Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6294036 Napisano: 01.12.2016 11:45:57 w Biedronka
falus napisał(a):

A były już wyniki z 1 etapu DrGerard ?

Nie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6294028 Napisano: 01.12.2016 11:40:46 w Kaufland konkursy
paula9891 napisał(a):

bethan napisał(a):

joan napisał(a):

edzia21 - tu nie chodzi o napalanie się, tu chodzi o statystyki z wcześniejszych konkursów, gdzie aż śnieżyło nagrodami, a teraz "ewentualnie dwa auta" (jeszcze nikt się oficjalnie nie przyznał) -> no heloł eloł!

Joan, na 10 aut - 2 wygrane na forum to chyba jest nieźle, aż 20%  emotka

Moim zdaniem słabo, biorąc pod uwagę chociażby ostatnie wyniki głównych z Lay's, gdzie forum królowało w 80-90% emotka
Może po prostu powygrywali ludzie z forum, ale się nie przyznali? To jednak duuuża nagroda jest i może chcą uniknąć zbędnego szumu.
Może to ja wygrałam, a się tutaj wypieram, bo nie chcę, żebyście wiedzieli emotka
Yhyym, chciałabym emotka

Ja też lubię, gdy wygrywają ludzie z forum, naprawdę się cieszę, gdy wygrywa ktoś od nas  emotka
Mnie porażka w Kaufie nie pogrążyła wcale, bo nie liczyłam na wygraną (tylko kilka zgłoszonek) Byłam natomiast przekonana, że kto jak kto, ale Kauf nie poleci na cwane,niezgodne z regulaminem zagrywki i nadal tak myślę, ale żeby oczyścić gęstą atmosferę niepewności można  to sprawdzić- tym bardziej, że każdy kto wziął udział w tym konkursie  ma takie prawo emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6294007 Napisano: 01.12.2016 11:22:50 w Kaufland konkursy
Niestety mieszkam zbyt daleko, żeby podjechać z Edzią do Organizatora konkursu, ale dowiedziałam się, że o wyniki można zapytać też pisemnie, wysyłając zapytanie na adres:  service@kaufland.pl  Oczywiście zgodnie z prawem, każdy uczestnik konkursu, który to jest 
 stroną umowy pomiędzy nim, a Organizatorem konkursu- Kauflandem ma prawo wglądu do wyników i protokołu, ale niestety ja nie dam rady i żałuję   emotka

p.s.Teoretycznie telefonicznie nie ma tam z kim rozmawiać na ten temat-nikt nic nie wie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6293997 Napisano: 01.12.2016 11:12:53 w Żegnamy zmarłych
pioge7 napisał(a):

8 górników którzy zginęli we wczorajszej katastrofie emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

kalka

#6293841 Napisano: 01.12.2016 00:13:58 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

Na Fejsie jak zwykle ciekawa dyskusja się toczy emotka

Żadnych konkretów, żadnych linków, żadnych dowodów, bicie piany przez wróżki i wróżbitów z fejkowych kont, kontrreakcje dziwaków z kont równie nieprawdziwych, nic nie wynika z tego i tyle.

Wg to w ogóle dziwny konkurs był, skoro max 2 laureatów z forum jest kojarzonych, co daje ledwo 20% ze wszystkich, przy poprzednich 100% emotka

Weź no Joan nie podgrzewaj atmosfery! emotka   emotka   Ja już przełknęłam gorycz porażki w nadziei, że przegrałam z klasą z najlepszymi z najlepszych hasłowych geniuszy, a tu grozą zaczyna wiać emotka ,  wątpliwości zaczynają targać mą duszą i jeszcze się okazuje, że mogę mieć Edzię na sumieniu  emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 arya

kalka

#6293837 Napisano: 01.12.2016 00:08:43 w Kaufland konkursy
jackk76 napisał(a):

yolka123 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kalka napisał(a):

Edzia, jesteś wielka! emotka (mówiłam Ci już to kiedyś?)  emotka
No i proszę-będzie jasny obraz sytuacji emotka  Osobiście nie wierzę (w tym wypadku oczywiście- bo z choinki się nie urwałam) w filmiki, laurki, makietki i linki do tego typu prac, ale jeśli już siejecie ziarno niepewności, to można to sprawdzić.

