Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6305749 Napisano: 29.12.2016 21:03:00 w Kupię...
Kupię pilnie kody na Firmową Gwiazdkę-kody są do dzisia! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6305520 Napisano: 29.12.2016 11:31:05 w Kupię...
Kupię bony do IKEA w cenie z 25% zniżką  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6305518 Napisano: 29.12.2016 11:27:29 w Czy informują/ informowali?
czeko napisał(a):

Czyli z Stokrotka- Milka pozamiatane?;(

Myślę, że tak (chyba, że jest tam rezerwa i ktoś się nie wyrobi w 3 dniach z wysłaniem paragonów)  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6305321 Napisano: 28.12.2016 18:15:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
jkkp napisał(a):

kalka napisał(a):

isiulka napisał(a):

Ja się zgadzam z loczeq, wg tego pełnomocnictwa oświadczam przekazanie nagrody komuś innemu.
Ja nawet nie wiem kto w domu odebrał mój list, trochę ich przychodzi więc ciężko jest mi to ustalić.
Dzwoniłam do ferrero ale kazali mi się skontaktować 2 stycznia bo wszyscy na urlopach. Nie jestem natomiast upoważniona do przekazywania jakiejś agencyjce peselu osoby, która odebrała mój list, bo niby dlaczego?

Zastanawiam się czy nie mają obowiązku wysłać tej karty jeszcze raz, skoro do mnie "nie dotarła".

Dokładnie, bo to nie jest Twój problem, że ktoś inny odebrał emotka  To nawet nie jest problem tyle nadawcy, co kuriera  emotka

Jakiego kuriera? Poczta Polska roznosiła, jak dla mnie zagranie poniżej pasa ze strony agencji, wystarczyłoby do rąk własnych i po problemie, a nie "Listek" mówi do Pani męża list polecony, proszę podpisać, Przecież człowiek siedzi we właśnie domu to odbiera i wcale nie podpisuję się jako mąż tylko jak ja (osoba która odbiera). No i nagle agencja problem znalazła emotka

Ferrero zna już problem i myślę, że agencja przestanie wkrótce żądać od każdego notarialnych oświadczeń, jeśli mają jakieś podejrzenia do "hurtowników", to niech rozwiązują takie problemy indywidualnie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6305307 Napisano: 28.12.2016 17:36:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
isiulka napisał(a):

Ja się zgadzam z loczeq, wg tego pełnomocnictwa oświadczam przekazanie nagrody komuś innemu.
Ja nawet nie wiem kto w domu odebrał mój list, trochę ich przychodzi więc ciężko jest mi to ustalić.
Dzwoniłam do ferrero ale kazali mi się skontaktować 2 stycznia bo wszyscy na urlopach. Nie jestem natomiast upoważniona do przekazywania jakiejś agencyjce peselu osoby, która odebrała mój list, bo niby dlaczego?

Zastanawiam się czy nie mają obowiązku wysłać tej karty jeszcze raz, skoro do mnie "nie dotarła".

Dokładnie, bo to nie jest Twój problem, że ktoś inny odebrał emotka  To nawet nie jest problem tyle nadawcy, co kuriera  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6305284 Napisano: 28.12.2016 16:07:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
loczeq napisał(a):

assal napisał(a):

Kalka: Jakieś podstawy mieli. Jedna z wersji? Potrzebują podpisanych oświadczeń, by z agencją się rozliczyć. A tu lista laureatów inna jak co drugi podpis  emotka
Słyszałam już, że były luki w tej aplikacji. Jeśli byli tacy, co je wyniuchali, to i mogli co niektórzy przekombinować za bardzo.
Ja tam się nie angażuję, nic nie piszę, nie dzwonię...
Wiem, że wszystko się wyjaśni szybko  emotka


równie dobrze mogą:

za tydzień: zażądać notarialnie potwierdzonego ksera dowodu byś udowodnił, że ty to ty
za dwa tygodnie: pisemnego potwierdzenie ze sklepu, że naprawdę tam kupiłeś a nie podrobiłeś paragonu
za trzy tygodnie: dodatkowego oświadczenia członków najbliższej rodziny, że nie są pracownikami organizatora
itd itp

Właściwie, to nie bardzo,  jeśli mieliby jakieś podejrzenia co do autentyczności dowodu ze skanu, czy paragonu  to mogą sprawdzić to nie angażując "podejrzanego" emotka , a oświadczeń od członków rodziny nie mogą żądać, no chyba, żeby laureat zdecydował się  dobrowolnie przekazać swoją nagrodę takiemu członkowi i za jego zgodą, więc spoko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6305263 Napisano: 28.12.2016 15:17:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
loczeq napisał(a):

kalka napisał(a):

assal napisał(a):

Mi się wydaje, że problem zrobił się w tym, że niektórzy mieli kilka nagród na różne osoby w domu, odbierała jedna i podpisała się po kolei za każdego. Ci z automatu rozesłali mail do wszystkich, bo ktoś zauważył, że coś im nie gra.

