Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6320088 Napisano: 08.02.2017 15:16:27 w Kupię...
kalka napisał(a):

Vouchery na superprezenty.pl  KUPIĘ lub wymienię się na coś 
Mogą być te na 50 zł i te droższe - moje dziecko chętnie wykorzysta je w salce zabaw, którą mamy niedaleko.   emotka


Kupię także bony do IKEA  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6319966 Napisano: 08.02.2017 11:04:50 w Udane wymiany - polecane nicki:)
szejknaftowy napisał(a):

Bardzo dziękuję za wymianę  emotka kalka emotka  

Ja również dziękuję za miłą wymianę emotka  i oczywiście polecam Szejkanaftowego emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6319901 Napisano: 08.02.2017 08:06:56 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Polecam:
AAA
-  nick niepozorny  emotka , a osoba konkretna, solidna i miła emotka
Dorothy -  jak zawsze konkretnie i w miłej atmosferze emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 aaa 0

kalka

#6319711 Napisano: 07.02.2017 15:14:48 w SZUKAM....
scrabble napisał(a):

ela napisał(a):

scrabble napisał(a):

buziolek napisał(a):

scrabble napisał(a):

Szukam czy jest teraz jakiś konkurs kawowy? Muszę kupić najlepiej w ziarnach Espresso. Ktoś, coś?  emotka

lavazza 2 etap trwa emotka

Rzeczywiście, dzięki  emotka  Nie ma go w bazie.

jest 
https://www.e-kon...wa.html#.WJmTI1PhDIU

W zakończonych emotka   

No właśnie, tylko sęk w tym, że błędne info "do zakończenia 47 dni" może wprowadzać w błąd emotka
  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6319698 Napisano: 07.02.2017 14:48:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
gagi napisał(a):

Duma duma: Hotel Gołębiewski - weekend z pełnym pakietem wyżywienia i atrakcji

gagi napisał(a):

jakiś czas temu miałam się pochwalić.
PKP Intercity I klasa na kwartał emotka


Jak to jakiś czas temu? emotka  Przecież dopiero od dzisiaj jesteś na naszym forum emotka

W temacie: 3 x wygrana w loterii Mila    Wyświetl w wątku >>

kalka

#6319462 Napisano: 06.02.2017 23:16:26 w NA CO CZEKAMY?
I jeszcze HEBE "Schauma-zimowe szaleństwo" - Jury do dnia 10.02.2017 r. wyłoni Zwycięzców Konkursu + 7 dni na powiadomienie Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6319418 Napisano: 06.02.2017 21:35:18 w Auchan
ivanotta napisał(a):

.....Morał z tego taki, że raczej jestem mało ciekawą osobowością  emotka

Nie kokietuj, nie kokietuj Iva!  emotka  Obie wiemy,że to nieprawda!W tym konku ciekawa osobowość nie koniecznie była wyznacznikiem emotka   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6319393 Napisano: 06.02.2017 20:52:32 w Paragony na trwające konkursy
Szukam paragonu na BEBILON w zamian za: MILĘ, TOPAZ, Milkę w Żabce, Biedronkowe, DC, C4, ABC i inne emotka
nieaktualne
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6317137 Napisano: 01.02.2017 18:14:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koala33 napisał(a):

kalka napisał(a):

koala33 napisał(a):

kalka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

koala33 napisał(a):

Przerzucam tutaj odpowiedź odnośnie Albedo Kamis (bo niechcących odpisałam w wątku Informują):

Równolegle Albedo miało dwa konkursy z Kamis - pytania były podobne i na upartego w obu przypadkach jedna odpowiedź mogłaby mieć sens: 

1. Kamis ITM – prefiks: Kamis1
pytanie: Jaka potrawa najbardziej rozgrzewa Cię zimą i dlaczego? 

2. Kamis C4 – prefiks: Kamis
pytanie: Na którą z zimowych potraw najbardziej czekasz i dlaczego?

Ja brałam udział tylko w tym drugim i właśnie miałam tel z rezerwy (a zgłoszenie było jakby co całkiem sensowne). Myślę jednak, że niejedna osoba wysłała zgłoszenie nie na ten konkurs, wpisując po prostu błędny prefiks. Teorię spiskową dotyczącą losowania w Albedo bym zatem (póki co) odrzuciła.  ;) 

