Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6308042 Napisano: 05.01.2017 14:37:44 w Dziś cieszę się z.....
A ja się cieszę, że są agencje, które nie zachłystują się z powodu prac ze szkła, styropianu i migających laurek i odrzucają  na wstępie prace "kreatywne inaczej" , gdy konkurs jest na hasło lub dokończenie zdania! (Cieszę, że tym razem "kreatywni inaczej" obejdą się smakiem)  emotka    Wyświetl w wątku >>

kalka

#6307995 Napisano: 05.01.2017 13:08:27 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

joan napisał(a):

jokan napisał(a):

wkurzają mnie smsy z Biedronki i promoacjach - o tej porze !!! (pogłupieli)? też dostaliście?


Żadnego pożytku z tej karty nie ma, a spamują non stop. Większość klientów i tak przegląda gazetki, po uja te esemesy emotka


I żeby jeszcze super okazyjne propozycje przesyłali, to bym przebolała emotka  ale od miesiąca dostaję kolejne info o złotówce odjętej od ceny pomarańczy- jeszcze poprzednich nie zjedliśmy, a oni chcą darować mi złotówkę za następne emotka   

emotka  I znowu kolejny spam z ofertą okazyjnego zakupu pomarańczy! emotka
A może by tak teraz, trochę dla odmiany zaoferować w promocji jabłka lub banany ?!   emotka   Wyświetl w wątku >>
1 petunija1 0

kalka

#6307803 Napisano: 04.01.2017 22:03:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
mn112 napisał(a):

koper napisał(a):

Halszka napisał(a):

Może trafi się rezerwa emotka
choć to pewnie marzenie hi hi 

Nie wydaje mi się. Nie po to agencja robi takie schody, żeby tę kasę dać komuś innemu, tylko raczej, żeby nic nie wypłacać...

w tym konkursie nie ma rezerwy...nagrody nie wydane przechodzą na rzecz organizatora jak dobrze pamiętam. 

To też może być jakiś trop w rozwiązaniu dziwnych motywów agencji, ale jeśli nie napisali w regulaminie, że warunkiem odebrania nagrody jest odbiór "osobisty" od listonosza pod adresem zamieszkania laureata, to w mej ocenie nie ma podstaw prawnych do odbierania nagród tym, których przesyłkę odebrał inny domownik.    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6307796 Napisano: 04.01.2017 21:57:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
koper napisał(a):

Halszka napisał(a):

Może trafi się rezerwa emotka
choć to pewnie marzenie hi hi 

Nie wydaje mi się. Nie po to agencja robi takie schody, żeby tę kasę dać komuś innemu, tylko raczej, żeby nic nie wypłacać...

A jak jest w Ferrero z rezerwą? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6307746 Napisano: 04.01.2017 19:20:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
wredzia napisał(a):

Może ktoś z konkursowiczów pracuje w PR, albo pisze jakieś artykuły? Sądzę, że ta kwestia nadaje się do nagłośnienia. Niech się wszyscy dowiedzą jak nie należy organizować loterii i postępować z konsumentami. Takiej szambiastej loterii jak ta ostatnia z Ferrero to jeszcze nie widziałam.  emotka  Lepsze niż afera z samochodami z Lidla, albo loteria paragonowa.

Chyba przesadziłaś  emotka  Tam (Lidl) było oszustwo/ kradzież   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6307610 Napisano: 04.01.2017 13:48:09 w SZUKAM....
benasia napisał(a):

szukam konkursów gdzie chemię trzeba kupić? Kończą mi się płyny do prania, płukania, do szyb a bez konkursu tak kupować...   emotka

Kaufland https://www.e-kon...d1.html#.WGzAV9LhBdg Wyświetl w wątku >>
1 benasia 0

kalka

#6307489 Napisano: 04.01.2017 09:47:07 w SZUKAM....
toka napisał(a):

kalka napisał(a):

Kiedyś było pełno konkursów z nagrodami w postaci voucherów albo pobytów w Hotelu Gołębiewski, a czy ostatnio były gdzieś (lub są) tego typu nagrody? emotka

od lat nie widziałam konkursów z taką nagrodą.A szkoda bo kilka razy byłam u nich i chętnie bym wróciła emotka

Ja też emotka  - zwłaszcza, że mają intensywny program dla maluchów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6307229 Napisano: 03.01.2017 15:34:45 w SZUKAM....
Kiedyś było pełno konkursów z nagrodami w postaci voucherów albo pobytów w Hotelu Gołębiewski, a czy ostatnio były gdzieś (lub są) tego typu nagrody?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6307076 Napisano: 03.01.2017 10:47:43 w Kupię...
Kupię voucher do Hotelu Gołębiewski  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6307071 Napisano: 03.01.2017 10:34:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
DHL z samego rana z Lubellą Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6307011 Napisano: 03.01.2017 00:34:52 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

mkmadzia7 napisał(a):

magnus napisał(a):

