Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6339741 Napisano: 29.03.2017 17:26:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karty z loterii Velvet - rozwozi DPD emotka     Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6339676 Napisano: 29.03.2017 15:21:52 w SZUKAM....
 Czy słodycze z Candy King już były rozsyłane? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6339593 Napisano: 29.03.2017 12:29:40 w SZUKAM....
joan napisał(a):

dolly napisał(a):

A to Ona przychodzi tam sprzątać czy oceniać umiejętność sprzątania pracodawcy?  emotka


Myślę, że tu chodzi bardziej o to, iż ta dziewczyna przychodzi uprzątnąć standardowy poziom bałaganu, czyli taki co się w domu wytworzy przy normalnym trybie życia. Poodkurzać trzeba, gary włożyć/wyjąć ze zmywarki, blaty przetrzeć, podłogi umyć, pościel zmienić, łazienkę odkazić itp. Tego się osoba sprzątająca spodziewa i nawet nie skomentuje, bo w domu przecież też tak robi. A tutaj ktoś na bezczela tydzień żył w syfie i smrodzie, bo "przyjdzie pani sprzątaczka" i "przecież ja płacę za sprzątanie!" Gdyby dziewczyna zachorowała i przełożyła wizytę o tydzień, ten babsztyl jeszcze 7 dni by w chlewie żył emotka

Joan, zdążyłam w mym życiu zaobserwować, że  standardowy poziom bałaganu, to na prawdę pojęcie względne i dla każdego może co innego znaczyć emotka
Moja znajoma pedantka czasem gania ze szmatą po domu, nawet gdy ma gości, już kilka zabawek jej dziecka i dwa pyłki to dla niej syf, w jej domu jest wprost sterylnie, bardzo często jej głównym tematem jest czystość w jej domu oraz ocenianie stanu czystości u innych -razi mnie to i nudzi (o moim nie miała okazji wydać opinii, zresztą jej zdanie w tym temacie mnie nie interesuje-ważne, żeby to mi i moim bliskim było miło, czysto i przyjemnie ) - w swoim domu sprząta oczywiście sama "5x dziennie" (pani radca prawny i samotnie wychowująca matka), bo nikt lepiej tego nie zrobi. Dla innej z kolei, w każdym domu gdzie są zwierzęta "z założenia" musi  być brudno  emotka  , dlatego nie lubię wysłuchiwać opinii pań sprzątających o ludziach i mieszkaniach, w których sprzątają (nawet jeśli ich ocena  jest trafna), niedopuszczalne i nieetyczne  jest w mej ocenie wypuszczanie w eter takich informacji i opinii. Etyka zawodowa i zwykła przyzwoitość na to nie pozwalają- jeśli pani sprzątająca uważa, że sprząta u brudasów, to niech zmieni obiekt sprzątania albo porozmawia o swych oczekiwaniach z właścicielami mieszkania, a jeśli wraca do nich z powrotem to znaczy, że jej to pasuje (i chyba daje paliwa do rozmów z ciekawymi takich opinii słuchaczami). Pół biedy, gdy napisze ktoś anonimowo na forum, ale gorzej, gdy puszcza je w eter nieanonimowo, tylko o konkretnym domu i konkretnych ludziach! Obawiam się, że są panie sprzątające, dla których syf miałaby nawet moja wyjątkowo pedantyczna koleżanka- taka już ich natura  emotka      
A swoją drogą nie chciałabym, żeby ktoś przychodził regularnie do mojego domu i sprzątał po mnie naczynia, ubrania, bieliznę  itp. brrr
Dziećmi też opiekuję się sama i to z przyjemnością emotka  A jak słyszę co opiekunki wygadują o rodzicach swoich podopiecznych, o ich prywatnych sprawach, o ich pracy,o domowych finansach, zarobkach pracodawców itp, to mnie aż mdli  emotka  
Oczywiście są też super opiekunki i panie sprzątające z klasą, nie wrzucam wszystkich do jednego worka, ale póki mogę sprzątam sama (czasem a pomocą męża i to mi wystarczy emotka  )    Wyświetl w wątku >>

kalka

#6339437 Napisano: 29.03.2017 01:05:03 w Wkurza mnie...
Okazuje się, że to jeden z weselszych wątków na forum! Człowiek zagłada tu, by napisać o swoich frustracjach-zaczyna czytać dyskusje i okazuje się, że jest tu tak zabawnie,że można zapomnieć co człowieka wkurza,a czasem nawet klawiaturę opluć  np. kawą emotka  
Wracając do głównego tematu, to co ja tu chciałam napisać !?  emotka
Aaaa, że wkurzają  mnie co raz częstsze spamy telefoniczne od natrętnych naganiaczy z garnkami, kredytami, lokatami itp. Ledwo kupiłam starter, ledwo zagrałam w kilku sms-owych konkach, a oni już łączą moje dane osobowe z nowym nr-masakra  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

kalka

#6339432 Napisano: 29.03.2017 00:07:52 w PODZIĘKOWANIA
monia24
Monika, dziękuję! emotka Wyświetl w wątku >>
1 monia24 0

kalka

#6339001 Napisano: 28.03.2017 10:58:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szala napisał(a):

kalinea napisał(a):

