Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6337193 Napisano: 23.03.2017 14:29:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
basku napisał(a):

ehhh, wg mnie niektóre nagrodzone prace to jakaś porażka emotka http://naszetygryski.pl/laureaci
mogli od razu napisać, że najważniejszym warunkiem jest to by na zdjęciu pojawił się ich produkt ;


Może warto napisać do nich i przypomnieć im regulamin oraz warunki konkursu  emotka  Nie brałam tam udziału i chyba nie wezmę
Za to całkiem fajne są teksty NIVEA nagrodzone remontem łazienki za 16 tys emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6336798 Napisano: 22.03.2017 19:59:47 w Oddam za darmo
Trzy bilety na film "Zając Max ratuje Wielkanoc"  na jutro na 18.30 do  Kinoteki w Warszawie (Pałac Kultury i Nauki) 

Oddane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6336467 Napisano: 22.03.2017 12:13:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
minionek napisał(a):

kalka napisał(a):

minionek napisał(a):

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie brania udziału w konkursach organizowanych przez Albedo Marketing sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu ? Czy oni zawsze tak olewają kwestie ogłaszania wyników czy publikowania dodanych zdjęć? Konkurs Zaprojektujetykiete mam wrażenie,że jest jakąś ściemą.... Nie trzymają się regulaminu, nie odpowiadają nawet na zadane pytania przez formularz  emotka emotka  Ktoś z forumowiczów bierze w nim udział? Wygraliście już coś? Cokolwiek? 

Moje osobiste odczucia i opinie o Albedo Marketing są negatywne pod wieloma względami   emotka  
Często moje wygrane są wprost proporcjonalne do ilości wysłanych zgłoszeń  i nie mają wiele wspólnego z kreatywnością i oryginalnością emotka  
 

Ehhh no to widzę,że nawet nie ma co się łudzić na thermomixa emotka  A szkoda, bo poluję na niego w konkursach i dopiero pierwszy raz udało mi się trafić na aktualny konkurs w którym mogłam wziąść udział. 


Graj, graj, w końcu ktoś jednak wygrywa emotka  Próbuj -osobiście proponuję iść w ilość-nawet bardziej niż w jakość  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6336452 Napisano: 22.03.2017 12:07:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
minionek napisał(a):

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie brania udziału w konkursach organizowanych przez Albedo Marketing sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu ? Czy oni zawsze tak olewają kwestie ogłaszania wyników czy publikowania dodanych zdjęć? Konkurs Zaprojektujetykiete mam wrażenie,że jest jakąś ściemą.... Nie trzymają się regulaminu, nie odpowiadają nawet na zadane pytania przez formularz  emotka emotka  Ktoś z forumowiczów bierze w nim udział? Wygraliście już coś? Cokolwiek? 

Moje osobiste odczucia i opinie o Albedo Marketing są negatywne pod wieloma względami  emotka  
Często moje wygrane są wprost proporcjonalne do ilości wysłanych zgłoszeń  i nie mają wiele wspólnego z kreatywnością i oryginalnością emotka  
  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6336436 Napisano: 22.03.2017 11:45:26 w PODZIĘKOWANIA
dorothy
Dorothy, dziękuję za szczęśliwy paragon!!!! Polecam Dorothy i Jej paragony emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6336421 Napisano: 22.03.2017 11:35:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na mojej karcie też ubyło 6 punktów emotka  Na szczęście zostało 10  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6336399 Napisano: 22.03.2017 11:19:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alaalicja napisał(a):

kalka napisał(a):

alaalicja napisał(a):

Kamis...czekam na stand i oto ich odpowiedź. Mial ktoś podobnie? Paragon 100% pewny bo wcześniej pytałam o nr... : ( pewnie zgubili...dołączyłam im kopie wysłanego i cisza...

Dzień dobry, Pani zgłoszenie zostało uznane jako błędne, ponieważ przesłany paragon był niepoprawny.


emotka  Ja też czekam na stand, "jestem podana"w wynikach jako nagrodzona, posiadam potwierdzenie nadania przesyłki z par.  ale nagrody wciąż brak!   emotka
Paragon był na 100 % dobry!

