Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6301470 Napisano: 16.12.2016 15:28:23 w Biedronka
Monika11 napisał(a):

KodW Gerardzie trzeba było mieć paragon z danego etapu?

Nie  Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

kalka

#6301365 Napisano: 16.12.2016 14:10:17 w Informują
Odkryty mail z konkursu trollowego KIORY w sklepach TOYS’R’US o wygraniu śpiewającej Poppy  emotka  

Na 201 nagród tylko ja wspomniałam na forum o wygranej? emotka   ( I oczywiście jak zwykle cisza o nagrodzie wyciecze emotka )    Wyświetl w wątku >>

kalka

#6301269 Napisano: 16.12.2016 12:20:42 w PODZIĘKOWANIA

Banka-manka,  
ślicznie Ci dziękuję!   emotka   emotka emotka emotka    emotka

Magnus, 
trzymaj się!  emotka   emotka
Wyświetl w wątku >>

kalka

#6301114 Napisano: 16.12.2016 01:30:38 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

kalka napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Szukam info, jak najtaniej wysłać pufę lay's... Chcę ją od kogoś odkupić grzecznościowo, a nie chcę Go za zbytnio fatygować i obiecałam, że sama zajmę się wyszukaniem kuriera...

Cześć "Nocny Marku"  emotka
Ja korzystam z www.globkurier.pl - po wysłaniu pierwszej przesyłki dostałam- i dostaję za każdym razem- kod zniżkowy - wychodzi tu najtaniej, również jeśli chodzi o przesyłki gabarytowe (wysyłałam przez ich portal pralkę i nigdzie taniej nie znalazłam)  emotka
 

Dzięki, dobra kobieto ! Weszłam na Ich stronkę i... :"Niestety kurier nie obsługuje dla tej lokalizacji przesyłek o podanych wymarach. Proszę spróbować podać inne wymiary.". PS. Chodzi o Wrocek i okolice Wałbrzycha... 

No proszę! emotka  A ja zawsze tak ich zachwalam. Aż wierzyć się nie chce emotka , więc proponuję Mariola zadzwonić jutro do nich, bo mają  też całkiem dobrą cenowo ofertę dla przesyłek niestandardowych (tak zamawiałam transport pralki i jeszcze cosik utargowałam emotka  ) 
Pocztą drogo?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6301113 Napisano: 16.12.2016 01:25:28 w SZUKAM....
Szukam kodów do North Fish (chętnie kupię te z fb na kanapki, ale inne też mogą być)  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6301111 Napisano: 16.12.2016 01:23:00 w Kupię...
Jeśli komuś zbywają, to chętnie kupię kody do NorthFish (te z fb na kanapki, ale inne też mogą być) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6301110 Napisano: 16.12.2016 01:19:25 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Szukam info, jak najtaniej wysłać pufę lay's... Chcę ją od kogoś odkupić grzecznościowo, a nie chcę Go za zbytnio fatygować i obiecałam, że sama zajmę się wyszukaniem kuriera...

Cześć "Nocny Marku"  emotka
Ja korzystam z www.globkurier.pl - po wysłaniu pierwszej przesyłki dostałam- i dostaję za każdym razem- kod zniżkowy - wychodzi tu najtaniej, również jeśli chodzi o przesyłki gabarytowe (wysyłałam przez ich portal pralkę i nigdzie taniej nie znalazłam) emotka
  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6299822 Napisano: 13.12.2016 16:09:50 w Kupię...
Kupię młodzieżowy plecak dla nastolatki (na szkolne książki).  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6299705 Napisano: 13.12.2016 11:53:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awi napisał(a):

Ok Krysia, to czytamy i wybieramy, no chyba, że ktoś zadzwoni z e-konków. Wtedy losujemy i wysyłamy smsy.

emotka Hit dnia! emotka   emotka

olus15 napisał(a):