Ok, jeśli będzie taka opcja i mnie dopuszczą, podejdę nawet jutro. Dla Ciebie wszystko  emotka

Zuch dziewczyna emotka

Nie boicie się Jej wysłać samej? A jak Ją rozjedzie po drodze nieoznakowane Audi?

Tak, tak, koniecznie! Trzeba jakąś obstawę dziewczynie zorganizować emotka  No, forumowi bodyguardzi z Wrocławia i okolic, który chętny wspomóc jutro Edzię ??? emotka  
Ech, szkoda Edzia, że tak daleko mieszkam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6293790 Napisano: 30.11.2016 22:29:32 w Kaufland konkursy
Edzia, jesteś wielka!emotka (mówiłam Ci już to kiedyś?)  emotka
No i proszę-będzie jasny obraz sytuacji emotka  Osobiście nie wierzę (w tym wypadku oczywiście- bo z choinki się nie urwałam) w filmiki, laurki, makietki i linki do tego typu prac, ale jeśli już siejecie ziarno niepewności, to można to sprawdzić. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6293767 Napisano: 30.11.2016 21:55:27 w Kaufland konkursy
taalvikki napisał(a):

koper napisał(a):

dzasmina napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Gratuluje naszym 2 forumowiczkom auta emotka , reszty zwycięzców nie kojarzę  emotka
Ale jednak mam obiekcje czy wygrały TYLKO hasła

i to była moja pierwsza myśl po rzuceniu okiem na listę.

Nie mówcie tak. Ja tak lubię mój mały świat konkursowy w którym przegrywam uczciwie z regulaminowymi zgłoszeniami, najzwyczajniej w świecie lepszymi od mojego.

Przecież to niemożliwe, że przy takim ogromie konkursów plastycznych, fotograficznych, filmowych, ktoś marnowałby swój potencjał na wysyłanie niezgodnych z regulaminem zgłoszeń na konkurs hasłowy. A nawet jeżeli, to gdzie znajdzie się tak naiwny organizator konkursu, który doceni cwaniaka, zamiast odrzucić go podczas wstępnej selekcji zgłoszeń...

Wygrały same hasła, lepsze od moich i tego się będę trzymać.  emotka


o naiwności! tyś potęgą, dzięki której zawsze "uczciwi" wygrywać będą.

ps. nie wiem, jak w tym konkursie, ale w wielu innych już nieraz wygrywały prace nieregulaminowe. może to kiepskie porównanie, bo i waga konkursu inna, ale ostatnio na fb wygrałam coś, a następnie zauważyłam, że przekroczyłam limit znaków. napisałam o tym organizatorowi, a on na to, że "nie szkodzi".  


Mam nadzieję, że KAUFLAND podszedł jednak uczciwie i że zawierając umowę z organizatorem konkursu: cyt z regul: Regulamin stanowi treść umowy konkursowej pomiędzy Organizatorem a Uczestnikiem Konkursu... zostałam potraktowana w uczciwy sposób i przegrałam z uczciwą konkurencją-Kaufland zobowiązał się czuwać nad tym. emotka
Zadanie konkursowe, którego wykonanie umożliwia udział i wygraną w danym Etapie Konkursu,polega na jak najbardziej kreatywnym dokończeniu zdania: „Lubię robić zakupy w marketach
Kaufland, ponieważ…”, zwanego dalej „Hasłem”

Jeśli okazałoby się, że dokończenie zdania, mającego być hasłem,w stworzonej do tego aplikacji - a zdefiniowanie ZDANIA i HASŁA nie jest sprawą skomplikowaną- jest linkiem, filmikiem, makietką, to wtedy bym się wkurzyła, gdyż poczułabym się jak "słup konkursowy" i wtedy podjęłabym prawne kroki. Jednak póki co-luzik, bo po pierwsze trzeba mieć dowody, a po drugie naprawdę trudno mi uwierzyć w to, że KAUFLAND mógłby złamać własny, ustanowiony przez siebie regulamin. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6293751 Napisano: 30.11.2016 21:26:49 w Kaufland konkursy
harnas napisał(a):

koper napisał(a):

dzasmina napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Gratuluje naszym 2 forumowiczkom auta emotka , reszty zwycięzców nie kojarzę  emotka
Ale jednak mam obiekcje czy wygrały TYLKO hasła

i to była moja pierwsza myśl po rzuceniu okiem na listę.

