Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kalka

kalka

#6347265 Napisano: 17.04.2017 22:23:45 w PODZIĘKOWANIA
mgrzel, askaniu, violetta,tupotka, claudia, ewikewikk, 
bayka, apoccalipsa, malgol, monkakk, dorothy, mariolakal, Masza86, ludzka_istota, anetka129, martucha-jk, monnikk, normafia,Finezyjna,
bethan,rogalino, wioleczka83, gosia16, agniecha1985, olunka, mia,
radosna, andziulka21, kadjas123, magnus...

Dziękuję Wam oraz tym wszystkim, którzy głosowali na moją kartę, a się nie ujawnili emotka Jak zawsze jesteście kochani ! emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6347200 Napisano: 17.04.2017 11:12:56 w Biedronka
magisterek napisał(a):

Ja mam nadzieje, że ranking opublikują dlatego w środę, że może dokonają weryfikacji, bo na mój rozum zdobyć np 1500 głosów jest nierealne, nie wierze w to! zresztą ja oddając głosy nawet z miejsca nie ruszyłem a Pazurki z 4 w 5 minut nagle na 2 miejsce! Śmieszne.

Każda porządna agencja robiąca informatyczne konkursy powinna być przygotowana na wychwytywanie hakerskich klików emotka  Miejmy nadzieję, że ta też jest porządna emotka . Takie ilości głosów tuż przed końcem konkursu i to w Wielkanoc są wątpliwe - bo na siebie nie można klikać, a posiadacz karty może zagłosować  raz na cały konkurs  Wyświetl w wątku >>
1 mgrzel 0

kalka

#6347160 Napisano: 17.04.2017 08:40:43 w SZUKAM....
Szukam internetowej reklamy Huawei, krótki filmik: facet siedzi na sedesie z Huawei -  wczoraj ją widziałam w necie, a dzisiaj nie mogę jej znaleźć  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6347155 Napisano: 17.04.2017 00:25:44 w Biedronka
Kto widział ranking w "dzikiej przygodzie" 2 minuty przed północą? emotka   
Pytam, bo weszłam, by zobaczyć jak się zakończyła walka pazurków (tych z nibyliskiem, choć w mej ocenie już bardziej przypominało to coś lwa niż lisa emotka  ) z sumikiem minutę przed północą, ale już zamknęli ranking. Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6347089 Napisano: 16.04.2017 16:01:45 w Mam problem...
delfinka101 napisał(a):

kalka napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

który numer na paragonie w leclerc jest numerem kasy?? Chyba nie podaje się numeru kasjera prawda tylko ma być numer kasy i nie wiem czy 10 wpisać czy to co jest przy literkach BBG 10175609

Ja podawałam nr kasy, czyli np 17 

Dzięki, poszperałam na necie i niby to ten z iterami

No coś Ty emotka  Czy to znaczy, że zmarnowałam paragony ? emotka   Można jeszcze coś poprawić? Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6347087 Napisano: 16.04.2017 15:53:52 w Mam problem...
delfinka101 napisał(a):

który numer na paragonie w leclerc jest numerem kasy?? Chyba nie podaje się numeru kasjera prawda tylko ma być numer kasy i nie wiem czy 10 wpisać czy to co jest przy literkach BBG 10175609

Ja podawałam nr kasy, czyli np 17  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6346885 Napisano: 15.04.2017 08:09:18 w Pomocy!!!!
dorothy napisał(a):

cb656 napisał(a):

dorothy napisał(a):

cb656 napisał(a):

karolinamat napisał(a):

kto nigdy nie pisal bez swojego paragonu niech podniesie rękę w górę...

emotka
Podnoszę od razu dwie emotka
Ja nie grałem bez paragonu.
Zdziwiona? Nie oceniaj innych podług siebie emotka

według chyba?  emotka

SERIO?! emotka Popaczpan, a to nie to samo?! Nie podniecaj się tak emotka   emotka

o mamma mija! toś po starodawnemu piszesz? 


A mam Cię!emotka  Widzę, że szewc bez butów chodzi.  emotka  
Całe życie człowiek się uczy, więc nic nie szkodzi  emotka Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0

kalka

#6346553 Napisano: 14.04.2017 12:37:32 w Pomocy!!!!
agniehaha89 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

asper01 napisał(a):

Dostałem, inaczej bym nie ryzykował o tym pisać...
Wysłała mi za pobraniem 500 zł!