A wy naprawdę sądzicie , że agencje tylko wybierają hasła?
Mają też wiele innych prac , zajęć i nie oszukujmy się różni ludzie tam pracują, a ostatnio pojawiają się nawet agencje kilkuosobowe z wieloma konkursami.
Akurat w to wierze, że niejednokrotnie było tak, że zapomnieli o terminie i potem żeby ustrzec się kolejnych telefonów na szybko coś wybrali. W sumie co to dla nich za różnica, kto wygra. Haseł nie publikują , więc problem z głowy.
Gdyby mieli wybrane to nie podawaliby abstrakcyjnej pory do 24.00, taką porę podajesz np. szefowi  jak o czymś zapomniałeś, a miało być na dziś.


I macie chyba rację emotka  W moim przypadku wygrał najgorszy gniot, więc od razu pomyślałam, że mogło być losowanko, wysłałam kilka fajnych w stylu Advalue, a wygrał, tan jeden pisany na siłę, na szybko z braku laku i pomysłu. emotka   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6299373 Napisano: 12.12.2016 17:12:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

edzia21 napisał(a):

marzenier napisał(a):

aerdna napisał(a):

monisss napisał(a):

marzenier napisał(a):

Mola C4.
Czy dobrze mi świta ze do dziś ma być info ; ) ?

tak,podobno. weszłam na stronę Kerfa ale nie widzę już pozostałości o tym konkursie.. chyba, że źle widzę, chciałam potwierdzić w regulaminie...

http://www.carref.../waskie/konkurs_mola

Dzięki 
Doczytałam 
I tak..do dzisiaj jest termin;)
Nie znam tej agencji,wiec nie wiem jak u nich z trzymaniem się "zasad"

Nigdy nie mieli opóźnień. Czasami informowali nawet przed czasem. 

No to co oni emotka
Zaspali po weekendzie ? emotka

Tam nie podawało się nr paragonu emotka  zatem możliwe, że przerosła ich ilość "beznumerowych" zgłoszeń i może przez to regulaminowy termin się przedłuży emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6299221 Napisano: 12.12.2016 12:54:48 w Połączenia nieodebrane
605685447 - czy to może być nr konkursowy? emotka  Próbuję oddzwonić, ale bezskutecznie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6297784 Napisano: 08.12.2016 11:36:07 w SZUKAM....
Czy jakieś nagrody były ostatnio wysyłane Pocztą Polską?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6297685 Napisano: 08.12.2016 09:37:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
glena napisał(a):

Załamałam się trochę wczoraj tym ELSEVE, ale dzisiaj w wynikach odnalazłam pocieszenie i nowe życiowe motto i od teraz już "Usmiech nie schodzi mi z buzi,moja glowa niemarudzi,jestem szczesliwa,wlisy sa moim atutem a ja ide przez
zycie z przytupem:)"

emotka
Zaraz se przytupnę i idę po bułki, tylko wlis muszę najpierw poprawić emotka   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6297283 Napisano: 07.12.2016 13:09:53 w WC - rozmowy o wszystkim
bethan napisał(a):

joan napisał(a):

kalka - najważniejsze to chyba porównać kody kreskowe, czy to ten sam produkt

Tylko że pudełko i butelka mogą być oryginalne, a reszta już nie.

Coś Ty? Serio, aż tak? emotka  Tyle lat na tym świecie żyję, a poczułam się, jakbym przed chwilą z choinki się urwała emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6297265 Napisano: 07.12.2016 12:50:45 w Smolar
ilona162 napisał(a):

buncia88 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

dzwonili do mnie ze smolara przed chwila, ktos ma pomysl jaki to konkurs?

woseba tygodniowa?

niet, nie bralam udzialu. myslalam ze moze do kogos z was dzwonili np z loterii orlen lub radość na święta w DC emotka