p.s. Odpowiadając na szyderę Kalki z wątku "Informują" powiem tylko, że totalnie nie chodziło mi o to, że skoro zadzwonili do mnie, to całe forum może być spokojne, bo nie losują. Napisałam tylko, że były dwa podobne konkursy z dwoma podobnymi pytaniami, i że pomyłek prefiksowych na bank się kilka w związku z tym mogło trafić - i do tego się odnoszę. I odniosłam się też do rozważań nad tym czy sens w zgłoszeniach miał znaczenie - w moim przypadku miał (oczywiście - może to przypadek), a sięgam chyba intelektem ponad amebę, więc może przynajmniej część osób uspokoiłam. Wg mnie na snucie teorii spiskowej trochę za szybko, ale spoko, można. Nikt nie zabroni. Wyraziłam tylko swoje zdanie, a ta kpina jest totalnie niepotrzebna. emotka

Z kamisa grałam o te pojemniki na przyprawy i w Intermarche na Kamis -może i tam błąd zrobiłam w prefiksie


Koala nie jest to szydera z mojej strony , ale zawsze bawią mnie,szczerze to mówię, wpisy całkowicie w 100% przekonanych, że czytali tym razem wszystko, żadnych losowań, żadnych "happy hour"  bo przecież oni wygrali emotka . A ja tam nigdy nie jestem pewna, czy faktycznie czytali wszystko od A do Z, "nawet" jeśli wpada mi główna wygrana wysłana w ostatnim rzucie 5 sekund przed końcem emotka  a już szczególnie wtedy, gdy wygrywam w agencji, w której udało mi się wcześniej oszołomić komisję tekstem w konkursie, którym nie grałam-a zdarzały się takie kwiatki. 

Nie wiem gdzie w mojej wypowiedzi znalazłaś to 100%-owe przekonanie o tym, że wszystko czytali - bo niczego takiego nie napisałam. Spróbuj może tak bardzo nie nadinterpretować, może wtedy wypowiedzi innych nie będą Cię aż tak mocno bawić.

koala33 napisał(a):

"Ja brałam udział tylko w tym drugim i właśnie miałam tel z rezerwy (a zgłoszenie było jakby co całkiem sensowne). Teorię spiskową dotyczącą losowania w Albedo bym zatem (póki co) odrzuciła."

Przy czym to co Ty nazywasz teorią spiskową dla mnie jest logicznym ciągiem zdarzeń,  emotka   bo jeśli jakakolwiek agencja (abstrahujmy tu od nazw firm emotka ) informuje o wygranej w konkursie- merytorycznym, nie w loterii-  ludzi, którzy nie brali w nim udziału, natomiast ich nr tel  są w bazie tej agencji, bo brali oni udział w innych konkursach, to logiczne jest, że ich zgłoszenie nie mogło zostać przeczytane, nie mogło oszołomić komisji, nie mogło ......bo po prostu go nie było.       

p.s. W Twoim przypadku faktycznie nie wiem w ilu procentach odrzucasz tę teorię "spiskową", ale że odrzucasz to fakt, a nie moja nadinterpretacja. 

Monika11 napisała, że "Z kamisa grałam w Intermarche na Kamis -może i tam błąd zrobiłam w prefiksie" - skoro ona sama nie wyklucza, że popełniła błąd w prefiksie (i zamiast w konkursie Intermarche Kamis, wzięła udział w Kamis C4 - pisałam o tym wyżej, że prefiksy były niemal identyczne), to na jakiej podstawie wysnuwasz wniosek, że faktycznie nie wzięła - przez przypadek - udziału w konkursie, z którego do niej zadzwonili? DLATEGO uważam, że teoria spiskowa jest w sumie bezpodstawna. Nie NIEMOŻLIWA, ale jedynie w tej sytuacji naciągana, skoro nawet sama Monika11 nie wyklucza tu nie agencji, ale SWOJEGO BŁĘDU. Czytaj ze zrozumieniem i w całości, bo chyba wyciągasz sobie tylko co drugą wypowiedź z kontekstu.

To co na co się powołujesz (powyższy cytat z postu Moniki11) Monika napisała już znacznie później w tym obecnym wątku, już po naszej konwersacji w wątku "informują"i nie mogłyśmy ani Ty, ani ja oprzeć się na tym, więc proszę Cię nie manipuluj  emotka  
Proponuję zakończyć tę dyskusję, bo w mej ocenie jest ona z postu na post coraz bardziej jałowa i nic mądrego tu nie wnosi. 
Życząc Ci miłego wieczoru Koala33 kończę ten temat  emotka
Uffff... AMEN  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6317111 Napisano: 01.02.2017 17:45:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koala33 napisał(a):

kalka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

koala33 napisał(a):

