Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6329280 Napisano: 06.03.2017 13:52:57 w Czy informują/ informowali?
A ostatni etap z Adixolem? Informowali? Pytam, bo mi się ich regulamin nie otwiera?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6327835 Napisano: 02.03.2017 12:40:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
andziulka21 napisał(a):

holaaolaa napisał(a):

Sa poprawione wyniki na stronie Cosmo, nagrodzili kolejne 4 osoby emotka

Po części się udało emotka  
Ale i tak film nagrodzony pozostał emotka

Niestety pozostał,  emotka   ale  przynajmniej wiadomo na przyszłość, że warto w takich sprawach być czujnym i gdy nie ma jasnego przekazu w regulaminie, to trzeba docisnąć organizatora, by doprecyzował swoje oczekiwanie PRZED, a nie PO zakończeniu konkursu, albo też warto dopytać się, czy faktycznie organizatorom chodzi o NAPISANIE tekstu- jak podaje regulamin, czy będą potem ekscytować się i nagradzać prace niezgodne z zasadami regulaminu - makietki, zdjęcia, filmikami, laurki i inne wycinanki  emotka    Wyświetl w wątku >>

kalka

#6327832 Napisano: 02.03.2017 12:38:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
koniczynka123 napisał(a):

kalka napisał(a):

edzia21 napisał(a):
ba...kiedyś, kiedyś, kiedyś był nawet przykład, że SMS-ową loterię może wygrać makieta    wszak samochód za tak ogromne "wielbienie marki" to i tak chyba skromna nagroda?!?!

Edzia, aż trudno uwierzyć, to chyba nie jest możliwe  emotka  Loterie nadzorowane są przez ministerstwo finansów, zatem "wybór" pracy plastycznej nawet baaardzo wielbiącej markę jest mało możliwy, oczywiście nie wykluczam, że bywają firmy, które robią szacher macher nawet w loteriach, ale wybór pracy, bo jest "WOW" w przypadku loterii jest mało prawdopodobny, jak mieli by to potem udokumentować itp, a poza tym w loteriach za łamanie prawa są wysokie kary (tak powinno być zresztą przy wszystkich konkursach) 

A ja potwierdzam to co pisze Edzia jeśli myślimy o tym samym konkursie sms, który był w Tesco kilka lat temu

Niewiarygodne emotka  i wkurzające! emotka  I zrobiliście coś z tym? Poszły reklamacje? W przypadku loterii można było interweniować dalej, niż organizator  Wyświetl w wątku >>

kalka

#6327783 Napisano: 02.03.2017 11:29:35 w Kupię...
Kupię vouchery do Cinema City na "Był sobie pies"  ( lub na inne filmy)  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6327777 Napisano: 02.03.2017 11:24:46 w Wkurza mnie...
nkba napisał(a):

ziolko napisał(a):

mama2006 napisał(a):

alea napisał(a):

ziolko napisał(a):

kaufland olał mnie sikiem prostym.... już dawno nie miałam takiego pecha... 0/3  emotka emotka emotka  nawet na nowy numer nie wygrałam... ciekawe, kto zgarnął moje miasto  emotka

Mam to samo , zostałam olana w budżecie  emotka emotka

i u mnie 0/3

olana, jak olana... ale KTO tu grał??? oprócz osoby, o której wiem emotka  

a ja nie wiedzieć czemu mam wrażenie, że jeszcze nie wszystko posłali emotka Chyba, ze ten KTO gra u Ciebie gra też.... u mnie emotka

Zapisuję do Waszego klubu: 0/3  emotka   
Nkba - mam nadzieję, że Twoje przeczucia są prorocze i się dzisiaj sprawdzą  emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

kalka

#6327641 Napisano: 02.03.2017 00:50:51 w Dyskusje o wynikach konkursu

edzia21 napisał(a):
ba...kiedyś, kiedyś, kiedyś był nawet przykład, że SMS-ową loterię może wygrać makieta    wszak samochód za tak ogromne "wielbienie marki" to i tak chyba skromna nagroda?!?!

