Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6344458 Napisano: 10.04.2017 14:28:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marta85 napisał(a):

jak informowali o zakwalifikowaniu się do glosowania w dzikiej przygodzie biedronki?
nie mam zadnego info ale tez nie widze wybranych kart i nie mogę glosowac emotka

A zalogowałaś się? Musisz się zalogować na https://dzikaprzygoda.biedronka.pl i wtedy zobaczysz wybrane karty  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6344402 Napisano: 10.04.2017 13:14:26 w Biedronka
gosia16 napisał(a):

Niektórym leniom nawet nie chciało się poszukać zdjęc głębiej w internecie to zerżnęli prosto z wikipedii. emotka


Jak to?  emotka  Przecież w regulaminie jest napisane, że zgłaszający pracę konkursową: (fotkę lub grafikę) musi mieć do niej prawa autorskie i że musi być wykonana przez Uczestnika! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6344305 Napisano: 10.04.2017 11:21:03 w Biedronka
endzi1984 napisał(a):

olunka napisał(a):

endzi1984 napisał(a):

Czy widzieliscie jakie karty jury wybralo do konkursu dzika przygoda????..... jak dla mnie to jakas porazka!!!! 

dla mnie to jest szok emotka jak mozna dzieci zgłaszać w kategorii "zwierzęta"

dokladnie!!! wogole nie przyszlo mi do glowy ze mozna dodac zdjecie wlasnego dziecka w konkursie o zwierzetach!!! Ludzie to maja w glowie nasr........... i wogole ze jury wyroznilo takie prace...dla mnie to normalnie paranoja!

Też mnie zadziwiły zdjęcia dzieci przerobionych na zwierzątka emotka  Dziecko i podpis w stylu: oto mój zwierzak emotka Wyświetl w wątku >>
2 nkba, bethan 0

kalka

#6344301 Napisano: 10.04.2017 11:18:41 w Biedronka
Mam pytanie do kogoś, komu udało się zagłosować w konku "Dzika Przygoda".
Chcę zagłosować, pojawia się "MÓJ WYBÓR" klikam i wtedy pojawia się info: "PAMIĘTAJ, ŻE TWÓJ GŁOS ZOSTANIE ODDANY
DOPIERO W MOMENCIE KLIKNIĘCIA W PRZYCISK "WYSYŁAM WYBÓR"!"
Pytanie: gdzie jest ten przycisk "WYSYŁAM WYBÓR"  emotka  bo ja go nie widzę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6344284 Napisano: 10.04.2017 10:43:45 w Wkurza mnie...
maa napisał(a):

wkurza mnie, że moje dziecko ma od tygodnia gorączkę a lekarz nie wie co mu dolega:(


Nie zlecił dziecku badań krwi i moczu?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6344043 Napisano: 08.04.2017 22:53:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
canti0 napisał(a):

kalka napisał(a):

A mo


Nie no bądźmy poważni, takie coś nie ma szansy na wygraną emotka W ogóle to odbieram to jako dowcip autora, bo zdjęcie jest fatalne, napis odręczny krzywy, asymetryczny, zdjęcie rozmazane - jednym słowem masakra emotka


Ale chyba z cytatem kalki mocno wyjętym z kontekstu  emotka , to trochę przesadziłeś emotka   Wyświetl w wątku >>
1 canti0 0

kalka

#6344013 Napisano: 08.04.2017 21:15:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rpk napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Powrót w wielkim stylu, szkoda tylko, że błąd w nazwie firmy

https://www.faceb...p;type=3&theater

Może się to komuś podobać lub nie ale ma kobita zapał i pomysł. Gra wygrywa i ma w nosie maruderów bo ona zbiera fanty emotka


Pewnie ma wszystko w nosie, ale zbyt wiele to chyba nie da się czymś takim zgarnąć? Jeśli wygrywa, to chyba faktycznie tylko jakieś fanty? emotka    
A może po prostu grywa tam, gdzie ma słabą konkurencję i gdzie jury nie ma lepszego wyboru? 
  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6344003 Napisano: 08.04.2017 21:03:20 w Wkurza mnie...
A mnie tradycyjnie już wkurzają konkursy bez podawania numeru paragonów, a w nich brak list rezerwowych i to, że nagrody b.często przechodzą wtedy na rzecz organizatora!  emotka    Przecież to oczywiste, że w konkach bez podawania numeru dow.zak. będzie więcej nieodebranych nagród niż w tych z numerami par. Czyżby o to chodziło !?  emotka Wyświetl w wątku >>
2 mysia, mia 0

kalka

#6343093 Napisano: 06.04.2017 14:03:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

Monika11 napisał(a):

szczupak napisał(a):

Mam pytanko 
W zapowiedziach kiedyś czytałam o konkursie w leclercu na zmywarki 
A teraz nie mogę znaleźć
Jest jakiś link albo coś? 