Ale ja nie rozumiem, po co wysyłałeś jej te 500 zł.Chyba w momencie, gdy kupowała dla Ciebie produkt konkursowy, liczyła się,że możesz trafić główną.Jeśli na nic się nie umawialiście wcześniej,żaden procent od wygranej, żadnych pieniędzy bym nie wysyłała dodatkowych niż zwrot za zakup kawy.To powinna być Twoja dobra wola,że dajesz jej coś ekstra w podziękowaniu, a nie przymus i szantaż emotka emotka

Wyobraźmy sobie sytuację, że asper nie wysyła 500 zł, wtedy nie dostaje paragonu.
Co wtedy byś zrobiła? Pytam poważnie, bo może ktoś z nas też kiedyś będzie w takiej sytuacji.

on nie wysłał jej tych 500 złotych tylko ona ten paragon wyłała za pobraniem, czyli żeby odebrać paragon z poczty musiał zapłacić 500 zł

To nawet nie tyle szantaż, co wymuszenie  emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6346546 Napisano: 14.04.2017 12:27:15 w SZUKAM....
annb napisał(a):

kalka napisał(a):

kalka napisał(a):

Czy jest aktualnie konkurs, w którym trzeba kupić bakalie ??

ponawiam pytanie emotka    


tylko taki znalazłam:  
https://www.e-kon...io.html#.WPCi1PmLTIU - trzeba zrobić fotkę produktów HELIO żeby móc wygrać produkty HELIO emotka

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6346542 Napisano: 14.04.2017 12:25:22 w Popraw sobie humor...
bzowapani napisał(a):

Ilustracja internetowych postaw: wszyscy szczekają na siebie zajadle zza firewalla, ale na to samo twarzą w twarz to już nie każdy się odważy emotka  

emotka  rewelacja!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6346535 Napisano: 14.04.2017 12:21:09 w SZUKAM....
kalka napisał(a):

Czy jest aktualnie konkurs, w którym trzeba kupić bakalie ??

ponawiam pytanie emotka     Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6346523 Napisano: 14.04.2017 12:14:32 w Pomocy!!!!
maliszka napisał(a):

radosna napisał(a):

maliszka napisał(a):

Dobrze że asper opisał tę sprawę ponieważ konkursowicze powinni z niej wyciągnąć wnioski na przyszłość a mianowicie mniej kupować paragonów od postronnych osób a wybrać się czasem na zakupy i mieć 100% pewność co do legalności i rzeczywistego bycia w posiadaniu paragonu na konkurs czy loterię

Najlepiej samemu kupować. Ale w moim mieście nie ma Intermarche emotka
Poza tym, jeśli mam kupować np. piwo, to wolę czasem kupić
paragon trochę taniej. Chyba, że kalka się ze mną napije emotka

ale musimy grać we wszystkie dostępne konkursy i loterie?
może warto się skupić się na tych sklepach które mamy w zasięgu ręki i równowaga w przyrodzie zostanie zachowana

Znam osoby, które w pobliżu nie mają żadnych, albo jeden, jedyny! Serio, są takie na forum  emotka   Wyświetl w wątku >>
2 nkba, annb 0

kalka

#6346517 Napisano: 14.04.2017 12:10:31 w Pomocy!!!!
bethan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

ah, żeby wszystko w sądzie było takie proste jak nam się z początku wydaje to sprawy nie trwały by po kilka lat.

Składałam doniesienie o kradzież 1000 zł i jakoś się dało emotka  Najgorsze jest danie przyzwolenia na takie praktyki, a bo sąd, a bo niska szkodliwość, a bo się nie uda. Jak się nic nie zrobi, to na pewno się nie uda.

O tak, nie można się poddawać!  emotka  Nawet wśród sędziów zdarzają się przyzwoici ludzie emotka  - trzeba próbować emotka  
Powodzenia Asparemotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

kalka

#6346506 Napisano: 14.04.2017 12:03:25 w Pomocy!!!!
maliszka napisał(a):

Dobrze że asper opisał tę sprawę ponieważ konkursowicze powinni z niej wyciągnąć wnioski na przyszłość a mianowicie mniej kupować paragonów od postronnych osób a wybrać się czasem na zakupy i mieć 100% pewność co do legalności i rzeczywistego bycia w posiadaniu paragonu na konkurs czy loterię