Ilona, to nic nie szkodzi, że nie grałaś- Smolarowi to nie przeszkadza  emotka  Wygrałam kiedyś u nich w konkursie, o którego istnieniu nawet nie wiedziałam,  emotka  więc bądź czuja, bo nigdy nie wiadomo czym SMOLAR zaskoczy.  emotka    Wyświetl w wątku >>

kalka

#6297260 Napisano: 07.12.2016 12:44:44 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś może mnie oświecić wyjaśniając skąd biorą się tak wielkie różnice w cenie perfum na polskim rynku ? emotka
Dla przykładu: Fahrenheit DIOR - perfumy 100 ml ceny w internetowych perfumeriach- jak twierdzi Ceneo- to od 229 za tester do 290zł, a na OLX można kupić (oryginalne, oryginalnie zapakowane) za 70 zł-80 zł Hm, trudno mi pojąć tak wielkie różnice emotka  
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6296535 Napisano: 06.12.2016 09:06:13 w Kaufland konkursy
Aristo napisał(a):

kalka napisał(a):

kalka napisał(a):

luko922 napisał(a): Czyli wychodzi na to, że jak się brało udział w konkursie, to można zobaczyć zwycięskie hasła? Jakbym był bliżej to chętnie bym poczytał  emotka

Kurde, no faktycznie, jeśli jedynym powodem nieudostępnienia Edzi protokołu było to, że nie w nim nie grała, to istnieje prawdopodobieństwo, że jednak nie jest to całkowity, bezwzględny zakaz wglądu do protokołu. 
A fajnie byłoby zobaczyć wyniki- audiki, bo w końcu nie tylko "nasza" Beata tam wygrała, a w erze, a szczególnie w tygodniu  emotka mody na plagiatowanie wgląd do protokołów konkursowych zaczyna być co raz bardzie kuszący  emotka


Luko922, okazuje się, że nawet jak się brało udział w konkursie, to  też NIE POKAŻĄ PROTOKOŁU! Zatem szanse na wgląd do protokołu są NIKŁE, niezależnie od tego czy się grało, czy nie emotka  
 


Brałem udział, i oto, jaką odpowiedź otrzymałem na grzeczną prośbę o przesłanie zwycięskich haseł. I te "iż"...

"dziękujemy za wiadomość z 2016-12-05.
Pragniemy poinformować, iż hasła konkursowe nie będą publikowane na naszej stronie internetowej. Zgodnie z postanowieniami regulaminu nagrodzone hasła będą własnością (prawa autorskie) naszej firmy. Nie wykluczamy iż, w przyszłych działaniach marketingowych możemy użyć tych haseł. Stąd też nie będziemy ich publikować. W związku z powyższym nie możemy przesłać Panu treści zwycięskich haseł."

To jest oczywiste, mają takie prawo (już ktoś wcześniej pisał i stanowisku Faufa o nieupublicznianiu haseł i ok), emotka  Co innego podawanie haseł do publicznej wiadomości, wysyłanie mailowo komuś na jego życzenie, publikowanie itp, a co innego udostępnienie protokołu konkretnej osobie do wglądu. Każdy kto brał udział ma prawo wglądu (oczywiście organizator może zażyczyć sobie dokumentu, sprawdzić czy faktycznie jest to uczestnik konkursu itp ale ma prawny obowiązek udostępnienia protokołu, w którym są min. zwycięskie hasła   emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6296029 Napisano: 05.12.2016 11:11:58 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Icotynato - polecam i dziękuję emotka  

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6295662 Napisano: 04.12.2016 12:07:32 w Kaufland konkursy
milka77 napisał(a):

kalka napisał(a):

aniolek33 napisał(a):

Jeszcze raz, bo jet niedziela rano i chyba nie wszystko do mnie dociera emotka

To po zakończeniu konkursu można żądać wglądu do protokołu z wynikami, oczywiście jeżeli startowało się w danym konkursie?  


Okazuje się, że NIE! (stanowisko Kaufa) emotka  

A ja jestem ciekawa co UOKiK na to?


To może trzeba jutro zapytać? emotka Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

kalka

#6295653 Napisano: 04.12.2016 11:35:03 w PODZIĘKOWANIA
Lalith DZIĘKUJĘ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0