Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6302430 Napisano: 19.12.2016 12:35:05 w Biedronka
Monika11 napisał(a):

Czy ja dobrze widzę -że na tych formularzach z Biedronki nie ma miejsca na wpisanie numeru telefonu ?  Dopisujecie gdzieś z boku ?


Na niektórych dopisywałam, a niektóre "poszły"bez nr - po tekście dojdą  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6302423 Napisano: 19.12.2016 12:32:58 w Paragony na trwające konkursy
  • Paragony na konkurs "Gdzie cie niesie na Święta"w Delikatesach Centrum zamienię na inne paragony np. na kawowy w SELGROSie
  • Paragony na Konkurs świąteczny Jordan w Superpharm zamienię na SELGROSA (Jacobs)
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6302355 Napisano: 19.12.2016 11:07:02 w Lay's
maria1980 napisał(a):

kammaro napisał(a):

Z calym szacunkiem, ale dla mnie Panowie z BezKanalu nie maja pojecia o konkursach, loteriach i czasowkach. W sumie to dobrze emotka  Gdy puerwszy raz zobaczylam ich kanal, to az zamarlam. Pomyslalam, ze to co zostalo "wypracowane, rozgryzione" przez lata konkursowania szlag trafil, bo ktos for fun wszystko pokaze w filmiku. Na szczescie Panowie mysla i graja, jak mugole emotka

emotka
Od zawsze mnie irytują ani to śmieszne ,ani pouczające... niby mają pokazywać,że nie można wygrać ,a teraz wysyłając 500 haseł tylko szkodzą konkursowiczowi i mugolowi zarazem ...


Chcieli zaistnieć-wzięli się za loterie i ok, ale z całym szacunkiem: do pisania dobrych haseł nie wystarczy już kamerka i trochę kasy na inwestycje konkursowe, w mej ocenie potrzebna jest pasja, trochę praktyki i wena twórcza, jaką mamy my konkursowicze emotka   emotka  (mówiąc za Smolarem "zawodowi konkursowicze" emotka )  
Obawiam się, że może w tym wypadku zadziałać powiedzenie, że "gdy coś jest od wszystkiego, to jest do niczego" emotka   
Poza tym, czy bylibyście w stanie ułożyć 500 fajnych hasełek naraz? emotka  Ja nie byłabym w stanie ułożyć ani fajnych, ani kiepskich w takiej ilości.  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 maria1980 0

kalka

#6302328 Napisano: 19.12.2016 10:12:31 w WC - rozmowy o wszystkim
anula81 napisał(a):

kalka napisał(a):

anula81 napisał(a):

czy jest tu ktoś z okolic krakowa, kto ma na zbyciu szczeniaka, jasnego  koloru obojetnie jaka długość włosa, ale z małych kundelków, tak max do 30cm wysokości ?

wprowadzamy sie do nowego domu, czas na nowego domownika.

Anula, zapewne w Krakowie i okolicach jest mnóstwo schronisk pełnych ślicznych psiaków emotka  Jak pójdziesz i zobaczysz, to na pewno się w którymś zakochasz! Zwierzaki adoptowane ze schroniska są przyjaciółmi najwierniejszymi z najwierniejszych  emotka

a wiesz moze jak to wygląda ? czy to jest tzw adopcja co sie z tym wiąże i w ogóle ? czy mają wł. szczeniaki ? raz mieliśmy przygarniętęgo juz starszego pieska, ale znalezionego w lesie,  był z nami 18 lat, niestety już odszedł, postanowiłam że teraz będziemy mieć dopiero jak wejdziemy na swoje, i przszedł czas, a jak na złosć nikt nie ma na oddanie ze znajmych


Jeśli przez fundację (poszukaj fundacji w okolicach Krakowa i zobacz jakie psiaki mają do adopcji), to gdy znajdziesz "swojego" psa, wypełniasz ankietę, podpisujesz umowę adopcyjną i jesteście happy (Ty i Twoja psinka)!
Czasami zdarzają się "schody", ale warto powalczyć o psiaka, w którym się zakochasz emotka      Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6302302 Napisano: 19.12.2016 09:07:02 w Biedronka
rettib napisał(a):

Mam szybkie pytanie-czy w Gerardzie podajecie wszystkie dane?

Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6302297 Napisano: 19.12.2016 08:57:21 w WC - rozmowy o wszystkim
anula81 napisał(a):

czy jest tu ktoś z okolic krakowa, kto ma na zbyciu szczeniaka, jasnego  koloru obojetnie jaka długość włosa, ale z małych kundelków, tak max do 30cm wysokości ?

wprowadzamy sie do nowego domu, czas na nowego domownika.