Aaaa, to bardzo możliwe !

Podpisywanie się za kogoś jest czymś tak naturalnym, że mało kto zdaje sobie sprawę, że może zakończyć się w sądzie 

Ale tylko wtedy, gdy osoba odbierająca przesyłkę podpisze się za laureata jego nazwiskiem, a ten laureat oskarży go o podrobienie podpisu. Tutaj przecież nie ma tego problemu.
Możliwe natomiast, że zamiast nazwisk laureatów widnieją na potwierdzeniach odbioru inne nazwiska. A druga sytuacja, o której piszesz, a która "zaintrygowała" organizatora i stąd poruszenie to właśnie to, że na kilka nagród na różne nazwiska (na "słupy") obiera jedna osoba, a regulamin zakłada, że jeden uczestnik konkursu może wygrać jedną nagrodę:
cyt: "Każdy Uczestnik (jedna osoba biorąca udział w Loterii) ma prawo tylko do jednej Nagrody II stopnia uzyskanej, jako wygrana w Loterii. W przypadku stwierdzenia przypisania więcej niż jednej Nagrody II
stopnia do tego samego Uczestnika, Uczestnikowi przysługuje prawo tylko do pierwszej przypisanej"
I może stąd to całe poruszenie? emotka


No ale laureat a osoba odbierająca przesyłkę z nagrodą to dwie zupełnie różne sprawy

Próbuję dociec skąd pomysł organizatora na notarialne poświadczenia i być może skłoniło ich to, że przykładowo pan Kowalski, który wygrał zgodnie z regulaminem jedną kartę odebrał ich 25 (na różne nazwiska). To jest tylko przykładowa hipoteza, która może tłumaczyć nagły pomysł z notariuszem, ale co tak naprawdę ich skłoniło, to tego na 100% nikt chyba nie wie emotka        Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6305241 Napisano: 28.12.2016 14:49:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Mi się wydaje, że problem zrobił się w tym, że niektórzy mieli kilka nagród na różne osoby w domu, odbierała jedna i podpisała się po kolei za każdego. Ci z automatu rozesłali mail do wszystkich, bo ktoś zauważył, że coś im nie gra.

Aaaa, to bardzo możliwe !

Podpisywanie się za kogoś jest czymś tak naturalnym, że mało kto zdaje sobie sprawę, że może zakończyć się w sądzie 

Ale tylko wtedy, gdy osoba odbierająca przesyłkę podpisze się za laureata jego nazwiskiem, a ten laureat oskarży go o podrobienie podpisu. Tutaj przecież nie ma tego problemu.
Możliwe natomiast, że zamiast nazwisk laureatów widnieją na potwierdzeniach odbioru inne nazwiska. A druga sytuacja, o której piszesz, a która "zaintrygowała" organizatora i stąd poruszenie to właśnie to, że na kilka nagród na różne nazwiska (na "słupy") obiera jedna osoba, a regulamin zakłada, że jeden uczestnik konkursu może wygrać jedną nagrodę:
cyt: "Każdy Uczestnik (jedna osoba biorąca udział w Loterii) ma prawo tylko do jednej Nagrody II stopnia uzyskanej, jako wygrana w Loterii. W przypadku stwierdzenia przypisania więcej niż jednej Nagrody II
stopnia do tego samego Uczestnika, Uczestnikowi przysługuje prawo tylko do pierwszej przypisanej"
I może stąd to całe poruszenie?emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6305189 Napisano: 28.12.2016 13:43:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

Czegoś tu nie rozumiem. Na co niby miałoby być to pełnomocnictwo? Na odbiór przesyłki? I co, notariusz to klepnie z dzisiejszą datą, żeby działało wstecz? emotka

Odbiór niezasilonej karty już nastąpił, teraz osoba podpisana na karteczce mogłaby ewentualnie podarować tę kartę prawowitemu właścicielowi. Ino nie wiem, czy notarialnie w formie darowizny, czy może wystarczy oświadczyć "Żem to szwagrowi dał na Gwiazdkę." emotka


Ja już też przestaję kumać o co kaman emotka  i co do roboty miałby tu mieć notariusz (o którym nie ma mowy w regulaminie) 
Ale zamieszanie Ferrero zrobiło! Główny temat dzisiejszego dnia!  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6305183 Napisano: 28.12.2016 13:40:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
monisss napisał(a):

kalka napisał(a):

