Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6316593 Napisano: 31.01.2017 21:36:41 w Perełki czyli Małż -owiną zasłyszane
cc_investigator napisał(a):

-Mamo, a po co ci te startery? To na TQG?  -mlody, lat 6.
- Tak synku -matka konkursowiczka.

emotka   standard emotka
Mówię do męża: rodzice Olafcia (to kolega córki) mają nowy samochód, a moja 5-latka wtrąca swoje 5 groszy: pewnie jego mamusia wygrała w konkursie  emotka
Ale co tam dziecko, mąż konkursowiczki też przesiąka konkursami.  
Było to jakoś na początku stycznia, mąż w kuchni otwiera lodówkę, a po chwili słyszę : O! Chyba konkursów teraz nie ma żadnych, bo lodówka pusta!
A ja po prostu nie zdążyłam zrobić zakupów i tyle  emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6316246 Napisano: 31.01.2017 11:59:21 w Połączenia nieodebrane
Nie zdążyłam odebrać: 616. . . 891 
Czy ktoś kojarzy? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6315838 Napisano: 30.01.2017 12:03:40 w Żegnamy zmarłych
Tereniagno - mocno Cię przytulam  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

kalka

#6314668 Napisano: 26.01.2017 10:58:17 w Paragony na trwające konkursy
Dzisiaj robię zakupy w Topazie (Wedel), jeśli ktoś chętny, to zapraszam na pw emotka

oraz oddam paragony na Lavazzę/Topaz/Milę  w zamian za Bebilon w Biedronce Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6314661 Napisano: 26.01.2017 10:48:26 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
katrin1 napisał(a):

bruce napisał(a):

Skoro znów pojawiły się tu nowe posty, i ja odważę się zamieścić sprawdzony przepis, znaleziony przed laty bodajże na onecie na "blok pieruńsko słodki", który jest wysoce kaloryczny, lecz równocześnie - wysoce odstresowujący emotka :
250-300 g pokruszonych niezbyt drobno herbatników, kostka masła, szklanka mleka, 3 łyżki kakao, 3/4 szklanki cukru, 500 g mleka w proszku. Masło, cukier i mleko rozpuszczamy w garnku często mieszając, zdejmujemy z ognia, dodajemy kakao, mleko w proszku i ciastka, starannie mieszamy i przekładamy do keksówki lub dwóch. Po wystudzeniu schładzamy w lodówce. Kroimy jak keks. emotka

Pyszota, przysmak mojego dzieciństwa. Ja dodatkowo wykładam keksówkę waflem i do masy dodaję bakalie i twardą galaretkę pokrojoną w kawałki. Pieruńsko słodkie ale jakie uzależniające emotka

A wiecie co ja wymyśliłam?!emotka  W ramach eksperymentu zamiast kakao i cukru dodałam karmel ( puszkę skondensowanego mleka karmelowego)  i od tej pory robię wymiennie raz blok kakaowy, a raz karmelowy - pychota emotka  
Czasami zamiast bakalii dodaję musli bakaliowe  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kalka

#6314501 Napisano: 25.01.2017 18:30:45 w Paragony na trwające konkursy
Za par z ITM oferuję par z TOPAZA  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6314019 Napisano: 24.01.2017 14:35:20 w Kupię...
1.Wyjazd lub voucher na rodzinny wyjazd  itp
2. Vouchery/kody do Multikina  lub Cinema City (mogą być na konkretny film)   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6313943 Napisano: 24.01.2017 11:49:48 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Joan, prowadziłam wtedy autko (wracaliśmy z imprezki z okazji Dnia Dziadka) ślisko, ciemno- trochę klepałam co mi ślina na język przyniesie, bo  trudno było mi skupić na czymś innym, ale masz rację, argumentacja mało wyszukana-późniejsza perspektywa, nawet ciekawej pracy faktycznie nie zachęciła do przedszkola emotka  Muszę popracować emotka

To jeszcze jeden tekst: Niedawno, zanim poszła do tego przedszkola, opowiadałam jej o bajecznej perspektywie jaka czeka ją w nowym przedszkolu, o nowych zabawkach, rytmice, nowych koleżankach, super Paniach, wycieczkach... itp  
Mała wysłuchała i z poważną miną (Małej Mi) odpowiedziała :  Mamusiu, życie nie jest takie kolorowe jak myślisz emotka   