Co wychodzi najtaniej na konkurs Garnier w Biedronce ??

Chyba antyperspiranty... 

i krem do rąk "Intensywna Pielęgnacja"  6,39zł  emotka Wyświetl w wątku >>
1 fineessa 0

kalka

#6338693 Napisano: 27.03.2017 14:26:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
pini napisał(a):

kalka napisał(a):

marczer napisał(a):

mysz-s napisał(a):

Pojawiły się wyniki do konkursu Czysta loteria


Wyniki dostępne tutaj: https://www.czystaloteria.pl/#zwycięzcy


cześć! czy po zgłoszeniu na www wysyłają maila z potwierdzeniem?

Tak

No nie wiem, ja z wczoraj nie mam...

Wiem, bo mam, przychodzi za każdym razem mail o tej treści:  

 Witaj!
Dziękujemy za udział w loterii CZYSTA LOTERIA Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane.
Kupuj produkty Duck®,Pronto®, Mr Muscle® rejestruj zgłoszenia i zwiększ swoje szanse na wygraną. Pamiętaj, aby zachować dowód zakupu produktów.
Szczegóły i regulamin loterii znajdziesz na www.czystaloteria.pl
W przypadku dodatkowych pytań
zapraszamy do kontaktu.
Powodzenia!
Organizatorzy Loterii
Czysta Loteria
Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6338655 Napisano: 27.03.2017 12:51:28 w SZUKAM....
Szukam kodów, rabatów itp do cukierni. (Kiedyś były np. kody zniżkowe do Bliklego)    Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6338561 Napisano: 27.03.2017 10:30:31 w Zjazd e-konkursowiczów
babariba napisał(a):

to był koncert Audiofeels - i było na nim jeszcze dużo dużo więcej naszych emotka


Zdecydowanie dużo, dużo więcej emotka  Tam w końcu było kilka autokarów, z czego większość to jednak konkursowicze z forum  emotka
Ale to były fajne czasy! Aż chciałoby się zapytać: gdzie konkursy z tamtych lat...?  emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6338356 Napisano: 26.03.2017 15:04:39 w Zjazd e-konkursowiczów
cudaczek121 napisał(a):

Kalka, tez bylam na festiwalu piwa w Poznaniu, ale zdaje sie nie mialysmy okazji sie poznac.


Niestety nie, ale co odwlecze....... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6338330 Napisano: 26.03.2017 13:44:17 w Zjazd e-konkursowiczów
waldi5 napisał(a):

Kilka osób z forum wygrało w Konkursie Cechini, więc proponuję integrację sanatoryjną w Wiktorze 07-09.04 emotka


Takie "zjazdy" też są fajne  emotka  , że tak wspomnę z rozrzewnieniem spotkanie od "Lecha" w Poznaniu, warsztaty kulinarne z piwa Książęcego w Warszawie, Andaluzję z pomarańczy w Tesco....itp - jest potem co wspominać emotka   
Zatem laureaci Muszyny integrujcie się! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6338285 Napisano: 26.03.2017 11:23:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
marczer napisał(a):

mysz-s napisał(a):

Pojawiły się wyniki do konkursu Czysta loteria


Wyniki dostępne tutaj: https://www.czystaloteria.pl/#zwycięzcy


cześć! czy po zgłoszeniu na www wysyłają maila z potwierdzeniem?

Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6338283 Napisano: 26.03.2017 11:06:07 w Zjazd e-konkursowiczów
waldi5 napisał(a):

A czy ktoś z forum wybiera się do Żegiestowa na wygrany wyjazd z konkursu Cechini Muszyna? 