Edzia, aż trudno uwierzyć, to chyba nie jest możliwe  emotka  Loterie nadzorowane są przez ministerstwo finansów, zatem "wybór" pracy plastycznej nawet baaardzo wielbiącej markę jest mało możliwy, oczywiście nie wykluczam, że bywają firmy, które robią szacher macher nawet w loteriach, ale wybór pracy, bo jest "WOW" w przypadku loterii jest mało prawdopodobny, jak mieli by to potem udokumentować itp, a poza tym w loteriach za łamanie prawa są wysokie kary (tak powinno być zresztą przy wszystkich konkursach)  Wyświetl w wątku >>

kalka

#6327640 Napisano: 02.03.2017 00:36:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Ja mam wrażenie, że oni przerabiali regulamin z wcześniejszego konkursu. (...)


Regulamin został poprawiony, bo inne pytanie było w regulaminie, a inne na stronie konkursowej emotka Dosłownie COSMOs emotka

Ogólnie idioci, przecież i tak ktoś na pewno zdążył zrobić print screena z filmikiem  emotka


emotka  Zmiana reguł gry w jej trakcie?! A właściwie dopasowywanie reguł do wyniku! Żenujące! W sądzie na pierwszej rozprawie polegli by z kretesem  emotka
Takie stawianie sprawy to robienie setek, a czasem tysięcy ludzi w konia - bez konsekwencji w większości przypadków, bo raczej nikt nie pójdzie do sądu "bić się" o nagrody typu telefon emotka  - zresztą jak pokazuje życie mało kto walczy o sprawiedliwość w konkursach, nawet, gdy w grę wchodzą cenniejsze nagrody   emotka
(Jaka szkoda, że konkursowicze nie mają rzecznika broniącego ich praw. Takie łamanie prawa powinno być załatwiane z tzw "urzędu")  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6327412 Napisano: 01.03.2017 16:39:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogalino napisał(a):

edith napisał(a):

rogalino napisał(a):

koala33 napisał(a):

edith napisał(a):

Ktoś  się już chwalił  wygraną glówną z konkursu w Netto,wczoraj zakończony i już wyniki?Ma ktoś jeszcze meil z wygraną  emotka

Też jestem w szoku, na jedno moje zgłoszenie wysłane dwa dni temu dostałam odpowiedź z podziękowaniami za przesłane zgłoszenie, drugie wysłałam wczoraj i żadnej odpowiedzi nie dostałam - tak, jakby jeszcze do niego nie doszli przeglądając maile, więc tym bardziej się zdziwiłam widząc wpis o wygranej...

Ja wysyłałem wczoraj przed północą i przyszedł dziś mail z podziękowaniem za przepis  .No właśnie dziwne to ,że już wyniki,ja też dostałam podziękowanie ale żadnego meila o wygranej  emotka

Poczekajmy, może nas wyślą do Spa i będzie znów okazja sie spotkać emotka  

Już żałuję, że nie grałam!  emotka Wyświetl w wątku >>
1 edith 0

kalka

#6327377 Napisano: 01.03.2017 15:48:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
Dlatego czytam (na ogół - no chyba, że jest za 5 min 12 ) regulaminy i najchętniej wybieram konkursy z tego typu zapisami, jasno regulującymi zasady: cyt: "Wiadomości zawierające treści multimedialne, w tym zdjęcia, filmy czy linki nie zostaną przyjęte przez Organizatora."
Uwielbiam jasne sytuacje, więc kocham takie zapisy  emotka   (choć najbardziej są one potrzebne "grającym inaczej")   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6327367 Napisano: 01.03.2017 15:35:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

A to nie jest Pan od Tarczyńskiego?  emotka


Nie wiem, dla mnie zgłoszenie niewarte obejrzenia.