(mąż kazał mi założyć zeszycik i spisywać owe "mądrości")  Wyświetl w wątku >>
2 joan, zarania 0

kalka

#6313911 Napisano: 24.01.2017 11:12:40 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Moja 5-letnia córeczka zaczęła chodzić do nowego przedszkola. Gdy w niedzielę wieczorem zła na cały świat oznajmiła, że ona nigdzie jutro nie idzie, wyprowadzaliśmy ją z błędu,  emotka  więc mówię: 
Córeczko, musisz chodzić do przedszkola, tam jest fajnie, możesz nauczyć się  tam wielu ciekawych rzeczy, a gdy skończysz przedszkole pójdziesz do szkoły, a potem na studia, a potem wybierzesz sobie ciekawą pracę … i w tym momencie słyszę : „ Mamusiu, nie licz na moje pieniążki ! ”   No i masz Ci los!  emotka  
Mój mąż pękał ze śmiechu emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6313609 Napisano: 23.01.2017 12:07:39 w Czy informują/ informowali?
agniecha1985 napisał(a):

agusia222 napisał(a):

czy informowali już z tego konkursu?
Olśnij sensacyjnym kolorem Hebe. Natura, Super-Pharm

Jeszcze nie  emotka

Informowali na stronie: http://www.akonmp...df/wyniki_olsnij.pdf , ale jeszcze nie dzwonili Wyświetl w wątku >>

kalka

#6313599 Napisano: 23.01.2017 11:42:45 w Informują
Sms z konkursu Palmolive w Tesco - kosmetyki Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

kalka

#6313065 Napisano: 20.01.2017 22:31:01 w Gratulacje! Dla wygranych!
Wow! Krzysiu, bardzo się cieszę!!!! emotka  emotka  emotka  Gratulacje MISTRZU emotka   Wyświetl w wątku >>
1 rogalino 0

kalka

#6313062 Napisano: 20.01.2017 22:24:12 w Paragony na trwające konkursy
Jutro będę przejazdem w mieście, gdzie jest Mila, jeśli ktoś chętny  to mogę zrobić zakupy. Koszt paragonu, to połowa wartości (17,50), a jeśli z Fairy to plus 6 zł .Chętnych zapraszam na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6312412 Napisano: 19.01.2017 09:37:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

czy komuś smolar z delikatesów centrum razem na święta, przelał za duzo kasy ? ograniczenie na gospodarstwo było, dostałam przelew 200zł 4.01.2017 a dziś patrzę z 17.01.2017 znów 200zł na koncie emotka mają bajzel ciekawe co teraz ?

emotka  Może poświąteczna premia  emotka Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

kalka

#6312374 Napisano: 19.01.2017 07:16:41 w Wkurza mnie...

cb656 napisał(a):
A policjantom tak trudno stwierdzić, czy widziana na fotce charakterystyczna ściana za garnkami jest w kuchni tego gostkaemotka  
Nie wierzę. No niby wiem, że są leniwi i głupi, ale żeby AŻ tak i do tego ślepi??! 

emotka   emotka

W czym jest tak strrrrasznie gorsze przetrzymanie królika przez chwilę (do zrobienia zdjęcia) w garnku, bez wykęcania rączek i nóżek przecież, bo jest spory gar, od codziennego trzymania tysięcy, milionów takich samych królików w domowych KLATKACH przez "miłośników" futrzaków? 


Niby masz rację, ale jednak natura królika jest specyficzna-dla płochliwego królika zamknięcie go pod przykrywką w garze może być bardzo stresujące, podobnie zresztą dla kota-generalnie "żarcik" niesmaczny, a i los owego królika zastanawiający. Co do cyt: trzymania milionów takich samych królików w domowych KLATKACH przez "miłośników" futrzaków", to całkowicie się z Tobą zgadzam cb656, na szczęście takich miłośników jest coraz mniej, a fundacje przekazując zwierzaka do adopcji uświadamiają, że królik powinien mieć możliwość chodzenia i dostęp do wolnej przestrzeni- wrażliwość i świadomość ludzi już się zmienia, co oczywiście nie zmienia faktu, że zdarzają się "miłośnicy" o których piszesz (na szczęście tego typu "opiekunowie" znudzeni "opieką" nad stworzonkiem oddają równie szybko swego "pupila" jak go wzięli) Wszystkie znane mi osobiście króliczki domowe chadzają sobie po domu, choć z moich obserwacji wynika, że po zwiedzeniu domowych kątów same wybierają klatkę, bo są śpiochami, leniuchami i łakomczuchami   emotka       Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6312251 Napisano: 18.01.2017 18:41:30 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

joan napisał(a):

kalka napisał(a):