Wkurzyła mnie dzisiaj Biedra, z wielkiej wyprzedaży w sprzedaży było:
plecaczki dziecięce i trochę zabawek

Myślałam, że tylko u mnie takie pustki były emotka

Na moje pytanie gdzie jest ten asortyment padła odpowiedź:
kamer to było 1/2 na sklep, więc o 7 rozeszły się, to samo kurtki biegowe i plecaki emotka

A mnie wkurza, że nic nie wiedziałam o jakiejś wyprzedaży w Biedrze emotka   Przynajmniej fajne były te plecaki? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6306311 Napisano: 31.12.2016 20:31:14 w PODZIĘKOWANIA
Nkba dziękuję za bezinteresowną pomoc emotka emotka

I dziękuję wszystkim Forumowiczom za wspólny forumowy mijający rok! emotka   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6306295 Napisano: 31.12.2016 18:51:11 w SZUKAM....
kalka napisał(a):

Mam "typowo sylwestrowy" problem.  emotka   Czy jest tu ktoś, kto zna temat, odliczał sobie tę różnicę w podatku Vat i mógłby mi coś wyjaśnić w tym temacie? Jeśli jest, to bardzo proszę o kontakt na pw. emotka     

Nkba dziękuję emotka  
Na Ludzi z naszego forum zawsze mogę liczyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6306250 Napisano: 31.12.2016 15:08:27 w SZUKAM....
Czy ma ktoś doświadczenie, wiedzę w temacie odliczenia różnicy w podatku Vat na materiały budowlane (od 2004 r )? 
Mam "typowo sylwestrowy" problem.  emotka   Mój mąż właśnie siedzi nad rozliczeniem różnicy w wysokości Vat-u na materiały budowlane, (obudził się z tym dzisiaj oczywiście emotka  i musi to zrobić do dzisiaj) Czy jest tu ktoś, kto zna temat, odliczał sobie tę różnicę w podatku Vat i mógłby mi coś wyjaśnić w tym temacie? Jeśli jest, to bardzo proszę o kontakt na pw. emotka      Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6306223 Napisano: 31.12.2016 12:26:06 w Kaufland konkursy
awi napisał(a):

defed napisał(a):

awi napisał(a):

Czy wygrane karty podarunkowe kauflandu mają jakiś termin ważności?

wg regulaminu aż 4 lata (licząc od dnia jej sprzedaży)  emotka

Dzięki emotka Ciekawe kiedy agencja zakupiła... emotka

Można sprawdzić w Punkcie Obsługi Klienta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6306131 Napisano: 30.12.2016 22:03:33 w PODZIĘKOWANIA
Iwona0103 dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

kalka

#6305883 Napisano: 30.12.2016 11:16:29 w Kupię...
kalka napisał(a):

Kupię bony do IKEA w cenie z 25% zniżką  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6305803 Napisano: 30.12.2016 00:27:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

mam pytanie od niekonkursowej osoby o ten konkurs, który jest w bazie https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-twoje-marzenie.html#.WGS3Bn3pW83 czy to przypadkiem nie jest wyciaganie kasy? dokonała rejestracji i sie boi czy to nie jakieś oszustwo regulamin mówi o jakiś wpłatach/punktach.. nie wiem co jej odpowiedzieć, pomożecie?

To nie jest zakup produktów promocyjnych, które zostaną w kieszeni nawet, jak nie wygrasz - to bezczelne wyłudzanie dobrowolnych wpłat. Ja takim nie ufam i uważam, że szczytem naiwności jest wikłać się w to.
Organizator istnieje od czerwca tego roku...

To dlaczego promujemy wyłudzaczy!? Z bazy ich! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6305793 Napisano: 29.12.2016 23:40:28 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

jokan napisał(a):

wkurzają mnie smsy z Biedronki i promoacjach - o tej porze !!! (pogłupieli)? też dostaliście?


Żadnego pożytku z tej karty nie ma, a spamują non stop. Większość klientów i tak przegląda gazetki, po uja te esemesy emotka


I żeby jeszcze super okazyjne propozycje przesyłali, to bym przebolała emotka  ale od miesiąca dostaję kolejne info o złotówce odjętej od ceny pomarańczy- jeszcze poprzednich nie zjedliśmy, a oni chcą darować mi złotówkę za następne emotka    Wyświetl w wątku >>

kalka

#6305753 Napisano: 29.12.2016 21:10:13 w SZUKAM....
Może komuś ostały się niewykorzystane kody na Firmową Gwiazdkę do CC ważne do dzisiaj-chętnie wykorzystam je na 22emotka Wyświetl w wątku >>
0 0