Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6311256 Napisano: 16.01.2017 11:37:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

Czy w konkursie płynu do chłodnic MaxMaster dostajecie ma maila zwrotkę po wysłaniu zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy? 

regulamin stanowi, że ...Uczestnik otrzyma po każdym zgłoszeniu Hasła wiadomość zwrotną z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia, na co wyraża zgodę.... a u mnie NIC   emotka


A dzisiaj przysłali formularz konkursowy na maila, mam go wypełnić i odesłać wraz ze skanem par. Też tak macie?  emotka Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0

kalka

#6311150 Napisano: 15.01.2017 23:51:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie płynu do chłodnic MaxMaster dostajecie ma maila zwrotkę po wysłaniu zgłoszenia przez formularz zgłoszeniowy? 

regulamin stanowi, że ...Uczestnik otrzyma po każdym zgłoszeniu Hasła wiadomość zwrotną z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia, na co wyraża zgodę.... a u mnie NIC   emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6310950 Napisano: 14.01.2017 18:29:41 w Perełki czyli Małż -owiną zasłyszane
apoccalipsa napisał(a):

Uwielbiam perełki Wałęsy:
Dodatnie i ujemne plusy
Dokonałem zwrotu o 360 stopni
Furman nie może być koniem i odwrotnie
Jestem za, a nawet przeciw
Miała być demokracja, a tu każdy wygaduje co chce!
Mnie można zabić, ale nie pokonać.
Nie chcem, ale muszem.
Szłem czy szedłem, ale doszedłem.
Takiego mamy prezydenta, na jakiego sobie zasłużyliśmy.
To są ostatnie godziny naszych pięciu minut.
Tonący brzytwy chwyta się byle czego.
Widzę to jasno na białym.
itp itd emotka emotka emotka emotka  

emotka
Aż się popłakałam ze śmiechu emotka   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6310897 Napisano: 14.01.2017 13:25:44 w Paragony na trwające konkursy
Jadę dzisiaj po płyn MaxMaster - cena 37 zł za 5 l , jeśli ktoś jeszcze chętny, to proszę o info na pw     Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6310834 Napisano: 13.01.2017 22:12:27 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Polecam Rani7 emotka   Nie dosyć, że konkretna i miła osoba, to jeszcze potrafi miło zaskoczyć ! emotka   emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6310833 Napisano: 13.01.2017 22:06:14 w NIE polecam wymiany z....
Nie polecam wymiany/transakcji z  mirek4  vel  Kate92 emotka

Historia ma w mym odczuciu dwa negatywne wymiary: 
~1) Na forum osoba o nicku mirek4  "chciała sprzedać" vouchery do CC na konkretny film, których ważność dobiegała końca -zdecydowałam się na kupno (dla siostry, bo dla siebie kupiłam je wcześniej od Rani7- z którą wymiany i transakcje szczerze polecam emotka ) i już miałam zrobić przelew mirkowi4, gdy zorientowałam się, że osoba ta zarejestrowała się na naszym forum kilkanaście dni wcześniej. Wtedy grzecznie wyjaśniłam obawy i zaproponowałam, by w tej sytuacji najpierw przesłała mi fotki z biletami, a ja wtedy zrobię przelew i prześlę potwierdzenie. No i wówczas poczułam, że rzuciłam płachtę bykowi!  emotka  - mirek4 bez żadnych pytań i dociekań oznajmił(a), że woli wyrzucić bilety do kosza niż pierwszy(a) wysłać mi fotki. Oniemiałam,  emotka podziękowałam w tej sytuacji za "współpracę" i poczułam ulgę emotka   To właściwie byłby koniec historii, gdyby ....~2) (i tu drugi niemiły aspekt sytuacji) następnego dnia mirek4  nie okazał się jednocześnie Kate92 emotka  
gdy moja Siostra tuż przed końcem ważności tych kodów znalazła nowe ogłoszenie, w którym Kate92 pisze, że chce je oddać (pomyślała, że kody najprawdopodobniej przepadną, a jej znajomi mieszkający tuż obok kina chętnie skorzystają) Napisałam wtedy do Kate92  że jestem właśnie w kinie i chętnie skorzystam również z tych kodów. Kate92 zapytała z sarkazmem czy teraz już nie obawiam się, że mnie oszuka emotka Odpowiedziałam, że gdybym wiedziała, że mirek4 to Kate92,a Kate 92 to mirek4 to z pewnością bym nie napisała emotka , zważywszy, że bilety mirka4 są już dawno w koszu.  emotka  Ogłoszenie zniknęło równie szybko jak się pojawiło, zresztą zaraz po moim odzewie, tak jak by czekało prowokacyjnie na mój ponowny odzew. 