Przerzucam tutaj odpowiedź odnośnie Albedo Kamis (bo niechcących odpisałam w wątku Informują):

Równolegle Albedo miało dwa konkursy z Kamis - pytania były podobne i na upartego w obu przypadkach jedna odpowiedź mogłaby mieć sens: 

1. Kamis ITM – prefiks: Kamis1
pytanie: Jaka potrawa najbardziej rozgrzewa Cię zimą i dlaczego? 

2. Kamis C4 – prefiks: Kamis
pytanie: Na którą z zimowych potraw najbardziej czekasz i dlaczego?

Ja brałam udział tylko w tym drugim i właśnie miałam tel z rezerwy (a zgłoszenie było jakby co całkiem sensowne). Myślę jednak, że niejedna osoba wysłała zgłoszenie nie na ten konkurs, wpisując po prostu błędny prefiks. Teorię spiskową dotyczącą losowania w Albedo bym zatem (póki co) odrzuciła.  ;) 

p.s. Odpowiadając na szyderę Kalki z wątku "Informują" powiem tylko, że totalnie nie chodziło mi o to, że skoro zadzwonili do mnie, to całe forum może być spokojne, bo nie losują. Napisałam tylko, że były dwa podobne konkursy z dwoma podobnymi pytaniami, i że pomyłek prefiksowych na bank się kilka w związku z tym mogło trafić - i do tego się odnoszę. I odniosłam się też do rozważań nad tym czy sens w zgłoszeniach miał znaczenie - w moim przypadku miał (oczywiście - może to przypadek), a sięgam chyba intelektem ponad amebę, więc może przynajmniej część osób uspokoiłam. Wg mnie na snucie teorii spiskowej trochę za szybko, ale spoko, można. Nikt nie zabroni. Wyraziłam tylko swoje zdanie, a ta kpina jest totalnie niepotrzebna. emotka

Z kamisa grałam o te pojemniki na przyprawy i w Intermarche na Kamis -może i tam błąd zrobiłam w prefiksie


Koala nie jest to szydera z mojej strony , ale zawsze bawią mnie,szczerze to mówię, wpisy całkowicie w 100% przekonanych, że czytali tym razem wszystko, żadnych losowań, żadnych "happy hour"  bo przecież oni wygrali emotka . A ja tam nigdy nie jestem pewna, czy faktycznie czytali wszystko od A do Z, "nawet" jeśli wpada mi główna wygrana wysłana w ostatnim rzucie 5 sekund przed końcem emotka  a już szczególnie wtedy, gdy wygrywam w agencji, w której udało mi się wcześniej oszołomić komisję tekstem w konkursie, którym nie grałam-a zdarzały się takie kwiatki. 

Nie wiem gdzie w mojej wypowiedzi znalazłaś to 100%-owe przekonanie o tym, że wszystko czytali - bo niczego takiego nie napisałam. Spróbuj może tak bardzo nie nadinterpretować, może wtedy wypowiedzi innych nie będą Cię aż tak mocno bawić.

koala33 napisał(a):

"Ja brałam udział tylko w tym drugim i właśnie miałam tel z rezerwy (a zgłoszenie było jakby co całkiem sensowne). Teorię spiskową dotyczącą losowania w Albedo bym zatem (póki co) odrzuciła."

Przy czym to co Ty nazywasz teorią spiskową dla mnie jest logicznym ciągiem zdarzeń,  emotka   bo jeśli jakakolwiek agencja (abstrahujmy tu od nazw firm emotka ) informuje o wygranej w konkursie- merytorycznym, nie w loterii-  ludzi, którzy nie brali w nim udziału, natomiast ich nr tel  są w bazie tej agencji, bo brali oni udział w innych konkursach, to logiczne jest, że ich zgłoszenie nie mogło zostać przeczytane, nie mogło oszołomić komisji, nie mogło ......bo po prostu go nie było.       

p.s. W Twoim przypadku faktycznie nie wiem w ilu procentach odrzucasz tę teorię "spiskową", ale że odrzucasz to fakt, a nie moja nadinterpretacja.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6317096 Napisano: 01.02.2017 17:12:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

koala33 napisał(a):

Przerzucam tutaj odpowiedź odnośnie Albedo Kamis (bo niechcących odpisałam w wątku Informują):

Równolegle Albedo miało dwa konkursy z Kamis - pytania były podobne i na upartego w obu przypadkach jedna odpowiedź mogłaby mieć sens: 

