Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6842791 Napisano: 06.02.2022 12:07:12 w Kupię...
Kupię kody/vouchery do Suntago.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6762528 Napisano: 02.02.2021 11:02:30 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Wygraj luksusowy wyjazd w Alpy z HEAD dla 4 osób!



Nagrody zostaną przyznane Uczestnikom w następujący sposób:
I miejsce – osoba, która jako 347 z kolei zgłosi się do konkursu.
II miejsce – osoba, która 258 z kolei zgłosi się do konkursu.
III miejsce – osoba, która 167 z kolei zgłosi się do konkursu.
IV miejsce – osoba, która 83 z kolei zgłosi się do konkursu.
V miejsce – osoba, która jako 24 z kolei zgłosi się do konkursu.
Kolejne cwaniactwo emotka
To jest rodzaj loterii (podobnej do bramkowej) nazwany bezprawnie konkursem, aby nie płacić podatku z tytułu gier losowych wynikającego z
ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. z
2019 r. poz. 847 z późn. zm.) Ten "konkurs" powinien mieć zezwolenie wydane przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej
w Warszawie - ale z loterią jest więcej zachodu, no i koszty!
Cwaniactwo!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6761923 Napisano: 29.01.2021 16:47:23 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Porozmawiaj jeszcze raz z dyrekcją, przypomnij im warunki, jakie Ci obiecywali, powiedz na co liczyłaś i na czym Ci bardzo zależy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6761811 Napisano: 29.01.2021 09:35:59 w Przedszkolaki i przedszkola :)
patyk napisał(a):

Właśnie pytałam i dostałam odpowiedź że w grupie syna będzie około 10 dzieci. Pochodził 3 miesiące i teraz stwierdzili ze robią przesunięcie i on będzie przesunięty do innej grupy i tam ma ich już być 16.
Takie trochę cwane zagranie. 
Zła jestem bo dziecko się przyzwyczaiło do Pań, sali itd i teraz zmiana, w dodatku będzie ze starszymi dziećmi od siebie. Wytłumaczenie jest takie że on sobie już super radzi itd a prawda jest taka że przyjmują dużo młodszych dzieci i robią miejsca na siłę. 

To prawda, 10, a 16 dzieci w grupie, to spora różnica. W mniejszych grupach nie ma (na ogół) agresji u dzieci, łatwiej i skuteczniej dzieci się uczą i generalnie w młodszych grupach czym mniej, tym lepiej. Czy w umowie miałaś zagwarantowaną małą grupę, czy na stronie żłobka jest informacja o grupach max 10 osób?  Jeśli nie, to trudno będzie coś wskórać emotka
Jeśli czujesz, żę  wpuścili Was w maliny, rozmowy nic nie dają, a dziecko źle znosi pobyt w tej grupie, to w ostateczności można poszukać czegoś innego. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6761285 Napisano: 27.01.2021 12:11:30 w Kupię...
kalka napisał(a):

Kupię vouchery/kody do APART, TOUS, kosmetykowe np Douglas, Sephora , ewentualnie do Empiku oraz ubraniowe typu Zalando, Answear, Mohito, Orsay itp...
Zapraszam do kontaktu na pw  emotka

 chciałam kupić vouchery, bony lub kody na prezent, o wartości ok 300 -500 zł Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

kalka

#6761225 Napisano: 27.01.2021 09:40:35 w Kupię...
Kupię vouchery/kody do APART, TOUS, kosmetykowe np Douglas, Sephora , ewentualnie do Empiku oraz ubraniowe typu Zalando, Answear, Orsay itp...
Zapraszam do kontaktu na pw  emotka Wyświetl w wątku >>
1 radosna 0

kalka

#6758443 Napisano: 14.01.2021 13:33:08 w Wygraj mi / Wygram za...
ollla2504 napisał(a):

Potrzebuje pomocy w wygraniu piniaty. Odwdzięczę się

vickichelm napisał(a):

vickichelm napisał(a):