Anula, zapewne w Krakowie i okolicach jest mnóstwo schronisk pełnych ślicznych psiaków emotka  Jak pójdziesz i zobaczysz, to na pewno się w którymś zakochasz! Zwierzaki adoptowane ze schroniska są przyjaciółmi najwierniejszymi z najwierniejszych emotka Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

kalka

#6302292 Napisano: 19.12.2016 08:35:05 w Lay's
monisss napisał(a):

mia napisał(a):

kalka napisał(a):

No pięknie, a ja właśnie zagrałam w ostatnim dniu konkursu LAYSów w Tesco emotka  Mam pytanie: czy powinno przyjść potwierdzenie ma maila? 

W Tesco? emotka
W ogólnopolskich Lay's nie przychodzi żadne potwierdzenie. A konkursu w Tesco nie kojarzę...

No jak ?:) byl. Sluchawki do wygrania. Nie tu nic nie przychodzi ze zwrotek. Ehh z lezka w oku zegnam ten konkurs emotka  

Sorki, ale ja byłam wczoraj zakręcona emotka , chodziło mi o ogólnopolski, ale zasugerowałam się tym, że kupiłam Laysy w Tesco i spytałam o zwrotki na maila w konku Lays w Tesco emotka
Dzięki za info Dziewczyny emotka      Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6302282 Napisano: 19.12.2016 02:36:20 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

Zasada jest pewnie taka, że jeżeli konsument nie widzi konkursu w "swojej biedronce" - nie wie o nim, nie bierze w nim udziału. W Biedronkach z Tefalem były specjalne standy z produktami, info o konkursie oraz gotowe formularze do wpisania życzeń emotka
Wystarczy wejść na stronę biedronki, wpisać "TEFAL" w wyszukiwarkę, wejść w dowolny produkt i zobaczyć na mapce gdzie jest dostępny. Są to jedynie wybrane Biedronki.


Byłam w "nie mojej"  Biedronce, gdzie niby powinny być produkty TEFAL i żadnych stendów nie było, a jedynym produktem Tefala w ilości sztuk 1 była frytkownica emotka  - Dla mnie to jakieś żarty - nie konkurs   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6302278 Napisano: 19.12.2016 01:33:26 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

kalka napisał(a):

tereniagno napisał(a):

kalka napisał(a):

tereniagno napisał(a):

bridget napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wkurza mnie konkurs z Tefalem.Do dziś można zakupić produkty Tefala w Biedronce za 40 zł,a u nas w sklepach totalne braki przez okres konkursu!!! W gazetce od jutra mają być patelnie i co z tego, jak zakupić towar do 18.12 emotka

ja byłam w 5 biedronkach i  w 2 nic nie było w 1   dosc sporo, w innych  troche przebrane.

W Pozku na Piątkowie w jednej Biedrze, był tylko jakiś nóż elektryczny,nic więcej.W innej miejscowości kompletnie nic, no i u mnie też 0 emotka

To może w świetle powyższych faktów Organizatorzy przedłużyli by okres zakupu produktów konkursowych  emotka   emotka
Od jutra mają być dostępne patelnie Tefala, aczkolwiek mam wątpliwości, bo wciąż nie dotarły jeszcze do Biedronek (przynajmniej do "moich")

Zgłoszenia można wysyłać do (chyba) 31.12, tylko zakup trzeba było zrobić do 18.12, ale co z tego, jak w sklepach produktów nie było emotka

I właśnie dlatego można by uderzyć do Organizatorów, by z powyższych powodów przedłużyli okres zakupu produktów konkursowych (w moich  Biedrach na wcale nie było TEFALA)  emotka

Produkty TEFAL były jedynie w wybranych biedronkach...wszystko jest oznaczone na stronie biedronki emotka  Na dziesiątki biedronk we wro, Tefale były jedynie w kilku (zgodnie z mapką).


Hm, szkoda, że nie ma nic na ten temat w regulaminie, emotka   bo to zapisy w regulaminie są wiążące! Chcąc wziąć udział w konkursie powinnam zapoznać się z jego treścią, a tam nie ma nic o stronie Biedronki i "Tefalo-Biedronkowej" liście  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6302276 Napisano: 19.12.2016 01:08:47 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

kalka napisał(a):

tereniagno napisał(a):

bridget napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wkurza mnie konkurs z Tefalem.Do dziś można zakupić produkty Tefala w Biedronce za 40 zł,a u nas w sklepach totalne braki przez okres konkursu!!! W gazetce od jutra mają być patelnie i co z tego, jak zakupić towar do 18.12 emotka

ja byłam w 5 biedronkach i  w 2 nic nie było w 1   dosc sporo, w innych  troche przebrane.