Z tego co pamiętam tylko 12 sklepów bierze udział
Bydgoszcz, Śrem ,Poznań, Zielona Góra,Ostrów Wlkp, Torun,Przemyśl, Ostrołęka,Szczecin,Kołobrzeg,Ostrowiec Świętokrzyski,Kalisz emotka  

A regulamin dostępny jest w BOK-u  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6342801 Napisano: 05.04.2017 22:25:54 w Paragony na trwające konkursy
Kupię par. na Wosebę w ITM (lub wymienię się na inne paragony) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6342410 Napisano: 05.04.2017 10:40:39 w SZUKAM....
A czy widział ktoś może aktualny konkurs "zabawkowy"? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6342402 Napisano: 05.04.2017 10:24:46 w SZUKAM....
shell napisał(a):

andii napisał(a):

shell napisał(a):

szukam w wyszukiwarce, ale nie wiem już co wpisywać jako słowo klucz, konkursów ze słodyczami żeby można było kupić bombonierkę na prezent albo coś w tym stylu oraz konkursów z kawą

WEDEL ma pełno konków-
lub Raffaello-loteria

dziękuję
Wedel widzę jedną loterię
Raffello ma kod w środku niestety


Też szukam konkursów słodyczowych (ale bez kodów na opakowaniu)  i jeszcze zabawkowych.
Jaką loterię robi aktualnie Wedel? Nie mogę nic aktualnego znaleźć niestety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6342113 Napisano: 04.04.2017 18:59:36 w Paragony na trwające konkursy
Jutro rano jadę do Leclerca, jeśli ktoś jest chętny na loterię Coca Coli (najtaniej wychodzi  Kropla Beskidu) to zapraszam na pw emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6341857 Napisano: 04.04.2017 11:16:33 w Połączenia nieodebrane
A ja miałam dwa sygnały z takiego: 663......36  emotka  Zna ktoś?

Już wiememotka  Moja  koleżanka z forum  emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6341160 Napisano: 02.04.2017 09:17:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

atanerka napisał(a):

Nie rozumiem dlaczego sklepy mają problem z potwierdzeniem, wystarczy tylko podbić pieczątkę i złożyć podpis..nie kosztuje ich to nic.
Ostatnio chciałam potwierdzenia z Tesco , że na paragonie jest tunczyk Princes,  to co się osluchalalm, że oni takich potwierdzeń nie dają , że co ja wymyślam , że nigdy takich pieczątek nie wystawili..a to normalne, duże Tesco..Miała i tak szczęście , że nie miałam czasu na czekanie na kierownicze. .
Ale pismo ze skargą i tak napiszę! 


Bo som gupi.

Mnie ostatnio babsztyl w C4 kazał w gazetce pokazać, że u nich jest taki a taki konkurs. Czyli gdyby chodziło o akcję ogólnopolską, w ogóle nie miałabym po co tam przychodzić. Też napiszę skargę, czekam tylko na okazję emotka


To ja szczęściara jestem,  emotka  bo nigdy jeszcze nie miałam problemów z potwierdzeniem emotka  (a brałam w C4, Tesco i  ABC), natomiast w C4 miałam problem z uzyskaniem paragonu (zablokowała się rolka i kasa nie wydrukowała), a pani była mocno zdziwiona, że zależy mi się na "głupim" paragonie na pastę do zębów.   Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6340342 Napisano: 30.03.2017 20:48:19 w SZUKAM....
Kto rozwoził słodycze Candy King z konkursu w Biedronce? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6340127 Napisano: 30.03.2017 14:29:16 w Kupię...
aguagu napisał(a):

Kupię wygrane z ITM Bobovita (mam swoje paragony)

Tam się nie podawało nr par??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6339991 Napisano: 30.03.2017 11:08:56 w Czy informują/ informowali?
monisss napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

monisss napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Według informacji od nich laureaci zostali poinformowani wczoraj....

nie wierze:) tyle nagrod i NIKT sie nie pochwalil..

Podobnie było kiedyś z konkursem w Super Pharm, dopiero przy rezerwie nasi trafili.. także ja tam nie wiem..

a tez bylo tyle magrod?

To prawda, trochę dziwne. emotka  90 nagród i cisza ? 
Co to za agencja NAV Katarzyna Nawój? Robiła coś jeszcze ostatnio? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6339968 Napisano: 30.03.2017 10:40:47 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie kolejne konkursy sms-owe bez podawania nr par  emotka   Wyświetl w wątku >>

kalka

#6339965 Napisano: 30.03.2017 10:31:51 w SZUKAM....
cudaczek121 napisał(a):

monisss napisał(a):

olunka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

Wiem ,że jestem naiwna ale szukam podpowiedzi do konka z Garnier w Biedronce

Też się zastanawiam, co ci ludzie tam wypisują emotka Ale chyba nie ma jednej, konkretnej "recepty".

nie ma, ja rzutem na tasme za pierwszym razem wygrałam blender, od tego czasu nic choc wysyłam codziennie jedno hasło

mam taka sama sytuacje emotka

Może oni tam losują emotka

Wszystko możliwe,  emotka  ale tego, to się nie dowiemy  emotka Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0