Nie mówcie tak. Ja tak lubię mój mały świat konkursowy w którym przegrywam uczciwie z regulaminowymi zgłoszeniami, najzwyczajniej w świecie lepszymi od mojego.

Przecież to niemożliwe, że przy takim ogromie konkursów plastycznych, fotograficznych, filmowych, ktoś marnowałby swój potencjał na wysyłanie niezgodnych z regulaminem zgłoszeń na konkurs hasłowy. A nawet jeżeli, to gdzie znajdzie się tak naiwny organizator konkursu, który doceni cwaniaka, zamiast odrzucić go podczas wstępnej selekcji zgłoszeń...

Wygrały same hasła, lepsze od moich i tego się będę trzymać.  emotka

To żyj w tym świecie emotka
Już tyle razy nagradzano niezgodne z regulaminem prace i nic się nie działo, tu niestety też film pt. 15 lat Kaufland w Polsce zgarnia autko. c'est la vie!

Skąd wiesz, że film??? emotka  Przecież regulamin mówił jasno: HASŁO ! 
Mam propozycję, by nie wyciągać wniosków pochopnie! Kto z biorących udział w konku (a mjących obiekcje) mieszka najbliżej centrali Kaufa,niech podskoczy do nich i zajrzy do protokołu z  wynikami- każdy uczestnik ma prawo do wglądu- i wtedy będzie jasny obraz tej sytuacji!!!  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6293257 Napisano: 30.11.2016 13:54:26 w SZUKAM....
Dzięki Mixik za info! emotka  Jeśli mam czekać 30 dni, to niech się bujają, idę kupić kartę w Plusie, a tę wyrejestruję i tyle  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6293245 Napisano: 30.11.2016 13:39:42 w SZUKAM....
mixik napisał(a):

muszę Cię zmartwić - możesz go sobie... powiesić... kiedyś też się nań nadziałem i do dziś leży zapomniany i nieodblokowany w żaden z możliwych sposobów (rozmowa na infolinii i aplikacja nie pomogły)

Dzięki.Udało mi się dodzwonić na infolinię Orange i niby odblokowali  mi smsy premium- (ponoć, bo to się dopiero okaże) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6293229 Napisano: 30.11.2016 13:25:02 w SZUKAM....
mixik napisał(a):

kalka napisał(a):

huda83 napisał(a):

kalka napisał(a):

huda83 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kalka napisał(a):

Szukam informacji, co mam zrobić, żeby móc wysyłać sms-y premium z nowej karty ORANGE  emotka
 kupiłam, zarejestrowalam, doładowałam, przedłużyłam ważność karty na rok, a smsa na konk wciąż wysłać nie mogę   emotka  

Doładowałaś za 10 zł?

Wchodziłaś w aplikację/stronę netową Mój Orange?

A jak wejdę, to co? Pewnie muszę coś odblokować, z tym że ta  karta, jak pisałam: ta karta nie ma blokady 

Taa..moja tez miala nie miec. juz nie pamietam, ale tam bylo mnostwo dziobkow do odhaczenia, jesli chodzi o smsy i rozmowy premium

Kurcze, ale u mnie nawet nawet w "Mój Orange" nie mogę odblokować  smsów specjalnych!  emotka  Jak klikam odblokuj, to pokazuje się info: Akcja na usludze jest niemożliwa, ze względu na blokadę administracyjną połączeń wychodzących  emotka  Czy to znaczy, że moją nowo nabytą i zarejestrowaną kartę mogę sobie w ramce na ścianie powiesić?Czy może jest jednak jakiś  sposób na odblokowanie sms-ków konkursowych??? emotka   

a czy nie jest to "bezpieczny starter" - http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4003937882,title,Bezpieczny-Starter,article.html

Tak, jest, (pisałam o tym wczoraj) ale myślałam, że mogę jako właściciel numeru decydować i odblokować  ems premium, a tu doopa emotka   Wyświetl w wątku >>
1 huda83 0

kalka

#6293211 Napisano: 30.11.2016 13:11:37 w SZUKAM....
huda83 napisał(a):

kalka napisał(a):

huda83 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kalka napisał(a):

Szukam informacji, co mam zrobić, żeby móc wysyłać sms-y premium z nowej karty ORANGE  emotka
 kupiłam, zarejestrowalam, doładowałam, przedłużyłam ważność karty na rok, a smsa na konk wciąż wysłać nie mogę   emotka  

Doładowałaś za 10 zł?