A jeśli przesyłkę odebrała babcia, to też należy przekazać jej notarialnie nagrodę?! emotka  Przecież to nonsens  emotka  Jeśli regulamin nie reguluje tej kwestii, a nagroda trafiła do laureata (nawet jeśli od kuriera przesyłkę odebrał dziadek, babcia, wujek, syn itp)  i nie ma w tej sprawie reklamacji, to po co notariusze i sztucznie generowany problem.
Przecież to nie nowość, że kurierzy i listonosze przekazują przesyłki domownikom, więc Ferrero mogło wcześnie przewidzieć takie sytuacje, wnieść stosowny zapis w regulaminie itp, a teraz jeśli nagrody są przekazane, odebrane i nie ma reklamacji, to mogą cmoknąć laureata w trąbkę (jak mawia Bethan emotka )      

ale wiecie co jest najlepsze? że przeciez odebrali puste nic nie warte kartoniki. nawet nie zasilone wiec o co chodzi? emotka nie wydaje się to Wam dziwne? tak długo zwlekać. do kiedy maja czas w regulaminie?


A może po prostu chcą się upewnić przed zasileniem karty, czy przesyłka dotarła do laureata (a nie do złodzieja na przykład), ale w tym wypadku notariusz chyba jest zbędny, wystarczyłby mail z konta podanego w formularzu zgłoszeniowym emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6305172 Napisano: 28.12.2016 13:30:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
A jeśli przesyłkę odebrała babcia, to też należy przekazać jej notarialnie nagrodę?! emotka  Przecież to nonsens  emotka  Jeśli regulamin nie reguluje tej kwestii, a nagroda trafiła do laureata (nawet jeśli od kuriera przesyłkę odebrał dziadek, babcia, wujek, syn itp)  i nie ma w tej sprawie reklamacji, to po co notariusze i sztucznie generowany problem.
Przecież to nie nowość, że kurierzy i listonosze przekazują przesyłki domownikom, więc Ferrero mogło wcześnie przewidzieć takie sytuacje, wnieść stosowny zapis w regulaminie itp, a teraz jeśli nagrody są przekazane, odebrane i nie ma reklamacji, to mogą cmoknąć laureata w trąbkę (jak mawia Bethan emotka )       Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

kalka

#6304980 Napisano: 27.12.2016 21:14:22 w Żegnamy zmarłych
tusienka napisał(a):

elizam napisał(a):

mama2006 napisał(a):

George Michael -Last Christmas.
Co za straszny rok, niech się już skończy  emotka emotka  

Az się wierzyć nie chce :'(  bardzo smutno się kończy ten rok, i  w świecie muzycznym,i aktorskim    emotka emotka emotka

  emotka emotka emotka

emotka   Wyświetl w wątku >>
[*] 0

kalka

#6304297 Napisano: 23.12.2016 11:21:56 w Połączenia nieodebrane
Przed chwilą 'brak numeru" zadzwoniło na mój konkursowy tel. emotka  Czy ktoś wie co to mogło być?

(już wiem-to może być Milka) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6304257 Napisano: 23.12.2016 10:21:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś coś wie na temat gwarancji do tabletów z WEDLA w Top Markecie (Ag. Radna) ?  Wyświetl w wątku >>

kalka

#6304241 Napisano: 23.12.2016 09:06:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Inpost dostarczył dziś Tableta (Agencja Radna-Wedel)  emotka  - a powiedzieli,że będzie po świętach Wyświetl w wątku >>

kalka

#6304207 Napisano: 22.12.2016 22:58:41 w Gratulacje! Dla wygranych!
magnus napisał(a):

jackk76 i magalan83 gratuluję  :) emotka emotka
Fajne zakończenie roku konkursowego emotka

Przyłączam się z przyjemnością do Magnusa  emotka
Gratuluję !!!  emotka Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

kalka

#6303399 Napisano: 21.12.2016 09:22:18 w Pomocy!!!!
Potrzebuję pilnie kartę Google Play (50 zł)- czy mogę  ją kupić tylko w Empiku, czy jeszcze gdzieś ?   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6303384 Napisano: 21.12.2016 08:50:06 w SZUKAM....
Gdzie mogę kupić kartę Google Play (50 zł), czy tylko w Empiku,czy jeszcze gdzieś ?   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6303342 Napisano: 20.12.2016 23:17:52 w Udane wymiany - polecane nicki:)

kalka

#6303124 Napisano: 20.12.2016 14:57:36 w Kupię...
Kupię kody,bilety do kina - mogą być na dzisiaj  emotka  (mogą być również wejściówki na konkretny film dla dzieci na dzisiaj)  Wyświetl w wątku >>
0 0