A co dopiero nagrody-dla mnie masakra  emotka   Jak dobrze, że nie traciłam czasu i kasy na tak nędzny konkurs emotka  
Współczuję zawiedzionym i oszukanym konkursowiczom biorącym udział w tym gniocie  emotka

"Wiem, że trzeba było opisać (tak stanowi regulamin)....ale po co opisywać jak można zobaczyć? Po co grać fair, jak można przycwaniakować i jeszcze wygrać  emotka  
Organizatorzy łapią się na takie chwyty łamiąc  "na bezszczela"własne reguły emotka  Oj, kłania się tu prawo Kodeksu cywilnego     Wyświetl w wątku >>

kalka

#6327210 Napisano: 01.03.2017 13:07:20 w Kupię...
ewunia napisał(a):

blumchen napisał(a):

Jeżeli ktoś chce jeszcze odsprzedać bon do superprezenty.pl to proszę o pilny kontakt.
One są ważne do 01.03.2017 r. więc to ostatni moment na ich realizację

Z którego konkursu są ważne do 1 marca?

z tego: https://www.e-kon...en.html#.WLazrNLhBdg
Tubądzin Hoover Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6327205 Napisano: 01.03.2017 13:02:24 w Kupię...

Jeśli komuś ostały się vouchery do Superprezenty.pl (ważne do dzisiaj), to chętnie kupię lub wymienię się na coś... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6327203 Napisano: 01.03.2017 13:00:27 w Gratulacje! Dla wygranych!
cleopatra napisał(a):

Apo gratuluję emotka   emotka


emotka  Ja też!!! Brawo! emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6326355 Napisano: 27.02.2017 13:49:25 w NA CO CZEKAMY?
edzia21 napisał(a):

kalka napisał(a):

Jeszcze BIC w Superpharm
Laureaci informowani są o wygranej ...najpóźniej do 14 dni po wybraniu zwycięzców Konkursu... tylko nie widzę w regulaminie terminu obrad komisji emotka

60 dni od daty zakonczenia konkursu...

czyli 15.02 (data zakończenia konkursu) + 74 dni ! Ale jazda emotka  Może przynajmniej mega dokładnie wczytają się w odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6326267 Napisano: 27.02.2017 10:56:27 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
edzia21 napisał(a):

A ja do tej paczki dorzucę od siebie...Columbita  emotka emotka emotka
ufff ulżyłam sobie  emotka

Też tak miałam, ale do czasu, aż wreszcie pokochałam Columbita ze wzajemnością  emotka , ale dłuuuugo starałam się o jego względy emotka
Poza tym Columbitowi nie jest łatwo o sympatię większych gremiów kursowiczów w sytuacji, gdy najczęściej na cały konkurs mają jedną nagrodę, ale ja ich lubię emotka
(Pracują tam bardzo sympatyczni i w mej ocenie kompetentni ludzie)   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6326255 Napisano: 27.02.2017 10:36:53 w NA CO CZEKAMY?
Jeszcze BIC w Superpharm
Laureaci informowani są o wygranej ...najpóźniej do 14 dni po wybraniu zwycięzców Konkursu... tylko nie widzę w regulaminie terminu obrad komisjiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6326249 Napisano: 27.02.2017 10:21:35 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
83huda napisał(a):

Jestem ciekawa, o co chodzi ze Streamline? Ciągle na forum spotykam pobłażliwy znaczek  emotka , gdy o nich mowa. Lubią przekręty? Mógłby ktoś przybliżyć temat?

emotka Nigdy nie słyszałam o dowodach na przekręty w tej agencji.  Sporo osób z forum chwali się u nich głównymi, dodatkowymi również Najczęściej organizują mocno oblegane konkursy,więc łatwo wygrać może nie jest, ale można  emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6325631 Napisano: 24.02.2017 16:04:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czy coś wiadomo w sprawie wyników Bebilonu w Biedronce? Ktoś, coś....???  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6324916 Napisano: 22.02.2017 23:17:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

kalka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

edith napisał(a):

Pomóżcie  emotka  W Intermarche konczącym się dzisiaj wpisujemy nr paragonu z gory obok daty? emotka

tak emotka

A przychodzą do Was zwrotki? Wysłałam przed chwilką zgłoszenie i nic emotka

tak, wysylalam sekunde temu emotka

Wysłałam ponownie i nadal NIC   emotka  (a wysyłałam z Plusa) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6324912 Napisano: 22.02.2017 23:04:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

edith napisał(a):

Pomóżcie  emotka  W Intermarche konczącym się dzisiaj wpisujemy nr paragonu z gory obok daty? emotka

tak emotka

A przychodzą do Was zwrotki? Wysłałam przed chwilką zgłoszenie i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0