Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6275112 Napisano: 25.10.2016 23:36:26 w Paragony na trwające konkursy
Frugo wymienię na inny paragonik emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6274932 Napisano: 25.10.2016 16:11:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
asantesana napisał(a):

synk napisał(a):

asantesana napisał(a):

synk napisał(a):

asantesana napisał(a):

Tu nie chodzi o tematykę tylko o technikę 
(...)
Inna sprawa, że konkurs jest do lat 18, a w tym wieku można już kończyć liceum plastyczne, mieć wyćwiczoną rękę i znać techniki, czyli zasady konkursu bez kategorii wiekowych są bardzo krzywdzące dla młodszych dzieci.   


tak samo jak zasady konkursów kreatywnych są krzywdzące dla osób będących na bakier z poezją, czy prozą... emotka

Nie tak samo  emotka  Porównałabym to do boxu - wyznaczenie kategorii wiekowych dla dzieci to jak w boksie waga piórkowa, ciężka itd. Każdy bije się w swojej, inaczej ten o wadze piórkowej zawsze byłby zmiatany przez tego o wadze ciężkiej. Natomiast robienie zawodów dla tych co potrafią się bić i dla tych co są na bakier z boksem to już głupota emotka  

no to właśnie tak samo robić "zawody" dla tych co potrafią rymować i dla tych co nie potrafią jest tak samo sprawiedliwe emotka
...oczywiście moje wywody mają niewiele sensu - ponieważ "jeszcze się taki nie urodził coby wszystkim dogodził"

No cóż, każdy ma swoją logiczniejszą logikę, dla mnie konkurs piosenki jest dla tych, co potrafią śpiewać, a konkurs na hasło dla tych, co potrafią pisać i tyle w temacie emotka


Przypomniał mi się konkurs (dla tych co potrafią coś fajnego napisać), w którym ktoś "kreatywny" wygrał dziełem Szymborskiej, które oczywiście podpisał swoim nazwiskiem emotka
p.s. Dzięki czujności konkursowiczów nie nacieszył się długo swoją nagrodą     Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6274385 Napisano: 24.10.2016 18:57:54 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
Mi już Almette odbija się czkawką, mój organizm nie jest w stanie go więcej przyswoić emotka  
Ale ten chrzan za mną chodzi, szkoda, że nie mam skąd go wytrzasnąć. Chyba muszę kupić korzeń na bazarku i sama utrzeć, brrrrr, na samą myśl już płaczę   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6274361 Napisano: 24.10.2016 18:09:56 w Biedronka
andii napisał(a):

kalka napisał(a):

andii napisał(a):

od 20.10 testujemy soki:) satysfakcja gwarantowana... soki Vital fresh 3l -9,95

Ciekawe, czy trzeba opakowania przynosić   emotka

tak emotka

Do kiedy jest ta promocja "Satysfakcja gwarantowana" z sokami Vial ? emotka
Żadnego regulaminu na stronie Biedronki nie widzę emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6274247 Napisano: 24.10.2016 14:55:32 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
Joan, powiedz gdzie udało Ci się ten pyszniutki chrzan kupić! Bo narobiłaś mi apetytu, a tych, które znam, ze sklepów nie da się wziąć do buzi emotka   Ja uwielbiam chrzanik z rybą! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6274064 Napisano: 24.10.2016 10:40:34 w PODZIĘKOWANIA
magnus napisał(a):

kalka napisał(a):

Magnus , Ty hurtowniku jeden!  emotka   emotka  
Życie jest piękne, a ludzie fajni, tylko trzeba mieć oczy i serce szeroko otwarte emotka  
Wbrew pozorom na naszym forum jest tyle dobra, że się bez e-konków obyć się nie da, w grę ewentualnie wchodziłby odwyk -tylko po co, kiedy takie uzależnienie jest naprawdę super emotka

p.s. Żeś i tak nie skorzystał emotka   , a Radosna czekała emotka    emotka   
   

Dzięki kalka, przecież ja to nie Aleksandrów emotka
co do Radosnej, to nic straconego- tyle przed nami emotka

emotka
Uważaj Magnus , bo jak Radosna złapie Cię za słowo, to nie odpuści!    emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6273828 Napisano: 23.10.2016 12:50:48 w PODZIĘKOWANIA
bridget napisał(a):