Proponujesz Waldi zjazd w Żegiestowie?   emotka  
Dla mnie to większe wyzwanie, niż spotkanie z Krakowie, czy Katowicach (zwłaszcza, że zapomniałam zagrać w Muszynie) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6338276 Napisano: 26.03.2017 10:48:37 w SZUKAM....
Czy jest może jakiś konkurs, w który trzeba kupić tabletki do zmywarek?  (Właśnie ostatnią zużyłam) Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6338263 Napisano: 26.03.2017 09:40:35 w PODZIĘKOWANIA
ewikewikk
Dziękuję za zniżkowy kod! Polecam Ewikewikk emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

kalka

#6338205 Napisano: 25.03.2017 21:52:02 w Zjazd e-konkursowiczów
mia napisał(a):

radosna napisał(a):

(...)
Nie znam nikogo, może byście się przedstawiły nickami, potem je sobie dopasujemy emotka

A ja rozpoznaję tak ze 2/3 (cudaczka oczywiście też emotka ), reszty niestety mogę się tylko domyślać...
A Mysię obstawiam w czerwonych butkach (nie wiem dlaczego), ale pewnie trafiłam jak piorun w rabarbar... emotka


Zdecydowanie Cudaczek jest najbardziej rozpoznawalna  emotka  
A ja przesyłam gorące uściski rozpoznanej przeze mnie Edith  emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6338187 Napisano: 25.03.2017 20:54:39 w Zjazd e-konkursowiczów
radosna napisał(a):

isiulka napisał(a):



Pozdrowienia z Katowic emotka )

Super jedenastka na jutrzejszy mecz z Czarnogórą emotka E-konkursowiczki zawsze górą! emotka
Zazdroszczę Wam tych pogaduszek! Zdradźcie, o czym tak rozmawiałyście?
Przecież nie o konkursach emotka


emotka  
Najbardziej emocjonujący wątek dzisiejszego dnia! Ale Wam zazdroszczę dziewczyny!  emotka
Lubię Katowice, ale może następnym razem inna lokalizacja, emotka   (ciut bliżej środka Polski) i dołączamy wtedy z Radosną do Was emotka   

(O Matko!Tych dodatkowych pirotechnicznych "atrakcji" to już Wam nie zazdroszczę  emotka ) Wyświetl w wątku >>

kalka

#6337709 Napisano: 24.03.2017 13:02:05 w co chcielibyście wygrać?
A ja mam kosmiczne marzenia, czyli domdomek, domeczek -może być letniskowy i nie musi być w kosmosie  emotka   byle był poza miastem, blisko natury! emotka   Wiem, że takie rzeczy "tylko w Erze" ,bo konków merytorycznych z takimi nagrodami prawie nie ma (zdarzają się czasem loterie) , ale marzenia można przecież mieć emotka  

     Wyświetl w wątku >>

kalka

#6337296 Napisano: 23.03.2017 16:54:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
Mysia napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

bethan napisał(a):

monisss napisał(a):

ale pierwsze dwa... mi się po prostu nie podobają

Mnie też nie  emotka

mi się nie podoba pierwsze, bo właściwie nie odpowiada na pytanie. Bardziej opisana jest wymarzona kąpiel a nie łazienka

gdybym napisała taką odpowiedź mój mąż zrobiłby mi "puk puk" palcem po głowie emotka myślę że wśród naszych forumowiczów były lepsze odpowiedzi, któż się nie stara na tak fajną nagrodę emotka ale fakt nie są złe te odpowiedzi emotka


Duże prawdopodobieństwo, ze nagrodzone głównymi Panie, to też nasze forumowiczki, tylko po tak "przyjaznych" opiniach nie pochwalą się swoją wygraną emotka
Ja w każdym razie gratuluję wszystkim trzem Paniom! emotka
(i przestaję się dziwić, że coraz rzadziej ludzie chwalą się swoimi głównymi nagrodami) Wyświetl w wątku >>

kalka

#6337240 Napisano: 23.03.2017 15:30:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
rafi323raf napisał(a):

kalka napisał(a):

megery napisał(a):

basku napisał(a):

ehhh, wg mnie niektóre nagrodzone prace to jakaś porażka emotka http://naszetygryski.pl/laureaci
mogli od razu napisać, że najważniejszym warunkiem jest to by na zdjęciu pojawił się ich produkt ;

eeej nie przesadzajcie niektóre są spoko i nie wszędzie są tygryski - produkt.

emotka  Żartujesz? 
Jak w mojej Biedrze nie ma Garniera, to mam jeździć i szukać produktu jeśli chcę wziąć udział w konku, czy mogę kupić Palmolive, albo NIC i też zagrać z powodzeniem? emotka    

Dziwnie poprzedni post zinterpretowałaś, chodziło o to, czy w zgłoszeniu było nawiązanie do produktu, nikt nie pisał o paragonie.
Możesz kupić Garniera i wychwalać go pod niebiosa, a możesz pisać o czymś innym.

ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0