1. Kamis ITM – prefiks: Kamis1
pytanie: Jaka potrawa najbardziej rozgrzewa Cię zimą i dlaczego? 

2. Kamis C4 – prefiks: Kamis
pytanie: Na którą z zimowych potraw najbardziej czekasz i dlaczego?

Ja brałam udział tylko w tym drugim i właśnie miałam tel z rezerwy (a zgłoszenie było jakby co całkiem sensowne). Myślę jednak, że niejedna osoba wysłała zgłoszenie nie na ten konkurs, wpisując po prostu błędny prefiks. Teorię spiskową dotyczącą losowania w Albedo bym zatem (póki co) odrzuciła.  ;) 

p.s. Odpowiadając na szyderę Kalki z wątku "Informują" powiem tylko, że totalnie nie chodziło mi o to, że skoro zadzwonili do mnie, to całe forum może być spokojne, bo nie losują. Napisałam tylko, że były dwa podobne konkursy z dwoma podobnymi pytaniami, i że pomyłek prefiksowych na bank się kilka w związku z tym mogło trafić - i do tego się odnoszę. I odniosłam się też do rozważań nad tym czy sens w zgłoszeniach miał znaczenie - w moim przypadku miał (oczywiście - może to przypadek), a sięgam chyba intelektem ponad amebę, więc może przynajmniej część osób uspokoiłam. Wg mnie na snucie teorii spiskowej trochę za szybko, ale spoko, można. Nikt nie zabroni. Wyraziłam tylko swoje zdanie, a ta kpina jest totalnie niepotrzebna. emotka

Z kamisa grałam o te pojemniki na przyprawy i w Intermarche na Kamis -może i tam błąd zrobiłam w prefiksie


Koala33, nie jest to złośliwość z mojej strony,  ale zawsze bawią mnie, szczerze to mówię, wpisy całkowicie w 100% przekonanych laureatów, że tym razem to agencja przeczytała wszystko i wybrała najlepsze, żadnych losowań, żadnych "happy hour"  bo przecież oni wygrali   emotka . A ja tam nigdy nie jestem pewna, czy faktycznie czytali wszystko od A do Z, "nawet" jeśli wpada mi główna wygrana wysłana w ostatnim rzucie 5 sekund przed końcem emotka  a już szczególnie wtedy, gdy wygrywam w agencji, w której udało mi się wcześniej oszołomić komisję tekstem w konkursie, w którym nie grałam-a zdarzały się takie kwiatki. 
Już nie wspomnę, że na forum pisali ludzie, że w "znanych i lubianych" przez nas agencjach wygrywały zgłoszenia, które niechcący wysłali w połowie, często nawet w połowie słowa, więc jeśli chodzi o konkursy, to ja osobiście nigdy niczego nie jestem pewna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6317089 Napisano: 01.02.2017 16:40:53 w Paragony na trwające konkursy
Będę w Carrefourze, jeśli ktoś chętny na paragony na Loterię Smaku, to zapraszam na pw (cena 6 zł) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6316937 Napisano: 01.02.2017 13:48:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koala33 napisał(a):

donia7 napisał(a):

kalka napisał(a):

donia7 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Albedo dzwoni z Carrefor ( jakieś minutniki ) na sto procent nie brałam udziału -pochrzaniły im się numery
Dzwonią z 618...402

Monia może kiedyś jak ten konkurs z C4 szedł równolegle z konkursem ITM to wysyłałas prefix inny (tam sie chyba tylko cyferka różnił- nie pamiętam bo w c4 nie brałam udziału?

No ale chyba jeszcze -oprócz prefiksu- liczy się tekst konkursowy emotka  Chyba, że losują, to tekst -z sensem, czy bez- znaczenia nie ma  emotka

no właśnie emotka


Równolegle Albedo miało dwa konkursy z Kamis - pytania były podobne i na upartego w obu przypadkach jedna odpowiedź mogłaby mieć sens: 

1. Kamis ITM – prefiks: Kamis1
pytanie: Jaka potrawa najbardziej rozgrzewa Cię zimą i dlaczego? 

2. Kamis C4 – prefiks: Kamis
pytanie: Na którą z zimowych potraw najbardziej czekasz i dlaczego?

Ja brałam udział tylko w tym drugim i właśnie miałam tel z rezerwy (a zgłoszenie było jakby co całkiem sensowne). Myślę jednak, że niejedna osoba wysłała zgłoszenie nie na ten konkurs, wpisując po prostu błędny prefiks. Teorię spiskową dotyczącą losowania w Albedo bym zatem (póki co) odrzuciła.  emotka  