Tak, tylko jak im udowodnić mam ze w przesyłce był akurat ten paragon o którym mowie emotka  mogłam wrzucić cokolwiek...

Może napisz reklamację i  poproś w niej o przesłanie Ci na maila skanu tego rzekomo złego "złego" paragonu.
(ja w razie konieczności zamierzam tak zrobić.  emotka  Wiem gdzie i kiedy kupowałam, płaciłam kartą i chętnie im udowodnię, że robią z ludzi idiotów, a  z tego co czytam na forum, to coraz częściej.  emotka  Nie chodzi tu o głupi stand, który i tak bym oddała, ale o zasady i reguły, które sami wyznaczają, a potem ich nie przestrzegają emotka )   Wyświetl w wątku >>
1 alaalicja 0

kalka

#6336386 Napisano: 22.03.2017 11:13:43 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Szukam info na temat czystej loterii, która nie daje mi spokoju :
1. Czy tak mało osób z forum tam wygrywa ? 
2. Czy informują e-mailem bezpośrdnio po ukazaniu się listy zwycięzców na stronie ?
3. Czy wysyłają SMS-y do osób, które wzięły udział telefonicznie ?
PS. Mam nadzieję, że nie trzeba sprawdzać swojego paragonu na Ich głupiej stronce żeby się dowiedzieć o wygranej ?  emotka


1. Też chciałbym to wiedzieć emotka  
2. Mają 7 dni od losowania na poinformowanie mailowe laureata
3. Chyba nie mają innego wyjścia (no bo jakoś tych też muszą poinformować)   emotka  

p.s. Nie trzeba, ale ja-żeby nie czekać do 7 dni- sprawdziłam i 0 wygranych na 2 zgł.   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6336379 Napisano: 22.03.2017 11:01:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alaalicja napisał(a):

Kamis...czekam na stand i oto ich odpowiedź. Mial ktoś podobnie? Paragon 100% pewny bo wcześniej pytałam o nr... : ( pewnie zgubili...dołączyłam im kopie wysłanego i cisza...

Dzień dobry, Pani zgłoszenie zostało uznane jako błędne, ponieważ przesłany paragon był niepoprawny.


emotka  Ja też czekam na stand, "jestem podana"w wynikach jako nagrodzona, posiadam potwierdzenie nadania przesyłki z par.  ale nagrody wciąż brak!   emotka
Paragon był na 100 % dobry! Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6336377 Napisano: 22.03.2017 10:57:54 w Czy informują/ informowali?
witegz napisał(a):

Wedel Carrefour ktoś coś wie? Nikt nawet bonem się nie pochwalił?


Teoretycznie mają czas na poinformowanie do dzisiaj  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6336320 Napisano: 22.03.2017 08:32:43 w NA CO CZEKAMY?
zaczytana-pola napisał(a):

Słodki prezent od serca Carrefour-info do 22.03-tel
Nivea Łazienka- do 23.03
Nivea pozostałe sklepy-  do 23.03
Tesco Streamline Konkurs Walentynkowy Ajax/Palmolive/Colgate - do 22.03 +3dr =27.03 sms
Wiosna z Kaufland i Cechini Muszyna- komisja do 24.03+2 dni robocze=28.03-mail
Kaufland Walentynki do 31.03 na stronie
WAŻNE, BY BYŁO SMACZNIE- bobovita- INTERMARCHE -31.03
Superkawadla superbohaterki Intermarche- 27.03+7d=5.04sms
Jedź z rodziną, ciesz się zimą- 21.03- 10.04 komisja+ 7dr= 20.04
Pociąg do nagród- 26.04+ 3 dr= 2.05 e-mail
Zadbaj o siebie-Kaufland-info do 31.05-lista+mail


Ilona, z "Jedź z rodziną, ciesz się zimą" już informowali,  emotka
 chyba chodzi Ci o "Wygraj Toyotę- jedź szukać wiosny"  emotka   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6335891 Napisano: 21.03.2017 12:47:10 w Czy informują/ informowali?
slonecznik1309 napisał(a):

a Lays z uśmiechem ostatni dzien?