Lubię jasne sytuacje, nie kombinuję, mówię wprost, na forum jestem od kilku lat i NIGDY nie przyszedł mi do głowy pomysł, by zakładać dodatkowe konta i działać "na kilka frontów", a zauważyłam ostatnio, że teraz nowe osoby rejestrują się pod kilkoma nickami emotka  i po co? Mam wrażenie, że z góry zakładają co najmniej "cwaniakowanie" emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6310344 Napisano: 12.01.2017 16:44:47 w Zakupy na konkursy - usługi
karkocka napisał(a):

Zrobię zakupy w Carrefour, Tesco, Superpharm, Kaufland, Hebe, Drogeria Natura, Stokrotka, Lidl, Biedronka, Żabka/Freshmarket, Rossmann, Odido, DAYLI, Lewiatan, Chata Polska, Piotr i Paweł, Auchan/Arel, TOYS'R`US, BP, Orlen, Subvay ... emotka

A w tych wszystkich sklepach są aktualnie konkursy?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6310037 Napisano: 11.01.2017 23:19:11 w Wkurza mnie...

joan napisał(a):
Co mnie się pomerdało, że na konek w Kaufie kupiłam Calgon + Finish?! 


Joan, nie Ty pierwsza- zrobiłam kiedyś w Kaufie (porę konków wcześniej) tak samo emotka
 (a nawet lepiej, bo kupiłam tylko Finish  )   Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

kalka

#6310033 Napisano: 11.01.2017 23:04:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

qst  napisał(a):
Myślicie że można ten paragon już odsyłać czy może się jeszcze do czegoś przydać?


Qst- już wszystko rozwiązane- no chyba, że Kamis jeszcze zadzwoni  emotka Wyświetl w wątku >>
1 qst 0

kalka

#6310031 Napisano: 11.01.2017 22:53:40 w Paragony na trwające konkursy
Jeśli ma ktoś paragon na Kaufland (dziś się kończy) to chętnie zamienię się na inny paragon (y) o podobnej wartości  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0

kalka

#6309915 Napisano: 11.01.2017 18:04:10 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

kalka napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy zna ktoś jakiś skuteczny "pochłaniacz zapachu"? Odkąd zaczęły się ujemne temperatury mam w mieszkaniu niebywały smród papierosów z sąsiednich mieszkań, cały dzień, całą noc, budzę się w nocy co chwilę przez ten smród, jestem uczulona na dym papierosów. Nic nie daje wietrzenie, palenie zapachowych świec czy kadzidełek (poza bólem głowy), to działa na chwilę. Nie wytrzymam do wiosny. Nie wiem kto wymyślił papierosy, ale mam ochotę mu wydłubać oko. emotka    

O, masakra! Szczerze Ci współczuję  emotka  Musisz odnaleźć miejsca gdzie przedostaje się smród i dym i je pozaklejać - u nas takim miejscem okazała się tablica rozdzielcza z bezpiecznikami  emotka  ,musiałam szczelnie pozaklejać drzwiczki i już było o wiele,wiele lepiej (mogą to być też szyby wentylacyjne)

Nie ma takiej możliwości, mam w domu piecyk gazowy, zasłaniając wentylację narażam się na zaczadzenie, to już chyba lepszy smród niż trup emotka  Smród wchodzi wieloma miejscami, wentylacją w łazience i kuchni, a nawet czuje go przy rurach od kaloryfera, co oczywiście potęguje ciepło kaloryferów. Dzisiaj wypróbuję zasłyszana metodę rozstawienia sody oczyszczonej na talerzykach.  

To już totalna masakra emotka  U nas nie ma gazu, więc możemy pozatykać to i owo emotka  
Współczuję Asante !  emotka   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6309911 Napisano: 11.01.2017 17:51:38 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

Czy zna ktoś jakiś skuteczny "pochłaniacz zapachu"? Odkąd zaczęły się ujemne temperatury mam w mieszkaniu niebywały smród papierosów z sąsiednich mieszkań, cały dzień, całą noc, budzę się w nocy co chwilę przez ten smród, jestem uczulona na dym papierosów. Nic nie daje wietrzenie, palenie zapachowych świec czy kadzidełek (poza bólem głowy), to działa na chwilę. Nie wytrzymam do wiosny. Nie wiem kto wymyślił papierosy, ale mam ochotę mu wydłubać oko. emotka    

O, masakra! Szczerze Ci współczuję emotka  Musisz odnaleźć miejsca gdzie przedostaje się smród i dym i je pozaklejać - u nas takim miejscem okazała się tablica rozdzielcza z bezpiecznikami  emotka  ,musiałam szczelnie pozaklejać drzwiczki i już było o wiele,wiele lepiej (mogą to być też szyby wentylacyjne) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6309870 Napisano: 11.01.2017 15:42:14 w Kupię...
0 0

kalka

#6309653 Napisano: 11.01.2017 00:25:29 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