Wchodziłaś w aplikację/stronę netową Mój Orange?

A jak wejdę, to co? Pewnie muszę coś odblokować, z tym że ta  karta, jak pisałam: ta karta nie ma blokady 

Taa..moja tez miala nie miec. juz nie pamietam, ale tam bylo mnostwo dziobkow do odhaczenia, jesli chodzi o smsy i rozmowy premium

Kurcze, ale u mnie nawet nawet w "Mój Orange" nie mogę odblokować  smsów specjalnych! emotka  Jak klikam odblokuj, to pokazuje się info: Akcja na usludze jest niemożliwa, ze względu na blokadę administracyjną połączeń wychodzących emotka  Czy to znaczy, że moją nowo nabytą i zarejestrowaną kartę mogę sobie w ramce na ścianie powiesić?Czy może jest jednak jakiś  sposób na odblokowanie sms-ków konkursowych??? emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6292888 Napisano: 29.11.2016 22:46:37 w Paragony na trwające konkursy
Jeśli komuś zbywa paragon na kończący się dziś konk Lays w Żabce, to w zamian oferuje paragony na inne konkursy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6292737 Napisano: 29.11.2016 18:12:10 w SZUKAM....
huda83 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kalka napisał(a):

Szukam informacji, co mam zrobić, żeby móc wysyłać sms-y premium z nowej karty ORANGE  emotka
 kupiłam, zarejestrowalam, doładowałam, przedłużyłam ważność karty na rok, a smsa na konk wciąż wysłać nie mogę   emotka  

Doładowałaś za 10 zł?

Wchodziłaś w aplikację/stronę netową Mój Orange?

A jak wejdę, to co? Pewnie muszę coś odblokować, z tym że ta  karta, jak pisałam: ta karta nie ma blokady  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6292735 Napisano: 29.11.2016 18:09:59 w SZUKAM....
Dzięki Monkakk, akurat ta jest bez blokady rodzicielskiej dlatego nie rozumiem w czym tkwi problem,  emotka
ale dobrze wiedzieć, bo mam drugą- właśnie z tą blokadą niestety  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6292726 Napisano: 29.11.2016 18:01:26 w SZUKAM....
iszhara napisał(a):

kalka napisał(a):

iszhara napisał(a):

Szukam osób które dostały w ubiegłym tygodniu pomyłkowo ponownie przelew od Smolara z loterii Coca-Cola w Biedronce i odsyłały pieniądze. Proszę o PW. emotka

Martusia, a może to po prostu świąteczna premia od SMOLARA dla tych którzy u nich wciąż wytrwale grają  emotka  
Ja tam np. już spasowałam emotka  

Byłoby fajnie emotka   lecz niestety to ich pomyłka bo potem prosili o zwrot przelewu a ja pomyłkowo skasowałam sms-a w którym były szczegóły. emotka

O! jaka szkoda!  emotka  Przeceniłam ich  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6292720 Napisano: 29.11.2016 17:58:13 w SZUKAM....
Tak emotka  A to za mało Edzia? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6292715 Napisano: 29.11.2016 17:56:03 w SZUKAM....
iszhara napisał(a):

Szukam osób które dostały w ubiegłym tygodniu pomyłkowo ponownie przelew od Smolara z loterii Coca-Cola w Biedronce i odsyłały pieniądze. Proszę o PW. emotka

Martusia, a może to po prostu świąteczna premia od SMOLARA dla tych którzy u nich wciąż wytrwale grają  emotka  
Ja tam np. już spasowałam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6292711 Napisano: 29.11.2016 17:53:02 w SZUKAM....
Szukam informacji, co mam zrobić, żeby móc wysyłać sms-y premium z nowej karty ORANGE emotka
 kupiłam, zarejestrowalam, doładowałam, przedłużyłam ważność karty na rok, a smsa na konk wciąż wysłać nie mogę   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0