Ilonko ( kalko )  ogrom podziękowania w Twoja  stronę składam, za ogromną   pomoc i wielkie serce, czas i zaopiekowanie się podróżnymi:). Byłaś świetnym przewodnikiem, aż zal było wyjeżdżać:) emotka

emotka  Cieszę się, że mogłam Cię poznać Kasiu emotka , było mi baaaardzo miło móc spędzić z Tobą (z Wami) ten czas!!! emotka
  Wyświetl w wątku >>
2 bridget, notta 0

kalka

#6273789 Napisano: 23.10.2016 08:38:14 w PODZIĘKOWANIA
Magnus , Ty hurtowniku jeden!  emotka  emotka  
Życie jest piękne, a ludzie fajni, tylko trzeba mieć oczy i serce szeroko otwarte emotka  
Wbrew pozorom na naszym forum jest tyle dobra, że się bez e-konków obyć się nie da, w grę ewentualnie wchodziłby odwyk -tylko po co, kiedy takie uzależnienie jest naprawdę super emotka

p.s. Żeś i tak nie skorzystał emotka   , a Radosna czekała emotka    emotka   
    Wyświetl w wątku >>
2 radosna, edith 0

kalka

#6273479 Napisano: 21.10.2016 22:56:19 w Paragony na trwające konkursy
Nikomu nie zbywa jeden mały paragonik na ten kończący się  Palmolive w DN ?! emotka      Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6273415 Napisano: 21.10.2016 21:02:28 w Paragony na trwające konkursy
Szukam paragonu na Palmolive w Drogeriach Natura- DZISIAJ SIĘ KOŃCZY! 
Kupię lub wymienię na par. z "Poczuj radość z wygranej", Vegeta, paragony z Leclerka, Delikatesów Centrum i inne   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6273376 Napisano: 21.10.2016 19:59:06 w Kupię...
Kupię voucher do TUI oraz vouchery do RYANAIRa




Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6273374 Napisano: 21.10.2016 19:54:56 w Kupię...
Kupię bilety wstępu/vouchery na DISNEY ON ICE  oraz  kartę płatniczą/bony do IKEA  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6272851 Napisano: 20.10.2016 19:54:39 w SZUKAM....
Poszukuję biletów, voucherów na  DISNEY ON ICE (Warszawa, Łódź, Gdańsk lub Poznań)  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6272021 Napisano: 19.10.2016 16:51:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
Asantesana - "bystre oczko"  emotka  Wiadomo kto powinien zasiąść w jury i zrobić porządek emotka    

 
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6272002 Napisano: 19.10.2016 16:04:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
izak1000 napisał(a):

dang21 napisał(a):

andii napisał(a):

lusienka napisał(a):

Moi chłopcy jak tylko zobaczyli w gazetce informację,to nie było mowy o tym aby nie wyrysowali pocztówki,aż mi sie serce kroi,nie dlatego że wygrali kredki,ale dlatego,że wiekszość prac nie powinna wogóle  znaleźć sie na tej liście.Wyraźnie jest w regulaminie(praca wykonana własnoręcznie przez dziecko)szkoda że nie podali wieku laureatów.

zgadza się ! hehe jeden z komentarzy na fb.... Szkoda tylko, że wybrano w większości prace "studentów ASP". emotka

Mogli każdą pracę podpisać emotka  Wtedy byłoby wiadomo, kto ściemnia emotka

Ja uważam ,że przedział wiekowy w tym konkursie był zbyt szeroki, bo  jak porównać prace dziecka 5-letniego i 18-latka. Tu powinny być
przynajmniej 3 przedziały wiekowe. Dlatego nie bierzemy udziału w tego
typu konkursach.

