierowniczke. Ta przyszła dlugo cos tam stukała na kasie w końcu z miną oburzoną nakazała kasjerce wypłacic mi 5 zl. Gdy powiedziałam, że najlezy mi się bon nie 5 zł, kierowniczka stwierdziła chamsko stwierdziła : jak juz pani tak nie smakowala ta herbata to oddamy 5 zł  emotka
Nie jestem zosłiwa, rozumiem, że kazdy moze miec gorszy dzien itd, ale  totalnie niekompetenta obsługa biedronki plus chamscy kierownicy to norma, tak sie zastanawiam czy tego gdzies nie zglosic.

I właśnie dlatego nie biorę udziału w takich akcjach typu: zwroty, testy itp.itd. Człowiek zostaje znieważony /poniżony jakby coś ukradł...  emotka

A w rezultacie ile ta herbata kosztuje?ja na wszelkiego rodzaju oburzenia reaguje,dlatego pewnie bym gdzieś to zgłosiła. W końcu jest to oficjalna informacja o zwrocie kosztów dla nieusatysfakcjowanego klienta.


To ja w takim razie trafiam na życzliwych kierowników emotka , którzy choć może nie rozumieją istoty promocji (jak większość śmiertelników), to podkreślają, że akcja jest fajna, choć męcząca przez "skomplikowane "drukowanie voucherów, a korzystanie z niej jest prawem konsumentów-również samych pracowników (co czynią w mojej Biedronce) i  nie jest niczym nieuczciwym. Osobiście nie wiem do końca jaki cel przyświeca tej akcji, ale jestem pewna, że NIKT na niej nie traci, a wręcz przeciwnie i mogę domyślać się, że robiąc taką akcję firma może sporo zaoszczędzić na zleceniach badań socjologiczno-marketingowych (na które ostatnio sporo wydaje np. Lidl emotka )
Korzystam chętnie z akcji, a część produktów po prostu oddaję tym, którym się nie przelewa i chętnie skorzystają.  Wyświetl w wątku >>
1 Finezyjna 0

kalka

#6268384 Napisano: 12.10.2016 15:32:28 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

WF na studiach wyższego stopnia emotka Latanie po sali jak za czasów liceum emotka

Studia są dla studentów, a nie studenci dla studiów. Pogadaj z samorządem studenckim, może da się zorganizować coś ciekawszego. Jakieś zajęcia z samoobrony, basen, czy cokolwiek innego. Na wielu uczelniach w ramach tych zajęć można wybrać coś interesującego. Jedni chodzą na szachy inni na aikido czy siatkówkę i wszyscy są zadowoleni. 

emotka   Ja bym zasugerowała turystykę w ramach zaliczeń z wf emotka  Można tak zrobić w szkołach, to dlaczego by nie zrobić na studiach emotka    Wyświetl w wątku >>

kalka

#6268287 Napisano: 12.10.2016 13:45:20 w Wkurza mnie...
lola.lola napisał(a):

Ja w tym roku wyjątkowo odpuściłam Ferrero.. Pamiętam edycję ze Złotą Rybką, w której do wygrania było 10 000 zł do wydania w Złotych Tarasach  emotka  Wtedy wysłałam wiele zgłoszeń ale się nie udało. Rok temu nagrody mniej mnie zachęcały ale też kilka wysłałam. W tym roku jakoś nie mam zapału. Może forma loterii mnie zniechęca. A może fakt, że niektórzy wysyłają po 70 zgłoszeń więc gdzie ja się tam będę pchać z kilkoma swoimi  emotka

Po 70 zgłoszeń!? emotka   Co robić z taką ilością czekoladek? emotka  Coś, czuję, że tym razem loteria Ferrero to żniwo dla hurtowników, którzy sprzedają potem czekoladki w sklepach emotka  
Osobiście tęsknię za Złotą Rybką z Ferrero!   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6267597 Napisano: 11.10.2016 13:12:42 w Pomocy!!!!
martunik3 napisał(a):

dang21 napisał(a):

martunik3 napisał(a):

A ja proszę o pomoc w sprawie zarejestrowania karty Moja Biedronka. Mam drugą kartę, bo poprzednia nie działała no i z tą jest to samo... "logowanie nie powiodło się, spróbuj ponownie za chwilę"  zmieniałam przeglądarki i nic ... Co jest grane? 

a została ta karta zeskanowana przez kasjerkę?

tak 


Zastanawia mnie to skanowanie przez kasjera przed rejestracją  emotka  
Stojąc w kolejce do kasy wzięłam sobie kartę, nie była skanowana i bez problemu zarejestrowałam ją w necie. Działa przy zakupach, otrzymałam potwierdzenie sms-em o zarejestrowaniu karty, więc po co to skanowanie "przed"?!  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6267593 Napisano: 11.10.2016 13:05:08 w Czy informują/ informowali?
Dzięki Dang  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6267586 Napisano: 11.10.2016 12:55:43 w Wkurza mnie...
ludzka_istota napisał(a):

Moja ... nawet nie wiem, jak to nazwać... Głupota? bezmyslność? Zaspaność?
Miałam dziś na wcześniejszą godzinę niż zwykle i grzebałam się rano niemiłosiernie- i... zapomniałam telefonu... A wrócę do domu dużo później, bo mam po pracy masę spraw do ogarnięcia. Telefon leży w domu, Winiary dzwonią (nie do mnie- bo to loteria, ale zawsze...), wróż M. na pewno śle rozpaczliwe SMSy,a  ja sprawdzić nie mogę. No masakra w dwóch aktach!

Co tam Winiary,  ale jak bez Macieja przetrwać dzień ?! emotka     emotka
emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6267579 Napisano: 11.10.2016 12:50:27 w Czy informują/ informowali?
Czy było już info o wygranej z tego konka z konkursu w TESCO "Nivea dla niej i dla niego" Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6266867 Napisano: 10.10.2016 12:56:58 w Połączenia nieodebrane
koniczynka123 napisał(a):

awe napisał(a):

co mogło dzwonić z  numeru 228738336?

zapraszają na pokaz zdrowej żywnosci, ogólnie to spam

Mogę się zatem domyślać, że ten nr 228738772 to też prawdopodobnie spam  emotka  
Proszę mnie oświecić, jeśli się mylę  emotka      Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6266723 Napisano: 10.10.2016 11:02:39 w PODZIĘKOWANIA
radosna napisał(a):

emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
emotka emotka   kalka   emotka emotka emotka emotka   kalka    emotka emotka emotka kalka emotka emotka emotka kalka emotka emotka
emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
            Wszystkie wielkości świata nie są warte dobrej przyjaźni.


emotka  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>