Kto pomoże mi wygrac piniatę ? Nie za darmo... Bardzo prosze emotka


Dziewczyny, to jest zwykłe losowanie,
na wiele zgłoszeń, wygrało badziewiaste, krótkie zdanie emotka
Wysyłajcie dużo zgłoszeń zatem, 
w konkursach losowych, to sprawdzony patent!  emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6758149 Napisano: 13.01.2021 14:30:33 w Mam problem...
ivanotta napisał(a):

Szanetka napisał(a):

Odkupiłam i niestety wysłałam paragon jak się okazało najprawdopodobniej podrobiony... Jakie konsekwencje może wyciągnąć organizator w tej kwestii. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją ? 

w najgorszym wypadku zgłoszenie na policję, ale jeszcze nie słyszałam nigdy by coś takiego miało miejsce. Sam organizator nie nagłaśnia takich sytuacji. A co do paragonów to kilka osób miało na forum kiedyś podobne sytuacje  emotka emotka

Dokładnie, a po drugie kupowanie nie jest zabronione prawnie, zatem jeśli chodzi o stronę prawną Ty nie masz się czego obawiać. W sytuacji o której pisze ivanotta, będziesz musiała przekazać na policję korespondencję z osobą, która dopuściła się fałszerstwa dokumentu fiskalnego. (a w ostatnim czasie przepisy zostały zaostrzone w tej kwestii)
Jedynie musisz pogodzić się z ewentualną utratą nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6757134 Napisano: 08.01.2021 23:28:36 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
misiamarysia napisał(a):

faworek napisał(a):

kalka napisał(a):

Czy dostarczali już nagrody z konkursów:  "bohaterowie prania" i z "Relaks jest w porządku" ? Ktoś coś wie?  emotka

Superbohaterowie jeszcze nie emotka

Relaks ... też jeszcze nie.

Ufff emotka  Dzięki!  Wyświetl w wątku >>

kalka

#6757086 Napisano: 08.01.2021 19:23:31 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy dostarczali już nagrody z konkursów:  "bohaterowie prania" i z "Relaks jest w porządku" ? Ktoś coś wie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6756815 Napisano: 07.01.2021 19:03:02 w SZUKAM....
@trampek, napisał(a):

Szukam osoby która mogłaby się podzielić nr karty do biedronki i nie robiła zakupów zabawek na minus 70 procent. Jak ktoś jest chętny będę wdzięczna bo ja już wykorzystałam swoją kartę a chciałam coś dokupić.


Zniżka wchodzi raz dziennie na max 8 artykułów, ale po 24 godzinach możesz ponownie skorzystać ze zniżki (ja tak właśnie zrobiłam i zniżka 70% weszła drugi raz) emotka      Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6753000 Napisano: 17.12.2020 10:59:18 w PODZIĘKOWANIA
joan, babariba,
Jesteście kochane emotka Dziękuję Wam za pomoc dziewczyny! Jak zawsze, na ludzi z naszego forum można liczyć emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, ziolko 0

kalka

#6752199 Napisano: 14.12.2020 22:09:50 w SZUKAM....
 Do kiedy można odsyłać formularz z danymi i skan paragonu na konk Imprezuj Stylowo – Carrefour 2020? Nie mogę znaleźć tych info w regul. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6752084 Napisano: 14.12.2020 16:55:33 w SZUKAM....
joan napisał(a):

kalka napisał(a):

Kochani, czy posiadacie może bilety lub karnety wstępu do kina, teatru, opery,  lub na koncerty, wystawy, imprezy sportowe lub bilety (karnety), wstępu na basen, kort tenisowy, siłownię, itp. Potrzebuję skan lub zdjęcie, mogą być ewentualnie paragony na zakup biletu, czy karnetu. Jeśli ktoś posiada coś takiego, to proszę o kontakt na pw emotka


W obrębie jakich ram czasowych?