Otóż to emotka  A drugi sposób, to podejść na luzie i nie oczekiwać zbyt wiele, a wtedy będą cieszyły kredki ! (a na sprawiedliwość, to bym zbytnio nie liczyła i na uczciwość konkursowiczów - autorów niektórych prac też nie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6271986 Napisano: 19.10.2016 15:36:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
marionzzz napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Będąc jeszcze w podstawówce miałam koleżankę, która potrafiła tak ładnie rysować. Naprawdę ! Rozumiem wasze rozgoryczenie ale może jury poprostu nie wzieło pod uwagę oszustwa (bo inaczej tego nazwać nie można) i uznało, że dzieci rzeczywiście mają taki talent, więc powinno się je nagrodzić. Nie wiem czy tam było jakieś ograniczenie wiekowe? Jeśli nie, to już samo to jest niesprawiedliwe, bo wiadomo, że inaczej narysuje 7- latek a inaczej 13- latek.

nie bede nikogo bronic,nie bralam udzialu,nie ogladalam wygranych prac -wiem,ze rysuja dorosli za dzieci ale zdarza sie ,ze dziecko tez nie rysuje jak dziecko-moja dziesiecioletnia corka niektore prace Tak maluje I robi metoda quilingu ze niektorzy kompletnie nie wierza,ze robila je sama!nawet ja gdybym nie widziala I wiedziala jak ke tworzy to bym nie uwierzyla! Dlatego czasem tak trudno w takich konkursach ocenic czy to faktycznie dziecko tworzylo czy rodzic...

Rozumiem rozgoryczenie kredkowych laureatów (zwłaszcza, że niektóre gospodarstwa domowe mają więcej niż jednego wygranego smartfona), ale zgadzam się też z Mariozzz. Pasją mojej córki jest technika piórka i akwareli. Zajmuje się tym kilka lat i ma osiągnięcia w profesjonalnych konkursach, gdzie prace oceniają zawodowi artyści - im się kitu nie wciśnie   emotka    i takie wygrane cieszą najbardziej!  Natomiast w konkursach rysunkowych biedronkowo-kiorowych bywa, że jej prace zdaniem jury zasługują na "nic"   lub ewentualnie paczkę kredek   emotka    Zresztą kiedy czasem jest publikacja nagrodzonych prac t o ewidentnie widać, że w prace "dziecięcej rączki" niemały wkład miały osoby dorosłe.  Dlatego rozumiem, że w tej sytuacji  samodzielna praca  dziecka może nie zachwycić wrażliwego oka pani z marketingu    Nigdy więc nie nastawiam moich dzieci na nagrody główne, a one cieszą się wtedy z każdej wygranej, również paczki kredek. W końcu dziecięcy rysunek piórkiem i akwarelą nie powali na kolana tak, jak wielobarwna makieta uszyta przez zawodową krawcową-a   podpisana np. Krysia lat 11 albo wydziergana makietka itp.
Niech się zatem cieszą smyczą i kredkami- trudno, taki lajf  emotka ,  a wygrywanie ciut większych nagród zostawiają mamie (z tym, że na pewno nie w konkursach plastycznych  ) 

p.s. A jeśli mówicie o pracach zamieszczonych w galerii, to moim zdaniem nie wszystkie są autorstwa dzieci-to na bank
Wyświetl w wątku >>

kalka

#6271817 Napisano: 19.10.2016 12:11:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

paula9891 napisał(a):

olunka napisał(a):

a ja mam pytanie, jak dzisiaj zagrałam pierwszy raz w laysach, to kiedy mogę się spodziewać wyników?

nawet dzisiaj emotka
Ale najprawdopodobniej jutro i będzie to dzień 16.

kalka napisał(a):

I ja mam pytanko, tego typu co Olunka: kiedy mogą informować z Vegety, jeśli zgłoszenie było wysłane 17.10 ?

Z tego co ludzie pisali informują na bieżąco, najprawdopodobniej następnego dnia.

dziękuję:)

i ja dziękuję!  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6271790 Napisano: 19.10.2016 11:38:34 w SZUKAM....
kalka napisał(a):

Co dziś wozi TNT ?  Dzwonił kurier (paczka do 1 kg z jakieś agencji reklamowej, ale nazwy nie ma  emotka  )

Tylko do mnie jedzie ?! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6271781 Napisano: 19.10.2016 11:24:15 w SZUKAM....
Co dziś wozi TNT ?  Dzwonił kurier (paczka do 1 kg z jakieś agencji reklamowej, ale nazwy nie ma emotka  ) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6271762 Napisano: 19.10.2016 10:45:08 w Biedronka
andii napisał(a):

od 20.10 testujemy soki:) satysfakcja gwarantowana... soki Vital fresh 3l -9,95

Ciekawe, czy trzeba opakowania przynosić  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0