W Pozku na Piątkowie w jednej Biedrze, był tylko jakiś nóż elektryczny,nic więcej.W innej miejscowości kompletnie nic, no i u mnie też 0 emotka

To może w świetle powyższych faktów Organizatorzy przedłużyli by okres zakupu produktów konkursowych  emotka   emotka
Od jutra mają być dostępne patelnie Tefala, aczkolwiek mam wątpliwości, bo wciąż nie dotarły jeszcze do Biedronek (przynajmniej do "moich")

Zgłoszenia można wysyłać do (chyba) 31.12, tylko zakup trzeba było zrobić do 18.12, ale co z tego, jak w sklepach produktów nie było emotka

I właśnie dlatego można by uderzyć do Organizatorów, by z powyższych powodów przedłużyli okres zakupu produktów konkursowych (w moich  Biedrach na wcale nie było TEFALA) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6302270 Napisano: 19.12.2016 00:31:44 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

bridget napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Wkurza mnie konkurs z Tefalem.Do dziś można zakupić produkty Tefala w Biedronce za 40 zł,a u nas w sklepach totalne braki przez okres konkursu!!! W gazetce od jutra mają być patelnie i co z tego, jak zakupić towar do 18.12 emotka

ja byłam w 5 biedronkach i  w 2 nic nie było w 1   dosc sporo, w innych  troche przebrane.

W Pozku na Piątkowie w jednej Biedrze, był tylko jakiś nóż elektryczny,nic więcej.W innej miejscowości kompletnie nic, no i u mnie też 0 emotka

To może w świetle powyższych faktów Organizatorzy przedłużyli by okres zakupu produktów konkursowych  emotka   emotka
Od jutra mają być dostępne patelnie Tefala, aczkolwiek mam wątpliwości, bo wciąż nie dotarły jeszcze do Biedronek (przynajmniej do "moich") Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6302268 Napisano: 19.12.2016 00:26:32 w Lay's
No pięknie, a ja właśnie zagrałam w ostatnim dniu konkursu LAYSów w Tesco emotka  Mam pytanie: czy powinno przyjść potwierdzenie ma maila?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6302231 Napisano: 18.12.2016 22:48:21 w PODZIĘKOWANIA
RADOSNA emotka  - dziękuję za dzisiejsze poświęcenie czasu dla mnie  emotka    emotka   emotka     emotka   emotka    emotka   emotka    emotka   emotka    emotka   emotka    emotka   emotka    emotka   emotka  emotka emotka
   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6302089 Napisano: 18.12.2016 13:59:22 w SZUKAM....
xena napisał(a):

defed napisał(a):

xena napisał(a):

czy bony z kauflanda (karty podarunkowe) maja jakiś termin ważności?? nie mogę się doszukać emotka

  • Karty podarunkowe są ważne 4 lata od daty ich wydania. Ważność Karty podarunkowej można sprawdzić:
   a) w Punkcie Obsługi Klienta w każdym markecie Kaufland w Polsce, albo
   b) dzwoniąc pod bezpłatny numer infolinii 800 300 062
http://www.kaufla...odarunkowe/index.jsp

4 czy 5 -to szmat czasu, spokojna głowa emotka dzięki za info

Defed ma rację: 4 latka bo znalazłam na karcie takie info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6302050 Napisano: 18.12.2016 11:33:23 w SZUKAM....
xena napisał(a):

czy bony z kauflanda (karty podarunkowe) maja jakiś termin ważności?? nie mogę się doszukać emotka

Aniu, Jak była ostatnia akcja z bonami w Kaufie, to pani w BOK-u powiedziała, że są one ważne 5 lat od ich wystawienia 
p.s.Poza tym z  tych kart wydawana jest reszta Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6302030 Napisano: 18.12.2016 10:32:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kwadracik napisał(a):

Czy do Lubelli z konkursu w C4 ,nagroda 3 stopnia trzeba odesłać tylko skan paragonu bez oświadczenia ?

Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6301997 Napisano: 18.12.2016 00:29:43 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Jeśli pójdziecie do Lidla, kupcie kapustę kiszoną z Charsznicy - ugotowałam potrawę na jutro, żeby się nocą przegryzły smaki, ale sok z kapusty wypiłam od razu: pychotka!


Fajnie, że piszesz! emotka  Ja specjalnie po nią pojadę, bo szukałam u mnie w okolicy kiszonej, a wszędzie jest tylko kwaszona - wynalazek i totalny chłam zarazem emotka   Wyświetl w wątku >>
2 joan, teodozja 0

kalka

#6301787 Napisano: 17.12.2016 11:22:18 w SZUKAM....
kalka napisał(a):

Szukam osób z naszego forum, które brały udział w konkursie rysunkowym Kiory  "ULUBIONY TROL" w sieci sklepów TOYS`R`US  http://www.e-konk...ol.html#.WFRvatLhBdg


W tym konkursie było 201 nagród, czy nie ma tu nikogo kto brał udział w tym konku ???   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6301784 Napisano: 17.12.2016 11:19:27 w Kupię...

Kupię bony IKEA 
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6301727 Napisano: 16.12.2016 23:53:03 w SZUKAM....
Szukam osób z naszego forum, które brały udział w konkursie rysunkowym Kiory  "ULUBIONY TROL" w sieci sklepów TOYS`R`US  https://www.e-kon...ol.html#.WFRvatLhBdg Wyświetl w wątku >>
0 0