Cisza  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6335887 Napisano: 21.03.2017 12:45:08 w Czy informują/ informowali?
kamil17 napisał(a):

kalka napisał(a):

Kamil, z ostatniego etapy ktoś się chwalił nagrodami na forum? emotka  

jeśli chodzi o wycieczki i spa to nic.... jeśli chodzi o bony to dwa wpisy gdzieś widziałem tutaj ale nie mam pojęcia z których etapów  emotka

14 marca był wpis z 1 etapu:  wedel dzwoni z wczorajszego losowania 
z drugiego NIC na forum nie znalzałam, ale oczywiście nic to nie znaczy  emotka
Możliwe, że już po ptokach  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6335874 Napisano: 21.03.2017 11:57:55 w Czy informują/ informowali?
Kamil, z ostatniego etapy ktoś się chwalił nagrodami na forum? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6335868 Napisano: 21.03.2017 11:39:28 w Czy informują/ informowali?
renatak0 napisał(a):

Słodki prezent ..wedel c4 ostatni etap losowanie 17.03 informowali może?


Cisza, tzn nikt się chyba nie chwalił  na forum, nikt nie pisał, że informują, to może jeszcze jest szansa emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6334581 Napisano: 17.03.2017 16:09:46 w Informują

kalka

#6334405 Napisano: 17.03.2017 11:59:00 w Wkurza mnie...
kadett33 napisał(a):

asantesana napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, bo pierwszy raz odkąd posiadam dowód osobisty, zgubiłam go emotka Miałam już ten tzw. nowy dowód, bo poprzedni wymieniałam z powodu utraty ważności i nie było na nim już mojego adresu zameldowania.Czy w związku z tym jest możliwe,aby ktoś tylko na podstawie mojego imienia, nazwiska i numeru PESEL, wziął na moje dane pożyczkę w firmie pożyczkowej emotka Ewentualnie czy na jakiejś stronie w necie mogę sprawdzić, czy nie jestem gdzieś zadłużona emotka

Kasiu, zgubienie dowodu należy natychmiast zgłosić na policję, m.in. po to, żeby mieć dowód na to, że to nie Ty coś kupiłaś/wzięłaś kredyt. 

na bik.pl chyba można sprawdzić czy kredyt masz.


Kadett, ale to nie tak  od razu, dopiero po miesiącu chyba (czy nawet jeszcze później)  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kadett33 0

kalka

#6334387 Napisano: 17.03.2017 11:48:01 w Czy informują/ informowali?
kamil17 napisał(a):

Czy w Wedlu Carrefour, na całe forum tak mało było wygranych ??? czy bony ITAKA  z  drugiego etapu (4) już powiadomione ??

Losowanie nagród I Stopnia 10 marca 2017 r. oraz 17 marca 2017 r., każdorazowo o godzinie 13:00
Losowanie nagród II Stopnia stopnia o 12.00, więc jeszcze (chyba) nie  emotka Wyświetl w wątku >>
2 kamil17, andii 0

kalka

#6334329 Napisano: 17.03.2017 10:21:22 w Paragony na trwające konkursy
luko922 napisał(a):

Ktoś się orientuje ile kosztuje zakup na ten konkurs (ścierczki Carrefour ALbedo)?
https://www.e-kon...ur.html#.WMupNfnhDIU

U mnie najtańsze ponad 8 zł  (były drugie, ale droższe-nie pamiętam dokładnie o ile) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6333667 Napisano: 15.03.2017 23:38:26 w Lay's
dorothy napisał(a):

mczarna napisał(a):

dorothy napisał(a):

czy kody z Lay's po zarejestrowaniu wyrzucacie? czy trzeba trzymać?

dorothy- nie brałaś udziału w konkursach Lays wcześniej u Avanti?Zasady te same.

nie  emotka   emotka   emotka

Spoko, Dorotka, nie jesteś sama emotka Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0