To prawda, tylko jak odróżnić postronne osoby, od niepostronnych  emotka
...wybrać się czasem na zakupy... no właśnie- tylko czasem to jest 500 km  emotka Wyświetl w wątku >>

kalka

#6346496 Napisano: 14.04.2017 11:58:49 w Pomocy!!!!
bethan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

może dziewczyna policzyła sobie opłatę za przechowywanie paragonu

emotka


A to gdzie ona go przechowywała? W wynajętym w banku sejfie? A jeśli już, to czy było to ujęte w umowie, jest to w korespondencji?  Wyświetl w wątku >>

kalka

#6346491 Napisano: 14.04.2017 11:50:36 w Pomocy!!!!
joan napisał(a):

asper01 napisał(a):

Dostałem, inaczej bym nie ryzykował o tym pisać...
Wysłała mi za pobraniem 500 zł!


Widzę tutaj dwie sprawy:
A) umowa jest zgodnym oświadczeniem woli dwóch stron. Powinna Ci wysłać paragon zgodnie z umową, a tego nie zrobiła. To podlega pod Kodeks Cywilny.
B) szantaż, który zastosowała, jest natomiast sprawą chyba większej wagi i podlega pod Kodeks Karny:
"Art. 191. § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."
Kodeks Karny nie zawiera dolnej ani górnej granicy szantażu emotka

Moim zdaniem możesz do niej oficjalnie napisać, że uprzejmie prosisz o zwrot zapłaconej kwoty 500 zł, w przeciwnym razie złożysz zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w prokuraturze.

Tylko jednego się obawiam znając polskie sądy: emotka  że 500 zł to zbyt niska szkodliwość społeczna  i Asper będzie mógł wytoczyć jedynie proces z powództwa cywilnego i to za wymuszenie, a nie szantaż.
Znam to z autopsji niestety. emotka Kiedy okradł nas facet mający wykończyć nam dom, a który remontu nie zrobił, za to ukradł materiały i uciekł w siną dal, to policja i prokuratura stanęły na wysokości zadania (sprawca został ujęty, skradzione rzeczy częściowo odnalezione, bo sporą część materiałów zdążył już wykorzystać do remontu mieszkania swojej córki: lakier do parkietu, kleje do glazury itp) ale sąd żeby nie mieć za dużo roboty zmienił wagę sprawy z kradzieży na przywłaszczenie, a następnie umorzył ją  argumentując to niską szkodliwością społeczną, bo sędzina uznała, że 5 tys straty to niewielka szkoda społeczna  i doradziła nam, żebyśmy wytoczyli złodziejowi proces w powództwa cywilnego o zwrot naszej kasy  emotka   Serio! To nie żart  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6346458 Napisano: 14.04.2017 11:15:09 w Pomocy!!!!
asper01 napisał(a):

Dostałem, inaczej bym nie ryzykował o tym pisać...
Wysłała mi za pobraniem 500 zł!

Czyli już jej zapłaciłeś   emotka
To jest s...syństwo ze stony panienki emotka
Pewnie jutro założy nowe konto na forum, albo już to zrobiła emotka   Aż strach kupować paragony na forum od nieznanych forumowiczów

p.s. Dzięki Dorothy za uczciwość! emotka  emotka  Wyobraziłam sobie przesyłkę paragonu od Ciebie za pobraniem 5% wartości nagrody emotka      Wyświetl w wątku >>

kalka

#6346413 Napisano: 14.04.2017 10:41:34 w SZUKAM....
aguagu napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Co dziś wozi gls?

Bony Sodexo z Laboo

i komplety ręczników z konkursu "Kusząca czy zmysłowa"  Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6346405 Napisano: 14.04.2017 10:31:04 w Popraw sobie humor...
aurorcia napisał(a):

cb656 napisał(a):


Królicek emotka Jaki milusi, mniam, mniam emotka emotka

To mniam mniam wcale nie śmieszne emotka


To prawda! Ale filmik superancki, emotka rozanielił moje córki, których teraz nie mogę od ekranu oderwać  emotka

A z kolei ilustracja filmowa twardego snu dziecka pasuje idealnie do obrazu zahipnotyzowanej przez ekran mojej młodszej córki, można z nią zrobić wszystko-nawet wcisnąć gorzki syrop (którego w "realu" by w życiu nie połknęła)  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kalka

#6346367 Napisano: 14.04.2017 09:24:16 w SZUKAM....
Czy jest aktualnie konkurs, w którym trzeba kupić bakalie ?? Wyświetl w wątku >>
0 0