A nieeee, nie, oczywiście absolutnie wszystko czytali!emotka   emotka   Jak zadzwonili do Ciebie z rezerwą, to daje mi 100% pewność, że czytali wszystko od A do Z - uspokoiłaś mnie!  emotka  Koala nie jest to szydera z mojej strony, ale zawsze bawią mnie wpisy całkowicie w 100% przekonanych, że czytali tym razem wszystko, żadnych losowań, żadnych "happy hour"  bo przecież oni wygrali . A ja nigdy nie jestem pewna, czy faktycznie czytali wszystko od A do Z, nawet jeśli wpada mi główna wygrana wysłana w ostatnim rzucie 5 sekund przed końcem, a szczególnie wtedy, gdy wygrywam w agencji, w której udało mi się oszołomić komisję tekstem w konkursie, którym nie grałam-a zdarzały się takie kwiatki emotka
   

  p.s.Monia nie mogła pomylić prefiksów, bo pisała, że nie brała udziału w obu tych konkach, więc szkoda,szczerze ubolewam (bez szydery), ale jednak obala to Twoją tezę  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6316917 Napisano: 01.02.2017 13:23:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Albedo dzwoni z Carrefor ( jakieś minutniki ) na sto procent nie brałam udziału -pochrzaniły im się numery
Dzwonią z 618...402

Monia może kiedyś jak ten konkurs z C4 szedł równolegle z konkursem ITM to wysyłałas prefix inny (tam sie chyba tylko cyferka różnił- nie pamiętam bo w c4 nie brałam udziału?

No ale chyba jeszcze -oprócz prefiksu- liczy się tekst konkursowy emotka  Chyba, że losują, to tekst -z sensem, czy bez- znaczenia nie ma  emotka
p.s. I proponuję zwinąć się stąd z tą naszą dyskusją do innego wątku, bo zaraz Ziołko dokopie nam karniaczki  emotka  
Wyświetl w wątku >>

kalka

#6316907 Napisano: 01.02.2017 13:11:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Albedo dzwoni z Carrefor ( jakieś minutniki ) na sto procent nie brałam udziału -pochrzaniły im się numery
Dzwonią z 618...402


O kurcze, czyżby Albedo też losowanka robiło ?! emotka  
Zdarzało mi się już wygrać w konkursach o których istnieniu nawet nie wiedziałam emotka , ale że Albedo też takie akcje robi, to mnie zaskoczyłaś  emotka    Wyświetl w wątku >>

kalka

#6316883 Napisano: 01.02.2017 12:17:26 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Polecam rkvi emotka  
Dziękuję za miłą i szybką wymianę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6316866 Napisano: 01.02.2017 11:34:44 w Kupię...
Vouchery na superprezenty.pl  KUPIĘ lub wymienię się na coś 
Mogą być te na 50 zł i te droższe - moje dziecko chętnie wykorzysta je w salce zabaw, którą mamy niedaleko.   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6316859 Napisano: 01.02.2017 11:22:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
bc14 napisał(a):

widzieliscie filmik z wręczenia domku Almette -marzenie taka nagroda.
https://www.almet...mette-domek-z-natury

P.Agnieszka tak znajoma z twarzy czyżby konkursowiczka emotka

Domek super emotka  Gratki dla szczęściarzy emotka
Ciekawe czy jednym, przypadkowym zgłoszeniem wygrali, czy jednak hurtowo potraktowali konkurs  emotka
I trochę śmiać mi się chciało, gdy otworzyli lodówkę, a tam zapas serków na kolejne kilka miesięcy emotka  

p.s. a ja Bc14  kojarzę bardziej tego Pana(przy boku laureatki), chyba gdzieś przewijał się na fotkach w odbioru głównej nagrody  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kalka

#6316626 Napisano: 31.01.2017 22:22:50 w Paragony na trwające konkursy
Wymienię Nivea na jakiś inny , (a jak nie będzie chętnych, to napisz sama - choć mam dziś lenia w sobie)
NIEAKTUALNE Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6316603 Napisano: 31.01.2017 21:52:44 w Perełki czyli Małż -owiną zasłyszane
Ale Ci fajnie!!!  emotka  Ja czasami czuję się samotna na polu konkursowym, choć muszę przyznać, że zdarza się pomoc męża (najczęściej w robieniu konkursowych zakupów emotka ) , no i córki powoli idą w ślady mamy tylko z tą różnicą, że preferują konkursy plastyczne.  Wyświetl w wątku >>