Mam na coś takiego drewnianą skrzynię; na wiosnę 2020 przejrzałam dwie dekady zbierania - wyrzuciłam duble / starocie / kwitki wyblakłe emotka Z bieżącego roku również coś się znajdzie, nie próżnowałam i podróżowałam sporo emotka

PS: I najważniejsza kwestia... czy to muszą być kwitki opłacone po mugolsku pijendzmi, czy mogą być bezpłatne / darmowe / za bony? emotka

Z 2020 r. od stycznia do 13 grudnia  i niestety opłacone Joan  emotka  Miałam swoje własne osobiste bilety do ZOO kina i na basen, ale nie przypuszczałam, że będą mi potrzebne i wyrzuciłam   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6751993 Napisano: 14.12.2020 13:23:14 w SZUKAM....
Kochani, czy posiadacie może bilety lub karnety wstępu do kina, teatru, opery,  lub na koncerty, wystawy, imprezy sportowe lub bilety (karnety), wstępu na basen, kort tenisowy, siłownię, itp. Potrzebuję skan lub zdjęcie, mogą być ewentualnie paragony na zakup biletu, czy karnetu. Jeśli ktoś posiada coś takiego, to proszę o kontakt na pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6723861 Napisano: 23.08.2020 11:52:47 w PLAGIATY
ziolko napisał(a):

kalka mam nadzieję, że jednak mu odbiorą nagrodę. Mimo, że on studiuje prawo (he he he) i na pewno będzie ich straszył paragrafami. W końcu cały czas powtarza, że ma prawa autorskie do przepisu  emotka emotka
Chyba do przeróbek w postaci dopisywania marki Kieleckiego... 

Swoją drogą, ciekawe, ile razy takie zagrywki przeszły bez echa? w sensie, że ukradł czyjś pomysł lub przepis, dopisał odpowiednią markę i wygrał...
Ile osób tak robi, że zgłasza gdzieś swoją pracę i później tylko podmienia nazwy firm? 

Kogo będzie straszył? Autorkę oryginału, bo walczy o swoje?  emotka   Organizatorzy, jednego czego mogą się obawiać, to autorki bloga/  zerżniętego tekstu, która po przedsądowym wezwaniu do usunięcia jej autorskiego przepisu może pociągnąć sprawę dalej. Nieważne, co mówi-ważne są fakty. W nawiązaniu do tekstu Edzi: oskarżeni atakują, bo to rodzaj obrony, ale to nie znaczy, że skutecznej. Żeby się przyznać, przeprosić i zejść z tej sceny trzeba mieć nie tylko odrobinę przyzwoitości, ale też klasę  emotka   Panie plagiatorze, wstyd jak cholera emotka  i to jeszcze firmowany swoim nazwiskiem. Ech, żenujące    emotka      emotka             Wyświetl w wątku >>

kalka

#6723848 Napisano: 23.08.2020 09:22:02 w PLAGIATY
sasaaabp napisał(a):

myślę, że skończy się tak, że przyznają jeszcze jeden Thermomix, zachowując nagrodę dla nindży. Po pierwsze dzięki temu załagodzą sytuację wśród pozostałych uczestników konkursu, a po drugie nie spowodują wojny prawnej między nimi a panem Adamem...

emotka
Mam nadzieję, że nie! Że jeśli organizatorzy konkursu nie cofną decyzji o przyznaniu nagrody złodziejowi i nie usuną nagrodzonego plagiatu, to dopiero wtedy .... "spowodują wojnę prawną między nimi" , a autorką skradzionego przepisu. Nie ma podstaw, by  obawiać się złodzieja, szczytem bezczelności byłoby "rzucanie" się i domaganie nagrody przez plagiatora, nie ma on szans, ani pod względem prawnym, ani moralnym  emotka    Sprawa jest jednoznaczna, pozostawienie nagrody temu panu, to promowanie oszustwa/złodziejstwa. Dzięki blogowi i dostępowi do skradzionego tekstu rozwiązanie nie jest skomplikowane.  Wyświetl w wątku >>

kalka

#6677202 Napisano: 26.01.2020 00:13:14 w Kupię...
Kupię e-bilet w cenie do 200 zł lub kody do biletyna.pl do 300 zł  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6676799 Napisano: 24.01.2020 11:27:29 w Kupię...
kalka napisał(a):

Kupię e-bilet w cenie do 200 zł  emotka   

lub kody do biletyna.pl do 300 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6676667 Napisano: 23.01.2020 19:56:52 w Kupię...
Kupię e-bilet w cenie do 200 zł  emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0