No rzesz kuźwa  emotka  rzadko się wkurzam, ale tym razem tąpnęło mną na maxa! emotka

http://www.zetchi...ylko-glupi-zart-3161


Ale czemu się denerwujesz? Przecież wiadomo, że zwierząt się z futrem nie zjada; po prostu ów pan miał kiepskie poczucie humoru. Jestem wegetarianką i nie (wz)rusza mnie w/w zdjęcie. Natomiast te wszystkie obdarte z futra trupy w gazetkach marketowych i na stołach i na blogach i w konkursach... to już zupełnie inna sprawa emotka

Ja niedawno oglądałam na FB szokujący film o bestialskim biciu na śmierć zawieszonego psa przez jakichś zwyrodnialców ze Wschodu, dlatego takie okrucieństwo (niestety, nie: poczucie humoru) jest coraz częstszym zjawiskiem emotka , natomiast co do Twoich słów o spożywaniu jakiegokolwiek mięsiwa, to znowu mam potworne wyrzuty sumienia na kolejne ileś-tam dni. emotka

Moja 13-letnie dziecko, właśnie z  powodu/ dzięki takim obrazkom i filmom przestało jeść mięso (z tego powodu w ramach tzw"mięsnych obiadów" jadamy ryby emotka ), teraz "czekam" na bunt 5-latki-równie zagorzałej zwolenniczki wszelkich zwierząt (póki co Panie z przedszkola jeszcze się nie skarżyły emotka
Joan, przeraża mnie cierpienie wszystkich zwierząt, również tych zabijanych w nieludzkich warunkach w ubojniach, transportowanych w masakryczny sposób itp . Rozumiem, że człowiek (ten mięsożerny) nie jest w stanie wyżywić się tylko z polowań, ale nie potrafię zaakceptować współczesnych metod stosowanych w hodowlach i ubojniach. Równie bardzo oburzają mnie "żarty" jak ten z króliczkiem emotka             Wyświetl w wątku >>
2 brucee, nkba 0

kalka

#6312242 Napisano: 18.01.2017 18:22:05 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

kalka napisał(a):

No rzesz kuźwa  emotka  rzadko się wkurzam, ale tym razem tąpnęło mną na maxa! emotka

http://www.zetchi...ylko-glupi-zart-3161


Ale czemu się denerwujesz? Przecież wiadomo, że zwierząt się z futrem nie zjada; po prostu ów pan miał kiepskie poczucie humoru. Jestem wegetarianką i nie (wz)rusza mnie w/w zdjęcie. Natomiast te wszystkie obdarte z futra trupy w gazetkach marketowych i na stołach i na blogach i w konkursach... to już zupełnie inna sprawa emotka

Joan, przeczytałaś cały artykuł? emotka  
cyt: "....Ta historia mogłaby mieć właśnie swój finał, jednak ze względu na liczne wiadomości napływające od internautów, wymaga szczegółowego sprawdzenia. Okazuje się bowiem, że sąsiedzi mężczyzny przyznali, że w jego domu występuje bardzo duża rotacja zwierząt, a ich dalszy los jest nieznany. Dodatkowo nie jest pewne, czy mężczyzna, jak twierdzi, faktycznie znalazł opublikowane zdjęcie w sieci...."
Oby ta fotka okazała się ściągniętą z netu,choć intuicyjnie trudno mi w to uwierzyć,  emotka   zdjęcie jest równie kiepskiej jakości, jak i żart emotka  
A poza wszystkim, to takie "zabawy" ze zwierzętami mogą naprawdę wkurzyć . Kiedyś pisałam już o tym, jak ktoś postanowił wykąpać królika emotka  a następnie wysuszyć jego futerko SUSZARKĄ DO WŁOSÓW emotka  Królik oczywiście zdechł ze strachu na zawał serca (być może i z przegrzania). O tym, że tak się nie postępuje wiedzą nawet 5-latki - moje dziecko było przerażone, gdy niechcący przez ramię zobaczyło fotkę  emotka    Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kalka

#6312209 Napisano: 18.01.2017 17:01:44 w Wkurza mnie...
No rzesz kuźwa emotka  rzadko się wkurzam, ale tym razem tąpnęło mną na maxa! emotka

http://www.zetchi...ylko-glupi-zart-3161 Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kalka

#6312093 Napisano: 18.01.2017 11:21:28 w Paragony na trwające konkursy
Jutro wybieram się na zupy do sklepu MILA. Jeśli ktoś jest chętny na paragon to zapraszam na pw emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6311593 Napisano: 17.01.2017 00:14:43 w Żegnamy zmarłych
Tomek Kalita - mimo walki, wielkiego optymizmu, wiary i radości życia nie udało się  emotka   Wyświetl w wątku >>
[*] 0