Monika11 napisał(a):

bridget napisał(a):

dolly napisał(a):

bridget napisał(a):

wkurza mnie fakt,ze musiałam  dziś przed 5 wstać jak za PRL-u żeby zapisać   dziecko na półkolonie, a i  tak byłam 13 ( pierwsza osoba stała już od 4 z krzesełkiem  pod CRS-em) gdy zapisy były od 7:30 emotka w wakacje koleżanka stała od 5:30 i nie udało jej się zapisać   dziecka... no ale temat do przodu.. emotka tylko ja padnięta.

A co to za kolonie, zs trzeba sie tak zapisywać?   emotka

półkolonie od  9-15  ale dofinansowane z  Miasta  , koszt tyg tylko 150 - inne zazwyczaj od 350 wzwyż

150 ? U mnie  za darmo -wyjścia do kina , na basen -miasto sponsoruje z tego co wiem


nie miasto, tylko mieszkańcy. i to mnie wkurza. 

Taalvikki, ale to najczęściej jest w ramach szkoły - "Lato w mieście" "Zima w mieście" - coś w rodzaju świetlicy, kiedy rodzice muszą iść do pracy, a dzieci za małe żeby samodzielnie zostały w domu (0-3 kl) (a opłaty, to koszt żywienia-jak w szkole)  emotka   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6309473 Napisano: 10.01.2017 14:06:47 w Kupię...
Kupię vouchery fly.pl np. o wartości 250zł  z DPD 
Kupię bony do IKEA

Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6308553 Napisano: 07.01.2017 10:19:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

bridget napisał(a):

tak patrze na wyniki duracella nie powinno być 100 laureatów? i 2 głównych?


Powinno być, również mnie zdziwiły te wyniki emotka


Powinny, ale nie będzie pewnie już więcej, bo organizator nie przewidział listy rezerwowej  emotka

W Duracellu były 103 nagrody(3+100), zatem brakuje 24 nazwisk laureatów.To zapewne efekt grania bez paragonów      
Nie znoszę konkursów bez podawania nr paragonu emotka

Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

kalka

#6308346 Napisano: 06.01.2017 01:03:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
szejknaftowy napisał(a):

scrabble napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

są wyniki duracell+Biedronka=Olaf 100szt

brakuje mi 21 sztuk na liście,rezerwa będzie szła czy co?  emotka

http://www.chocol...racell_biedronka.pdf

Nie ma wszystkich laureatów, pewnie lista będzie jeszcze uzupełniona.

A już miałam nadzieję że będzie rezerwa,ale okaże się...

W Duracellu były 103 nagrody(3+100), zatem brakuje 24 nazwisk laureatów.To zapewne efekt grania bez paragonów emotka  emotka  
W regulaminie nie ma mowy o planowanej liście rezerwowej  emotka  
Nie znoszę konkursów bez podawania nr paragonu emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kalka

#6308262 Napisano: 05.01.2017 20:22:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
grzybekmalutki napisał(a):

Ferrero poszło po rozum do głowy emotka

Nie mają innego wyjścia emotka  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6308042 Napisano: 05.01.2017 14:37:44 w Dziś cieszę się z.....
A ja się cieszę, że są agencje, które nie zachłystują się z powodu prac ze szkła, styropianu i migających laurek i odrzucają  na wstępie prace "kreatywne inaczej" , gdy konkurs jest na hasło lub dokończenie zdania! (Cieszę, że tym razem "kreatywni inaczej" obejdą się smakiem)  emotka    Wyświetl w wątku >>

kalka

#6307995 Napisano: 05.01.2017 13:08:27 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

joan napisał(a):

jokan napisał(a):

wkurzają mnie smsy z Biedronki i promoacjach - o tej porze !!! (pogłupieli)? też dostaliście?


Żadnego pożytku z tej karty nie ma, a spamują non stop. Większość klientów i tak przegląda gazetki, po uja te esemesy emotka


I żeby jeszcze super okazyjne propozycje przesyłali, to bym przebolała emotka  ale od miesiąca dostaję kolejne info o złotówce odjętej od ceny pomarańczy- jeszcze poprzednich nie zjedliśmy, a oni chcą darować mi złotówkę za następne emotka   

emotka  I znowu kolejny spam z ofertą okazyjnego zakupu pomarańczy! emotka
A może by tak teraz, trochę dla odmiany zaoferować w promocji jabłka lub banany ?!   emotka   Wyświetl w wątku >>
1 petunija1 0